Wzór

Nie samym "Prison Break" człowiek żyje: "Lost: Zagubieni", "24 godziny", "Z archiwum X" i inne seriale.
Pam
T-Bag

Oglądaliście może wczoraj pierwszy odcinek tego serialu?? Ja oglądałam i szczerze mówiac podobał mi się, lecz czegoś mi jednak w nim zabraklo...
Nie podoba mi się wogóle czołówka (dziwna jest). Ten styl rozwiązywania sprawy jest inny niż w CSI.
Z ludzi w tym serialu od razu spodobał mi się Charlie. Boże, jaki on jest mądry :P Podziwiam go za to ;)
A wy co o nim sądzicie?? Piszcie!
madamebutterfly
Mahone

ja miałam oglądać, ale jak wracałam to był straszny korek i zamiast być o 20 byłam o22...
ale obejrzę w niedzielę i się wypowiem ^^
Mahonia
T-Bag

Ja obejrzałam pierwsze 10 minut, ale potem musiałam wyłączyć TV bo buła burza :-/ Ale co do czołówki sie zgodzę, że jakaś dziwna, jeszcze ten lektor mówi w trakcie...
B...
Michael Scofield

bajeczka^^

ogladałam przez ponad 30 minut i stwierdziłam ze wiecej marnowac nie bede :roll:
edzik
Michael Scofield

No aj mialam zobaczyc, ale ze bylam u babci to wiecie... za tydzien zobacze i wtedy powiem cos wiecej, ale serial wydaje mi sie byc fajny
gosia!.
Tweener

Obejrzałam.. xD
No i serial nawet, nawet, chociaż czegoś mi w nim zabrakło...No i nie powiem, żeby mnie wciągnął tak jak np. PB...1 odcinek ciekawy, ale jakoś nie wyobrażam sobie kolejnych odcinków? W każdym będzie ten wzór stosował i wykrywał przestępców...Trochę nudne by to było...Ale może jak zobaczę następny odcinek, to się lepiej wypowiem...
Jak na razie to dla mnie taki serial, jak CSI (chociaż CSI jest ciekawsze^^), że oglądam jak nie mam co robić. :P
Ernest
C-Note

Serial spoko widziałem już parę odcinków,i nawet mi się spodobał ale jeśli miałbym wybierać między nim a CSI to wybrałbym to drugie.....pozdrawiam
Scylla
Fernando Sucre

W ostatnim odcinku (na polsacie) grała Sara. Ciekawe czy pojawi się w innych odcinkach.
madamebutterfly
Mahone

hmn... przypomniało mi się że to leciało kiedyś na axn tylko jako "liczby"
oglądałam wtedy ten odcinek z grypą i strasznie mi się podobał, bo ja lubię takie klimaty ogólnie ale CSi i kości dużo lepsze więc wzór oglądam tylko jak nie mam nic do roboty akurat.... :D
AutumnLeaf
Michael Scofield

Dla mnie to nie ma porówniania z CSI xD Nie ten klimat, nie ta sceneria, nie ten...no, powiedzmy, że nie mam na kim oka zawiesić ;p Poza tym matematyka, przerażała mnie już od tabliczki mnożenia, której usilnie starałam się nauczyć 'na palcach', więc to, co wyprawia czasami ten facet z liczbami wywołuje u mnie palpitacje serca OO Jak. Można. Tak. Liczyć?o,O
Tanira
Michael Scofield

to w ogole nie jest podobne do CSI Oo
Jak on tam kombinował z tą piłeczką dziś to aż mnie brało OO
za mocne dla mnie
Wróć do „SERIALE”