Wywiad z Chrisem Vancem

PatuŚ
Michael Scofield

Oto krótki wywiadzik z Chrisem , troszkę starszawy ale zawsze :

Co Ty myślisz o swoim dołączeniu do ekipy PB?

*Pamietam jak poraz pierwszy Bill Fichtner i ja mieliśmy zagrać wspólną scenę. Widziałem go w kilku filmach np. Armageddonie, The Perfect Storm czy Contact i nagle on siedzi na pryczy (chodzi o wiezienne łóżka w Sonie) i ja siedze na pryczy i gramy wspólnie scene. To był na prawdę wspaniały moment.

Co myslisz o obsadzie Prison Break?

*Oni są wspaniali. nie ma ani jednego "zgniłego jajka" wsród obsady. Oni tak na prawde się mną opiekują.

Czy kiedykolwiek sam szukałeś swojego nazwiska w Googlach?

*Oczywiście że tak.Byłem całkowicie rozczarowany wynikiami. Mądry człowiek kiedyś powiedział :"Nic nie jest tak pospolite jak potrzeba bycia niezwykłym "(Nothing s so common as the need to be remarkable’) , i teraz moja przygoda z Gogglami upewniła mnie jak bardzo jestem nie-niezykły, nie godny uwagi. Prawdopodobnie bede jeszcze próbował od czau do czasu aby zobaczyc czy coś sie zmieniło.

W jaki sposób lubisz ochłonac po długim dniu na planie?

*Wiec, lubie usiąść z puszką Guinness, nadrobić zaległości z ukochaną jesli jest w poblizu, potem generalnie reszta dnia upływa na próbach pisania.

Za czym z Anglii tęsknisz najbardziej?

*Za pubami, zdecydowanie za pubami. Za wieczorami z rodziną i przyjaciółmi , -which more often than not takes place within the confines of a decent public house - (podejżewam co to znaczy ale wole nie pisać jak nie mam pewności więc pozostawiam w oryginale) :-x .Wieć zdecydowanie tesknie za Pubami.

Czy chciałbyś być taki jak lekarz Sean Everleigh którego grałeś w All Saints ?

*Raczej wolałbym być dentysta, i nigdy ale to nigdy nie chciałbym być lekarzem. Byłbym okropnym lekarzem. Nie jestem dość bystry nawet jak na poczatek!

-tłumaczenie by Patuś (wiec nie narzekac :-P )

oryginał : [url=http://]http://www.tv.com/chris-vance/person/125345/trivia.html[/url]
Ania1991_ck
Michael Scofield

On jest świetny. Teraz wierze że naprawdę dobrze mu w Prison break. Oby mógł sie tym cieszyć jeszcze przy kręceniu 4 sezonu.
Tanira
Michael Scofield

stare xD ale uwielbiam ten wywiad xD
AutumnLeaf
Michael Scofield

zgniłego jajka?!!!

*pffffffhahahaha*

o ja ja nie ma xD

nie jestem dość bystry...oooooo mamoooo.... xD
Ostatnio zmieniony 2008-02-11, 16:19 przez AutumnLeaf, łącznie zmieniany 1 raz.
Tanira
Michael Scofield

bo to nie ten wywiad xD
AutumnLeaf
Michael Scofield

eee...maj bed, tam po o ja ja powinien być przecinek xD
Tanira
Michael Scofield

ale wie co dobre. Guinness jest boski
Bellatoris
Lincoln Burrows

Hmmmm..... Dlaczego mnie nie dziwi, że z 6 odpowiedzi 3 napisała Tanira?? xD xD No.... ale tak ogółem, to fajny wywiad.... A te puby to mnie rozwaliły xD
Tanira
Michael Scofield

Bellatoris pisze:
Dlaczego mnie nie dziwi, że z 6 odpowiedzi 3 napisała Tanira
eeeee xD hehe tak wyszło jakoś samo xD
Bellatoris pisze:
A te puby to mnie rozwaliły
I tu wychodzi jego typowa angielska natura.
Wróć do „Wywiady”