Invasion

Nie samym "Prison Break" człowiek żyje: "Lost: Zagubieni", "24 godziny", "Z archiwum X" i inne seriale.
Mahonia
T-Bag

Ja bym go nie otłukła, bo to był jedyny sposób żeby Larkin mogła przeżyć. Stałaby się hybrydą, ale przynajmniej by żyła, ale gdyby Tom nie zadziałał to by już leżała trupem w jego domu.
Pam
T-Bag

Tylko nie zawiózł jej do szpitala, tylko nad morze. I jeszcze wrzucił ją. Ten kosmita by ja uratował, ale dziecka już nie. Później Russel już by nie mógł sie o kolejne starac ;)
Mahonia
T-Bag

Przecież mówił, że do szpitala by nie zdążył, bo by umarła w trakcie drogi. Ale Russel by miał przynajmniej ją, a tak to by nikogo nie miał.
Pam
T-Bag

Dobra, już się nie spierajmy ;* Dobra, umarła i koniec. Nie wyjaśnili; nasza strata ;)
Chyba że będzie im się chciało dalej krecic, albo to dla niektórych ludzi była hała i już nie nakręca, by ich nie zanudzac...
A ja bym wolała kolejny sezon :) Może cos by się poprawiło między Tomem i Mariel ;) I wyjaśnili by resztę przy okazji
Mahonia
T-Bag

Też bym chciała kolejny sezon, ale nie będzie. Will by się nie zgodził zagrać w następnym... Ale mi się zdaje, ze Tom uratował Larkin.
agulec
Michael Scofield

Hmm. Z jednej strony uratował jej życie, z drugiej - zabił.
Wiadomo, że jak się stajesz tym "czymś", to Twoje życie wygląda trochę inaczej, wszystko się zmienia - a dla kobiety, to już w ogóle masakra. Chyba nie ma takiej jednej, pewnej odpowiedzi na to, czy zrobił dobrze, czy źle.
Ja to odczułam tak, że on sam nie był do końca z siebie zadowolony, że nie chciał tego robić, bo wiedział, że.. nie powinien..? Z drugiej strony, gdyby tego nie zrobił Larkin po prostu by umarła. Jest to pewnego rodzaju problem moralny, do tego dość trudny i dziwny.
Myślę, że może Tom czuł się temu wszystkiemu winny i może w ten sposób - ocalając Larkin - chciał sobie jakoś ulżyć.
Oglądałam to dawno, więc jak coś pomieszałam, albo mi umknęło to sorensen ;)
Mahonia
T-Bag

agulec pisze:
Ja to odczułam tak, że on sam nie był do końca z siebie zadowolony, że nie chciał tego robić, bo wiedział, że.. nie powinien..? Z drugiej strony, gdyby tego nie zrobił Larkin po prostu by umarła.
To zdanie jest całkiem trafne ;-)
necik665
C-Note

jestem nie w temacie ..:| co to za film ? może leci on na TVN ?
Mahonia
T-Bag

Właśnie dzisiaj przestał lecieć ;-) Jest to film sf z Williamem Fichtnerem, jak sama nazwa wskazuje mówi o inwazji czegoś na kształt kosmitów na pewne miasteczko na Florydzie, ale później sie okazuje, ze jest to na całym świecie. Polecam naprawdę fajne :-)
Scylla
Fernando Sucre

Szkoda że się już skończył. Fabuła może nie za ciekawa ale akurat w tym filmie nie to było najważniejsze, czyż nie? :mrgreen:
Mahonia
T-Bag

Scylla pisze:
Fabuła może nie za ciekawa ale akurat w tym filmie nie to było najważniejsze, czyż nie?
Mi się tam fabuła zaczęła podobać tak jak pisałam od 10 odcinka, dopiero wtedy zaczęło mnie tak naprawdę wciągać, ale nawet gdyby to było totalne dno to bym oglądała :-D
PatuŚ
Michael Scofield

Achh Invasion ... Ja tam wierze że Tom nie chciał skrzywidzić Larkin i przeciez miał ten "dar" przewidywania pewnych rzeczy i moze czuł że to jedyny sposób na 'ocalenie' jej :-D

Widac że nie przyszło mu to łatwo ale wiedział że to jedyny sposób

szkoda że nie bedzie kontynuacji , strasznie nie lubie otwartych zakończen
Roe
Sara Tancredi

Hym.. Chyba oglądałam gdzieś jeden odcinek tego serialu...
Tam było coś z kosmitami chyba.. w każdym razie serial nie wywarł na mnie wrażenia i nie chciało mi się go oglądać ;P
Wróć do „SERIALE”