Wywiad z Amaury'm Nolasco

Dusqmad
Administrator

Kiedy przeczytałeś końcowy scenariusz 2 sezonu Prison Break czy myślałeś, że to może być koniec dla twojej postaci?

Amaury Nolasco: (śmieje się) Nigdy nie wiadomo, dopóki nie sprawadzisz list aktorów w kwiertniu. Oni nie mówią ci wszystkiego, wiesz. Myślę, że by mi powiedzieliby... nie będą tak bezwzględni. Mogli by powiedzieć "Już nie wracasz." W pewnym sensie miałem małe zapewnienie, że "Ok, ja wracam." Też jest dużo rzeczy w tym serialu... to jest pokaz, który naprawdę przechodzi przez coś do samego końca. W pewnym sensie nie miałem dużo zmartwień, wiedziałem, że wracam. To jest też serial, który zadaje pytania, "Co stanie się z twoją postacią? Gdzie dalej zajdzie?" To jest zawsze znak zapytania. Tylko patrzysz na scenariusz, czytasz go oraz modlisz się i zapalasz swoje świece...

Jak bardzo jesteś intrygujący w graniu Fernando Sucre?

Amaury Nolasco: Moja intrygująca część to co się z nim stanie na końcu. On jest facetem, który jest zbiegiem. Nie jest uwolniony jak Michael (Wentworth Miller) albo Lincoln (Dominic Purcell) więc nie może wrócić do Stanów. Na dodatek nadal szuka swojej dziewczyny więc będziemy dalej go oglądać. Jeśli i kiedy rozbijamy tych facetów z więzienia to co się będzie działo z Sucre? Czy on będzie w stanie wrócić do Stanów? W serialu to kończy się i próbujesz wymyślać swoje własne zakończenie. Rzeczywiście on może być uwolniony? Nie! On jest zbiegiem, ponieważ uciekł poza mury więzienia. On w końcu musi wrócić, oni nie pozwolą mu zostać na wolności. Chyba, że uratuje córkę prezydenta albo coś podobnego. Kto wie?

Czego fani mogą oczekiwać od 3 sezonu Prison Break?

Amaury Nolasco: Przede wszystkim, oni czekają na jazdę, znów. Sezon 3 jest oparty na królestwie Midnight Express. To jest oparte na bezprawnym więzieniu. Nie ma żadnych straży. Jest to... to jest przeżycie najsilniejszego. Mamy takie postacie jak T-Bag (Robert Knepper), Mahone (William Fichtner)... oni są wszystkim wewnątrz. Mamy Lincolna i Sucre na zewnątrz, którzy próbują znaleźć drogę, by rozbić tych facetów. Mamy Sarę (Sarah Wayne Callies) i LJ'a (Marshall Allman) porwanego, by Michael zrobił coś wewnątrz wiezienia czego ludzie konspiracji chcą od niego. Jest powód, dlaczego oni umieścili go wewnątrz tego więzienia. To jest gorsze więzienie, które jest w Panamie, gdzie są umieszczeni wszyscy najwięksi przestępcy. Znów, scenarzyści tylko pchną kopertę z historiami, które uderzą twój umysł.

Czy ty stale jesteś zaskoczony przez rzeczy, które robi odgrywana przez ciebie postać w serialu?

Amaury Nolasco: Cały czas. (Śmieje się) Wszyscy są zaskoczeni. Mogę dać tylko trochę aluzji... pamiętasz w pierwszym sezonie w drugim odcinku... Michael'owi zostają ucięte dwa palce? To zostało zakazane, był zakaz dla serialu bezzwłocznie. Nie będziemy grali wokoło albo łomotali dookoła krzaka, wiem, że to jest sieć, ale pchniemy kopertę. To co widziałeś to nic w porównaniu z tym co jeszcze zobaczysz. To więzienie robi takie wrażenie, że Joliet wygląda jak pięciogwiazdkowy hotel. To jest wszystko, że co ja będę mówił, sami zobaczycie.

Jaki jest pierwszy epizod albo scena serialu co tak naprawdę wyróżnia się dla ciebie?

Amaury Nolasco: Jest epizod, który kocham i to było w pierwszym sezonie. To był odcinek o naszej retrospekcji. To był epizod, w którym poznajemy wszystkich bohaterów. Jak oni wszyscy żyli zanim dostali się do więzienia. To jest w epizodzie, w którym widzisz jak spotkałem Maricruz. Widzisz, dlaczego mój bohater zwariował na jej punkcie i widzisz jak on został złapany za zrobienie czegoś co zabiło miłość jego dziewczyny.

Myślisz, że dlaczego Prison Break jest tak popularny wsród fanów?

Amaury Nolasco: My tak jesteśmy skonstruowani, że podobają nam się seriale o prawnikach, albo o szpitalach. Mogę usiąść z tobą właśnie teraz i możemy nazwać wszystkie seriale o szpitalu. To idzie stale i dalej. Nie ma niczego niewłaściwego z tymi serialami, to są seriale, z którymi urosłem ogladając je. Myślę, że Prison Break dał widowni coś innego, coś na co czekają z niecierpliwością. Nie możesz usiąść przy 5 odcinku Prison Break, albo Lost , albo odcinku 10 czy 24, ponieważ zupełnie będziesz zagubiony. Jeszcze możesz obejrzeć jakiś odcinek Without Trace albo CSI i to jest w porządku, nie potrzebujesz znać przeszłości. Czekasz na jazdę i właśnie to myślę, że ludzi zachęca do dalszego oglądania.

Nad czym teraz pracujesz?

Amaury Nolasco: Właśnie skończyłem kręcenie filmu "The Night Watchman" z Keanu Reevesem, Forestem Whitakerem... wielka obasada... zdumiewający scenariusz napisany przez Jamesa Ellroy'a i Davida Ayer'a . Film właciwie jest kierowany przez Davida Ayer'a. To jest wielki thriller o korupcji w policji Los Angeles. To jest obłąkane. Z Keanu oczywiście... Nazywam jego dotknięcie midas, ponieważ wszystko co on dotyka zamienia się w złoto. Jestem bardzo dumny z tego.

Źródło: movieweb.com / Tłumaczenie: black.a
Mela0607
T-Bag

Oj tak zgadzam się, odcinek 16 jest najlepszy, przynajmniej w tym się zgadzamy. Mówi również o najnowszym filme Keanu; ach już się nie mogę doczekać...
A tak w ogóle to ładnie mówi koleś...
renqaaa
Świeżak

Też tak sadzę że odcinek 16 jest najlepszy.
Fajny wywiadzik :)
Wróć do „Wywiady”