Najlepsze filmy

Dyskusje o filmach i kinie.
niunia
Michael Scofield

"Oko" - fantastyczny film. Alba jest rewelacyjną aktorką. Jeden z lepszych, które teraz oglądałam..
A wczoraj oglądałam piłe IV. Również mi się podobał.. chociaż w niektórych momentach nie mogłam już patrzeć co tam się z tymi ludźmi działo.
Dobrze, że ogladałam ten film z kimś.. ^^
Piotras003
T-Bag

Świetny jest film Bitwa o Irak polecam ;-)
yrek
Świeżak

niunia pisze:
"Oko" - fantastyczny film. Alba jest rewelacyjną aktorką. Jeden z lepszych, które teraz oglądałam..
A wczoraj oglądałam piłe IV. Również mi się podobał.. chociaż w niektórych momentach nie mogłam już patrzeć co tam się z tymi ludźmi działo.
Dobrze, że ogladałam ten film z kimś.. ^^
"Oko" powstało na podstawie filmu "Wzrok" z 2002r jesli Ci sie podobało to polecam również "Wzrok"
Piotras003
T-Bag

Outpost świetny film gatunek Horroru z wojennym film opowiada o najemnikach ktorzy wybieraja sie do wschodniej europy szukac maszyny niemieckiej ktora ozywia ludzi Swietny takze wszystkim polecam! ;-)
Rafaqio
C-Note

To może zacznę od starego filmu w którym główny bohater jest moim ulubionym aktorem

Rambo 1 " Pierwsza krew "

Obrazek

Opis:
John Rambo, weteran wojny w Wietnamie podróżuje od miasta do miasta szukając swych kolegów z wojska. Kiedy po prośbie szeryfa Teasle'ego nie chce opuścić miasteczka, zostaje aresztowane. Wkrótce jednak ucieka i jest gotów prowadzić samotną wojną. Jedyną osobą która może go powstrzymać to jego dawny dowódca Samuel Trautman...

Rambo 2

Obrazek

Opis:
John Rambo (Sylvester Stallone), weteran wojny wietnamskiej, odsiaduje wyrok. Jego dawny dowódca pomaga mu odzyskać wolność. Rambo ma wykonać dawną misję, której celem jest uwolnienie amerykańskich jeńców nadal znajdujących się w Wietnamie. Wspiera go piękna wietnamska przewodniczka. Kiedy dziewczyna ginie, zadanie nabiera dla Rambo osobistego wymiaru. Komandos musi się też zmierzyć ze skorumpowanymi amerykańskimi politykami...

Rambo 3

Obrazek

Opis:
Dawny dowódca i przyjaciel Johna Rambo z czasów wojny w Wietnamie – pułkownik Trautman wyrusza z tajną misją do Afganistanu. Wkrótce nadchodzi wiadomość, że został on pojmany i uwięziony w radzieckiej bazie wojskowej. Działania dyplomatyczne na rzecz jego uwolnienia nie przynoszą rezultatów. Oficjalna misja wojskowa jest oczywiście wykluczona. Rambo decyduje się sam wyruszyć na ratunek dowódcy.

Ps. Zapewne coś jeszcze dodam, gdyż nie tylko jeden film mi się podoba ;)
Mahonia
T-Bag

Ulubione filmy to: Matrix, Skarb narodów, Batman Begins, Shrek, Epoka lodowcowa, Secret window i jeszcze dużo :-)
gosia!.
Tweener

'Requiem for a dream'
'Memento'
'50 first dates'
'Efekt motyla'
'Hooligans'
'Szkoła uczuć'
'Marzyciel'
'John Tucker must die'
'Piraci z Karaibów'
'Dude, where is my car?'
'Kropka nad i'
'Inni'
'Labirynt fauna'
'Sekretne okno'
'Blow'
necik665
C-Note

yyy niunia ... to do mnie?

no moje ulubione to
-źródło
-xXx
-odwet
-deja vu

i dużo ich ;D ohohoh

a co do Ciebie ? ;) Bo nie bardzo rozumiem..
niunia
Ostatnio zmieniony 2008-07-17, 18:17 przez necik665, łącznie zmieniany 1 raz.
Ania1991_ck
Michael Scofield

Hooligans

Twoje, moje, nasze

U progu sławy

Step up

Billy Eliot

jak sobie cos przypomne to napiszę. :-> :-> :->
necik665
C-Note

o billy eliot ... na prawdę świetny
a oglądaliście odwet ? polecam ;p
Roe
Sara Tancredi

Odwet... musisz mi pożyczyć. Czy to nie ten film z twoim Vin D. ? ;>
Ja polecam Wyznania Gejszy. Bardzo mi się podobał . ; )
necik665
C-Note

tak to właśnie.. w ogóle uwielbiam z nim filmy ;D a 1408 horror..
Dominik676
John Abruzzi

