Dr. House

Nie samym "Prison Break" człowiek żyje: "Lost: Zagubieni", "24 godziny", "Z archiwum X" i inne seriale.
agulec
Michael Scofield

[H]umor z serialu - cytaty, komentarze, sytuacje, filmiki, zdjęcia

Odskok House'a od półki skąd sypią się leki! :576: "Taniec" Chase'a na siedząco też jest niezły <haha>, ale scena przy piłkarzykach wymiata, w szczególności tekst Wilsona "It looks like we both masturbating" :576:

Tyle zabawy - i jakby tego było mało - dwa razy tyle pieniędzy. xD
Ostatnio zmieniony 2016-08-14, 13:28 przez agulec, łącznie zmieniany 1 raz.
agulec
Michael Scofield

[H] News

Lin-Manuel Miranda został wybrany do odegrania roli pacjenta, z którym House będzie dzielił pokój w szpitalu psychiatrycznym Mayfield. Miranda najbardziej znany jest z tego, że napisał musical In The Heights, w którym zagrał główną rolę. Wiadomo już, ze zagra w co najmniej 2 pierwszych odcinkach szóstego sezonu.

Obrazek

Producenci zdradzili także, że poszukują innych interesujących aktorów, którymi mogliby zapełnić zakład, w którym House znalazł się w finale 5 serii.

Wiadomo między innymi, że poszukiwana jest kobieta w wieku 20-30 lat, biegła w grze na wiolonczeli (...że też nie umiem! xD) Aktorka musi być dostępna pomiędzy 6/15-7/15.

źródło;www.house-md.pl

Czyli wygląda na to, że w 6 sezonie zobaczymy House'a w szpitalu. Zastanawiałam się właśnie, czy cokolwiek pokażą, czy zaczną normalnie jakby nigdy nic. W sumie chyba fajnie, że pokażą. :]

A tak wygląda nowy szpital House'a, że tak powiem ;)
Mayfield Psychiatric Hospital:
-> http://www.roundfour.net/2009/05/house- ... atric.html

(A w ogóle to nadrobiłam 5 sezon i jestem na bieżąco, a to dlatego, że TVP2 leciała sobie przez jakiś czas za bardzo w kulki i puszczali mecze zamiast serialu. :>)
Ostatnio zmieniony 2016-08-14, 13:40 przez agulec, łącznie zmieniany 1 raz.
B...
Michael Scofield

[H]umor z serialu - cytaty, komentarze, sytuacje, filmiki, zdjęcia

http://www.demotywatory.pl/demot/1661_500.jpg

hehe :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 2016-08-14, 13:28 przez B..., łącznie zmieniany 1 raz.
agulec
Michael Scofield

[H] News

Jak wiemy, 6 sezon House'a powraca 21 września. To, co jest nowe w tej informacji to to, że powraca z dwugodzinnym odcinkiem.

Poza tym cały czas trwają castingi do nowego sezonu - wygląda na to, że producenci szukają pacjentów do wypełnienia szpitala psychiatrycznego. Póki co wiadomo, że wszyscy aktorzy muszą umieć grać na instrumentach.

Oprócz tego, HOUSE M.D. został ogłoszony najpopularniejszym serialem świata!
Swoich rywali pozostawił daleko w tyle. Zgodnie z danymi agencji Eurodata TV Worldwide, House i jego zespół przyciągnęli przed ekrany 81.8 milionów widzów w 66 krajach. To o wiele więcej, niż w zeszłym roku osiągnęło zwycięskie CSI.

źródło;house-md.pl
B...
Michael Scofield

[H] News
agulec pisze:
Swoich rywali pozostawił daleko w tyle. Zgodnie z danymi agencji Eurodata TV Worldwide, House i jego zespół przyciągnęli przed ekrany 81.8 milionów widzów w 66 krajach. To o wiele więcej, niż w zeszłym roku osiągnęło zwycięskie CSI.
a nie wiesz gdzie można skubnąc to zestawienie?

tak czy inaczej- ja się tam wcale nie dziwię, że wygrał :p
Ostatnio zmieniony 2016-08-14, 13:40 przez B..., łącznie zmieniany 1 raz.
agulec
Michael Scofield

[H] News
B... pisze:
a nie wiesz gdzie można skubnąc to zestawienie?
-> http://www.mediametrie.com/eurodatatv/c ... .php?id=81

Niestety na oficjalnej stronie EurodatyTV wymienione są tylko trzy pierwsze miejsca, już mogli pokazać cały ranking. :roll:
edzik
Michael Scofield

[H] News

Od poniedziałku ściagam V sezon :P.

