Najnowszy wywiad z Wentworthem Millerem

KhAn
John Abruzzi

Najnowszy wywiad przeprowadzony z Wentworthem Millerem, który opowiada dużo ciekawostek dotyczących jego gry na planie w roli Scofielda, a także jak ta postać odbija się na jego karierze aktorskiej. Na zakończenie w skrócie przekaże wam informacje o przyszłości związku Michaela z Sarą :)

Czy fani będą mieli okazję zobaczyć Ciebie w innych projektach oprócz "Prison Break"?

W tym biznesie z zasady jest tak, że aktor wcielający się w jakąś serialową postać nie odnosi większego sukcesu na dużym ekranie. Ta zasada może i jest prawdziwa, ale nie w moim przypadku. Czy nie byłoby miło wystąpić w jakimś filmie tu i tam? Ależ oczywiście! Ale czy mam zamiar stać się kolejnym Mattem Damonem? Nie. Gdy zakończymy pracę na planie “Prison Break”, to chciałbym nadal budować swoją dalszą karierę poprzez granie jakiś małych rólek filmach.. i wtedy mógłbym nazwać się szczęściarzem. Równie dobrze mógłbym zacząć pracę na planie innego serialu, to także byłoby dla mnie szczęściem. Bycie jedną z głównych postaci w całogodzinnym serialu to wspaniałe doświadczenie, ale też jest to ogromnym wyzwaniem. Cieszę się, że jestem częścią czegoś, co daje tak wielkie emocje wszystkim fanom, jednak z drugiej strony nie będzie mi przykro, jeśli całe przedsięwzięcie się zakończy. To ekscytujące przeżycie zacząć nowy rozdział, niezależnie od tego jak będzie on wyglądał...

Już niebawem premiera trzeciego sezonu, co możesz nam powiedzieć interesującego o swojej postaci i fabule w nadchodzącej serii?

Po pierwsze, mamy tu całkiem nowe więzienie, które sprawia, że Fox River w porównaniu z nim wygląda jak salon spa. Dowiemy się także wiele więcej o spisku, który tak zaważył na losach braci. Głównym pytaniem dotyczącym mojego bohatera, podczas nowego sezonu będzie to, jak daleko może posunąć się dobry człowiek by nie przekroczyć linii dzielącej go od zła.

Co powiesz o roli Michaela Scofielda, czy nadal jest dla ciebie wyzwaniem?

Ta postać stale się zmienia i rozwija. "Prison Break" opowiada historię młodego człowieka, który stał się mężczyzną... o jego zmaganiu się takimi pytaniami jak: czym jest odpowiedzialność i poświęcenie, honor i strata. Odkrywanie tego wszystkiego jest dobrą zabawą.. ale też wyzwaniem.

Wcielasz się w tę postać już od trzech sezonów, w jaki sposób pozwoliła Ci się rozwinąć zawodowo?

Produkja serialu jest bardzo dobrze zorganizowana od strony technicznej, na planie znajduje się wiele kamer, wykorzystujemy tu pracę kaskaderów, specjalne efekty.. itd. Więc z pewnością jest to dobra nauka. Nie mogę się doczekać, by zagrać scenę, w której występuje tylko 2 bohaterów siedzących sobie wygodnie na kanapie i gaworzących o pogodzie. Nagranie tej sceny, patrząc z tego technicznego wsparcia tutaj, było by banalne ...

Co takiego ma w sobie show, że tak wiele ludzi ogląda je już od trzech sezonów?

Uważam, że to dzięki bohaterom. Istnieje cała masa seriali, w których możemy zobaczyć pościgi, strzelaniny itd. My pracujemy ciężko, by stworzyć tu wiarygodny obraz postaci, które mają w sobie coś wyjątkowego i na losach których widzowi... zależy. Właśnie dlatego, kiedy ktoś umiera odbierane jest to jako coś więcej niż tylko widowisko... tzn. mamy taką nadzieję.

Ty i Dominic tworzycie niesamowitą więź między braćmi w serialu. Czy to również przekłada się w wasze relacje na planie?

