Jaki film ostatnio oglądałas/łeś?

Dyskusje o filmach i kinie.
sylwek1005
Sara Tancredi

Żmij, oglądnij lepeiej jakiś film na poziomie taki jak Rambo czy Egzorcysta :-D
B...
Michael Scofield

film na poziomie- pojecie baaaaardzo s subiektywne^^ wg mnie Rambo jest akurat bardzo ponizej poziomiu :lol: ale co kto lubi...

Zmij- jesli chodzi o ten motyw z wampirami to miałam na mysli głównie ten wątek miłosny, wiec ostrzegam, bo jeśli nie masz romantycznej duszy jak koleżanki to może Ci się wydawać, ze była to strata czasu^^ Bo ogolnie jesli chodzi o konwencje to niczym specjalnym sie nie wyróżnia. Można bez problemu przewidziec zakończenie, wielkich emocji nie ma, ale jak się nie ma co robić obejrzeć można.

a dzis sobie obejrze: w cieniu chwały.
o ile sie wyrobie :shock:
Żmij
Sara Tancredi

sylwek1005, napisał:
Żmij, oglądnij lepeiej jakiś film na poziomie taki jak Rambo czy Egzorcysta
oglądałem i to i to i przyznać muszę, że od ekranizacji Egzircysty lepsza jest książka, zatem jesli lubujesz się w Egzorcystach, przeczytaj książkę ;-) Co do filmu, to niestety jest mocno przesadzono - wiadomo horror. POza tym jeśli o horro chodzi, to bałem się zbacznie bardziej i bardziej mi sie podobało... mmm... The ring, Blair Wich Projekt czy jak to się pisze, kocham Obcego, ale pierwszą część, fajna jest Drabina Jakubowa, no i Lśnienie. POza tym ostatnio nie oglądałem horrorów, zeszły na psy, odkąd twórcy postawili na bezsensowną rzeź a la Piła. Blee...
Co ro Ramba, to nie lubię tego typu filmów.
Dla mnie film na poziomie, to Magnolia z Cruzem, Trzy kolory Niebieski, American History X, Hero, Cena Przetrwania, Szósty Zmysł, no i parę innych, akurat mi do głowy nie przyhodzą pomysły.

B..., napisała:
miałam na mysli głównie ten wątek miłosny, wiec ostrzegam, bo jeśli nie masz romantycznej duszy jak koleżanki to może Ci się wydawać, ze była to strata czasu^^
yyyyyyyy :-? czy ja wiem jaką ja tam duszę mam?... czasem film mnie wzruszy! Ot, wzruszyła mnie niedawno ta boolywoodzka superprodukcja, Czasem słońce czasem deszcz :oops: no więc może i połknę romans dziewczyny i wampira! :lol:
ZA to jak obejrzysz ten film, który zamierzasz, jeśli się wyrobisz to napisz co o nim sądzisz, bo mój tata chce to oglądac, a ja nie wiem czy ma ściągać na koputer...

Acha, no i jeszcze oglądałem z moim tatą Dzień, w którym zatrzymała się Ziemia, nadmienię, że epizod zagrał w filmie Robert Knepper, a główną rolę gra Kenu Reevs, ten od Matrixa i Speed. Film bardzo fajny, teoria bardzo na czasie, film dla ludzi, któryz potrafią myśleć i wyciągać wnioski, a do tego akcja i i ciekawe zakończenie. Ja polecam!
B...
Michael Scofield

Żmij pisze:
yyyyyyyy :-? czy ja wiem jaką ja tam duszę mam?... czasem film mnie wzruszy! Ot, wzruszyła mnie niedawno ta boolywoodzka superprodukcja, Czasem słońce czasem deszcz :oops: no więc może i połknę romans dziewczyny i wampira! :lol:
takze jesli sie zdecydujesz a sciaganie tego, robisz to na swoja odpowiedzialnosc, ja za straty moralne nie odpowiadam :mrgreen:
Jestes pierwsza osobą męskiej płci , ktora przyznała się, ze ogladała cos bollywoodzkiego^^ ja sama sie nie odważyłam...za głosne to i za kolorowe :roll:

a co do dzisiejszego filmu to go pewnie wieczorem obskoczę i cos skrobnę ;-)
Żmij
Sara Tancredi

