Najlepsze filmy

Dyskusje o filmach i kinie.
Tanira
Michael Scofield

*robi mine ala Whistler* jakis problem?
AutumnLeaf
Michael Scofield

nie, mam to na codzień ^^ ;*
B...
Michael Scofield

yyyyy, jesli chodzi o Armageddon i Pearl Harbour to wczesniej je uwielbiałam , najpierw jeden potem drugi, po prostu to był szaaał jakis, ale z reszta co sie dziwic moze bardziej nawet ze względu na Bena Afflecka, bo wtedy miałam bardzo ciezki okres w zyciu i mi sie podobał, ale spokojnie juz mi przeszło! podobały mi sie historie jakie tam zostały opowiedziane i w ogole, w jednym ten katastrofizm w drugim dramatyzm i nie zauważałam wielu wad które teraz sprawiaja ze te filmy mnie aż drażnia. Teraz widze dopiero jak nadmuchane tym amerykanskim uwielbieniem dla własnego narodu, ze jacy to oni nie sa! same ahiii i ohiii! dzieki PH zaczełam ogladac filmy wojenne i zapewniam was ze ten do najwybitniejszych nie nalezy
jedyne co mi sie teraz w nich podoba to William którego wczesniej zupełnie nie zauważałam i muzyka Hansa Zimmera ;-)
PatuŚ
Michael Scofield

B... pisze:
jedyne co mi sie teraz w nich podoba to William którego wczesniej zupełnie nie zauważałam
ja dopiero tutaj z biografi sie dowiedziałm ze tam nasz *boski* grał...i dzięki temu znów powróciła do tych filmów żeby się na Niego pogapić :-P
B...
Michael Scofield

mało Go tam było, no ale w jego wypadku nie liczy sie 'ilosc' a raczej jakosc :-D
AutumnLeaf
Michael Scofield

w Pearl Harbor zrobili z niego wieśnioka z widłami ^^
Tanira
Michael Scofield

taaaa i zagral moze z 5 minut xD
PatuŚ
Michael Scofield

AutumnLeaf pisze:
w Pearl Harbor zrobili z niego wieśnioka z widłami ^^
aaa i tak był cudowny ^^haha Mój kochany wiesniaczek :-D
B...
Michael Scofield

patus1905 pisze:
haha Mój kochany wiesniaczek :-D
i mój :-P
Tanira pisze:
ale jak zagrał!!!!!!!
PatuŚ
Michael Scofield

B... pisze:
patus1905 napisał/a:
haha Mój kochany wiesniaczek

i mój
no oczywiście chodziło o Naszego wieśniaczka :-D , w jego przypadku..nie ważne ile i kogo zagrał... zawsze jest w tym świetny
Tanira
Michael Scofield

Tanira pisze:
ale jak zagrał!!!!!!!
no tak oczywiscie co do tego nie mam watpliwosci :mrgreen:
owcaaa
Świeżak

Hmmm... :mrgreen:
tożsamość bourne'a jest zajebiaszcza :-D
B...
Michael Scofield

The eye O_o
agulec ty lubisz zabawy z oczkami, obejrzyj koniecznie :-D
Aglek
Michael Scofield

Juno oglądałam ostatnio! świetny film!! bardzo polecam ^^
Handcannon
T-Bag

hmmm... Con Air leciało ostatnio na TVP1 bardzo fajny film akcji, cały czas się cos działo, nie bylo nudy... polecam ;)
PatuŚ
Michael Scofield

hym ja bym jeszcze dopisała "nieodebrane połaczenie" .. przez chwile zaczełam się bać swojej komórki :-P
Pam
T-Bag

Handcannon5 pisze:
hmmm... Con Air leciało ostatnio na TVP1 bardzo fajny film akcji, cały czas się cos działo, nie bylo nudy...
Ja oglądałam ten film drugi raz i mi się w ogóle nie nudzi...
Teraz czekam na Ciemną stronę miasta :D Z chęcią obejrzę...
Albo jeszcze podoba mi się Speed i piąty Harry
madamebutterfly
Mahone

hmn...
Juno oglądałam tez ostatnio... pozytywny filmik...
no i B... nie wiedziałam że poza mną ktoś jeszcze lubi Hansa... :D
tylko z jego powodu ściągnęłam Pearl Harbor... :D
MarQ
Michael Scofield

oo ogladalem The eye :D swieeeeetny film :D super fabula i zakonczenie niczego sobie :D aktorka tez dobrze dobrana, klimat trzyma w napieciu caly czas :D ogolnie film jest boski :D teraz sie przymierzam na sweeny todd i nie klam kochanie :D slyszalem same pozytywne opinie ;p i jeszcze chce skorumnpowani ovejrzec :D troche tego jest :D dzisiaj na polsacie XXX: nastepny poziom moze byc fajne :D
B...
Michael Scofield

swietniste to oczko^^
ja ost sie rzuciłam na takie cósie i sie za i UNTRACEABLE'a zabrałam i musze powiedziec ze całkiem całkiem xD
a no i Jumper z boskim Haydenem nynynyny :-P :-P :-P

i do skorumpowanych sie trzeba koniecznie przymierzyc , wiec Mareczku przeslij mi linki na gg takie w super super jakosci i zeby mi szybciunio zassało, nawet przy moim transferze Oo
taka oficjalna prosba:*** ;-)
MarQ
Michael Scofield

B... pisze:
Jumper
o tak jumper byl super :d lepszy efekt byl jak znikal na poczatku niz na koncu :D jak wszystko wokol siebie rozpieprzal :D
B... pisze:
przeslij mi linki na gg
sa dwaminusy :D
- sam nie mam tych linkow
- nigdy cie nie ma na gadu :D nawet tera :D
AutumnLeaf
Michael Scofield

Pachnidło, brakuje mi już słów, żeby wyrazić zachwyt nad tym filmem, książka powalała na kolana, ale film jest porażający. Wspaniały główny bohater, świetne role drugoplanowe, hipnotyczna zarazem wyciszająca i uspokajająca muzyka, zapachy oddane za pomocą niesamowitych zdjęć...Cud nad cudami. Za każdym razem jak go oglądam, zauważam coś nowego...
PatuŚ
Michael Scofield

AutumnLeaf pisze:
Pachnidło, brakuje mi już słów, żeby wyrazić zachwyt nad tym filmem, książka powalała na kolana, ale film jest porażający. Wspaniały główny bohater, świetne role drugoplanowe, hipnotyczna zarazem wyciszająca i uspokajająca muzyka, zapachy oddane za pomocą niesamowitych zdjęć...Cud nad cudami. Za każdym razem jak go oglądam, zauważam coś nowego...
zgadzam się w 100% - niedawno własnie ogladałam ... a końcówka ..- O matko ! świetny film
agulec
Michael Scofield

B... pisze:
The eye O_o
agulec ty lubisz zabawy z oczkami, obejrzyj koniecznie
hehe.. no i obejrzałam.. przed chwilą i się w ogóle nie bałam :D
a z okiem nie było strasznych scen, tylko raz jak sobie rozdziabiała powieki przed lustrem to mi własne oczy załzawiły xD
ogólnie to film był tak całkiem spoko, ale na kolana mnie nie powalił^^
jeszcze mam japońską wersję, mam nadzieję, że będzie straszniejsza - o ile znowu zamiast się bać nie będę się śmiać z japońców i ich śmiesznego języka :D
B...
Michael Scofield

Zakladnik xD ogladalam ostatnio na niemieckim i rozumialam piate przez dzisiate ale i tak wpadł mi w oko ^^
we wtoreczek obejrze z lektorem yhyhyhy fajno xD
Wróć do „FILMY”