Nie mogę na niego/na nią patrzeć... ;]

Dyskusje o filmach i kinie.
B...
Michael Scofield

Weszłam ostatnio na filmowo.net i temat Dusqmad'a zainspirował mnie do tego założenia tutaj tego oto tematu:
Który z aktorów bądz aktorek swoim wygladem/ zachowaniem/ czymkolwiek ^^
sprawia, że nie jesteście w stanie ogladać filmów z jego/jej udziałem?
Nie chodzi mi jednak o samą grę, ale właśnie o wszystko poza nią- po prostu o coś co Was w danej osobie denerwuje.

Mi w pierwszej chwili na myśl przychodzi jedna osoba:

Matt Damon.
Obrazek
Każdy film z nim to cierpienie i gehenna :lol:

Z pozostałych osób np:
Elijah Wood:

Obrazek
W przeciwienstwie do Damona, w przypadku którego mogę wymieniac i wymieniac co mnie denerwuje w jego osobie, tutaj sama nie wiem. Gość ma wyjątkowo irytującą gębę. Głos też mnie drażni. Wyglada jak wystraszony gryzon. Caly czas kojarzy mi się z Władcą pierscieni, choc obejrzałam tylko 1 część...
Ostatnio zmieniony 2009-04-07, 18:28 przez B..., łącznie zmieniany 1 raz.
Alexxa
Mahone

Hmmm...Dlaczego to temat tylko o aktorach ? Spośród innych 'gfiazdeczek szoł biznesu' też by się znalazło sporo kandydatów.
No, ale jeśli tak jak jest to : zdecydowanie Agnieszka Dygant. Jak dla mnie aktorka z niej przeciętna, a do tego ten jej koński uśmiech i te usta.... Drażni mnie też Paweł Deląg- takie z niego drewno, że po prostu na myśl przychodzi pytanie: dlaczego on zagrał wogóle w czymkolwiek ?
edzik
Michael Scofield

Matt Damon.

Każdy film z nim to cierpienie i gehenna
O sorry! Filmy z nim są akurat dobre! Choć pewnie jak to zwykle bywa źle zrozumiałam Twoją wypowiedź i pewnie chodziło Ci o coś innego :P

Nienawidze Brodzikowej! Strasznie mnie denerwuje ten jej uśmieszek i głosik bleach. I nie wiem cze,mu, ale wydaje mi się że jest zarozumiala jak koń!

Dorzucam też Frodo :D. Jest obleśny i ślamoniowaty. A fuj fuj! I Patisoniak :p
B...
Michael Scofield

Alexxa pisze:
Hmmm...Dlaczego to temat tylko o aktorach ? Spośród innych 'gfiazdeczek szoł biznesu' też by się znalazło sporo kandydatów.
w sumie racja^^ Czujcie się więc uprawnieni do wymieniania tu także tych gwiazdek spoza planu filmowego^^
W takim razie na pierwszy rzut leci u mnie Krzysztof Ibisz, który jest tak żenujący, że słów brakuje na opisanie tego fenomenu :roll:
edzik pisze:
O sorry! Filmy z nim są akurat dobre! Choć pewnie jak to zwykle bywa źle zrozumiałam Twoją wypowiedź i pewnie chodziło Ci o coś innego :P
no oczywiscie :-P Filmy z nim nie są z góry skazane na porażkę. Najlepszy przykład to sławetna 'infiltracja' :-D...reszta...trudno mi powiedziec, bo raczej unikam ich, gdy dowiem się, ze Damon jest w obsadzie^^. Ale dla mnie ten osobnik jest bardzo irytujący...swoim wygladem, swoją mimika twarzy, swoim 'całosciowym' istnieniem w zasadzie :lol: Przez to, nawet jeśli grałby jakoś nadzwyczaj dobrze to i tak dalej działałby mi na nerwy. Nie wiem...jest w nim coś takiego, na co jestem prawie że uczulona. Dlatego też, gdy go widze w jakimś filmie, to zawsze odbieram go negatywnie, co nie wyklucza możliwości, że film jest dobry :-)
edzik pisze:
I Patisoniak :p
oj coś czuję, że to to w rewanżu za kartofla z góry :lol:
Alexxa pisze:
Agnieszka Dygant
usmiech i głos!!!

