NAJWIĘKSZA POLSKA BAZA DYSKUSJI I INFORMACJI O PRISON BREAK | Dołącz do nas!

Najładniejszy głos męski. Kto ma??

Dyskusje o filmach i kinie.
Mela0607
T-Bag

AutumnLeaf pisze:
są gusta i guściki ;) dlatego nie lubie lektora, bo wtedy zagłusza mi te cudne dźwięki płynące z jego ust :mrgreen: heh... troche przeadziłam może lol ale jego głos i tak lubię ;)
a to ja mam podobnie, ale z innymi aktorami :D
AutumnLeaf pisze:
w Armagedonie grał tego gościa co na końcu nie chciał pomóc im rozbroić tej bomby, ale później się nawrócił:P
aaa coś tam już zaczynam kojarzyć; hehe o właśnie - głos Peter'a tzn. jego akcent jest cudowny ;)

Wydzieliłem wam drogie panie osobny dział do rozmów na temat urzekających głosów waszych wspaniałych aktorów :)

KhAn
Ostatnio zmieniony 2007-10-15, 23:08 przez Mela0607, łącznie zmieniany 2 razy.
Ble
C-Note

Mela0607 pisze:
a to ja mam podobnie, ale z innymi aktorami
Będzie trochę offtop, ale muszę... Za podkładanie lektora pod Johnnego Deppa powinni po prostu karać... :P
Mela0607 pisze:
hehe o właśnie - głos Peter'a tzn. jego akcent jest cudowny

Tak, dlatego właśnie lubię 'Armageddon' ;) Z powodu Petera i Williama.... ;)
Mela0607
T-Bag

Ble pisze:
Mela0607 pisze:
a to ja mam podobnie, ale z innymi aktorami
Będzie trochę offtop, ale muszę... Za podkładanie lektora pod Johnnego Deppa powinni po prostu karać... :P
jejku ja też zrobie ot, ale nie mogę się powstrzymać; szczególnie jeśli chodzi o Sparrow'a
Ble pisze:
Mela0607 pisze:
hehe o właśnie - głos Peter'a tzn. jego akcent jest cudowny

Tak, dlatego właśnie lubię 'Armageddon' ;) Z powodu Petera i Williama.... ;)
Will mnie tak bardzo nie kręci, za to co innego u Peter'a; nie no po prostu zajebiście mówi; wyraźnie no i ten zniewalający akcent (wiem, powtarzam się) 8-)
Ms_psycho
Fernando Sucre

A ja teraz przyznam się bez bicia walnę drugiego offtopa ale dla mnie najlepszy głos ma Vin Diesel <3
Mela0607
T-Bag

Ms_psycho pisze:
A ja teraz przyznam się bez bicia walnę drugiego offtopa ale dla mnie najlepszy głos ma Vin Diesel <3
oj tak; a ja się tylko mogę zgodzić, chciałam to napisać wcześniej, ale już czuję klęskę ze strony admina lub też moderatora :P
Ble
C-Note

Ms_psycho pisze:
ale dla mnie najlepszy głos ma Vin Diesel <3
Jeśłi chodzi o głosy, to jeszcze Al Pacino... ^^
Ms_psycho
Fernando Sucre

Mela0607 pisze:
Ms_psycho pisze:
oj tak; a ja się tylko mogę zgodzić, chciałam to napisać wcześniej, ale już czuję klęskę ze strony admina lub też moderatora :P
Ale mam radochę, że tkoś go też docenia (tzn. w tym wypadku jego głos) bo o nim to raczej nigdy nikt nie słyszy jak komuś mówię =="
Hm... czyj głos jeszcze lubię... Hiro z Herosów ale może dlatego, ze jest chińczykiem i tak fajnie brzmi jak gada ^^
Mela0607
T-Bag

Al Pacino mnie jednak nie rusza, a Hiro nie znam, bo Herosów nie oglądam, wiadomo z jakiej przyczyny :)

A ja mam jeszcze - Jason Statham; jak mogłam o nim zapomnieć? wręcz straszne
kolejny angielski akcent, którego mogłabym słuchać na okrągło; no i jeszcze ta jego chrypka; podobnie jest z Edward'em Burns'em (bodajże); całkiem ma podobny głos do Jason'a i to jest u niego wielkim plusem, bo nie jest znów aż tak rewelacyjnym aktorem, ale facet jest w porządku :)

A co do Vin'a to wiadomo, że jest mało znany, ponieważ gra tylko w filmach sensacyjnych (takie jak ja lubię, tak też o nim słyszałam i widziałam nawet sporo filmów z jego udziałem); a właśnie głos ma taki... hmm... jakby to ująć; nie mam pojęcia, ale podoba mi się :)

dzięki KhAn za przeniesienie naszych postów i stworzenie nowego tematu :)
Ble
C-Note

A Russell Crowe...? On to dopiero ma głos.... ;) Niektóre filmy mogłabym tylko słuchać... :P To by mi wystarczyło....

