Terminator: The Sarah Connor Chronicles

Nie samym "Prison Break" człowiek żyje: "Lost: Zagubieni", "24 godziny", "Z archiwum X" i inne seriale.
Conroe91
Tweener

[center]Obrazek [/center]

Witam,
Co sądzicie o tym serialu?
Jak wam się podoba?

Dla mnie styka ;]

Serial leci o 20 na FOX'ie w Poniedziałki.

Czekam na wasze opinie.

POZDRAWIAM!
Serdziu
C-Note

no na reszcie ktoś kogo to interesuje ;-) pisałem już kiedyś o tym ale nikt nie pisał to skasowałem :-| ano ja lubie ten serial, ściągam go zawsze razem ze skazanym :mrgreen: co prawda większość dopiero usłyszała o nim dopiero jak wyemitowali w tv ale ja już wcześniej słyszałem ten tytuł jak mówili w radiu, pamiętam jak obejrzałem pierwszy odcinek to od razu zaraz ściągałem cały pierwszy sezon :->

[ Dodano: 2008-11-25, 20:26 ]
widzę że chyba poza toważyszem Conroe91 i mną chyba nikt nie interesuje się tym serialem :-| a szkoda bo fajny :-> no ludzie co z wami :-P nie samym Prison Breakiem człowiek żyje :->
Żmij
Sara Tancredi

Teraz na jedynce leci... albo leciało. Ponieważ głośno o tym jest, jakkolwiek, postanowiłem obejrzeć jeden odcinek, akurat nikt mi telewizora nie zajął. Troszeczkę dziwne dla mnie jest to połączenie... Terminatora. Prawdę powiedziawszy pogubiłem się, bo to nie był pierwszy odcinek, ale inaczej niż w przypadku 24 albo Housa, Sarah mnie nie wciągnęła. Właściwie... to mi się przysnęło w połowie tego odcinka :oops:
Potem juz więcej nie oglądałem.
Mmm... no nie zachwycił mnie w każdym razie. Myśl przewodnia mnie nie poruszyła, nie zlalazłem też nikogo, z kim mógłbym się zidentyfikowac, no i cóż...
Wróć do „SERIALE”