NAJWIĘKSZA POLSKA BAZA DYSKUSJI I INFORMACJI O PRISON BREAK | Dołącz do nas!

Wywiad z Dominic'iem Purcell'em [15/09/2008]

agulec
Michael Scofield

Dominic Purcell, czyli Lincoln ze ''Skazanego na śmierć'' nie rozumie dlaczego serial, w którym gra już czwarty sezon, zyskał tak ogromną popularność na całym świecie.
W wywiadzie udzielonym TV Addict Purcell przyznaje, że tak ogromne zainteresowanie serialem go przeraża. Narzeka także na paparazzi.

Jako to już bywa - tradycyjnie, premiera IV sezonu PRISON BREAK wystrzeliła w całkowicie różnych kierunkach, dając całości klimat rodem z OCEANS 11, - rodzaj team-atmosfery.
Dominic Purcell: Zgadzam się, tak mniej więcej jest.

Czy jesteś fanem sposobu, w jaki serial jest skonstruowany?
No cóż, musimy wychodzić ciągle z nowymi rzeczami, by trzymać serial w obiegu, no wiesz. I to niekoniecznie my aktorzy czy scenarzyści. Ale oni kochają show i chcą, abyśmy go utrzymali.

Chociaż trochę się obawiam. Stale myślę, czy widownia będzie z nami tego roku? Ale scenarzyści są prawdziwymi pasjonatami w robieniu tego serialu, stale wychodzą z tymi zwariowanymi pomysłami.

Zwariowane pomysły takie jak "odgłowienie" Sary! Co myślisz o jej powrocie?
Nie wiem. Tak naprawdę nigdy nie skupiałem się na tym, co fani myślą o serialu. Jestem jednym z tych facetów, który przychodzi do pracy, kocha to co robi. Dla mnie to jest praca, dobra robota. Ale wiem, że dużo ludzi przypuszczalnie uwielbia relacje pomiędzy Michaelem i Sarą, i to jest super.

Co jest zapisane dla Linc'a w tym sezonie?
Dude, ciągle to samo. Linc jest kotwicą serialu, jest tym silnym mięśniem, który trzyma każdego w linii. On jest wykonawcą, a geniuszem jest Michael. To jest jak yin i yang. To nie tak, że nie chciałbym widzieć, jak o wiele bardziej rozwija się moja postać. Ale musisz pamiętać, zmierzasz się tutaj z potężną wizją. Ekonomia i to co się sprzedaje - a to co się sprzedaje dotychczas było wszystkim tym, co trzyma ludzi w ruchu.
Czy studio jest przygotowane, by zmienić tą dynamiczność? Czy oni chcą zrobić serial jak THE SOPRANOS i zagłębiać się bardziej w każdą z postaci, nie wiem.

Powiedziałbym, rozważając reakcję fanów na całym świecie, że prawdopodobnie nie. Serial jest ogromnie popularny.
PRISON BREAK jest jednym z najpopularniejszych seriali na świecie. To mnie przeraża i nie rozumiem tego.

Czy słyszałeś już swój głos w różnych językach?
Kiedyś słyszałem przez chwilę francuską wersję. To było dziwne, bo nie brzmiało w ogóle jak ja. <hahaha xD>

Jak to jest kręcić ten sezon znowu w Los Angeles?
Jestem bardzo zadowolony. Mam moje dzieci tutaj, i jest super, że po pracy mogę być blisko nich. To znaczy między Chicago i Dallas. Byłem zasadniczo w podróży przez ostatnie trzy lata.

Czy tęsknisz za względną anonimowością kręcenia w jednym miejscu?
Yeah, to jest interesujące. Będąc w Chicago i Dallas byliśmy zostawieni sami sobie. Przyjeżdżamy tutaj [LA] i dziennikarze są wszędzie. Nienawidzę Paparazzich. Tylko drażnią mnie bez końca, ale tak to już jest w dzisiejszych czasach [że trzeba się liczyć z ich obecnością]. Musisz być uważny, a ja tego nienawidzę. Nienawidzę musieć być uważnym.

Czy cena sławy jest zbyt wysoka?
Oh yeah, to jest dziwne. Nie jestem wart opublikowania, żadnych newsów. Kręciliśmy w LA, jadę do domu, wychodzę z samochodu i wszyscy ci Paparazzi jadą za mną aż do Santa Monica. Skończyłem w sieci i moje dzieci zobaczyły co robił ich Tata. Więc to naprawdę sprawia, że myślę, że nie mogę tak dłużej funkcjonować. Muszę tylko udawać, że ich tam nie ma.

Czy Twoje dzieci są wystarczająco duże, by oglądać serial?

Nie bardzo, widziały tylko kawałki tego i tamtego. Mój najstarszy syn ma osiem lat, więc tak jakby już się przyzwyczaił do przemocy w TV. Ale on wie, że to jest bullsh* t!

źródło; http://thetvaddict.com
tłumaczenie (mniej więcej) moje ;)
Wróć do „Wywiady”