Invasion

Nie samym "Prison Break" człowiek żyje: "Lost: Zagubieni", "24 godziny", "Z archiwum X" i inne seriale.
PatuŚ
Michael Scofield

B... pisze:
mimo mojego uwielbienia dla WF nie mogłam sie zmusic do tego serialu...
troche pomotany
Ja tam wole takie pomotane z jakaś nietypowa fabułą niż te "na wspólnej" "klany" itp. .... bo ile można - czasem trzeba się przekonac do czegoś nowego

ja jak dostałam to najpierw oglądałm z 10 odc pod rzad do 2 w nocy ,a reszte zostawiłam sobie "na deser" -na rano :-D
Madzialena
Mahone

Jak go postrzelili to też był fajny :D Te 3 najbardziej mi się podobały.
Dla mnie też strasznie pogmatwany... O co w nim chodziło? :D
Mnie aż tak nie wciągnął. Oglądałam ten serial przez 4 weekendy.
B...
Michael Scofield

Juz nawet nie chodzi o to ze był pogmatwany, bo az tak zle z nim nie było^^ ale ogolnie taki typ mi nie odpowiada, ani tematyka, ani postacie. Tylko pojedyncze sceny, zwykle z udziałem Toma, i pewnie z tego powodu, mnie przekonały^^
a tak to raczej: nie, dziękuje xD

ogladałam kilka odc jak leciało na tvn'ie chyba, potem sciagałam, bo to był ten okres mojego zycia, w którym na widok WF doznawałam szału wiec wiecie...
Potem pojawił sie House i szkoda mi było mojego zajebiaszczego transferu :roll: , bo bym rok czekała az mi sie oba sciągną ...^^ i nie załuje wyboru ;-)
Pam
T-Bag

Madzialena pisze:
Jak go postrzelili to też był fajny :D
To chyba był 13 odcinek :D Bardzo mi sie podobał... A ta scena pod wodą w samolocie była taka sliczna :roll:
Do tego serialu nic nie mam, oprócz tego, ze został nakręcony tylko jeden sezon :evil: A tu niewyjasnione, co sie stanie z dzieckiem Larkin?? I co z resztą przede wszystkim :cry: Mogli nakręcic. Chyba ze dla niektórych była hała jakiej świat nie widział...
PatuŚ
Michael Scofield

Mi się ten serial na prawde bardzo podobał a mam jakies doswiadczenie w serialach bo jestem TV maniaczka , a raczej byłam do momentu kiedy podłaczyli mi neta :-D

W końcu coś oryginalnego tylko tematyka troche fantastyczna , a niektórzy za tym nie przepadają.

Drugi sezon powinien powstać ! Nie nawidze jak się tak serial urywa w połowie
Madzialena
Mahone

Ja bym sobie jeszcze Toma pooglądała, chociaż z deczka był dziwny :P
agulec
Michael Scofield

Inwazja, Inwazja hmm... nie mogę powiedzieć, że serial mi się jakoś strasznie podobał, bo nie lubię takiej tematyki, ale nie mogę też powiedzieć, że był całkiem do kitu, jednak z całą pewnością mogę powiedzieć, że nie obejrzałabym tego serialu po raz drugi.
Na kontynuację mogłabym sie skusić ;)

Co do Underlay'a to wydawał mi się dziwny od początku, i od początku było pokazane, że coś jest z nim nie tak i że jest bardziej złym niż dobrym bohaterem (hmm.. a podejrzanym to już na pewno^^). Później się co nieco wyjaśniło i okazało, że postać ta ma dwie strony medalu. Poza tym na bohatera granego przez WF nie można się długo gniewać czy go nie lubić :D

Tak czy siak serial obejrzałam, ale jak dla mnie był średni i gdyby nie to, że William to bym pewnie zrezygnowała po kilku odcinkach, albo oglądała tylko w przypadku niesamowitej nudy.. :]
PatuŚ
Michael Scofield

Madzialena pisze:
Ja bym sobie jeszcze Toma pooglądała, chociaż z deczka był dziwny
I to wlasnie było najlepsze: tajemniczy , momentami straszny wrrrr ;-D
Pam
T-Bag

Bardzo straszny :D Ale piękny :D :P
Dzisiaj sie nie opre, żeby obejrzeć "Miasto gniewu", bo się skapłam, że *boski* tam gra :P
I jeszcze muszę Pierwszy śnieg obejrzeć... Ufff, ale będzie tydzień :D
PatuŚ
Michael Scofield

Pam pisze:
Bardzo straszny Ale piękny
Zakochałam się w trzech scenach w tym filmie :
-Kiedy Tom mówi Mariel (jak ona jest w wannie) że chce mieć kolejne dziecko - ma tam tak słodką minę że awwww
-Kiedy w poczatkowcyh odcinkach tak sie opierwa o ta sciane w piżamce i zaraz po tem gada z Rose o tych swiatełkach ( ta koszulka :-D )
-Kiedy jest już nad morzem i trzyma na rekach Larkin , a potem stoi z tymi "szklankami w oczach" i nie wie co odpowiedzieć Russelowi
Pam
T-Bag

Ja mam screen chyba jak on tak stoi beztrosko na tej plazy w zakrwawionej koszuli :D
Obejrzałaś już cały serial?? ;)
PatuŚ
Michael Scofield

oczwiscie ... siedziąłm i tego dnia obejżałam z 10 odc. do drugiej w nocy a reszte nastepnego dnia z rana :-D- nie mogłam sobie "dozowac " przyjemności tylko od razu wszystko musiałam obejżec :-D

Ja też mam z tego scereeny i juz powrzucałam sobie na mp4 i oglądam i ogladam... :-D

