Twarzą w twarz

Nie samym "Prison Break" człowiek żyje: "Lost: Zagubieni", "24 godziny", "Z archiwum X" i inne seriale.
mariusz48
Świeżak

Potrzebuje wszystkie odcinki serialu Twarzą w twarz jak ktoś ma jakieś linki to podajcie.
Z góry dziękuje
Morgoth
Fernando Sucre

fuj :!: nie cierpie tego serialu, jest taki sztuczny, a jak denny ma poczatek te "zaczynanie sie" czy inaczej "start" Ten Małaszynski jako jakis polski James Bond to kompletna wies :/ nie trawie tego serialu
necik665
C-Note

eh... wiesz też szukam i nigdzie nie mogę znaleźć ...
fuj :!: nie cierpie tego serialu, jest taki sztuczny
nie podzielam tego.. mi się podobał i wciagał mnie. ze zniecierpliwieniem czekałam na kolejny odcinek :mrgreen: :-P :-D
alfiQ
Tweener

widziałam parę odcinków ale nie przypadł mi do gustu... nie jestem fanką Małaszyńskiego więc nic mnie przy tym serialu nie trzyma jednak ostatni odcinek 2 wadziłam...był trochę rozczarowujący...tvn stwierdziło że 3 nie będzie ,natomiast 2 kończyła się tak że widz nie wie co ma o tym wszystkim myśleć...zabili ich tam w domu czy nie?;)
edzik
Michael Scofield

Zgadzam sie z Toba. Powinni dac jakies zadowalajace zakonczenie, a nie takie...prakrycznie nic sie nie wyjasnilo i skonczylo tak, jakby mialy byc kolejne odcinki, ktorych jak wiadomo juz nie bedzie. O ile pierwszy sezon ogladalam uwanie to z drugiego widzialam piate przez dziesiate.
alfiQ
Tweener

w sumie mogli by dokroić odcinek specjalny;) nie całą serię bo ie wielu by to oglądało ale jeden odcinek specjalny który by wszystko wyjaśnił:)
edzik
Michael Scofield

no dokladnie, nawet w tym ostatnim odcinku mogliby wyjasnic wszystko
alfiQ
Tweener

pewnie liczyli ,że drugi sezon przyciągnie większą oglądalność i jeszcze im się 3 uda nakręcić...osobiście bym nie oglądała:P nie widziałam jedynki ani dwójki zawsze jedynie po 3,4 odcinki i oczywiście ostatni odcinek..wszystkich seriali oglądam ostatnie odcinki:P a w tym zakończeniu denerwujące jest to że ten generał wydał wyrok na te nieszczęsną rodzinę w razie gdyby go wsadzili do więzienia albo go zabili....a co mu po śmierci to daje?;)
edzik
Michael Scofield

krecac drugi sezon zepsuli caly serial. Pierwszy sezon byl ciekawy, bo mial swieza fabule. Drugi byl naciagany jak guma w gaciach. Nawet boski Pawel nie pomogl :D. I ten koszmarny dzieciak. Nie wiem gdzie znalezli takiego sztywniaka :shock:
Wróć do „SERIALE”