kto tam jeszcze...hmmm...z aktorek...nie lubię Julii Roberts. Jako aktorka uważam, że może i ma talent, ale nie przepadam za nią i sposobem, w jakim kreuje swoje postacie.
Z polskich gwiazd filmowych i około-filmowych cięzko jest mi kogos przytoczyc, bo musiałabym pisac i pisac. I tu jakoś nie mogę jasno wprowadzić rozróżnienia miedzy grą a wyglądem/zachowaniem poza nią itp...
Jedyną taką osobą, ktora od razu przychodzi mi do głowy jest niejaki Mariusz Jakus, grający m.in. Rafalskiego w Fali zbrodni. Bardzo irytujący wygląd...zwłaszcza usmiech :573:
I Bogustaw Linda...zmanierowany pseudo-twardziel. Na sam jego widok odechciewa mi się oglądania czegokolwiek z jego udziałem.
Alexxa
Mahone

To jeśli można też inne gwiazdeczki to : Cichopek, Ibisz, Wojewódzki, Rubik <blleeee>, Górniak- co do śpiewu, obojętny mi chodzi mi raczej o jej medialny wizerunek, Doda. Cichopek jest tak słodko-pierdząca, że po prostu się niedobrze mi robi na jej widok ^^. Rubik- obleśny facet, który probuje zgrywać kogoś super, a tak naprawdę jest beznadziejny. Bo kto pierze swoje brudy ( do tego nieprawdziwe) w mediach tak otwarcie ? Aaa, jeśli mowa o robieniu wokół siebie afery, gdy nie jest się kimś super- Rafał Olbrychski. Gdyby nie ojciec, zamiatałby ulice albo i nawet nie tyle, a ten nagle gada na ojca, że taki beznadziejny.
B...
Michael Scofield

Alexxa pisze:
Rafał Olbrychski
za bardzo go nie kojarzę...tzn wiem jak wyglada, ale własciwie nie wiem kim jest...powiedzmy zawodowo^^ Aktorem? Grał gdziekolwiek? Widziałam go raz w 'pytaniu na sniadanie' na tvp2, gdzie wystąpił w roli kucharza. O jego poczynaniach czytałam tylko na pudelku....i rzeczywiscie wychodzi w swietle tych plotek na wyjątkowo niewdzieczną istotę w stosunku do swojego ojca, któremu chyba jednak zawdziecza to, że w ogole moze być 'obecny' w mediach.
Alexxa pisze:
Cichopek jest tak słodko-pierdząca
xDDDDDD
szczególnie w połaczeniu z Ibiszem :lol:
Alexxa pisze:
Rubik- obleśny facet
mnie rozbrajał jak kiedys jurorował w Jak oni spiewają, starając się stworzyc wrażenie specjalisty w swojej dziedzinie, powtarzając słowo w słowo oceny Zapendowskiej w kwestii poziomu wokalnego występujących...
w ogole ten cudowny sobotni program polsatu jest prawdziwą wylęgarnią takich ciekawych osobistości^^
Alexxa pisze:
Doda
mnie w sumie jest obojętna. Czasami drażni tym swoim 'ostentacyjnie durnym' zachowaniem...choć raczej nie należę do osób, które są jej bezwzględnymi przeciwnikami. Ma siłe przebicia mimo wszystko i pomijając już jej sposób kreowania swojej osoby, umie się ustawic ;]
Ale pisząc o Dodzie przyszła mi do głowy osoba, której szczerze nie cierpię: Justyna Steczkowska. Chryste panie... :roll: Nienawidzę jej twarzy, tego spojrzenia, sztucznego do bolu usmiechu, tego, jak stara się stworzyc wrażenie jaka to ona jest wrażliwa, z jakim uczuciem wyraża sie o wszystkim... Jako artystka też mnie nie zachwyca. Zeby nie uzyc tu bardziej dosadnych słów :573:
Obrazek
aha...i jeszcze Misiek Koterski. Głupkowaty wygląd, usmiech, głos, sposób mówienia. Dramat jednym słowem /o\ Toleruje go tylko w wydaniu z 'Dnia swira'
Obrazek

ale Wojewódzkiego lubię za to...bardzo nawet :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 2009-04-05, 22:42 przez B..., łącznie zmieniany 1 raz.
edzik
Michael Scofield

edzik napisał/a:
I Patisoniak
oj coś czuję, że to to w rewanżu za kartofla z góry
Wcale nie... xD

