NAJWIĘKSZA POLSKA BAZA DYSKUSJI I INFORMACJI O PRISON BREAK | Dołącz do nas!

Jaki film ostatnio oglądałas/łeś?

Dyskusje o filmach i kinie.
edzik
Michael Scofield

Nie obejtzalam Kevina i chyba dlatgeo kompletnie nie czuje swiat :D.
Wczoraj sie zalapalam na Świadectwo, ktore ogladali rodzice. W sumie film nakrecony w dosc ciekawy sposob, ale szalu nie robi po tych wszystkich obejrzanych i tak juz wszystko wiem...
Mevader
Świeżak

Wczoraj ogladalam az trzy xD
- Nocny pociąg z miesem
-Martwa rzeka
-i moj ukochany Dark Knight
i ostatnio jeszcze:
-Dead Silence
-Kill Bill

jak jest wolne to filmy moge dniami i nocami ogladac :)
Pam
T-Bag

Wczoraj obejrzałam se:
- Dirty Dancing
- Epokę Lodowcową xD
- i Piłę V :roll:

Ostatnio jeszcze widziałam Kevina xD (jednak usiadłam i obejrzałam, bo kocham Borowca xD ) i Pearl Harbor :roll:
edzik
Michael Scofield

Pearl Harbor
Dogadalabys sie z moim tata :)
-Kill Bill
Jeden z najlepszych filmow jakie keidykolwiek widzialam. Po prostu zajeb...
Pam
T-Bag

edzik pisze:
Pearl Harbor
Dogadalabys sie z moim tata :)
A co tata też lubi tego typu filmy? :P

Jeszcze widziałam Totalny Kataklizm... Normalnie jaki ten film jest roz&^%$&^#^%any
B...
Michael Scofield

ahaha a ja w piatek chyba widziałam zajefajny film s-f chyba z 1995 roku czy jakos z tych okolic^^ :"zołnierze kosmosu" :lol:
WOW
kto nie widział, niech zaluje :lol:
wartka akcja, zapierajace dech w piersiach efekty specjalne i te genialne robale :lol:

zdecydowanie mi sie nudzi.
Dominik676
John Abruzzi

No ja jeszcze ostatnio oglądałem "Pojutrze", niezły film katastroficzny, prawie w całości złożony z efektów specjalnych, fabuła to tylko taki zapychacz, ale nie powiem, że mi się nie podobało. Kozacko ogląda się taki oblodzony świat, no i te tornada też niezłe, na pewno kiedyś obejrzę go jeszcze raz.
Magus
Świeżak

Droga do Zatracenia - przezajebisty, dramat gangsterski z Tomem Hanksem - Polecam :P
Żmij
Sara Tancredi

Magus, napisała:
Droga do Zatracenia - przezajebisty, dramat gangsterski z Tomem Hanksem - Polecam :p
I z Judem Law, tym płatnym mordercą, któremu szkło poraniło twarz?... Moja siostra go ubóstwia, to znaczy Lawa, grał też w Zimnej Górze.
A ja oglądałem ostatnio Felon, ze Stephenem Dorfem o więzieniu, chyba w Arizonie, bo skojarzyło mi się z wyglądu podobnym do tego, w którym LJ siedział. Poznałem w filmie też kilka znajomych twarzy. Był Val Kilmer.
Ale też ten gościu z Sony, którego zabił Bellick tymi wyziewami acetonowymi, no i Michael z Lostów. Taka mieszanka.
Film bardzo fajny. Polecam.
Magus
Świeżak

a Felona tez ogladalem ale to juz dawno - kazacki film ;]
edzik
Michael Scofield

Tez widzialam dzis ten film. Dla mnie troche lipka bo fanka filmow o tej tematce. Zdecydowanie wole cos w stylu "Zabili go i uciekl" :D
I patologia- film troche chory, ale Niunie by zainteresowal ;p
B...
Michael Scofield

a ja sobie obejrzałam w swieta Taxi 2 i 3 i mimo ze znam je chyba na pamiec, a 3 to juz na pewno, to jednak sobie odmowic nie mogłam :mrgreen: Bo sam sposób w jaki filmowy Daniel sie usmiecha rozwala mnie na amen :lol:
okropnie pozytywne uczucia wzbudza ten film u mnie.

a dzis se objerze Dirty Dancing 2 heh,e tez fajny, a ten młody tancerzyk, mimo, ze straszny z niego dzieciaczek tam, to jednak taki jakis słodki^^
a i muzyka jest swietna :-)
Ania1991_ck
Michael Scofield

Ja też obejże Dirty Dancing 2, po pierwsze bo gra tam śliczny Diego Luna. Po drugie bo akcja toczy się na Kubie a to wystarczy jak dla mnie.
Plaża, cygara i ta muzyka. Miód i orzeszki dosłownie.

Oglądałam w święta wszytstkie 3 filmy w których grał Johnny Depp. Ale jednak najlepszy to Piraci z Karaibów. Wąsiki są najlepsze.
edzik
Michael Scofield

Myslalam ze najbardziej deep spodoba ci sie w edwardzie :D.

