Lost "Zagubieni"

Nie samym "Prison Break" człowiek żyje: "Lost: Zagubieni", "24 godziny", "Z archiwum X" i inne seriale.
B...
Michael Scofield

no szkoda Charlie'go :-(
mi tez sie 2 ostatnie sezony nie podobały.
1 był fajny, bo taki...noooo...wyspowy^^ poznawaliśmy postacie, było kilka ciekawych wątków, 2 byla bardzoo tajemniczy i z przyjemnością czekało się na kolejny odcinek, ale 3 i 4 glupio skonstrowali, spodziewałam się innego wyjaśnienia niektorych spraw, ogolnie tworcy mnie zawiedli.
Nie wiem czy sięgnę po kolejny sezon.
Ania1991_ck
Michael Scofield

A ja w 1 sezonie wyślałam że wyskocza z lasu jacyś tubylcy. Tacy wiesz gatki z liści itd. A tu jakaś sekta się okazał. Najlepiej było jak w 3 sezonie chyba. Kate z Sayerem się kochała w tej klatce. Dopiero mieli odlądalność.
Dominik676
John Abruzzi

no w I sezonie było to dobre, jak się ze sobą poznawali, nikt z nich nie znał, a wiedzieli, że przyjdzie im tam spędzić tak dużo czasu. Te przyjaźnie zawierane były najlepsze w I sezonie. Później w II był też dobry ten wątek tych ludzi z tylnej części samolotu. Najbardziej z nich lubiłem Mr. Eko, ale później w III sezonie oczywiście musieli go uśmiercić. Teraz jakby uśmiercili Sawyera to już bym chyba Zagubionych nie oglądał.
B...
Michael Scofield

mi szkoda było wątku Any-Lucii...zmarnowali fajną postac za szybką ją usmiercając.
a własnie jakie pary Wam sie najbardziej podobały w serialu?
Bo jesli np o motyw Kate, to zdecydowanie bardziej odpowiada mi ona w parze z Jackiem niz Sawyerem. :-) w sumie nie wiem czemu^^ moze dlatego, ze jest zbyt nijaka dla Sawyera? :lol:
Ania1991_ck
Michael Scofield

B..., dla mnie to Kate tylko tak wygląda nijako.
Sama wiesz jaką ma przeszłość. Podobną do Sawyera.
Mnie się podobała para Claire z Charlim. Szkoda że go zabili.
Najlepsze było jak kiedyś on spał i trzymał śpiącą Claire za rękę a za drógą trzymał Arona. I tak spali sobie słodko.
Wróć do „SERIALE”