Ze tak zapytam...Dlaczego House będzie w psychiatryku jako pacjent?
Ostatnio zmieniony 2016-08-14, 13:40 przez edzik, łącznie zmieniany 1 raz.
agulec
Michael Scofield

[H] News
edzik pisze:
Ze tak zapytam...Dlaczego House będzie w psychiatryku jako pacjent?

Obejrzyj V sezon :D W ogóle, chyba trzeba tu zrobić dział Spoliery. xD
Ostatnio zmieniony 2016-08-14, 13:41 przez agulec, łącznie zmieniany 1 raz.
edzik
Michael Scofield

4x16 Wilson's Heart

Wczorajsze zakończenie sezonu było zaje***te! Chociaz nie przepadałam za amber, to jednak było mi jej szkoda... i Wilsona też! Nawet mi się łezka w oku zakręciłą, ale ciemno było to nikt nie widział :P. Muszę się za 5 sezon zabrać tylko mi się ściągac nie chce...no ale czego się nie robi dla House'a
Ostatnio zmieniony 2016-08-14, 13:18 przez edzik, łącznie zmieniany 1 raz.
agulec
Michael Scofield

4x16 Wilson's Heart

Też się wczoraj wzruszyłam, chociaż oglądałam w TV po raz drugi. :]
To chyba jeden z najsmutniejszych odcinków, szczególnie końcówka. Przyjaźń House'a i Wilsona została wystawiona na bardzo ciężką próbę - Amber zginęła właściwie przez House'a, chociaż Wilson powinien dostrzec jak dużo ten starał się zrobić, by ją ratować, naraził nawet własne życie. Tak czy siak, strasznie było patrzeć na Wilsona w takim stanie.
I ta scena w "białym autobusie" z Amber, kiedy nasz doktorek tak bardzo szczerze z nią rozmawiał, szczególnie kiedy mówił, że nie chce, aby Wilson go nienawidził.
Za Amber też nie przepadałam, chociaż kiedy zaczęła być z Wilsonem jakoś bardziej się do niej przekonywałam.
Jedyna śmieszna rzecz jaką kojarzę z odcinka, to tekst, chyba Trzynastki: "Nawet jej nie lubiliśmy" - na co Foreman "Teraz ją lubimy". <haha>

Ogólnie odcinek jak dla mnie rewelacyjny, a z takich rzeczy bardziej technicznych niż sentymentalnych ;) , bardzo podobał mi się montaż przy scenie wypadku autobusu. : D
Ostatnio zmieniony 2016-08-14, 13:18 przez agulec, łącznie zmieniany 1 raz.
edzik
Michael Scofield

4x16 Wilson's Heart

ja tam nie widzę w tym winy House'a...no że niby zadzwonił po Amber? Chciał do Wilsona (tedy to on by zginał), ale tn miał dyzur, więc została mu "Zołza".
House taki smutny chodził, ze aż mi go było szkoda. I 13 też... w ogóle wszyscy tacy przygnębieni na koniec byli.
I taka jeszcze sprawa... gdybym była na miejscu Amber to chyba nie chciałabym zostac wybudzona tylko po to, aby poiedziany mi, ze umieram. Moment kiedy Wilson ją odłączył był straszny :-( ...wzruszający bardzo
Ostatnio zmieniony 2016-08-14, 13:18 przez edzik, łącznie zmieniany 1 raz.
agulec
Michael Scofield

4x16 Wilson's Heart
edzik pisze:
ja tam nie widzę w tym winy House'a...no że niby zadzwonił po Amber? Chciał do Wilsona (tedy to on by zginał), ale tn miał dyzur, więc została mu "Zołza".
No wiesz, gdyby się nie nachlał, tylko poszedł do domu, to nie musiałby po nikogo dzwonić. ;)