Heh, z polskich celebrytó to możnaby wymieniać i wymieniać. Na szczycie jest zakoscielny! Koleś strasznie mi działą na nerwy. Zawsze taki przymułek z niego. Ułożony i porządny. Bleach...wcale nie jest łądny na dodatek :P.
Potem Schejbalowa. Strasznie bezydka kobieta! Ma nos jak klamka od zachrystii z kartoflem na czubku i w ogole... jej śmiech jest porażający. Ciężko mi ocenic jej grę, ponieważ znam ja tylko z Kryminalnych no i tam zcasem dawała rade...
Alexxa
Mahone

B... pisze:
za bardzo go nie kojarzę...tzn wiem jak wyglada, ale własciwie nie wiem kim jest...powiedzmy zawodowo^^ Aktorem? Grał gdziekolwiek? Widziałam go raz w 'pytaniu na sniadanie' na tvp2, gdzie wystąpił w roli kucharza. O jego poczynaniach czytałam tylko na pudelku....i rzeczywiscie wychodzi w swietle tych plotek na wyjątkowo niewdzieczną istotę w stosunku do swojego ojca, któremu chyba jednak zawdziecza to, że w ogole moze być 'obecny' w mediach.
No, i w tym tkwi rzecz. facet ma podobno tylko podstawowe wykształcenie , łapał się każdej fuchy i żadna mu póki co nie wyszła. Jedyne jego osiągnięcie, to fakt że jest synem takiej gwiazdy polskiego kina jak Olbrychski. Bez ojca by nic nie zdziałał. Bo kto inny chciałby w ogóle takiego wprowadzać w świat mediów, filmu i kultury ? Chyba mało kto. A tu temu nagle przypomniało się, że 'jego tatuś był bardzo niedobry'. Szkoda tylko, że nie przypomniało mu się, kto pewnie finansował jego kolejne nieudane próby zrobienia czegoś ciekawego w światku artystycznym. Przykry człowiek z tego Rafała Olbrychskiego, i tyle :roll: .
B...
Michael Scofield

heh Wojewódzki określił go kiedyś jako 'najbardziej niezdolnego człowieka noszącego znane nazwisko'. Jest w tym jakiś głęboki sens :lol:
agulec
Michael Scofield

Nie mogę na niego patrzeć - zdecydowanie Matt Damon.

Obrazek

I widziałam z nim kilka filmów i były niezłe, nie powiem, ale jego wygląd, no po prostu nie mogę na niego patrzeć, odrzuca mnie.
Nie mogę jeszcze patrzeć na gościa o imieniu Mickey Rourke. Nie wiem co w nim takiego jest, ma coś takiego w twarzy, co mnie wkurza.
Zdecydowanie nie mogę już dłużej patrzeć na uśmiech Kasi Cichopek (i jej męża), szczególnie w zestawieniu z próbującym być fajnym Krzysztofem Ibiszem.
Z Tomem Criusem też mam jakiś problem, wnerwia mnie, szczególnie jak się uśmiecha.

Obrazek

Taki sam problem, tylko większy, mam z patrzeniem na Van Diesel'a.

Obrazek

Izabela Trojanowska - w niej to już wszystko mnie denerwuje. Wstrętna baba.

Obrazek

Gosię Andrzejewicz pozostawiam bez komentarza, bo się za bardzo zdenerwuje.

Obrazek
edzik
Michael Scofield

Czytajac wasze posty uśiwdaomiłam sobie, ze tak naprawdę to mało kogo lubie xD.
Izabela Trojanowska - w niej to już wszystko mnie denerwuje. Wstrętna baba.
Kojarzę ją tylko z Klanu i tak już chyba pozostanie. Tez jej nie lubie i wogóle z Klanu to wszyscy takie pleśniaki xd

Na widok hakiela mam odruch wymitny. Podejrzewam, że to uczucie mozna porównać z tym co podczuwa B.. i Agulec na widok matta :D

