Wywiad z Lechero

KhAn
John Abruzzi

Lechero to nowa postać w naszym ulubionym serialu Prison Break. Każdy nowy charakter wnosi do serialu coś nowego, powiem świeżości a w przypadku Prison Break jakąś tajemnicę. Jeżeli zastanawiacie się jak Robert Wisdom wcielający się w postać Lechero znalazł się w obsadzie serialu, i czemu jego bohater sprawuje rządy w Sonie i jak do tego doszło zachęcam do przeczytania wywiadu z aktorem.

Crave Online: Jak dołączyłeś do obsady Prison Break ?

Robert Wisdom: To jest olbrzymie przedsięwzięcie wielka ekipa, ciekawa fabuła to wszystko przyprawia o zawrót. To właśnie ujęło mnie i cały świat. I jestem wstrząśnięty, że mogą być częścią tego wspaniałego show. Uwielbiam swój charakter. Mam teraz swoje 5 minut.

Crave Online: Co zrobiłeś by dostać się do serialu?

Robert Wisdom: Przeszedłem przesłuchanie. Producenci wiedzieli, co im jest potrzebne, widząc moją osobą postanowili zainwestować w nią. A ja po prostu podjąłem się roli.

Crave Online: I co to za charakter.

Robert Wisdom: Yeah, tak jest to niesamowita postać. Myślę nawet, że jest to charakter zupełnie inna niż sobie ja sam wyobrażałem przed przyjęciem roli. Jestem naprawdę dumny, iż dostałem tak wielką szansę grania w tym serialu. Mam nadzieję, że wpłynie to z korzyścią i na show i jak i dla mnie.

Crave Online: Wejście tego charakteru w III serii będzie pamiętne, Prawda?

Robert Wisdom: Próbuję nie kierować się tą drogą. Aby mój charakter był dobry, kładę na niego duży nacisk. Aby moja gra była dobra odgrywam ją najlepiej jak tylko umiem. Myślę, że moja praca jest jakimś celem, jestem naprawdę szczęśliwy, że dostałem taką szansę by pracować w takim miejscu.

Crave Online: Będziesz doświadczał czegoś więcej?

Robert Wisdom: Och tak. Myślę, że jestem tylko czubkiem góry lodowej. Jeszcze, niewidziałeś tego. Wielka ilość wątków jest zawarta w historii Lechero.

Crave Online: Jak długo jest on w środku?

Robert Wisdom: OK, Lechero jest w Sonie od roku, ale ma tam spędzić pięć lat jednak zamierza zostać w tym miejscu znacznie krócej.

Crave Online: Ustawiłeś się tak, po roku? Czy dobrnąłeś tak wysoko poprzez czyszczenie toalet?

Robert Wisdom: Och, nie, nie, nie. Ten facet na zewnątrz sprzedawał narkotyki był silny psychicznie. Wchodząc do Sony wiedział jak może się ustawić. Lechero nie jest tylko hierarchiczna istotą. Jest „mano mano” i wy w to wierzycie .

Crave Online: Jak on dostał taką zuchwałą pozycję w więzieniu?

Robert Wisdom:, Ponieważ trzyma wiele kluczy to pomieszczeń zna całą strukturę więźnia, wie gdzie wszystko znalejść. Jest silnym facetem, który wie, co morze zrobić. Policja w Panamie potrzebowała kogoś, kto mógłby opanować ten burdel w środku. Więc upoważnili go do sprawowania władzy w Sonie. Lechero pracuje w dobrej komitywie z pułkownikami. Więc dostaje, co pragnie.

Crave Online: A co się stanie jeśli twoja pozycja w więzieniu zostanie zagrożona?

Robert Wisdom: Nie mam pojęcia.

Crave Online: Nie mogę sobie tego wyobrazić.

Robert Wisdom:, Więc, każdy pies ma ten dzień. To wszystko, co mogę powiedzieć.

Crave Online: Jesteś oziębłym bossem i pomiatasz Michael’em cały czas?

Robert Wisdom: Oczywiście. Wykonuję swoją pracę Robić. Bez niego, moja postać nie mogłaby się wybić. Więc jestem zadowolony, że jestem tam.

Źródło: theprisonbreak.net
niunia
Michael Scofield

ciekawy wywiad, chyba pierwszy jaki do tej pory czytałam z nim ;).
Szkoda, że nie zdradził choć troszkę co będzie w następnych odcinkach.
A swojądrogą to muszę przyznać, iż świetnie wcielił się w postać Lechero ;).
Aktor pasuje do postaci kazdym wzgledem.
PatuŚ
Michael Scofield

nio..szkoda że nie przemycił nam kilku ciekawostek ... ale wywaid całkiem spokojak na mleczarza -lachero :-D
B...
Michael Scofield

zachowawczo sie trochę wypowiadał
PatuŚ
Michael Scofield

wszyscy pewnie są zobowiązani doutrzymania wielkiej tajemnicy , to sie pewnie kontrolował zeby cezgoś nie wypapać :-P
Dominik676
John Abruzzi

Ten koleś od wywiadu zadawał takie pytania jakby rozmawiał z Lechero, a nie z Robertem. Trzeba mimo wszystko powiedzieć, że wywiad ciekawy. Szkoda, że już go teraz nie ma w serialu, ponieważ jego rola była jedną z tych, które na prawdę przypadły mi do gustu.
Wróć do „Wywiady”