Najlepszy polski serial komediowy

Nie samym "Prison Break" człowiek żyje: "Lost: Zagubieni", "24 godziny", "Z archiwum X" i inne seriale.

Który najlepszy?

37%
Świat według Kiepskich
19
24%
Miodowe lata
12
2%
I kto tu rządzi?
1
22%
Niania
11
Brak głosów
Graczykowie
Brak głosów
Rodzina zatępcza
2%
Sąsiedzi
1
2%
Lokatorzy
1
12%
Inny
6

Liczba głosów: 51

madamebutterfly
Mahone

hehe.. taak
u nas też jest taki kolega...
pasuje do tej ksywy...
no ale niestety... został w drugiej klasie teraz (już drugi raz zresztą...)
nowa seria też mi się nie podobała...
teraz czasami powtarzaja starą, to oglądam :D:D:D:D
Madzialena
Mahone

Ja najbardziej z tych seriali lubiłam "Miodowe lata" :) hehe fajne to było
necik665
C-Note

Uwielbiam ,, Świat wg Kiepskich'' mmm :mrgreen: :mrgreen: ;D a ten smiech Waldusia ... powala
niunia
Michael Scofield

Miodowe Lata oczywiście.. zawsze lubiłam oglądać perypetie sąsiadów Norka i Karola ^^
najlepsze było - Taadzik ! do domu!! xD nie ma to jak bać się zony.
no i kultowy serial Kiepscy.. już od najmłodszych lat był emitowany, wiec mam do niego sentyment.
A waldusia śmiechu nie idzie podrobić.. po prostu nie ma jużdrugiego takiego ; D
Mia
Fernando Sucre

Głos na Miodowe Lata ;-) zawsze mnie śmieszy. Uwielbiam Tadzika :mrgreen: Jak Danka na niego krzyczy, jak Karol ciagle go strofuje, jak wyjada Krawczykom jedzenie z lodówki...ale wole te stare odcinki z panią Agnieszką, pasowała do tej roli
B...
Michael Scofield

o matulu xD
ogladałam w tamtym tygodniu jeden odcinek Tadzików i Karolów i umierałam ze smiechu :lol: Karol miał problemy w pracy bo troche mu sie przytyło, cos ponad dopuszczalna norme i przeszedł na diete :lol: o matko xD
jak otworzył tą lodówkę ehehehe

genialny serial, te starsze odc sa naprawde dobre, te nowsze z nowa Alinka to juz nie to samo...
Dominik676
John Abruzzi

Mój głos poszedł na "Świat według kiepskich", oglądam go co tydzień i prawie każdy odcinek jest śmieszny. Oczywiście zdarzają się nudne, ale jest ich naprawdę mało. Lubiłem jeszcze oglądać "Miodowe Lata", ale to dawno, teraz nawet nie wiem czy są jeszcze puszczane w TV. Ogólnie bardzo lubię oglądać seriale rozrywkowe, a "Kiepskich" chyba nic nie pobije. Mam nawet kilka odcinków na kompie, do których czasami wracam.
Ania1991_ck
Michael Scofield

Co niania daje czasem to się smieje jak głupia przed tym telewizorem.
Fenomen tego serialu polega na tym że ta Farania jest taka zwyczjana. A to co robi źle to nie ze złej woli tylko tak jakoś wychodzi. I komedia gotowa.
edzik
Michael Scofield

heh tez zawsze ogkladam Nianie, ale ze smutkiem stwierdzam ze odcinki sa teraz coraz slabsze...nawet nie chce mis ie o tv klocic zeby ogladac
Ania1991_ck
Michael Scofield

Też to zauważyłam. Teraz to już to tylko tak ciągną dla kasy chyba.
A jak wczoraj Frania odrzuciła zaręczyny Maxa to myślałam że z krzesła spadne. Taki zaskok totalny. I wczoraj nie był taki śmieszny odcinek bardzo potrafią lepsze robić. No i oczywiście Kondziu wymiata.
Laraa
Tweener

Żadnego nie lubie :-/ i nie oglądam...nie cierpię tych polski seriali komediowych...ogólnie to oglądam tylko W11, Detektywi i jak leciał Rutkowski kiedyś, a tak z polskich seriali/filmów to nic :roll:
krystse
Świeżak

Miodowe Lata i Świat wg Kiepskich, moim zdaniem 2 najlepsze polskie seriale komediowe ;-)
alfiQ
Tweener

oddałam głos na polską niańkę;D Frania Maj rządzi;) lubię tę wersję czasami nawet podoba mi się bardziej od oryginału,który też oglądałam;)
Żmij
Sara Tancredi

Świat według Kiepskich - po prostu nie mam takiego poczucia humoru. Strasze mnie ten serial irytuje. Może nawet nie strasznie, ale jak widzę go w telewizji to uciekam albo przełanczam na inny kanał.
Miodowe lata - nie zachwyciło mnie.
I kto tu rządzi? - o, mój ulubiony!!! Tak mi humor poprawia! :mrgreen:
Niania - kiczowaty. Frania mnie irytuje. Też nie moje poczucie humoru.
Graczykowie - no, nie oglądam.
Rodzina zatępcza - oglądałem z początku, potem mi się znudziło.
Lokatorzy - a nawet fajne! Lubiłem.