B..., napisała:
Jestes pierwsza osobą męskiej płci , ktora przyznała się, ze ogladała cos bollywoodzkiego^^
- oglądam takie filmy, żeby z całą odpowiedzlanością móc się wyrazić na ich temat. Nie lubię ludzi krytykujących coś, chociaż tego czegoś nie obejrzeli :-/ bezsens dla mnie. Oglądałem, bo siostra się uparła, a ja ogólnie Indie lubię. Zatem :mrgreen:
B...
Michael Scofield

ale podobalo się jak rozumiem?
Ja kiedys zaczęłam kawałek czegos z Bollywood...ale skoro nawet nie kojarze tytulu oznacza, że nie przypadł mi ten klimat do gustu...po jakiś 20-30 minutach rózowo-żółto-złotych tanców i spiewów wyłączyłam i stwierdziłam, że nie wróce do tego nigdy :lol:
zdecydowanie nie moje klimaty.

a Transportera 3 ktos oglądał? Sciagam filmy z chomika mojego znajomego, który udostępnił mi darmowy transfer, ale nie ma jakichs cudów na nim... a nie chce mi się sciagac z rapida czy torrentow, bo nie lubie... :roll:
Alexxa
Mahone

B... pisze:
a Transportera 3 ktos oglądał?
Ja się chyba zacznę czaić na ten film^^. Nie przepadam raczej za takim gatunkiem filmowym, no ale czego sięnie robi dla ulubionego aktora :-P . Nie wiem jednak, czy ściągnąćgo czy się polansować i pójść do kina xD. Więc również poczekam na jakieś konkretne opinie o filmie ;).
Żmij
Sara Tancredi

Ja oglądałem!... Film nieco podobny do Hitmana, pod względem romansu głównej pary bohaterów, nadmienię jednak, że inaczej niż w Hitmanie (film goraco polecam!!!), ten romans w Transporterze wydaje mi się sztuczny, naiwny i mało oryginalny. Co do gry aktorów nie mam zastrzeżeń. Fajne pościgi, efekty specialne, szybka akcja, ciekawe dialogi, na uwagę zasługuje też rola Roberta Kneppera, choć - inaczej niż w Hitmanie, tym razem nie czułem wielkich emocji. Scena finałowa taka sobie. Tyle się dzieje, że troszeczkę chyba przesadzili z tempem. A scena pod wodą naciągana. Ale ja tam obejrzałem, teraz na napisy poluję.
Dlatego, jeśli miałbym do wybru podobnego Hitmena a Transportera, wybieram opcję nr 1 :)
edzik
Michael Scofield

Kenu Reevs, ten od Matrixa i Speed.
A wyglada jak w Speedzie czy jak w Matrixie? Bo nei wiem czy sciagac :P

Transporter 3-dobrze ze mi przypomnieliscie to sciagne chyba
Żmij
Sara Tancredi

Nie :lol: nie wyglądał jak w Matriksie! Wyglądał jak Kenu, a nie jak Neo. Tyle, że ma garniturek, ot taki zwykły. I nie nosi okularów przeciwsłonecznych.
Xaneta
Michael Scofield

B... pisze:
dzis wieczorem zamierzam obejrzec Zmierzch? Widział ktos?
Ja widziałam. :)
Powiem tak. Wszyscy mówią że ksiązka jest o miliony razy lepsza. No i tak jest na bank chociaż nie czytałam. Zawsze tak jest ^^
Fenomenu nie ma. Ale historia ta książkowa... cudo i miodzio.Milusio się oglądalo za sprawą Edwarda jak się nietrudno domyślić ;P Ale warto... Serio warto. To co stworzyła pani Meyer jest takie niezwykłe.. Aż by się chciało żeby wampiry naprawdę istniały. :P i to nie jest żaden tam horror o miłości jak większość źródeł pisuje. Nie ma w nim nic strasznego. Rozmyślałam sie wiele razy czy iść na to czy nie, ale poszłam i nie żałuję.
B...
Michael Scofield

