NAJWIĘKSZA POLSKA BAZA DYSKUSJI I INFORMACJI O PRISON BREAK | Dołącz do nas!

William Fichtner o graniu Alexa Mahone w Prison Break

Mahonia
T-Bag

William Fichtner ostatnio usiadł by porozmawiać o swojej postaci w Prison Break i podróży jaką Mahone przeżył.

„To wszystko nigdy nie będzie łatwe dla Mahone’a” mówi Fichtner kiedy przychodzi mówić o sezonie 4. „Myślę, ta cała prawda z zeszłego roku gdy byliśmy w Sonie, wiesz to był ten sam rodzaj rzeczy, czyli pogrążanie się bez leków , tracenie swojej rodziny i czucie jak cały świat zapadał się”.

Fichtner przyznaje, że nie miał dużo do powiedzenia, ale rzekł Mattowi Olmstead’owi, by nie przestał sprawiać, by było to dla niego wyzwanie. „Po prostu rzuć we mnie wszystkim!” mówi.

Kiedy przychodzi do emocjonalnego grania Mahone’a, Fichtner mówi, że jeśli rozumiesz swoją postać i wiesz co masz robić to łamigłówka przestaje istnieć. Mówi, że po siedmiu czy ośmiu przedstawieniach, reżyser może zwrócić się do aktora i spytać GO o postać.

Fichtner przyznaje, że Mahone jest nastawiony by się zemścić i czuć smutek. „Zemsta jest zabawną rzeczą. To jedna z takich emocji jak zazdrość. Jest to więc wyżywanie się, myślę że potrafisz naprawdę żyć i funkcjonować jeżeli pozwolisz temu, wiesz, złapać się i tyle.” Ale Mahone był wokół tego wystarczająco długo i on wiedział, że cokolwiek zrobił to wszystko sprowadziło się do tego”.

Jeśli chodzi o poszukiwanie Mahone’a by zabić Watta, Fichtner mówi, że to jest zemsta, ale jest nie bardzo przewidywalna. „To tylko kwestia czasu” mówi Fichtner

źródło: pbbuff
tłumaczenie: Mahonia
Wróć do „Wywiady”