Pitbull

Nie samym "Prison Break" człowiek żyje: "Lost: Zagubieni", "24 godziny", "Z archiwum X" i inne seriale.
edzik
Michael Scofield

Jest tu chyba paru fanow serialu wiec postanowilam zalozyc ten temat aby nie zasmiecac innych. Nie bede opisywala tresci serialu bo chyba kazdy kto oglada wie o co chodzi.
dzielmy sie wiec opiniami na temat tego swietnego filmu xD
choc ogladam od niedawna (nadrobie we wakacje) strasznie sie wciagnalem. mam nadzieje ze powstana kolejne odcinki, bo w niedziele zostanie wyemitowany ostatnio odc 3 sezonu. Oby nakrecili 4 ;p.
B...
Michael Scofield

miałam ząłozyc juz dawno ale nie widziałam ze ktos go w ogole tu oglada, bo ostatni sezon leciał na tvp w porze CSI'owych seansów ^^
serial jak dla mnie jest genialny, autentyczny, bez zbednych 'udziwnien' i efektów specjalnych :-D Do tego dochodza ciekawe historie, w sumie wiekszosc z nich jest oparta na faktach, a sposób ich prezentacji nie odbiega za bardzo od rzeczywistosci. No i bohaterowie, bardzo charakterystyczni. Pod tym wzgledem Pitbull przypomina mi PB, bo mimo ze realia zupełnie inne, to w obu przypadkach mocna strona sa własnie wykreowane postacie, bardzo wyraziste.
Do moich ulubionych zaliczaja sie:Goebbels, Despero i Igor. Swietnie ze soba współpracuja. Sa bardzo wiarygodni w tym jak graja ;-)
w niedziele ostatni odcinek...szkoda, tez czekam na 4 sezon ale poki co nie znalazłam na ten temat zadnych potwierdzonych inf :-/
edzik
Michael Scofield

no ja tze i to mnie martwi...:(. namietnie ogladalam tze kryminalnych ale przy Pitbullu to jak M jak milosc xD. Niepotzrebnie czasem kombinuja z zagluszaniem wulgaryzmow...jakies szumy trzaski...ehh. Postacie tez sa fajnie szcegolnie Gebels, Igora nie lubie (taki zul xD) i lapka-fusra skora i komora xD. W niedziele slub Zdesperowanego i rosatti...
B...
Michael Scofield

Ta Dzema jest beznadziejna...
mogli wybrac jakąs inna aktorke, bo Rosati wyglada jak pomarszczona jaszczurka :lol:
a z Łapki to taki za przeproszeniem macho ze...^^ <spłaszczona twarz>
ale i tak najwieksza polewe ma z Barszczyka, teraz został naczelnikiem znowu wiec poczuł władze...kretyn jakich mało xD
ogladam od poczatlku 3 sezonu, nawet nie od pierwszego odc tej serii. Pasowałoby wrócic do wczesniejszych odc. Do dzis dziekuje koledze z klasy który namówił mnie na obejrzenie tego serialu. On sam ma niezłego swira na punkcie tego serialu. Oglada od poczatku i wydaje mi sie ze pod jego wpływem zdecydował sie na nauke w szkole policyjnej w Szczytnie :lol:
ale nie ma co, serial jest swietny, załuje ze wczesniej go nie ogladałam. Pamietam ze w jakies wakacje widziałam powt jednego odcinka jak Despero bił sie pod blokiem z 10 miesniakami xD ale nie bardzo czaiłąm co gdzie i jak^^
jak nie zrobia 4 sezonu to oszaleje :-P
edzik
Michael Scofield

No dokoladnie. rosatti jest brzydka i poegowata jakby opalala sie przez durszlak xD. a łapka jest fajny...szpaenerk taki, no i ta czapka xD. mam nadzieje ze we wakacje beda powtorki!. jak nie nakreca kontynuacji to ich pozabijam a sama potem sie potne
B...
Michael Scofield

no jaki odcinek xD
mina Despero na widok ciotek i kwestia: " nooo to gdzie jest Zbysio?" mnie rozwaliły xD
podobnie jak Barszczyk od samego poczatku do konca :roll: jaki kretyn
i "dzien dobry" tego gostka na klatce :lol:

ale dziecka szkoda :-/
edzik
Michael Scofield

Odcinek lux! Biedny gebels...poplakal sie az ;(. ta scena mnie rozwalila z tym prezentem xD. Dobre to bylo! I jeszcze moment z Artakiem w szkole kiedy celowala do Goca xD. Myslalam ze pokaza wiecej momentow ze slubu...tak na to czekalam xD chcialam zobaczyc armenska rodzinke rosatti. Teraz to nic tylko czekac na powtorki

Edit:
B... odpisali mi, ze niestety nie planuja powtorki serialu we wakacje i ze nie wiedza czy po wakacjach bedzie kontynuacja..debile jedne no! Chyba se posciagam xD, moze na ufs znajde caly sezon w paczce...
B...
Michael Scofield

a mialam pisac własnie, bo dostałam tez odpowiedz. Kurde :evil: juz przezyłabym ze nie ma powtórek, ale nowy sezon mogliby puscic po wakacjach, no przeciez popularny jest i widzów pewnie ma sporo wiec nie czaje na co czekaja Oo
z moim transferem chyba daruje se sciaganie, bo juz gdy sciagałam PB i House dostawałam pierd*lca...^^
a ktory sezon chcesz sciagac? ten co teraz leciał? jak bym miała sciagnac to ktyórys poprzedni, bo w ogole ich nie widzialam, a podobno sie działo niezle.

noszzzzzzzz.... :evil:
edzik
Michael Scofield

no ja nie wiem, bo mam troche inny internet niz wiekszosc (dosc wolny jest) i jak zobaczylam z jaka predkoscia sciaga mi sie "Definitely maybe" to sie przerazilam! jeszcze zeby sezon byl w calosci do pobrania ale przez rs po jednym odcinku to chyba lipa troszq. No zobaczymy. Ale chyba pierwszy bo ponoc najlepszy.
A co do 4 sezonu to ja sie tak mocno nie zalamuje bo tvp2 ma to do tego ze rzadko kiedy emituje film zeon po sezonie. Czesto sa dlugie przerwy, tak jak ma to miejsce w oficerze (trzeci sezopn bedzie na jesieni a 2 zakonczyl sie chyba jesienia 2006 r.). Z tego co wiem 1 sezon pitbulla byl w 2005 r. a teraz dopiero jest tzreci... badzmy dobrej mysli
Rock73
Świeżak

No i bohaterowie, bardzo charakterystyczni. Pod tym wzgledem Pitbull przypomina mi PB, bo mimo ze realia zupełnie inne, to w obu przypadkach mocna strona sa własnie wykreowane postacie, bardzo wyraziste.
Do moich ulubionych zaliczaja sie:Goebbels, Despero i Igor. Swietnie ze soba współpracuja.
Wróć do „SERIALE”