NAJWIĘKSZA POLSKA BAZA DYSKUSJI I INFORMACJI O PRISON BREAK | Dołącz do nas!

Wywiad z Rockmondem Dunbarem

Posty: 2 Strona 1 z 1
KhAn
John Abruzzi
Posty: 648
Rejestracja: 2007-08-21, 09:42


TV Guide: Rockmont czy to już koniec wątku C-Nota?

Rockmond Dunbar: Cóż, nie umarł, ale został objęty programem ochrony świadków wraz ze swoją rodziną. Jego historia dobiegła końca, a to co się stało z nim sprawiło, że nie jestem już dłużej stałym członkiem obsady, tylko tym powracającym.

TVG: Więc możesz jeszcze wrócić?

RD: Tak, to możliwe, ale w tej chwili rozpoczynam prace nad kolejną serią Heartland.

TVG: Czy byłeś zaskoczony kiedy dowiedziałeś się, że postać C-Note opuszcza serial?

RD: Tak, byłem. Głownie dlatego, gdyż powiedziano mi, że z C-Notem będzie wszystko w porządku. Jednak kiedy wysłano mi scenariusz do 18stego odcinka, producenci powiadomili mnie, że C-Note będzie chciał się powiesić pod koniec 19stego odcinka,choć w końcu przeżyje. Byłem trochę zmartwiony bo osobne scenariusze do następnych odcinków dostawaliśmy dopiero za kilka dni. Co więcej w 19stym odcinków C-Note nadal żył, więc wszystko było niby ok. Po jakimś czasie producenci ponownie oznajmili: „…postać została wykreowana już w taki sposób, że nie wiemy w jakim kierunku można by ją jeszcze rozwinąć, w związku z tym nie możesz być już stałym członkiem obsady, ale doceniamy twój wkład w tworzenie serialu, dlatego chcemy abyś był okresową (powracającą) postacią. Możesz zostać i będziesz miał mniejszy kontrakt ale możesz spróbować czegoś innego. Nie chcemy cię stracić, choć również nie chcemy abyś tu był i zbierał kolejne czeki.” I to jest najważniejsza sprawa. Nie dbam o pieniądze, ale kocham granie. Czas pomiędzy „akcją” a „cięciem” jest dla mnie niezwykle cenny. W moich oczach C-Note jest postacią która może sie pojawić w serialu ale równie dobrze jednak nie, co więcej rozpocząłem już prace w kolejnym serialu i bardzo sie z tego cieszę.

TVG: W pierwszym sezonie C-Note wydaje się bohaterem jednowymiarowym, odbieranym głównie negatywnie, w drugim zaś staje się postacią bardziej sentymentalną.

RD: Dokładnie, najbardziej podobało mi się to, że na początku jedyne co wiedziałem o tej postaci to fakt, że okłamuje żonę. Co więcej w miarę gdy dowiadywałem się więcej o jego przeszłości pomyślałem: „świetnie, potrafię w ten sposób go zagrać”. Moim zdaniem C-Note był najmądrzejszym facetem w grupie i potrafił manipulować ludźmi tak, aby mógł dostać wszystko czego chciał, grał pokazując swoje emocje, a to sprawiało, że odnosił na tym polu sukcesy.

TVG: Ok, porozmawiajmy o Heartland. Nie widziałem całego odcinka a tylko urywek tego serialu, mógłbyś opowiedzieć coś o twojej postaci - Tomie Jonasie?

RD: Cóż, nie występuje w Heartland od pierwszego odcinka. Jak tylko dowiedziałem sie o Prison Break, wyjechałem do Los Angeles, by spotkać sie z twórca serialu - Davidem Hollanderem - a przed tym jak dostałem tę rolę w PB, miałem już inną pracę. Tom Johnes został przedstawiony już po wyemitowaniu pilota serialu, gdy cały serial rozwinął sie na tyle, by dodać wątek całkiem nowego bohatera. Postać Treata Williamsa awansowała w serialu w tym sensie że zajął się operacjami na sercu , więc ja w pewien sposób przejąłem jego dotychczasową role. I tak jestem teraz jednym z najlepszych chirurgów w szpitalu - przeprowadzam operacje na sercu, nerkach, płucach, wątrobie - i jestem w tym naprawdę dobry. Pochodzę ze Stratford i ciężko pracowałem aby to osiągnąć.

Źródło: skazany-na-smierc.info
Ostatnio zmieniony 2007-09-03, 16:26 przez KhAn, łącznie zmieniany 1 raz.
AutumnLeaf
Michael Scofield
Posty: 3268
Rejestracja: 2007-08-27, 02:06


C-Note w drugiej serii rzeczywiście nabrał nieco więcej barw ;-)
w pierwszej postrzegałam go jako takiego kłamliwego cwaniaczka, który potrafi jedynie dbać o swoje interesy. później natomiast pokazał się z tej lepszej strony, jako czuły i kochający ojciec zdolny do wszelkich poświęceń byle tylko być ze swoja rodzina.
Posty: 2 Strona 1 z 1
Wróć do „Wywiady”