NAJWIĘKSZA POLSKA BAZA DYSKUSJI I INFORMACJI O PRISON BREAK | Dołącz do nas!

Wywiad z Dominiciem Purcellem

Posty: 9 Strona 1 z 1
Dusqmad
Administrator
Posty: 496
Rejestracja: 2007-08-20, 09:42


UWAGA! Fragmenty wywiadu mogą zawierać spoilery!

Kiedy czytałeś wstępny scenariusz Prison Break pomyślałeś, że może on okazać się ogromnym sukcesem?

Dominic: Podejrzewałem, że może tak się stać, że ten sezon naprawdę spodoba się ludziom i że będą go oglądać. Nie spodziewałem się, że będzie on aż tak "międzynarodowy" i stanie się międzynarodowym fenomenem.To jeden z największych seriali na świecie. Kiedy 135 milionów Chińczyków, każdej środy ściąga nowy odcinek wiesz, że bierzesz udział w czymś naprawdę poważnym. W Azji oglądając telewizje, nigdy nie mają dosyć wartości rodzinnych, braterstwa, lojalności czy honoru. Wentworth, ja i ekipa z PB jesteśmy bardzo blisko. W Ameryce, jesteśmy dużym hitem.

Doszły mnie słuchy, że część członków ekipy przeżyła kilka komicznych spotkań z fanami, miałeś jakieś ciekawe doświadczenia?

Dominic: Moje nie były aż tak komiczne, były typu:"Woah! Co się z tobą dzieje? Trzęsiesz się cały! Masz konwulsje?" I to są najdziwaczniejsze z sytuacji jakie mi się przytrafiają.

Co możesz nam powiedzieć o trzecim sezonie?

Dominic: Sezon trzeci jest lepszy niż pierwszy i drugi. Kiedy go zobaczycie zgodzicie się ze mną. Scenarzyści wyszli ze zdumiewającego założenia i wracamy do tego, co robimy najlepiej. Będziemy mieć do czynienia z panamskim więzieniem, który nie posiada żadnych struktur, reguł, ani praw obowiązujących wewnątrz swoich murów. Tam wszyscy chodzą swobodnie, a to co robią to tylko i wyłącznie ich sprawa. Scofield, musi zmierzyć się z tym wszystkim - z kolumbijskim bossem narkotykowym oraz panamskimi psychopatami. Mahone traci zmysły, bo nie ma swoich tabletek i zaczyna mieć zwidy. Bellick chodzi w kółko w pieluszce, a T-Bag stara się pozostać w ukryciu próbując przeżyć.

Czy Lincoln'a w końcu spotka miłość?

Dominic: Tak. W tym roku Lincoln uprawia seks! Bedą dwie nowe kobiety w tym sezonie, więc zapowiada się on naprawdę ciekawie.

Jak układa wam się poza kamerami?

Dominic: Bardzo dobrze. Szanujemy siebie nawzajem. Jesteśmy mężczyznami, a nie jakimiś chłopczykami, którzy ciągle muszą udowadniać ,ile są warci. Wiemy jakimi jesteśmy ludźmi, wiemy dokąd zmierzamy i czego chcemy. Jesteśmy profesjonalistami.

Jakim cudem udaje wam się stać kamienną twarzą gdy kręcicie sceny z T-Bagiem?

Dominic: Czasem zastanawiam się i staram się uzasadnić dlaczego Lincoln go nie zabił. Dlaczego nie zrobił temu światu przysługi i nie pozbył się tej bezużytecznej kupy g..... Jako aktor ciężko pracuje mi się z T-Bag'iem, ponieważ muszę sobie znaleźć jakiś zrozumiały powód żeby go nie pobić. Poza tym wszystkim Knepper i ja jesteśmy bardzo dobrymi przyjaciółmi. Uwielbiam patrzeć jak pracuje. Jest bardzo metodyczny. Jest stworzony do ról w których liczy się charakter.

Jaki jest twój ulubiony odcinek z drugiego sezonu PB?

Dominic: Pierwszy odcinek: "Manhunt" był dla mnie bardzo ekscytujący. Śmierć Veronici była bardzo silnym doświadczeniem, szczególnie dla mnie. Cały sezon obfitował w dramatyczne momenty, ale myślę, że interesująca dynamika pojawiła się między Lincolnem, a Kellermanem. Fakt, że Kellerman był tym, który zaplanował ten cały spisek, a Lincoln miał go NIE zabijać, uważam za bardzo dynamiczny, intrygujący i interesujący.

Chcesz coś powiedzieć fanom na temat nowego sezonu?

Dominic: Nie będziecie zawiedzeni. Ten sezon jest jeszcze lepszy niż poprzednie dwa.

Źródło: skazanynasmierc.pl

Ciekawi mnie ten fragment o trzecim sezonie - czy to część aktorskich obowiązków, czy rzeczywiście jest tak rewelacyjnie...
Lincoln
Świeżak
Posty: 7
Rejestracja: 2007-11-25, 22:32


Yoo brachu!!! he he he :-P Najlepsza postać w tym serialu, bez niego nie byłoby wogóle I sezonu, no i wogóle "Prison Break`a" LINCOLN YOU ARE THE BEST! :-D
Arturro
Świeżak
Posty: 2
Rejestracja: 2007-12-02, 12:31


no ten wywiad byl super ale ja wole michaela ;D
PatuŚ
Michael Scofield
Posty: 2945
Rejestracja: 2007-10-27, 18:51


a ciekawy wywiadzik, Dominic się postarał... nie wlanoł jakiejś glupoty... brawo.
Dusqmad pisze:
W tym roku Lincoln uprawia seks!
cóz za dokonanie... ciekawe z kim... gorzej jak wyjdzie że z T-bagiem :mrgreen:
niunia
Michael Scofield
Posty: 1458
Rejestracja: 2007-10-21, 16:32


Dusqmad pisze:
Dominic: Tak. W tym roku Lincoln uprawia seks! Bedą dwie nowe kobiety w tym sezonie, więc zapowiada się on naprawdę ciekawie.
pewnie mowa była o Sofii i Susan, ciekawe tylko ktorą z nich wybierze :mrgreen:
Oktarynka
Fernando Sucre
Posty: 280
Rejestracja: 2007-10-13, 14:34


Pewnie, że Susan, a nawet jeśli Sofię to ona się nie zgodzi jest zbyt porządna. A po Susan widać, że jest jakaś.takaś.. XD

Rzeczywiście, niesamowite jest słuchać Lincolna nie mówiącego monosylabami XD.
niunia
Michael Scofield
Posty: 1458
Rejestracja: 2007-10-21, 16:32


równiez mi się wydaję, że jakoś ona bardziej do niego pasuje, ale juz sama nie wiem :-D zobaczymy, moze cos z tego bedzie ^^
PatuŚ
Michael Scofield
Posty: 2945
Rejestracja: 2007-10-27, 18:51


a właśnie moze Sofi..pamietacie jak na nią patrzytł nad morzem jaK zakopywał "SRODEK TRANSPORTU"... to własnie było TO spojrzenie.
Mela0607
T-Bag
Posty: 855
Rejestracja: 2007-08-21, 17:00


Miał być najlepszy pod kontekstem jego postaci taka opcja jest możliwa jednakże jeśli porównując sezon pierwszy z trzecim to w niczym nie jest lepszy i tutaj się pan pomylił... No no no miłe słowa padły w stronę Roberta, zresztą mogę zgodzić się z jego słowami, bo to co przedstawia nam w serialu jak w filmach mówi samo za siebie!
Posty: 9 Strona 1 z 1
Wróć do „Wywiady”