A Wilson by nie zginął, bo pewnie wsadziłby House'a go do swojego samochodu, ale nie o to chodzi, bo to też nie wina Amber, że wsiadła do autobusu. Ani Wilsona, bo miał akurat dyżur, ani - po raz kolejny - Amber, że w ogóle przyjechała.
Wszystko zaczęło się od tego, że barman zabrał kluczyki House'owi - to może będziemy winić barmana? :576: Też bezsensu. Nie byłoby tego wszystkiego, gdyby H. nie pojechał do baru. Nie żebym była jakimś przeciwnikiem alkoholu xD, ale w serialu akurat tak się sprawy potoczyły, że gdyby House nie poszedł pić, Amber by żyła.
I jak dla mnie winny jest House. Jedyne co go w moich oczach z tego ratuje to fakt, że bardzo dużo zrobił dla Wilsona - bardzo dobrze było w tej sytuacji widać, jak bardzo ceni swojego najlepszego i jedynego przyjaciela.
edzik pisze:
Moment kiedy Wilson ją odłączył był straszny :-(
No, jak naciskał te 4 przyciski i te maszyny zaczęły się wyłączać, masakra. Później tak się biedny skulił na tym łóżku.. i jeszcze wiadomość od Amber pod poduszką.

Kurde, uwielbiam ten serial za to, że jest taki.. normalny. :]
Ostatnio zmieniony 2016-08-14, 13:18 przez agulec, łącznie zmieniany 1 raz.
B...
Michael Scofield

4x16 Wilson's Heart

ojjjj cudowny odcinek to był :-(
ogladalam go co prawda kilka miesięcy temu i nie pamiętam już aż tak dokładnie każdej sceny, ale na mnie też zrobił wielkie wrażenie.
Było mi cholernie szkoda Wilsona...Amber...no i House'a również. Aktor spisał się tutaj na medal! Zagrał rewelacyjnie.
Już sama ta śmierć była przygnębiająca, tym bardziej gdy widzieliśmy reakcję Wilsona.Ale dodatkowo efekt wzmocnił tu motyw przyjazni Wilsona z House'm. Wiadomo, ze takie wydarzenie wszystko zmieni.
Bo zmieni...^^
Gdy oglądałam pierwsze odcinki 5 sezonu byłam załamana tym, że końcówka 4 serii wprowadziła aż takie zmiany :-|
Ostatnio zmieniony 2016-08-14, 13:19 przez B..., łącznie zmieniany 1 raz.
edzik
Michael Scofield

4x16 Wilson's Heart
barman zabrał kluczyki House'owi
Dobrze, ze zabrał, bo gdyby House jechał po wpływem mógłby spowodować wypadek i zginąć OOOOO.
Amber w sumie musiała zginąc, bo jakoś mi cięzko sobie wyobrazić, ze w kolejnych odcinkach House ciągle by się "bił" z nią o Wilsona...

No chyba się wezmę za ściąganie
Ostatnio zmieniony 2016-08-14, 13:19 przez edzik, łącznie zmieniany 1 raz.
agulec
Michael Scofield

[H] News

Marny to news Housowy, raczej ohydna ciekawostka. xD
Podróba i to bardzo marna. Jeszcze ta stylizacja na House'a.. :roll:

-> HOUSE W SPÓDNICY - KLIK!
edzik
Michael Scofield

[H] News

E tam, bez sensu. House może być tylko jeden i koniec!
Nie wyobrażam sobie jego kobiecej wersji :shock:
Ostatnio zmieniony 2016-08-14, 13:41 przez edzik, łącznie zmieniany 1 raz.
agulec
Michael Scofield

[H] News
edzik pisze:
E tam, bez sensu. House może być tylko jeden i koniec!
No właśnie. Może nie powinnam się wypowiadać bo w sumie nie oglądałam tego serialu i nigdy nie będę, ale już po samym opisie powinni sobie dopisać pod tytułem "Tak, to prawda, zjechaliśmy wszystko z House'a". Niedobrze mi się robi, jak o tym myślę, kurde nie cierpię takich zabiegów. To mi się nie podoba jeszcze bardziej niż żeńska wersja Prison Break'a.

Ludzie, to jest HOUSE i jedyny na świecie Hugh Laurie, tego się nie da podrobić, ani chociaż dorównać choćby grała tam sama Królowa Anglii. No kur@#%!!