Gosia...Yyyy....żal

Tatiana Okupnik! zapomniałam o niej! strasznie irytujaca baba, zarozumiała i wogóle do bani. Myśli, że umie śpiewać i sie tym chwali.
I Beata Sadowska- astepne babsko. Wyglada jak koń, ale to szczegół. Trudno znależć drugą taką nieudana prezenterke telewizyjną. Jest chyba gorsza niz Agata Młynarska
B...
Michael Scofield

edzik pisze:
Na widok hakiela mam odruch wymitny. Podejrzewam, że to uczucie mozna porównać z tym co podczuwa B.. i Agulec na widok matta :D
pewnie tak ;] choć Hakiel gorszy chyba nawet. Sama nie wiem. No nie wiem :lol:
Trojanowskiej też nie znoszę, taki uraz po Klanie...xD i w ogole.
Jest tak sztuczna, że to aż boli.

a mi wpadła jeszcze ta pani:
Obrazek
ludzi z takich irytującym wyglądem powinni umieszczac w jakichś 'miejscach odosobnienia' a nie wypuszczac na ekran :573:
Morgoth
Fernando Sucre

Pierwsze co mi się narzuca tak że aż boli... no aż palce swędzą jak się to karze napisac BeYonCe ... ... nie trawie jej wyglądu, tego że jest stara (przymiotnik xD) a stara się (czasownik xD) wyglądać jak nastolatka (zupełnie jak Madonna... jej też nie trawię xD)... śpiewa jak dla mnie baardzo średnio... żadna jej piosenka mi się nie podoba... a ludzie ją uwielbiają? O.O

Nr 1 w Polsce to bez wątpienia wspomniana A. Młynarska... tutaj nie będę się rozwodzić... szkoda mi mojego biureczka... a z resztą w całym pokoju by śmierdziało... Dzieciaki z klasą prowadziła jak ... wolę nie używać epitetów bo jeszcze w sądzie wyląduję... ^^
sylwek1005
Sara Tancredi

Nie mogę na niego patrzeć - zdecydowanie Matt Damon.
no ciekawe, Damon to dobry aktor i to się liczy. Czy w filmach mają grać same piękności??? To nie 'Moda na sukces' :lol: Mnie żaden nie irytuje bo nie śledzę poczynań celebrities na takich portalach jak kozaczek,etc. Każdy wnosi coś nowego.
B...
Michael Scofield

Sylwku zostales honorowym zje**waczem tego tematu! :lol:
Przecież wyraznie napisałam, że nie chodzi mi o grę. Gra jest najważniejsza-fakt, ale jakoś ciężko mi sobie wyobrazić, że wygląd niektorych osób jest Ci całkowicie obojętny, że nikt Cie nie irytuję, nie działa na nerwy, gdy go widzisz na ekranie. Nie załozylam tematu po to, żeby wypisując tu, że ktoś ma denerwujący wygląd albo nieodpowiadające mi zachowanie w życiu prywatnym, deprecjonować czyjeś zdolności aktorskie czy inne. A plotki z pudla, kozaczka czy czegos w tym stylu mają z tym niewiele wspólnego akurat...^^
sylwek1005 pisze:
Czy w filmach mają grać same piękności??? To nie 'Moda na sukces' :lol:
a od kiedy w tym serialu grają same piekności? :shock:
agulec
Michael Scofield

sylwek1005 pisze:
no ciekawe, Damon to dobry aktor i to się liczy. Czy w filmach mają grać same piękności??? To nie 'Moda na sukces' :lol: Mnie żaden nie irytuje bo nie śledzę poczynań celebrities na takich portalach jak kozaczek,etc. Każdy wnosi coś nowego.
W tym temacie nie chodzi o to, żeby pokazywać brzydkich ludzi i się z nich śmiać, tylko tych, w których coś Cię irytuje, denerwuje. Brzydki wygląd to nie to samo co irytujący.
I nie chodzi też o umiejętności, bo to może być super aktor/aktorka, ale coś w jego/jej aparycji sprawia, że nie możesz na niego/nią patrzeć. Nic poza tym.
sylwek1005
Sara Tancredi

ok szefie :-D po dłuższym zastanowieniu to nie cierpię Marco Materazzi' iego za jego grę której nie widać, czyli prowokatorskie zaczepki, etc, C.Ronaldo za jego arogancję, komentatora Macieja Szczęsnego, jego r jest 'inne', zawsze krytykuje, udaje strasznego znawcę... :roll:
Wróć do „FILMY”