Odpalilam se Quantum of solace...nudny. malo Bondowy
Żmij
Sara Tancredi

Ania1991_ck, napisała:
Oglądałam w święta wszytstkie 3 filmy w których grał Johnny Depp. Ale jednak najlepszy to Piraci z Karaibów. Wąsiki są najlepsze.
huh, ja tak samo. Mnie się też najbardziej podobał w Piratach, te miny, ten uśmiech... ten klimat piratów!!! :roll: Och, super tryptyk.
Za to mnie nieco rozczarował Edward. Myslałem, że będzie bardzie wzruszający, bo i owszem, trzymał w napięciu i świetny był motyw ze śniegiem!... Ale poza tym, i faktem, że depp też świetnie zagrał, to jakoś nie zrobił na mnie ten film wiekszego wrażenia.
No i Faryka czekolady, to juz zupełnie mi się nie bardzo podobało, chyba ze względu na familijny charakter filmu.
Xaneta
Michael Scofield

Wczoraj Aviator. Nudy jak flaki z olejem Ale gra aktorska pana L. rządzi.
Blood Diamond. To ciekawe było. Akcja akcja akcja! Wojny,proch,pyl krew... faza.
The Basketball Diaries, Leo mizerota *__* Fabuła fajna, ja lubie filmy na faktach. Polecam go bardzo. o. Ciekawy. Prochy,koszykówka ... Kisiasto.
A i polecam baaardzo równiez Total Eclipse. Opowiada o dwóch poetach. Jeden jest bi a drugi homo xD ale poza tym no to bradzo fajny ;D
edzik
Michael Scofield

zaszalalam i obejrzalam film w TV :D. Lus Blues z moim Paulem. Film glupi jak 1,50 zł, a Paul wygladal...jakos tak :). Wniosek koncowy: totalna strata zcasu
B...
Michael Scofield

Sierociniec- cały dzien mi zeszło ze zmordowaniem tego filmu.

strata czasu- jedna wielka :roll:
Żmij
Sara Tancredi

Ja ściągnąłem ten "horror" jakiś czas temu, ogladałem może godzinę... ciut więcej, ale jakoś coś mi wyszło i musiałem przerwać, a gdy miałem chwilę wolnego czasu, już mi się nie chciało oglądac. Wydaje mi się, że fabuła jest zbyt oczywista. To znaczy już coś podobnego oglądałem.
Alexxa
Mahone

Niedawno obejrzałam 'Człowiek cel'. Tylko i wyłącznie dla Roberta K, który znowu miał tam za małą, jak na jego możliwości, rólkę :evil: . A film taki sobie-żadne arcydzieło, a widziałam też o wiele gorsze.
B...
Michael Scofield

to teraz bede tez sie na forum chwalic jakie filmy mam zamiar w najblizszej przyszłosci obejrzec, zebyscie mnie mogli ostrzec, gdyby nie było warto^^

a zatem, a zatem:
dzis wieczorem zamierzam obejrzec Zmierzch? Widział ktos?
aha, jeszcze ogladałam dzis" nie zadzieraj z fryzjerem". Sandler w dobrej kondycji :lol:
edzik
Michael Scofield

Infiltracja- kozak
Klucz do koszmaru(wiem ze stary), powiem wam ze calkiem dobry film. Polecam. Musze sie za cos wziac jutro. Mam zamiar ogladac flmy "plytami" xD
Żmij
Sara Tancredi

Ten Zmierzch, czytałem recenzję, podobno dobry film dla nastolatek, bo jest o miłości, i w ogóle. |ale dla koneserów kina, i dla kogoś, kto chce dobry film obejrzeć - to Zmierzch ponoć zbyt banalny.
Ne wiem czy oglądac. Koleżanki z mojej klasy mają na tym punkcie fioła, szaleństwo... :roll:
B...
Michael Scofield

No miłosc była hehe, ale ogolnie mi sie podobał. Przy moim obecnym stanie psychicznym wole nie porywac sie na cos ambitniejszego^^
Wcale taki banalny nie był, jeszcze takiego wątku z wampirami w filmie nie widziałam.
Ogolnie stw., ze obejrzec mozna...aaa i muzyczka przyjemna :-)

a kolezanki szaleja pewnie z powodu głównego bohatera :-D Na mnie tam wrazenia moze nie zrobił, bo kurczę era' emo-boy'ów ' z lekka wypaczyla jego wyglad zewnętrzny... choc w sumie prezentował sie jak rasowy wampir, ale te potwory, jakie mijam na ulicy codziennie spowodowały, ze jakos tak z nimi mi sie skojarzył.
Ale racja...cała ta 'aura' w jakis sposób robi wrazenie.
porównując to Sierocińca to nie ma porównania :lol:
Żmij
Sara Tancredi

hej, to może i ja obejrzę?... skoro
takiego wątku z wampirami w filmie nie widziałam.
to może i ja nie widziałem? :mrgreen:
potem zrobie na koleżankach wrażenie, kiedy się włączę do dyskusji!
Wróć do „FILMY”