No, lepiej mi. xD

A tak w ogóle to 5 seria House'a w TVP2 rozpocznie się na jesień.
Aglek
Michael Scofield

[H] News

nice nice :)

A wiesz kiedy będzie w AXN bo tam lecą codziennie :P A tak, zeby pamiętać co czwartek to sie zapomina xD
Ostatnio zmieniony 2016-08-14, 13:41 przez Aglek, łącznie zmieniany 1 raz.
girls1394
Świeżak

[H] News

a na AXN który sezon Housa leci teraz i o której?
Ostatnio zmieniony 2016-08-14, 13:41 przez girls1394, łącznie zmieniany 1 raz.
agulec
Michael Scofield

[H] News
girls1394 pisze:
a na AXN który sezon Housa leci teraz i o której?
Z tego co się orientuję na AXN leci teraz jakoś początek IV sezonu (5-6 odcinek), od poniedziałku do środy, godzina 22.00. :]
Ostatnio zmieniony 2016-08-14, 13:42 przez agulec, łącznie zmieniany 1 raz.
agulec
Michael Scofield

Videoklipy

Kolejne warte uwagi 5 sezonowe (5 sezonowe = spoilery ;) ) video mojej ulubionej ich twórczyni w tej Hałsowej dziedzinie
- KatrinDepp, Can you forgive me?

-> http://www.youtube.com/watch?v=y09qHWcgWjg&eurl=
Ostatnio zmieniony 2016-08-14, 13:20 przez agulec, łącznie zmieniany 1 raz.
agulec
Michael Scofield

[H] Spoilery
SEZON 6

-> A poniżej zbiór chyba wszystkiego co do tej pory wiadomo o 6 sezonie:

Spoilery Ausiello
Jakieś nowe spoilery, poza Huddy i Housem w psychiatryku?

PPTH nie będzie już taki sam po tym, co wydarzyło się w finale. “Wszystko w szpitalu będzie inaczej funkcjonowało” - zdradza Katie Jacobs. “Lekarz nie może wylądować w szpitalu psychiatrycznym, a potem powrócić do pracy jak gdyby nigdy nic. Nie można czegoś takiego zignorować. To musi mieć jakieś konsekwencje.

Ile “domowego” życia Chase‘a i Cameron zobaczymy w następnym sezonie?

Z tego, co mówi Katie Jacobs, wynika, że niewiele. “Nie sądzę, że skupimy się na ich prywatnym życiu bardziej niż na kimkolwiek innym. Szpital jest na pierwszym miejscu i właśnie to zamierzamy pokazywać. Poza tym nie wiem, czy widzowie chcieliby ogladać ich ckliwe życie rodzinne.

Spoilery Kristin

Czy Taub i Trzynastka odejdą w tym sezonie? W końcu miną już trzy lata ich pracy dla House’a. Powrócą Chase i Cameron czy zobaczymy kogoś nowego?
David Shore twierdzi, że jest zbyt wcześnie, by móc określić, co stanie się z tymi bohaterami. “Nie mamy jeszcze żadnych planów, może później coś wymyślimy, jednak wydaje mi się, że nie wykorzystaliśmy jeszcze tych postaci w pełni”.

Czy Cuddy kiedykolwiek dowie się, czego dotyczyły halucynacje House’a? Mam nadzieję, że producenci nie zdecydują się na porzucenie tej historii!
Z tego, co producenci mówili w zeszłym tygodniu na Paley Center wynika, że spora część sezonu będzie dotyczyła powrotu House’a do normalności i tego, że zdał sobie sprawę ze swoich uczuć do Cuddy. A czy Cuddy wie? Oto, co powiedział David Shore: “Sądzę, że zdaje sobie z tego sprawę. Rozmawialiśmy już o tym i wydaje nam się, że skoro House wydarł się na cały szpital, że z nią spał, nietrudno wpaść na to, jakie miał halucynacje”.

Czy będziemy mogli oglądać częściej Cuddy w roli matki? Bardzo podoba mi się ten pomysł samotnej, pracującej matki. Mogłaby być wzorem dla innych kobiet.
Spytaliśmy Lisy Edelstein czy byłaby zadowolona z realizowania takiej fabuły, jednak przyznała nam, że bardziej interesuje ją historia Huddy. “Nie mogę się już doczekać, żeby dowiedzieć się, co zrobią z Housem i Cuddy. Dziecko jest ok, ale nie wydaje mi się, że o to tak naprawdę chodzi. Serial dotyczy szpitala, spraw z nim związanych i relacji między ludźmi”.

W czasie Paley Center twórcy House’a zdradzili parę szczegółów dotyczących szóstej serii.

Sezon rozpocznie się mniej więcej tam, gdzie zakończył się piąty, po przyjęciu House’a do szpitala psychiatrycznego. Premierowy, 2-godzinny odcinek pokaże nam 3 miesiące terapii House’a.