Dom i Ja bardzo lubimy pracować wspólnie, a po zagraniu ponad 40 epizodów jako bracia, mamy do siebie pewien szacunek i poczucie bliskości. Ale te nasze relację mają charakter bardziej profesjonalny niż osobisty. Kiedy nadchodzi weekend, Dom załatwia swoje sprawy a ja swoje.

Związkowi Michaela i Sary kibicuje wiele fanów, jak widzisz ich dalszą przyszłość?

Związek Michaela i Dr. Sary od zawsze był skazany na to, by oboje byli raczej osobno niż razem. Ja i Sarah bardzo ciężko pracowaliśmy nad tym, by utrzymać tę głęboką relację między naszymi postaciami i by w pewien szczególny sposób opowiedzieć tę historię. Cokolwiek się stanie, tych dwoje zasługuje na szczęśliwe zakończenie a jeśli będzie inaczej, wtedy będą musieli odpowiedzieć sobie na jedno lub dwa zupełnie różne pytania. Uważam, że sezon trzeci przyniesie kilka odpowiedzi.

Postacie w poprzednich sezonach pojawiały się i znikały, czy chciałbyś aby któraś z nich powróciła?

Tak, Muse Watson, który wcielił się w postać Westmorelanda w pierwszym sezonie oraz Paul Adelstein, który wykonał wspaniałą pracę jako Agent Kellerman.

Źródło: prison.org.pl
AutumnLeaf
Michael Scofield

Właśnie dlatego, kiedy ktoś umiera odbierane jest to jako coś więcej niż tylko widowisko...
oj to jest prawda...
Sebastian66i6
Lincoln Burrows

KhAn pisze:
Postacie w poprzednich sezonach pojawiały się i znikały, czy chciałbyś aby któraś z nich powróciła?

Tak, Muse Watson, który wcielił się w postać Westmorelanda w pierwszym sezonie oraz Paul Adelstein, który wykonał wspaniałą pracę jako Agent Kellerman.
taaa.. mnie też bardzo brakuje Agenta Kellermana .. :(
Oktarynka
Fernando Sucre

Noo Karakan był rulez. W ogóle postacie w Prison Break to rzeczywiście duuuży plus serialu. Ale ze strony fabularnej podobają mi się te wszystkie zagadki (gorzej jak już udzielą odpowiedzi - ale 'domyslanie sie' jest fajne :D)
AutumnLeaf
Michael Scofield

ta postać nie miała chyba już większyh mozliwości rozwoju. Zrobił swoje i koniec, nawrócił się na dobrą drogę, zemścił, uratował Sarę i..koniec. Niestety.Cholernie się zdziwię, jeśli powróci.
Oktarynka
Fernando Sucre

Też bym się zdziwiła - w końcu umarł ; D.
MarQ
Michael Scofield

chcialbym zeby jakas postac z 1 albo 2 sezonu powrocila i naprzyklad byla w sonie...

szkoda ze kellerman nie zyje
Ms_psycho
Fernando Sucre

Michael za kilka odcinków ucieknie z Sony, więc już raczej nikogo tam nie wsadzą ;p
niunia
Michael Scofield

ciekawy wywiad; jeszcze w ogole go nie widziałam
Cokolwiek się stanie, tych dwoje zasługuje na szczęśliwe zakończenie a jeśli będzie inaczej, wtedy będą musieli odpowiedzieć sobie na jedno lub dwa zupełnie różne pytania. Uważam, że sezon trzeci przyniesie kilka odpowiedzi.
racja, jak najbardziej zasługują, lecz niestety wlasnie sezon trzeci odpowiedział nam na wazniejsze pytanie jak potocza sie dalsze losy Sary.. :( niestety nie takie mialam wyobrazenia o zakonczeniu wątku z nią..
AutumnLeaf
Michael Scofield

Ano niestety, ja też strasznie żałuję, że Sara nie żyje, ale co tu zrobic,,, trzeba się z tym pogodzić...
PatuŚ
Michael Scofield

ojj chyba każdemu go brakuje...powracając do wywiadu.. ciekawy bardzo.
KhAn pisze:
Związek Michaela i Dr. Sary od zawsze był skazany na to, by oboje byli raczej osobno niż razem.
no tak teraz co do tego nie mamy zadnych wątpliwości.. szkoda :-(
Alexxa
Mahone