Jeszcze oglądałem z Norkiem i Tadzikiem. Też mi się wesoło robi, jak patrzę, ale na dłuższą metę, jak dla mnie zbyt... naiwny jest ten serial.
B...
Michael Scofield

Żmij pisze:
I kto tu rządzi? - o, mój ulubiony!!! Tak mi humor poprawia! :mrgreen:
serio? :roll:
Ja nie moge na to patrzec i nawet nie chodzi mi o humor, ale o to jak aktorzy tam grają...okropnie sztucznie, kazdy ruch, gest, słowo jest tak zmanierowane, że mnie odrzuca...
Kiepskich tez nie cierpie.
Żmij pisze:
Miodowe lata - nie zachwyciło mnie.
Jeszcze oglądałem z Norkiem i Tadzikiem. Też mi się wesoło robi, jak patrzę, ale na dłuższą metę, jak dla mnie zbyt... naiwny jest ten serial.
mówisz o tym samym jak sądzę?
edzik
Michael Scofield

Tez kiedys ogladalam I kto tu rzadzi... chyba pierwszy sezon. Tak sie teraz zastanawiam dlaczego to robilam ...tam nic smiesznego przeciez nie ma.
ale o to jak aktorzy tam grają...okropnie sztucznie, kazdy ruch, gest, słowo jest tak zmanierowane, że mnie odrzuca...
O totototo! I generalnie po "Mam talent" niesamowicie drażni mnie dr. Zosia :573: .

A co do Kiepskich to ja nie wiem co oni z maja z tym serialem. Swego czasu kiedy ttylko wlaczylam polsat to ciagle łaził ferdek w tych swoich zielonych kalesonach...no ile mozna?
B...
Michael Scofield

edzik pisze:
A co do Kiepskich to ja nie wiem co oni z maja z tym serialem. Swego czasu kiedy ttylko wlaczylam polsat to ciagle łaził ferdek w tych swoich zielonych kalesonach...no ile mozna?
noooo...kiedys to ogladałam...jeszcze w czasach gimnazjum^^ ale wtedy miałam inne poczucie humoru...a i serial był na nieco innym poziomie, teraz pomysły im sie chyba wyczerpały, bo puszczaja czasem wyjatkowo absurdalne badziewia... :roll:
sylwek1005
Sara Tancredi

Ferdek rulez :-D Choć brakuje w nowych odcinkach CYCA to i tak przecież został BOCZEK i menda PAŹDZIOCH
Żmij
Sara Tancredi

A, pomyliło mi się z czymś innym najwyraźniej :D
tak, miodowe lata miałem na myśl, to znaczy Tadzika i Norka. Czasami jak usiądę to nie chce mi się przełanczać na inny program...
A co sztuczności I kto tu rządzi, to może się i zgodzę, ale się nieźle nieraz przy tym ubawiłem, więc przymykam na to oko.
3
Świeżak

A dla mnie jest wielkim nieporozumieniem że na liście nie znalazł się taki gigant jak 13 posterunek. Przekozak serial, naprawdę śmieszny. Ostatnio znajomy ściągał 2 sezony posterunku, i nawet po latach jest to dalej dobry a przede wszystkim śmieszny. I to jest oczywiście mój typ.
Kiepscy również uważam że kiedyś byli lepsi, dziś wydaje mi się że jest on kręcony już trochę na siłę. I nie oglądam raczej.
Anders
Sara Tancredi

Dla mnie zdecydowanie najlepszym serialem są Miodowe lata. Pamiętam jaki miałem polew bodajże z takiego odcinka w którym Karol się zamurował w korytarzu, za kuchnią w ich domu i przyszła teściowa i się zaczeli kłócić xD a Norek rozwalił rurę wtedy z wodą albo jak Karol myślał że jest mordercą bo mu ta wróżka wywróżyła.
Fajny jeszcze był 13 posterunek ( taki mały hardkor) i Swiat według kiepskich.
Dusqmad
Administrator

Zagłosowałem na Kiepskich - zdecydowanie najbardziej zabawniejszy. Choć im dalej, tym gorzej.
Drugie miejsce "13 posterunek", brakuje go w ankiecie. Wiele osób postawiłoby go na pierwszym.
Wróć do „SERIALE”