NAJWIĘKSZA POLSKA BAZA DYSKUSJI I INFORMACJI O PRISON BREAK | Dołącz do nas!

Filmy które wywarły na was największe wrazenie

Dyskusje o filmach i kinie.
PatuŚ
Michael Scofield

Sebo160186 pisze:
Władca Pierścieni cała trylogia Tolkiena jest genialna a Powrót Króla, genialny do kwadratu
zgadzam się w 100% ja na powrocie króla byłam w kinie ..i normlanie nie do porównania niż w TV czy na kompie... poporstu się idze tak wczuc... :-D
Sebo
Michael Scofield

PatuŚ pisze:
ja na powrocie króla byłam w kinie
Ja dokładnie tak samo ;-) dwie pierwsze na kompie a Powrót Króla w kinie,sceny walk są nie do opisania, te gigantyczne mamuty(czy co to było) są genialne, oblężenie Minas Tirith jest nie do opisania, armia duchów też ;-) Boski jest PK.
Piotras003
T-Bag

Ogólnie polskich filmów nie lubie ale jak wczoraj obejrzałem Testesteron to zmnieniłem zdanie normalnie kupa śmiechu :mrgreen:
Ania1991_ck
Michael Scofield

Tak apropo to dzisiaj w tv Armagedon. Ja będę oglądała to po raz pierwszy. No i gra nasz mężczyzna. Co sądzicie o tym filmie?
PatuŚ
Michael Scofield

Ania1991_ck pisze:
Co sądzicie o tym filmie?
To chyba pytanie retoryczne..ja uwielbiam takie filmy katastroiczne i zwiazane z kosmosem...a więc Arm,ageddon to dla mnie mistrzostwo tak jak Apollo 13

a z iinych to polecam Sierociniec ( troche emocji i wzruszenia), Co sie wydarzyło w Las Vegas (na romantycznie i do śmiechu ) :-D
Ania1991_ck
Michael Scofield

No to skoro tak mówisz to obejrzę. A sierociniec nie oglądałam, ale czytałam o tym i dobrze się zapowiada.
B...
Michael Scofield

juz kiedyś pisałam o tym ale po dzisiejszym seansie pozwolę się powtórzyc.
Film, kiedys^^ jeden z moich ulubionych tak mnie denerwuje ze po prostu brak słów. W co drugiej scenie widze amerykanska flage :shock: dzizys i te tłumy muzułmanów pod meczetem :shock: Im wiecej razy to ogladam to odnosze wrazenie ze kazdy elememt ma jakies znaczenie, oczywiscie propagandowe nawet ten zabójczy Rusek :-D W sumie taki gatunek i nie mozna miec do nikogo pretensji no ale...tyle tam naciaganego do granic dramatyzmu ze... :roll: Najlepsze były sceny z udziałem P.Stormare bo jego kwestie mnie rozwalały totalnie :lol:
no i oczęta rzecz jasna....mmmmm miodnie tam wygladał nasz Willuś :-P :-P :-P
agulec
Michael Scofield

heh.. mam podobne odczucia^^ Film typowo amerykański, hollywoodzki, za dużo patriotycznych i heroicznych scen, kwestii.. momentami chciało mi się śmiać :]
Ujęcia ze świata zawsze mi się w tym filmie podobały, pomimo wiejącego na odległość patosu. Ale tak jak napisała B.. - taki gatunek, ratowanie świata, bohaterstwo, poświęcenie, sporo typowo amerykańskiego humoru w najmniej odpowiednim momencie.. ;)
Sceny ze Stomarem też należą do moich ulubionych^^ Ten jego akcent był boski :D
Fichtner oczywiście po raz kolejny dobrze się spisał^^ A oczęta to już osobny temat :D
Ale pamiętam, że jak oglądałam Armageddon po raz pierwszy wywarł na mnie ogromne wrażenie^^
Jest to jeden z tych filmów, które się pamięta. No i pochodzi z niego jedna z moich ulubionych piosenek^^
B...
Michael Scofield

Ale pamiętam, że jak oglądałam Armageddon po raz pierwszy wywarł na mnie ogromne wrażenie^^
własnie na mnie tez...^^
bo co by o nim nie powiedzieć to jest szałowy xD i kazdy niech to interpretuje wg swojego uznania ;-)

a sciezka dzwiękowa jest boska :-D szczególnie soundtrack Trevora Rabina fiu fiu^^ moge tego słuchac i sluchac :-D
AutumnLeaf
Michael Scofield

Armageddon lubię, bo gra Bruce Willis mhm, a Szklaną pułapkę to ja zjadam w całości a nie oglądam.
a Sierociniec podobno flaki z olejem, jakk jest taki sam jak Labirynt Fauna, to ja dziękuję postoję.
Aglek
Michael Scofield

Oglądałam 2 cz. Narnii i mi się bardzo podobała ^^ Charakteryzacja stworów nie była tak dobra jak w 1 cz. ale mimo to ciesze się, że obejrzałam :D
agulec
Michael Scofield

Oglądałam ten Sierociniec.. co prawda jednym okiem bo drugie mi zasnęło xD ale pamiętam co nieco^^ Byłam bardzo śpiąca, ale obejrzałam do końca, więc musiał mnie wciągnąć xD Nie był taki zły. Myślałam tylko, że będzie straszniejszy.. Trochę nie podobało mi się zakończenie - samo rozwiązanie akcji było dobre, zakończenie takie se jak dla mnie.
Ania1991_ck
Michael Scofield