W czasie pobytu w Mayfield House spędzi wiele czasu na rozmowach z doktorem Nolanem, jego lekarzem prowadzącym. Oczywiście House wolałby tego uniknąć, jednak potrzebuje opinii Nolana, by móc pracować jako lekarz. Z pewnością nie obejdzie się bez starć. Oby tylko Nolan nie był kolejną postacią typu Tritter.

Zespół w PPTH będzie trochę zagubiony bez House’a, który ich kontrolował. Na całe szczęście nieobecność House’a nie będzie trwała długo. Powróci do szpitala i w końcu będzie musiał zmierzyć się z tym, dlaczego jego halucynacje dotyczyły seksu z Cuddy.

“Uwielbiam finał sezonu, bardzo podobał mi się pomysł z halucynacjami. To oznacza, że House i Cuddy wciąż mogą uprawiać seks, bo jeszcze tego nie zrobili! Halucynacja pokazuje, czego House naprawdę by chciał - związku z Cuddy i uwolnienia od nałogu.” - powiedziała Lisa Edelstein.

Kiedy ostatni raz widzieliśmy House’a, wchodził do szpitala psychiatrycznego, po halucynacjach, w których uprawiał seks z Lisą Cuddy.

Gdy okazało się, że szumnie zapowiadany seks był tylko halucynacją, początkowo wiele osób negatywnie to oceniło, jednak po tym, co usłyszeliśmy w czasie Paley Center, możemy podejrzewać, że relacja “Huddy” będzie się dalej rozwijać w szóstym sezonie, którego emisja rozpoczyna się 21 września.

House oszalał: “Sezon szósty rozpocznie się wkrótce po tym, jak za Housem zamknęły sie drzwi szpitala psychiatrycznego Mayfield. Dwugodzinny odcinek będzie prawie jak film, w trakcie którego zobaczymy przebieg całej rehabilitacji House’a. To nie będzie całkowita rehabilitacja, House nie jest idealny. Można by to opisać jak dziurę w jego sercu, która po Mayfield odrobinę się zmniejszy, ale wciąż tam będzie. ” - powiedziała Katie Jacobs, producentka serialu. Nie powinniśmy się spodziewać także, że połowa sezonu będzie się toczyła w szpitalu psychiatrycznym: “Nie będzie tego zbyt wiele, jednak dwugodzinna premiera będzie się działa tylko tam” - dodał David Shore.

Dr Nolan: Kto miał na tyle szczęścia, że może zdiagnozować najlepszego diagnostę świata? To zadanie dla doktora Nolana, w którego wcieli się Andre Braugher. House i doktor Nolan mają zupełnie inne wersje tego, w jakim stanie musi być House, by wrócić do pracy. Do szpitala zgłosił się sam i sam może się z niego wypisać, jednak niekoniecznie mógłby wrócić wtedy do pracy. Doktor Nolan chce się upewnić, że House znajduje się na pewniejszym gruncie, niż w finale piątego sezonu.

Hugh o graniu wariata: “To środek sztormu. Choroba House’a jest nieodłączoną częścią jego umiejętności, intelektu, czy też osobowości. Wszyscy boimy się zmian, rzeczy, których nie lubimy w naszym życiu. Boimy się, że są częścią nas i jeśli im się poddamy, stracimy część siebie”. Na czas nagrywania scen w szpitalu Hugh zgolił włosy. “Dzięki temu wyglądam bardziej jak pacjent. W szpitalu nie wszystkie sceny będą poważne, wprowadziliśmy niewielki element muzyczny. Nie wiem czy powinniśmy, w końcu kompletnie się na tym nie znam, ale w życiu trzeba czasem podjąć ryzyko” - żartował aktor.

Kiedy House’a nie ma, “dzieci” się bawią: Trzeba wybrać, kto będzie prowadził departament diagnostyki pod nieobecność House’a. Najbardziej zainteresowany posadą jest Foreman. Sytuacja, kiedy każdy będzie starał się odgrywać rolę szefa, nie wpłynie dobrze na związek Foremana z Trzynastką. W pewnym sensie House był podporą całego zespołu, lekarze czuli się przy nim pewniej. Kiedy wszystko inne zawodziło, zawsze miał właściwą odpowiedź. Inni lekarze chcą podejmować tak ryzykownych decyzji jak House. Nie należy się także spodziewać tego, że House wkroczy z powrotem do PPTH i przejmie władzę. Nie można wyjść ze szpitala psychiatrycznego i od razu odzyskać swojej licencji. Oczywiście nie oznacza to końca zróżnicowanego diagnozowania. Pytanie brzmi, czy House od razu po powrocie do pracy będzie znowu szefem diagnostyki, czy potrwa to dłużej?