Ach, no i jescze Heath Ledger, ten to w ogóle jest najlepszy... ^^
mahones
C-Note

Hehe Edi Murhy ma zawalisty głos, a tak poza tym to Raziel człowiek który używa beatboxa pozdro dla niego. :mrgreen:
Natalie
Tweener

żadna nie wymieniła Wentwortha Millera<?>
wg mnie Wenty ma baaardzo sexowny glos i sposób w jaki go modeluje normalnie orgazm
KhAn
John Abruzzi

Mela pisze:
dzięki KhAn za przeniesienie naszych postów i stworzenie nowego tematu :)
Nie ma za co od tego tutaj jestem żeby się zajmowac porządkiem na forum jak równiez tym żeby wam tworzyć nowe działy drogie panie ;)
Natalie pisze:
wg mnie Wenty ma baaardzo sexowny glos i sposób w jaki go modeluje normalnie orgazm
Wow :shock: kobieto wyluzuj bo to sie zaczyna robić forum erotyczne :D :P
Ble
C-Note

Natalie pisze:
Jakby tak pomyśleć... Masz rację ;) Ale na mnie bardziej działa jego spojrzenie :582:
AutumnLeaf
Michael Scofield

aach no to ja się powtórzę, i wymienię oczywiście Williama Fichtnera^^...i nic dodać nic ując:P
Mela0607
T-Bag

mahones pisze:
Hehe Edi Murhy ma zawalisty głos, a tak poza tym to Raziel człowiek który używa beatboxa pozdro dla niego. :mrgreen:
Eddie ma zajebisty śmiech :D

a Russel ma taki typowo męski ;)
Ble
C-Note

Mela0607 pisze:
a Russel ma taki typowo męski
Taki, że aż ciary przechodzą... :-D
Mela0607
T-Bag

hehe mnie jednak głos Russel'a nie ma podnieca, zeby nie było, a co do Miller'a to nie dla mnie, wolę już Abbruziego, angielski akcent poniekąd mnie drażni, ale w ich wykonaniu tak nie jest, moze dlatego, że nie pochodzą z Wlk. Brytanii
Ms_psycho
Fernando Sucre

Faktycznie Peter Stormare ma świetny akcent ^^

Angielski akcent faktycznie może wkurzać, ale ja lubię go słuchać ^^
Mela0607
T-Bag

no właśnie; dochodzi bardziej do rosyjskiego, przynajmniej tak wywnioskowałam z kilka filmów, gdzie wystąpiał no i przecież z PB, a Sucre też ma fajny; tzn. wtedy jak śpiewa :)
Ble
C-Note

Mela0607 pisze:
angielski akcent poniekąd mnie drażni
No tak, tylko akcent Stormare'a jest szwedzki... :P
Mela0607
T-Bag

szwedzki? a to ja nie wiem jaki to jest, tzn. nie słyszałam
a mi sie on ciągle kojarzy z "raszan"
Ble
C-Note

No tak, bo szwedzki to jest taki hm... twardy język... i jdnak mają jakieś wspólnekorzenie... A szwedzki ma na pewno, bo się tam urodził :)
Mela0607
T-Bag

ano chyba, że tak, ja się tam nie znam ;p o właśnie, moze dlatego, ze go kojarze z rosyjskimi mafiami i to jakoś w mojej psychice się zaprogramowało iż rosjaninem jest, a tak nie jest; trudno, ale i tak mi się podoba :)

a właśnie i jeszcze DeNiro w filmie "Taksówkarz" - przepieknie wymawiał słowa "You talking to me?" :)
Ble
C-Note

Mela0607 pisze:
przepieknie wymawiał słowa "You talking to me?"
Historyczna kwestia ;)

A na przykłąd co myślicie o Lindzie? On ten ma w swoim głosie to 'coś' ;)
KhAn
John Abruzzi

Zwłaszcza w mówieniu słowa k**** jets to coś :D to mu chyba najlepiej we filmach wychodzi chociaż muszę przyznać, że jest świetnym aktorem ;)
Wróć do „FILMY”