3x10 Dirt Nap (s3e10)

Dyskusje na temat poszczególnych odcinków trzeciego sezonu.
Dusqmad
Administrator

Zapraszam do dyskusji o odcinku 3x10 Dirt Nap

W tym temacie:
- nie prosimy o napisy, ani linki do tego odcinka. Od tego jest dział download:
http://www.prison-break.filmowo.net/cat5.htm

- nie wypytujemy kiedy będzie kolejny odcinek. Odpowiedź na to pytanie znajduje się tutaj:
http://www.prison-break.filmowo.net/pri ... i-vt69.htm
[
Ostatnio zmieniony 2008-01-22, 20:27 przez Dusqmad, łącznie zmieniany 1 raz.
Nero
Lincoln Burrows

Nic się Panu nie pomyliło? Konkretnie chodzi o różnicę między nazwą tematu a tym:
Dusqmad pisze:
Zapraszam do dyskusji o odcinku 3x05 Interference
Dusqmad» Poprawione
Ostatnio zmieniony 2008-01-22, 20:27 przez Nero, łącznie zmieniany 1 raz.
MarQ
Michael Scofield

odcinek byl naprawde wciagajacy, wg mnie nie byl najlepsy, stal na rownym poziomie z 9 odcinkiem :D
powiem wam ze jak dla mnie to troche za krotko trwala kadencja sammyego xD
gdyby tak bylo z kaczynskim to bym sie cieszyl... jednak zdaje mi sie ze sammy zyje bo tak go pokazywali dlugo jak go lechero zrzucil ... moze jeszcze jakos to rozwina :D
juz sofia sie obrazila na whistlera i w 11 odcinku chyba "linc to zaliczy" xD
no i pytanie takie same jak po 3 odcinku... WHATS IN THE BOX ??
podsumowujac odcinek oceniam 8/10 :D
Morgoth
Fernando Sucre

marq, bardzo trafnie ująłeś ten odcinek :D Linc chce wysadzic Susie(Q?)B. Anthony ? :P
jak zawsze, oglądając ten odcinek cały się telepałem i to dosłownie :D mocny serial a ten sezon dopiero sie rozkręca :D
będzie sie dzialo :P
AnGi
Tweener

Oglądnęłam przed chwilą :D I na pewno oglądnę jeszcze raz heh jak zawsze :P

Odcinek dobry :D Dobrze, że Linc chcę ją wysadzić :D Uuu...i coś chyba widzę, że Sofia się zakochała w Lincu hehe :D I ciekawe co będzie w tej walizce, zapewne kasa ale może coś innego...
MarQ
Michael Scofield

sucre nie zdazyl wyjac tej bomby z jej samochodu, wiec moze nie zdazy ostrzec linca zeby nic nie robil bo jego maricruz jest w niebezpieczenstwie i... BUM xD
agulec
Michael Scofield

o żeż ty kutwa! to był najlepszy odcinek trzeciego sezonu! każda scena trzymała mnie w napięciu! każdusieńka. no masakra no. dopiero co obejrzałam, jeszcze jestem w szoku. XD
Tooth_Fairy
Świeżak

... nie potrzebnie "adresował" kase do niej... bład....
zeby czasem mari cruz nie zrobiła BUM ;]
ale odcinek naprawdę kozacki ;]
zawsze wiedziałem ze sammy to sz**ta ;]
a scofield kozak ;] to sie nazywa załatwić złe charaktery.
i wiecie co... .. co jest najleprze... ;]

ZNOWU UCIEKAJĄ :D:D
Tanira
Michael Scofield

jest twardy....trzymaj sie kochanie mi tam :*

Bellick...jego głupota mnie zabiła dzis...
Linc? w tym odcinku mnie zaskoczył bardzo pozytywnie...dzis w 100 % go popieram
sofia? zostawiła Jamesa... nie dziwie się...
Susan...ta kobieta mnie juz nie zdziwi ^^
Nero
Lincoln Burrows

Świetny odcinek, moim zdaniem najlepszy z tego sezonu, w końcu pozbyli się drzazgi, którą był Sammy :) Jestem ciekawy, jak to w końcu wyjdzie z tą bombą. Szkoda mi było biednego Sucre "słodkiego" :-D gdy gadał z Gretchen o Maricruz.
avocado
Świeżak

no odcinek był fajny chciałbym wiedzieć co będzie na końcu.... co jest w walizce... hm.... wielu nurtuje to pytanie, moim zdaniem jak by nawet były pieniądze - to nie wiem nic to nie mówi, może jakaś tajemnicza karteczka wraz z tymi pieniędzmi, pierwsza myśl do głowy jaka mi przyszła to że tam jest karabin snajperski. no ale nie wiadomo.... Sucre- co on zrobi? mysle ze bedzie sypał linca bo wie ze susan jest zdolna do wszystkiego. 11 az za 2 tyg? yh.....
B...
Michael Scofield

jestem świezo po odc i musze przyznac ze był naprawde swietny, podobnie jak pisała agulec tak i mnie trzymała w napieciu kazda scena ;-) po pierwsze podobały mi sie te nieoczekiwane zwroty akcji, ten dramatyzm momentami. a po drugie to oczywiscie Alex, pokazał klase w tym odc, nie ma co! i w ogole fajnie było tak na niego popatrzec jak współpracowal z Michaelem i Whistlerem, który jest mega szują do szescianu! no i Linc mnie pozytywnie zaskoczył, zaczął mysleć w końcu, zobaczymy jaki będzie tego efekt ;-)
ogolnie moge chyba stw ze to był jeden z najciekawszych odc trzeciego sezonu :-D
Nakon
Świeżak