Kiedy House będzie już wyleczony: Fani wciąż nie do końca wiedzą, co sądzić o seksie, który okazał się halucynacją, jednak Lisa Edelstein jest zadowolona z tego, jak zostało to pokazane: “Niesamowicie podoba mi się realizacja tego wątku. Po pierwsze oznacza to, że do prawdziwego seksu wciąż może dojść, ponieważ ciągle tego nie zrobili. Po drugie, mogliśmy zobaczyć, czego pragnie House - chce prawdziwego związku z Cuddy, chce z nią być, chce uwolnić się od nałogu. Sądzę, że mogliśmy się w finale wiele o nim dowiedzieć. Nie wszystko jeszcze zostało powiedziane jeśli chodzi o relację House’a i Cuddy, mimo zrealizowania sceny ich seksu”. Katie Jacobs dodaje: “Wszystkie te emocje, iskry, trudności i wzajemne przyciąganie wciąż są obecne. Nie bez powodu halucynacja dotyczyła Cuddy - to właśnie o niej House ciągle myśli.

Ponad miesiąc upłynął od chwili, w której fani Huddy dowiedzieli się, że seks był tylko halucynacją. Część z nich była zawiedziona, jednak ciężko się dziwić, w końcu producenci od dawna obiecywali, że przeniesie to relację Huddy na nowy poziom. Czy mają coś na swoje usprawiedliwienie?

“Nie sądzę, że oszukaliśmy fanów, jednak zdaję sobie sprawę z tego, że drażniliśmy się z nimi i ich podpuściliśmy. I przepraszam za to. Jednak nie sądzę, że oszukaliśmy ich, ponieważ musieliśmy w taki sposób poprowadzić fabułę, żeby cała historia miała sens. I zamierzamy ten wątek kontynuować”.

“Nie należy sądzić, że halucynacja nie miała znaczenia. Tak naprawdę była najdzwyczajnie istotna. To nie tak, że House nagle ocknął się pod prysznicem, po czym okazało się, że cały rok był jego halucynacją. To nie było to, czego fani się spodziewali, jednak chcieliśmy coś naprawdę wielkiego. Dzięki tej halucynacji mogliśmy zobaczyć , czego House naprawdę pragnie”.

Katie Jacobs wyjaśnia, dlaczego konieczne było poprowadzenie fabuły w taki sposób: “Chcieliśmy, żeby widzowie mogli naprawdę poczuć to, co House. Zrozumieć, co przeżywał, kiedy okazało się, że wszystko jest jego halucynacją. Dodaje także, że skutki wyimaginowanego seksu House’a z Cuddy zobaczymy w 6 serii, gdy House opuści szpital psychiatryczny. “To nie było przypadkowe. Nie miał halucynacji z kimś, z kim po prostu pracuje tylko z kimś do kogo żywi pewne uczucia. Jego umysł wyraźnie próbował mu coś przekazać i fani mogą liczyć na dalszy rozwój tej historii. Jego choroba to naprawdę poważna sprawa - widzi nie tylko Amber, lecz także Cuddy, która jest prawdziwą, żywą osobą i istotnym elementem jego życia. Chociaż w finale zostało to ukazane nie w taki sposób, jakiego fani oczekiwali”.

Te sceny z całą pewnością były znaczące dla Lisy Edelstein: “Chociaż w serialu nie wydarzyło się to naprawdę, odgrywaliśmy te sceny z Hugh, i być może czeka as to znowu” - powiedziała ze śmiechem aktorka, po czym dodała: “Fani Huddy, zostańcie ze mną, nie poddawajcie się, dajcie temu czas”.

David Shore powiedział, że jest całkowicie otwarty na możliwość prawdziwego seksu między Housem i Cuddy w 6 serii. “Na chwilę obecną nie mogę niczego powiedzieć, bo rozpoczynamy dopiero pracę nad nowym sezonem, jednak wiadomo, że jest to coś, czego House pragnie. Wiemy także, że Cuddy również na nim zależy”.

