Strona 1 z 1

Amaury Nolasco o III sezonie!

: 2007-10-07, 19:55
autor: KhAn
Serialowy przyjaciel Michaela, Amaury Nolasco udzielił interesującego wywiadu dla zagranicznego portalu:

ShowTv: W związku ze zbliżającym się trzecim sezonem jestem ciekaw, co możesz nam powiedzieć na jego temat? Ponieważ niemal wszyscy bohaterowie są w innych miejscach, czy nadal będą mieć na siebie wpływ, czy Sucre będzie współdziałał z Michaelem lub Lincolnem?

Amaury: Z jednej strony bezprawne więzienie, mamy do czynienia z miejscem gdzie przetrwa tylko najsilniejszy. Tak będzie tam pewnego rodzaju współdziałanie. Natomiast ja i Lincoln jesteśmy na zewnątrz. Ja wciąż szukam mojej dziewczyny oraz współdziałam z nim. Zobaczycie kilka epizodów opowiadających o tym .
(chwila ciszy)
Amaury: Wewnątrz więzienia mamy Michaela, T-Baga, Mahonera, który nie może sobie poradzić bez swoich tabletek. Mamy Bellicka chodzącego w pieluszce, w zasadzie będziecie to widzieć. Są oni rzuceni w wir wydarzeń, które są kompletne dla nich nowe, są w innym kraju, dlatego również język będzie problemem.

Źródło: showtv.pl

Re: Amaury Nolasco o III sezonie!

: 2007-10-07, 20:01
autor: Mela0607
hmm... wiele nowego się nie dowiedzieliśmy z tej wypowiedzi, ponieważ wszystko już było nam jasne w tych pierwszych trzech odcinkach, a mógłby jednak coś więcej powiedzieć; nie pogardziłabym, a może to i lepiej; niespodzianki są o wiele lepsze, niż byśmy od razu mieli wszystko wiedzieć; a co do języka; to podoba mi się :)

Re: Amaury Nolasco o III sezonie!

: 2007-10-07, 20:37
autor: Piotrek1230
duzo się dowiedzieliśmy z tego wywiadu

Re: Amaury Nolasco o III sezonie!

: 2007-10-08, 23:44
autor: AutumnLeaf
hehe troche przestarzały ten wywiad ^^
ale jeżeli chodzi o mnie to wolę wiedzieć mniej i nigdy nie zaglądać do żadnych spoilerów^^

Re: Amaury Nolasco o III sezonie!

: 2014-12-04, 12:09
autor: Fedral144
"Chciałbym też powiedzieć, że odcinek 6, który właśnie skończyliśmy kręcić, będzie jednym z najlepszych w całym serialu. Po tym odcinku już nigdy nie spojrzycie tak samo na Michaela Scofielda. To jest niesamowite - cały zespól PB spisał się znakomicie. Osobiście dla mnie to jeden z pięciu najlepszych odcinków całego serialu"