W sumie zgadzam sie z Xanetą. Od czwartku leze do góry tylkiem i ogladam tasmowo filmy, a z całej grupki tylko ten Zmierzch mi jakos w pamieci utknął^^
bilans dnia: sciagnęłam W cieniu chwały, Transportera 3, Zawodowców, Słaby punkt a teraz Magadaskar mi kończy...i tak...poniewaz miałam stresujący dzień i czułam potrzebę pouczenia się czegokolwiek, a z drugiej strony miałam lenia, nie wiedzialam tak naprawde co z soba zrobic...co zaczynałam film to go wylaczałam i tak w kółko. I nic konstruktywnego nie moge napisac o Transpoterze i W cieniu chwały poki co, bo obejrzałam po jakies 30 minut jednego i drugiego.
Zaczełam od Transportera... Zobaczylam Roberta ...myslałam ze padnę z wrażenia...wygladał bosko...i ten głos...mrraaaauuu...^^ ale jak tylko zniknął z ekranu, a główny bohater zaczął skakać z prędkoscia swiatła rozwalajac wszystko dookoła to stwierdziałam, ze jednak nie mam dzis nastroju na taki gatunek filmowy. Ale wrócę do niego z pewnością..bo Knepperek mnie zaintrygował w tym czarnym odzieniu :-P
Dalej ten Cien chwały...no cóz...obejrzałam jakies 35 minut, ale byl strasznie senny, wszystrko rozkręca się bardzo powoli...Norton jakis taki bez wigoru na początku...A Collin wbrew moim oczekiwaniom nie ocieka testosteronem... :lol: Nick Savrin jeszcze zdązył mi sie pokazac \o/ Skonczę go jutro, obiecalam to sobie...ale cos czuję, że nie będzie to specjalnie pasjonujacy seans.
Za to wieczorem zaczełam sobie ogladac Słaby punkt z A.Hopkinsem i R.Goslingiem, którego ubóstwiam za rolę w Fanatyku...i musze przyznać, że w porównaniu do tych poprzedmich ten mnie wkręcił od pierwszych minut. Musialam zrobic sobie chwię przerwy, ale za moment wracam do dalszego ogladania.
A jak zdążę to jeszcze Madagaskar oblukam. Widział juz kto?
Mevader
Świeżak

B... pisze:

A jak zdążę to jeszcze Madagaskar oblukam. Widział juz kto?
Ja byłam w kinie z klasa, nie gustuje w takich filmach no ale poszlismy z klasa wiec nie miałam wyboru :D Nawet nie najgorszy, niektore texty smieszne były ale mnie na kolana nie powalił, no ale zapewne to dlatego ze lubię co innego xD

Wczoraj oglądałam 'Spirit- duch miasta' jednym slowem porazka :D Mialam nadzieje ze bedzie takie dobre jak Sin City no ale niestety.... klapa.
A dzis polska komedia na tvp1 - 'Ciało' fajny :D tylko troche mi sie dluzyl ale spoko :D
B...
Michael Scofield

no...skonczyłam ten Słaby punkt i moge z cała odpowiedzialnoscia stwierdzic, ze to naprawde niezły film :-) Polecam.

a zaraz Madagaskar :lol:
edzik
Michael Scofield

Cialo wymiata. Zaczelam go ogladac jakeis...5 lat temu? :D. Nie wiem czemu nie skonczylam (prawdopodobnie sie zacinal xD). Kiedy zobaczylam reklame w TV pomyslalam ze musze zobaczyc. Film swietny. Usmialam sie jak nie pamietam keidy. Dobra gra aktorska i fajna fabula. czego chciec wiecej? :P
B...
Michael Scofield

moze jakis przystojniaków w obsadzie? xD
edzik
Michael Scofield

No przystojniakow tam barkowalo-fakt...ewentualnie jak ktos mam wypaczony gust to moze go zadowolic Królikowski w roli trupa, ale az takich odchylów to chyba nikt nie ma xD.