W przyszłym tygodniu Hugh Laurie rozpocznie nagrywanie dwugodzinnej premiery szóstego sezonu House’a. Póki co, pojawił się dziś na Paley Center, gdzie on i reszta obsady zdradzili parę rzeczy na temat serialu.

Katie Jacobs i David Shore, producenci House’a, zapowiedzieli, że cała akcja premierowego odcinka będzie toczyła się w Mayfield. “To bardziej film, niż odcinek serialu” - powiedział Shore. “Do roli dr Nolana (lekarz House’a) zaangażowaliśmy Andre Braughera. House jest dla niego prawdziwym wyzwaniem.

Hugh Laurie jest podekscytowany możliwością zagrania z Braughterem. “Podziwiam go, jest rewelacyjnym aktorem.” Wyreżyserowaniem odcinka zajmie się producentka Katie Jacobs: “W czasie przerwy przygotowywaliśmy miejsca do nagrywania, jak na przykład sala, w której pacjenci spędzają czas w ciągu dnia”.

Lisa Edelstein odpowiedziała na pytania fanów dotyczące tego, co było halucynacją House’a, a co wydarzyło się naprawdę. “Wiem, że niektórzy byli zawiedzeni, inni tego nie zrozumieli. Wszystko było prawdziwe, poza detoksem i tym, że Cuddy spędziła z Housem noc. Kiedy House ogłosił w szpitalu, że spał z nią, była przekonana, że chodzi mu o sytuację sprzed lat”.

Aktorka dodaje także, że chociaż House i Cuddy nie są razem, wciąż może do tego dojść. “Mogliśmy zobaczyć, czego House naprawdę pragnie. Chciał przejść przez detoks, chciał związku z Cuddy. Myślę, że ona również tego pragnie. Naprawdę to kocham. David Shore przyznaje: “Nie możemy się od tego po prostu odwrócić. To oczywiste, że House podświadomie właśnie tego pragnie”.

Producent zdaje sobie sprawę z tego, że w poprzednim sezonie zaniedbał Cameron i Chase‘a: “Przygotowaliśmy dla nich parę fajnych rzeczy. Nie od razu, jednak pojawią się w miarę wcześnie”. Z kolei Olivii Wilde może być mniej - aktorka zajęta jest nagrywaniem nowej wersji filmu “Tron”.

Spoilery Ausiello

To oczywiste, że premiera szóstej serii będzie się koncentrowała na postaci House’a. A co z resztą ?

Korzystają ze swoich wakacji. Serio! Z tego co wiem, w dwugodzinnym, premierowym odcinku z głównej obsady poza Housem pojawi się tylko Wilson. Całą resztę zobaczymy dopiero w kolejnym odcinku. “To odważne posunięcie, jednak rozpoczynamy już szósty sezon i chcieliśmy spróbować czegoś nowego, zamiast powielać poprzednie schematy. Potrzebowaliśmy przygody, więc ją mamy” - powiedział Hugh Laurie wczoraj w czasie Paley Center.

źródło;http://www.house-md.pl/
tłmaczenie by M.
Ostatnio zmieniony 2016-08-14, 13:35 przez agulec, łącznie zmieniany 1 raz.
Aglek
Michael Scofield

[H] Spoilery
SEZON 6

Krótki wywiad z Lisą Edelstein

Narrator: Jak wielkim szokiem było zobaczyć House i Cuddy wreszcie bzykających się, by odkryć, że była to tylko halucynacja?
Lisa: Bardzo mi się to podobało ponieważ po pierwsze oznacza to ze ciągle tego nie zrobiliśmy więc ciągle możemy. Więc będę musiała wystąpić w kolejnej scenie robiąc to z Hugo. To bardzo dobrze. Po drugie uwielbiam jak to odkrywa jego życzenia: chciałby zaprzestać brać narkotyki, chciałby stworzyć romantyczną relację z Cuddy, chciałby, żeby razem mieszkali. On bez wątpienia chce bliskość. Ten fakt odkrył niesamowicie dużo i daje nam możliwości by całą historię jeszcze bardziej rozwijać.
Narratorka: Zobaczymy czy te życzenia staną się prawdą. W między czasie Cuddy jest bardzo zajęta jej nowym dzieckiem.
Lisa: Myślę, że ją trochę polepsza. Ponieważ do tego momentu praca była jej całym życiem. Teraz ma kogoś, kto o niej mysli i na niej polega. Sądze ze to dobre doświadczenie dla niej.
Narrator: Przez tyle lat grania lekarki w doktorze Hossie Lisa opowiada nam o tym jak zmieniła swoje podejście do lekarzy.
Lisa: Zaczynasz sobie zdawać sprawę z tego jaką zagadką to wszystko jest. Jak bardzo przypomina to zgadywankę. Ten rodzaj nadziei, że objawy pokrywają się z tym problemem. To trochę dziwne. Ale również zostałam dedukowana podczas kręcenia serialu. Trochę lepiej mogę się komunikować podczas medycznych wydarzeń. Plus grania lekarki to to, że lekarze chcą ze mną rozmawiać, więc jeżeli tylko mam jakiś problem mogę gadać z nimi godzinami. Ponieważ jak długo będę miała jakieś pytania na temat show tak długo będę im zabierać czas.