Nie oglądałam jeszcze sierocińca ale na pewno zobaczę. Armagedon był najlepszy jak oglądałam 1 raz bo teraz to już sie wie co będzie dalej to nie ma takich emocji.
Mnie bardzo wciągnął film 8 milimetrów. Akcja ogólnie była fajna, a zakończenie jeszcze lepsze.
Grand
Sara Tancredi

A ja się pragnę spytać, czy podoba wam się taki film jak "Punisher"? :573:
Tanira
Michael Scofield

AutumnLeaf pisze:
bo gra Bruce Willis mhm, a Szklaną pułapkę to ja zjadam w całości a nie oglądam
skarbie ja ci mówie, że my to... a własciwie nic xD

Co ja ostatnio oglądałam? Oko.
Podobało się i to bardzo.
Ale Klątwa to dla mnie masakra OO genialna jest ale makabrycznie straszna OO
PatuŚ
Michael Scofield

agulec pisze:
Film typowo amerykański, hollywoodzki, za dużo patriotycznych i heroicznych scen, kwestii.. momentami chciało mi się śmiać :]
no tak bo to zawsze Amerykanie ratuja swiat i takie tam .. bla bla ;-D ale tak to jest . Film był jeszcze krecony za czasów kiedy USA były potega i kazdemu sie sniła wspaniała Ameryka , daletgo teraz ten film wydaje sie troche przesadzony , ale ja i tak go kocham ;-D
*Madziula*
John Abruzzi

a ja dzisiaj znowu będę po raz n-ty oglądać "Lepiej późno niż później" bo uwielbiam :D
agulec
Michael Scofield

PatuŚ pisze:
film wydaje sie troche przesadzony , ale ja i tak go kocham ;-D
ja kurde też, i to jest najdziwniejsze xD

'Oko' oglądałam całkiem niedawno, dobry film, podobał mi się, ale znowu się nie bałam tak jak bym chciała xD
Tanira pisze:
Ale Klątwa to dla mnie masakra OO genialna jest ale makabrycznie straszna OO
dawno oglądałam ale pamiętam jak się bałam :D potem była chyba druga część, ale tej już nie pamiętam..

Ogólnie wole horrory, które są po prostu straszne, a nie takie, w których krew tryska, a czyjeś nogi latają po ekranie, np. Hostel - niby horror, ale mnie bardziej obrzydzał niż straszył.
B...
Michael Scofield

agulec pisze:
Ogólnie wole horrory, które są po prostu straszne, a nie takie, w których krew tryska, a czyjeś nogi latają po ekranie, np. Hostel - niby horror, ale mnie bardziej obrzydzał niż straszył.
dokładnie to samo^^
mnie tam najbardziej "straszą" horrory z duchami nie wiem czemu^^ albo jakimiś niewyjasnonymi zjawiskami ;-) Stwory czy psychopatyczni mordercy biegający tu i tam z siekierami bardziej mnie smiesza niz starsza :-D
Pam
T-Bag

ARMAGEDDON :D :D :D
Jaka akcja!! Przy rozbrajaniu bomby było super!!!! Jak się kłócili i *boski* wyciągnął spluwe.
Tylko jak Willis go chwycił tym czyms, to byłam w szoku. A jakby go zabił??
Ale wszystko dobrze sie skończyło... ;)
Na mnie wrazenie wywierają filmy związane z kosmosem i eksplozjami ;) Bardzo lubie, jak wybuchaja gwiazdy lub upadaja asteroidy na planety
Grand
Sara Tancredi

Hooligans the best :D walka walka walka GSE!!
The Punisher
Człowiek pies

Co sądzicie o tych 2 filmach??
PatuŚ
Michael Scofield

haha z Horrorów to ja tez lubie takie własnie a'la Klątwa ... w kinie na zapowiedziach dwójki podskakiwałam ze strachu :-D

Nieodebrane połaczenie - tez bardzo dobre..tylko szkoda kiciusia na poczatku :-P

a Pamietam jak ugladałam u kolegów z siostra Teksańska Masakrę piła mechaniczną i skończyłysmy po 1:00 w nocy (pomine ze w trakcie filmy kolega spadł z łózka ze strachu :-P)- twardziel ) i potem musiałam wracac przez pół wsi , jak jeszcze nie było latarni na drodze.. to biegłam az się za mna kurzyło :mrgreen:
B...
Michael Scofield

Nanii pisze:
zgadzam się ;-)
PatuŚ pisze:
jak jeszcze nie było latarni na drodze.. to biegłam az się za mna kurzyło :mrgreen:
ehehehehehhe skad ja to znam? xDDD
Ania1991_ck
Michael Scofield

Zgadzam się z tobą, oglądałam już ze 30 razy a i tak jest świetny. Najbardziej podoba mi sie tekst: "Nie poczujesz, że żyjesz, póki nie osiągniesz granic możliwości."
...rozpływam się przy tym filmie.
gosia!.
Tweener

Grand pisze:
ja również się zgadzam. świetny film, oglądałam już kilka razy.

A do tego dodam 'Requiem dla snu', 'Donnie Darko', 'Butterfly effect', 'Memento', 'Labirynt Fauna'. -> filmy, które dają do myślenia o co w nich chodziło...po prostu trzeba obejrzeć. Normalnie wbijają w fotel, siedzi się i nie wie się co ze sobą zrobić...Filmy genialne po prostu, wszystkie w podobnym stylu - 'wtf'. :-P
Wróć do „FILMY”