Tak, Muse Watson, który wcielił się w postać Westmorelanda
a mi się zdawało, że Charles umarł wtedy w gabinecie lekarskim :-|
PatuŚ
Michael Scofield

no o to chodzi ,że on umarł a Went chciałby żeby powrócił ,ale tak nie bedzie chyba że się z PB zrobi serial religijny i nastąpi Zmartwychwstanie
Oktarynka
Fernando Sucre

patus1905 pisze:
no o to chodzi ,że on umarł a Went chciałby żeby powrócił ,ale tak nie bedzie chyba że się z PB zrobi serial religijny i nastąpi Zmartwychwstanie
hehehe XDD ale to wtedy prędzej Sara wróci z martwych xD
PatuŚ
Michael Scofield

Oktarynka pisze:
ale to wtedy prędzej Sara wróci z martwych xD
wcale bym nie miała nic przeciwko temu..a razem z nią Kellerman
Oktarynka
Fernando Sucre

patus1905 pisze:
Oktarynka pisze:
ale to wtedy prędzej Sara wróci z martwych xD
wcale bym nie miała nic przeciwko temu..a razem z nią Kellerman
I Tweener też D:. Ludzie, Mahone nigdy mnie nie wkurzył jak wtedy >.<!
I jeszcze.. w sumie śmierć Veroniki nie była fair : <.
niunia
Michael Scofield

zaraz dojdziemy do wniosku, że najlepiej by było jakby wszyscy uśmierceni powrócili :mrgreen:
ale z tych wymienionych osob to chyba najbardziej zalezy mi na Sarze, jakoś do niej przywiazałam sie najbardziej..
PatuŚ
Michael Scofield

no w sumie jakby powrócili ..moze nie wszyscy ale Ci ciekawsi to moglo by byc fajnie , tylko ciekawe jakby to wpletli w serial scenarzyści
Mela0607
T-Bag

ja nadal czekam na John'a

a jeśli chodzi o wywiad to wydaje mi się iż wyzwanie jeśli chodzi o postać Scofield'a mineła wraz z pierwszym sezonem, bo przecież zawsze na początku jest ciężko każdemu aktorowi by wykreować postać, którą chce zobaczyć reżyser, a czy się rozwija to też bym miała drobne wątpliwości, bo wydaje mi się iż zostaje na tym samym poziomie; jak dla mnie żadnej zmiany nie przesdtawił nam Scofield po za emocjami czy odczuciam, tutaj mogłaabym rzec iż taka postać, która się w jakiś lepszy sposób rozwineła to Lincoln...
Oktarynka
Fernando Sucre

A właśnie, że najlepiej to Kellerman ewoluował :-D Nie graniem, ale zachowaniem XDD.

Scofield zawsze zgrywał mądrale :-D. Znaczy w pierwszym sezonie.. nie pamiętam za dobrze, ale raczej zachowywał się podobnie. Nieno, nie widzę różnicy.
Mela0607
T-Bag

Oktarynka pisze:
Nieno, nie widzę różnicy.
Nie dziwię się, bo jej nie ma - jest identico taki sam, więc ja nie mam pojęcia co mu sprawia wyzwanie w kolejnych odcinkach - granie jedną, a tą samą postać...?
Pawlosik
Świeżak

W sumie nie da sie zaprzeczyc ze klimat tego serialu jest nie do pobicia. A jezeli chodzi o postac Sary Tancredi, to mysle ze jeszcze wroci do serialu za jakis czas. Nie bylo az zbytnio dosadnie pokazane ze Sara nie zyje. Pewnie sie jeszcze okaze ze cos tam nawywijali i ze Sara jednak zyje. Poza tym jest tyle pozytywnych wypowiedzi fanow serialu dotyczacych tej postaci w internecie, ze napewno jeszcze sara wroci. Ciekawe tylko czy bedzie kolejny Sezon. Bardzo na to licze , bo jakos 3 nadal trzyma mnie w napieciu i wydaje mi sie ciekawy.
Wróć do „Wywiady”