żródło :http://www.housemd.info.pl/
tłumaczenie : sonas

[ Dodano: 2009-07-16, 11:09 ]
Czy w nadchodzącej serii zobaczymy jakąś nową miłość Wilsona? W końcu upłynął już cały sezon od śmierci Amber.
Robert Sean Leonard, wcielający się w rolę Wilsona, przyznaje, że to możliwe. Jednak dodaje także: “Ekranowe historie miłosne są dla mnie bardzo niezręczne do grania, to krępujące rzeczy, jednak muszę przyznać, że dobrze pracowało mi się z Anne Dudek i tęsknię za nią”.

Spoilery Ausiello

Od dłuższego czasu nie pisałeś o Housie. Może zdradzisz nam coś ciekawego?
Ok, mam coś: House i jego towarzysze z Mayfield w premierowym odcinku sezonu wybiorą się na wycieczkę do wesołego miasteczka. Zgodnie z tym, co przekazał nasz informator, sceny te były nagrywane w zeszłym tygodniu w Universal Studios. Dowiedziałem się także, że House będzie miał coś wspólnego ze skokami spadochronowymi.

źródło:www.house-md.pl
Ostatnio zmieniony 2016-08-14, 13:35 przez Aglek, łącznie zmieniany 1 raz.
edzik
Michael Scofield

W ostatnim numerze Tele Tygodnia został zamieszczony duży artykuł o Dr Housie :). Nie wiem dlaczego tak późno wam o tym mówię. Poniżej zamieszczam scany

Obrazek
Obrazek
"Chudy jak szczapa i brzydki jak noc"
Ze co proszę?! Nie wiem kto to pisał...xD
agulec
Michael Scofield

House/Wilson
serialowe duety

Taka ciekawostka odnośnie tego serialowego duetu:

House i Wilson: Przyjaźń poza planem

Zgryźliwy mistrz diagnozy, dr Gregory House (Hugh Laurie), ceni zdanie tylko jednego człowieka. Jest nim onkolog, dr James Wilson (Robert Sean Leonard). Co ciekawe, aktorzy przyjaźnią się także poza planem serialu “Dr House“.

Jak się okazuje, ów fakt miał spory wpływ na rozwój ekranowych wypadków:

- Początkowo Wilson był miłym, ale nudnym sztywniakiem w kitlu - wspomina Leonard. - Scenarzyści zaczęli jednak pilnie obserwować figle, jakie z Laurie’em płataliśmy sobie w przerwach między ujęciami i… postanowili coś z tego “klimatu” przemycić do relacji naszych bohaterów.

Trudno przecenić ten pomysł. Fani lekarzy z Princeton Plainsboro są bowiem co do jednego zgodni: nic nie wywołuje takich salw śmiechu, jak małe złośliwości, które robią sobie House i Wilson.

Sam Robert Sean Leonard uważa, że praca nad serialem to nie tylko satysfakcja, ale również… spora dawka nerwów i długie, nieprzespane noce:

- Zanim ruszyły zdjęcia, musiałem przez parę tygodni studiować opasłe medyczne tomy. Bradykardia, wstrząs anafilaktyczny, bóle abdominalne… Boże, co to wszystko znaczy myślałem i ogarniała mnie rozpacz. Na szczęście, dzisiaj czuwa nad nami sztab świetnych lekarzy, nauczycieli ze szkół medycznych, którzy wszystko nam wyjaśniają.

źródło;interia.pl
Ostatnio zmieniony 2016-08-14, 13:24 przez agulec, łącznie zmieniany 1 raz.
Wróć do „SERIALE”