Dzisiaj rano ogladalem ten odcinek i jestem pod wrażeniem. Jeden z najlepszych odcinków 3 serii.
B...
Michael Scofield

twórcy sie niezle starają aby zachecic widzów i im sie to moim zdaniem jak najbardziej udaje, tylko zeby więcej było tych odcinków... :-|
blumbee
Świeżak

Żałosne!!! 3 seria jest żałosna! A ten odc. To już wszystko było!!

1. Bellick grozi ze jak go nie wezma to wszystkim wyklepie.
A co robił T-Bag gdy zobaczył dziurę w celi Scofielda?

2. Ten dzieciak ze 170 $ proszący micheala zeby wzial go ze soba
Drugi David "Tweener" Apolskis sie kłania...

Nic nowego! Od poczatku przeciagaja ta ucieczke. Zal mi wszystkich ktorym ten sezon sie podoba. W porownianiu z 2 pierwszysmi to sie zrobila telenowela. A w poprz Susan B jako ninja. ZAbila sama 2 uzbrojoych żolinerzy... Jak Chuck Norris ...

Niech nam pokaza cos innego! Obracamy sie w 2 miejscach! Sona i Lincoln z tą laską...

Moja opinia...
B...
Michael Scofield

w sumie blumbee ma po czesci racje, ze niektóre elementy sie powtarzają ale moja opinia nie jest az tak *radykalna* mamy tu przeciez wile nowych rzeczy, nowe miejsca, osoby, akcja jest dynamiczna, czego dowodem jest 10 odc- mi sie tam bardzo podobał- zwroty akcji najlepsze, napiecie w kazdej scenie i te emocje które doskonale oddawali poszczególni aktorzy... ;-)
gaross
Tweener

obejrzalem juz jakis czas temu no i odcinek fajny,ale jak dla mnie nie najlepszy...troche mu jednak brakowalo,jak Gretchen sie wydalna na Sucre w tym samochodzie,to miala taka mine...moj boze-myslalem,ze zawalu dostane.ona to ma to spojrzenie :mrgreen: co do Sammiego do ciesze sie ze juz piach gryzie-wszystkim forse zabieral,wkurzal mnie no i jeszcze mial czelnosc przystawic Lechero pistolet do glowy...niewdziecznik!Norman & Alex rzadza!!!
B...
Michael Scofield

mnie Sammy tez denerwował, szczególnie po tym jak sie ostatnio zachowywał- ale w sumie co sie dziwic-kazdy sie pcha do władzy... ;-) ale smiesznie chodził, te ręce rozkładał talk szeroko, a jak sie "pompował"przed ojedynkiem- jezuuuu mysłałam ze padne, nie wiem z czego bardziej szydziłam z tego czy z głupoty Bellicka :-D
agulec
Michael Scofield

ja miałam ubaw z obydwu! hehehe.. a przez chwilę to nawet myślałam, że scenarzyści chcą się właśnie pozbyć Bellicka..
B...
Michael Scofield

ja tez ;-) no ale mozna powiedziec ze Michael uratował mu tyłek i brzuch^^ który moglismy popodziwiac w tym odc po raz kolejny....bleee

ale podobała mi sei ta scena w której Brad podszedł do Sammego i zaczął nawijac o tym "Jamajczyku" i jego wąsiku- to mu sie udało naprawdę :-D
agulec
Michael Scofield

..i o kamizelce z du*y hahaha.. przypomniał mi się Brad-twardziel z pierwszego sezonu xD i te sexy gatki w tygryska xD
B...
Michael Scofield

te gatki sa masakryczne!!! podkreslaja mu figure, jesli wogole takie okreslenie mozna do niego zastosowac :-D ile jeszcze bedziemy musieli na to patrzec! Bellick to nie pozorny cwaniak i znowu mu sie to ujawnia teraz, od kiedy uchodzi w Sonie za nowego Chucka Norrisa :-D
MarQ
Michael Scofield

nel_son nie jest to temat do tego typu pytan ale niech ci bedzie ;)
sprobuj sciagnac wszystkie mozliwe kodeki bo to japrawdopodobniej jest ich wina ;) najlepiej sciagnij FFdshow :P
do tego polecam subeditplayer :P
kuba107
Tweener

Brad-twardziel z pierwszego sezonu ubrany w sexy gatki w tygryska, koszulką do pępka, dotego wykazał się ogromną głupotą, i na koniec sponiewierany przez Sammego.
...:::Prawdziwy twardziel:::...

Co do Sammego trochę za pewnie się czuł więc dobrze że go już nie ma.
wiktor902
Świeżak

TO NAJLEPSZY ODCINEK Z 3 SEZONU!!! Ciekaw jestem czy Susan B. zrobi bumm :573: Jednak mi się wydaje, że podczas wymiany w dalszych odcinkach LJ za Jamesa Linc coś wykombinuje z tą bombą...
Wróć do „Sezon III”