Jestem swiezo po Hancock'u. Ogolnie film...nie jest zly, aczkolwiek moglo byc znacznie lepiej. Owszem smieszny momentami, ale szalu nie robi. Dobrze, że nie jest za dlugi (1.22) to az tak bardzo nie ucierpialam
B...
Michael Scofield

edzik pisze:
No przystojniakow tam barkowalo-fakt...ewentualnie jak ktos mam wypaczony gust to moze go zadowolic Królikowski w roli trupa, ale az takich odchylów to chyba nikt nie ma xD.
bład, Ty masz gorsze ;] hehe

a ja po Zawodowcach. No w sumie dobry, ale czegos mi brakowało. Mam wrazenie, ze nie wykorzystano w nim do konca potencjałów aktorów wcielajacych sie w główne role. Zarówno Pacino jak i De Niro grali swietnie, ale bez specjalnej rewelacji. Nie było wielkich emocji, zadnego napiecia miedzy bohaterami... Zakonczenie dosc oryginalne i niespodziewane, choc w zasadzie mozna było na poczatku tez taką mozliwosc załozyc...hmmm...
Nie wiem czy panowie spotkali sie jeszcze w jakims innym filmie, ale ja ostatni raz widzialam ich razem w Goraczce < pozdrawiamy Willa w tym miejscu :mrgreen: > i tam bardziej mi sie podobali. Stali po innych stronach , czuc było 'w powietrzu' to napiecie^^

ogolnie zatem tak sobie.
edzik
Michael Scofield

Boogeyman xD
Jest to horror, ale taki glupi ze szok. Opowiada o kolesiu ktory sie boi potwora z szafy. czy muszę pisać więcej? Nie pamietam jak sie nazywa koles odgrywajacy role Tima, ale nie najgorszy. Ciagle mam wrazenie ze go gdzies widzialam, ale nie wiem gdzie. Siodmego nieba nie ogladam wiec to odpada. :P
czy warto obejrzec? nie wiem...nudny jest
Ostatnio zmieniony 2009-01-31, 12:30 przez edzik, łącznie zmieniany 1 raz.
B...
Michael Scofield

a co to za coś?
kto gra? i czy jest ładny? :-P
no i jaki gatunek i czy lekki? Bo ostatnio tylko takie jestem w stanie ogladac.

i nie pisze sie jednowyrazowych postów edzior, od dzis masz neta czy jak? xD
edzik
Michael Scofield

Zjescie-Dno i 2 metry mulu. Nie wiem po co kreca takie idiotyczne filmy i kto to wogole oglada. Film w stylu Wzgorza maja oczy. Laski poszly do jaskini, a w jaskini wiadomo- potwory. xD
B...
Michael Scofield

a ogladałas ten Brołkbek w koncu? jakie wrazenia?
edzik
Michael Scofield

No kawalek widzialam...tzn. pomad godzine az :D. Dziwny taki. Wogole do reklamy sie nic nie dzialo, tak nudno wrecz bylo, az tu po przerwie weszlam a tam sie chlopacy trykali xd. Wmurowalo mnie generalnie OO. Wiem jak sie skonczyl, bo mi tata zdal relacje ;P
Ania1991_ck
Michael Scofield

Podobno niezłe sceny tam były ja obejżałam kawałek a potem poszłam. Też mnie reklamy dobijały. Siostra mi potem mówi że sceny były jak umcykcyk. A czego się spodziewała w filmie o gejach. Nic dziwnego że tyle oskarów dostał.
edzik
Michael Scofield

No tam sie ostro trykali :D. Ogladamy se z tata i nagle sie panowie pocalowali, a tata "Fuj, ale świnstwo" :). Ale ogladal do konca xd
Wróć do „FILMY”