Huhuh, jakbym miał wymieniać tutaj wszystkie filmy, które lubię to trochę by się tego zebrało:) Dlatego wymienię tylko te, które dla mnie są najlepsze.
Obcy 3- najlepszy z całej serii, miał w sobie coś z jedynki, oraz coś z dwójki i ten niepowtarzalny klimat więzienia w kosmosie.
Wszystkie piły- jedyny film typu gore, który zatrzymał mnie przy sobie na dłużej.
Piraci z Karaibów, też wszystkie.
Jest tego jeszcze o wiele wiele więcej ale o niektórych może akurat nie pomyślałem wymieniając. Po prostu filmy to moja pasja.
Sebo
Michael Scofield

Ostatnio oglądałem film" [REC] "i powiem że mi sie podobał...ciekawy i pomysłowy brutalnie przedstawiono wszystkie zdarzenia :roll: ludzie to maja pomysły.
Aglek
Michael Scofield

Sebo!! Tyyy!!!
Miałam zapomnieć o tym filmie!!
Wszędzie mnie prześladuje babcia, 5 latka i goła opętana laska...
Sebo
Michael Scofield

Sorki Aglek^^
Aglek pisze:
babcia, 5 latka i goła opętana laska
5 latka jest najlepsza..xD
Albo jej matka, przypięta do poręczy...Fajny film^^
Aglek
Michael Scofield

Pewno xD
najlepsze było jak ten labolatorysta zjadł tego faceta xD tak z zaskoczenia :D
AutumnLeaf
Michael Scofield

Najlepszy film? Dennis Rozrabiaka xD Haha, kocham go, film mojego najnajnajwcześniejszego dzieciństwa, jak byłam mała zawsze chciałam być taka jak on xD Oglądałam 500 razy, a dzisiaj obejrzę po raz 501.
valentiina
Tweener

"Billy Elliot" jest moim ulubionym filmem, po raz pierwszy obejrzałam go w podstawówce i już wtedy polubiłam. Do tej chwili widziałam go ze 20 razy i wiem że nigdy nie przestanie mi się podobać. Mam do niego wielki sentyment i zawsze płaczę, choć film wcale nie jest smutny. Najbardziej urzekła mnie postawa tego chłopca i chyba właśnie po części dzięki niemu, robię to co robię ;-)
Dominik676
John Abruzzi

Jeszcze nie dawno napisałem, że lubię piły, ale teraz najprawdopodobniej bym to zmienił, bo uważam, że teraz kolejne części niestety robione są już na siłę, a i poprzednie już nie robią na mnie takiego wrażenia jak kiedyś. Takie filmy tylko do obejrzenia i zupełnie o nich zapomnienia, jak zresztą chyba wszystkie gore.
Ania1991_ck
Michael Scofield

Wczoraj oglądałam "To właśnie miłość" Trochę skomplikowane bo aż 10 historii miłosnych w jednym filmie. Mimo wszystko mnie się podobało. Tak każda o czymś innym. Jakby ktoś sie uwziął to mógł by zrobić 10 filmów o miłośći z tego :)
Babydoll
Mahone

Widziałam już sporo filmów ale te chyba na zawsze pozostaną na szczycie mojej listy:
- Requiem dla Snu (+ oczywiście powalający soundtrack)
- Mroczny Rycerz (jak wyżej)
- The Ring
- Skandalista Larry Flynt
- Zagubiona Autostrada
- Pisnista
- Plac Zbawiciela

Podobały mi się też ekranizacje Władcy Pierścieni. Za to jeżeli chodzi o Harry'ego Potter'a to o wiele bardziej wolę książki. Chociaż muzyka z HP jest PRZEBOSKA!
Mevader
Świeżak

Ja mam mnóstwo ulubionych filmow xD te pięc to chyba najbardziej
- Dark Knight (kochaaaaaam xD moge ogladac codziennie )
- Kill Bill (vol. 1, 2)
- Get Rich or Die Tryin'
- Hidalgo: ocean ognia
- Disturbia

- Piraci z Karaibów ( wszystkie częsci)
- Piła ( tez wszystkie cz.)
- Władca Pierscieni (wszystkie)
- Efekt motyla
- Resident Evil 3
-Tajemnica Brokeback Mountain
-Halloween

Aaa jeszcze wiele inncyh no ale nie jestem w stanie wymienic xD poprostu KOCHAM filmyyyyy :D noxD:D kocham, kocham i jeszcze raz kocham xD ja nie wiem co bym zrobila jakby ich nie było ;p
CoopScofield
Świeżak

Oszukać przeznaczenie i Piła
Barber
Świeżak

W tej chwili mi do głowy przychodzą : Bondy z Craigiem , The Game , Step up'y , Sekcja 8 (obejrzyjcie to) i może jeszcze Transformers
Wróć do „FILMY”