PS. a Moja paczuszka doszła?
Pam
T-Bag

Pewnie ze doszła. Już wczoraj jeszcze raz obejrzałam trzeci sezon :) Dziękuje Ci jeszcze raz za piekna kopię :) ;*
P.S. Nie martw sie o pierwszy odcinek. Mam ściągniety :)
Mahonia
T-Bag

Pam a gdzie i kiedy leci "miasto gniewu"?
Madzialena
Mahone

Ale nie wiem czemu dla mnie Will korzystniej wygląda w PB :P
Mi się podobał jak się złościł, chociaż mało było takich scen w Inwazji xD
Pam
T-Bag

Mahonia pisze:
Pam a gdzie i kiedy leci "miasto gniewu"?
Ja mam na płycie ;) Ale mało jest w nim udziału Willa...
PatuŚ
Michael Scofield

Pam pisze:
Pewnie ze doszła. Już wczoraj jeszcze raz obejrzałam trzeci sezon Dziękuje Ci jeszcze raz za piekna kopię ;*

Ohh kamien z serca bo jak wrzuciałm do skrzynki to miałam jakas dziwną obawe że albo adres zły napisałam , albo nie takie znaczki ( ja to zawsze mam takie schizy )
Oczywiscie nie ma za co ;*

Invazja...ahh ta inwazja - ja lubie czasami takie dziwne seriale , nietypowe - bo tych kaszaniastych w stylu obecnego M jak miłośc itp ( podkreslam obecnego !) to juz mam po dziurki w nosie) , wszedzie tylko miłosc , kwiatki i wogóle sielnaka i szarość zycia codziennego a tak chociaz można sobie zrobić mała "odskocznię"

PS Mahonia cudowny av i jeszcze cudowniejsza sygna :-D
Mahonia
T-Bag

PatuŚ pisze:
PS Mahonia cudowny av i jeszcze cudowniejsza sygna :-D
Dziękuję ;*

Macie fajnie, ze obejrzeliście już tę Inwazję, ja dzisiaj będę oglądać 11 odcinek, a że się ściąga 1 odcinek co 2 dni to sobie tzw. dozuję ;-)
PatuŚ
Michael Scofield

Mahonia pisze:
Macie fajnie, ze obejrzeliście już tę Inwazję, ja dzisiaj będę oglądać 11 odcinek, a że się ściąga 1 odcinek co 2 dni to sobie tzw. dozuję
w sumie chyba to i lepiej jak tak jednym tchem obejżałam cała i teraz mi brakuje tego napięcia , oczekiwania na kolejny odcinek..ale ja zawsze taka narwana jestem i nie mogłam czekac :-D
Mahonia
T-Bag

Ja rok temu dostałam 2 serię skazanego od brata na urodziny, ale sie powstrzymałam i czekałam do emisji w TV (nie wiem dlaczego :-D ) A z kolei jak zaczęłam ściągać 3 serię to nie wyrobiłam i musiałam oglądać :-P A z tą Inwazją to może lepiej, że nie mam jej całej, bo bym nie miała co oglądać wieczorami ;-)
Madzialena
Mahone

Ja bym nie dała rady tej Inwazji oglądnąć za jednym razem :P
Mahonia
T-Bag

Ponieważ miałam problemy z komputerem i nie mogłam oglądać Inwazji na nim, więc byłam zmuszona oglądać w TV. Podsumowując nawet bardzo podobał mi się ten serial, ale dopiero od 10 odcinka ;-) Oczywiście świetna gra Fichtnera :-) Szkoda, że nie wytłumaczą co się stało z Larkin. Ostatnia scena była super - jak Tomowi łzy w oczach się pojawiły, strasznie smutno mi się zrobiło, jeszcze jak nie potrafił powiedzieć Russelowi co się stało. Mimo że nie jest to serial tak zachwycający jak PB to czasami wciągał. Uważam, że warto go obejrzeć przynajmniej dla roli Williama ;-)
Pam
T-Bag

Mi sie Inwazja spodobała po pierwszym odcinku. Ale najlepszy był ten co identyfikowali zwłoki i sie okazało, że to Tom ;) Bylam zaskoczona, oglądajac ten odcinek :)
Mahonia pisze:
Szkoda, że nie wytłumaczą co się stało z Larkin.
Też jestem na to wściekła. No wrzucił ja do morza i co dalej?? Powinni to jakoś wyjaśnić i nakręcić drugi sezon... A tak to nic nie wiemy...
Mahonia pisze:
Ostatnia scena była super - jak Tomowi łzy w oczach się pojawiły, strasznie smutno mi się zrobiło, jeszcze jak nie potrafił powiedzieć Russelowi co się stało.
Jakbym była Russelem, to bym leciutko potrząsła Tomem i się dowiedziała, co się stało z Larkin i dzieckiem. Jakbym się juz dowiedziała, to nie zabiłabym go tylko trochę otłukła... Bym nie zabijała pięknego Toma :D
Mahonia
T-Bag

Pam pisze:
Jakbym była Russelem, to bym leciutko potrząsła Tomem i się dowiedziała, co się stało z Larkin i dzieckiem. Jakbym się juz dowiedziała, to nie zabiłabym go tylko trochę otłukła... Bym nie zabijała pięknego Toma :D
W sumie to nie widziałaś czy nim potrząsnął, może później ;-) Dlaczego byś go otłukła? :-P Ale z zabijaniem to nie ma mowy :mrgreen:
Pam
T-Bag

Jakbyś jako mężczyzna się dowiedziała, że nieżyjąca już Larkin została wrzucona do jeziora (na dodatek z dzieckiem), to byś go nie otłukła?? xD Russel by to zrobił od razu i lepiej żeby Tom później go szerokim łukiem omijał, bo gotowy jest go kiedyś stuknac... To byłaby moja wizja na początek drugiego sezonu ;)
Wróć do „SERIALE”