NAJWIĘKSZA POLSKA BAZA DYSKUSJI I INFORMACJI O PRISON BREAK | Dołącz do nas!

3 sezon w Polsce?

Dyskusje na temat poszczególnych odcinków trzeciego sezonu.
Ania1991_ck
Michael Scofield

Bardzo się cieszę z tego powodu. Zobaczymy jak lektor wypadnie. hehe
Tanira
Michael Scofield

Ania1991_ck pisze:
Zobaczymy jak lektor wypadnie
tak samo jak zawsze ^^ Bartosz Luboń czy jak mu tam jest de best xD
Ania1991_ck
Michael Scofield

Ale na początku 1 sezonu na Sucre mówili "SUKR" powaliło mnie to normalnie. Na szczęście potem już było lepiej.
agulec
Michael Scofield

hehehe.. ja pierwszą i drugą serię oglądałam w TV.. że też dałam rade.. :roll: trzecią ściągałam i było mi trudno przestawić się, że czytam oglądając PB, ale tylko jeden odcinek bo napisy są nieporównywalnie lepsze :D teraz znowu będzie dziwnie oglądając z lektorem.. :D

a poza tym fajnie, że poleci w TV - będzie co oglądać :]
Ania1991_ck
Michael Scofield

Tak będzie co oglądać bo te dzisiejsze seriale do to pięt nie dosięgają Prison Break. Żenada po prostu. 2 serie oglądałam w oryginale i z lektorem. Angielska wersja nieporównywalnie lepsza. :-> :->
John Abruzzi
Sara Tancredi

Mnie tez bylo trudno po 2 seriach ogladanych w TV z lektorem przestawic sie na napisy. Ale po kilku chwilach doszedlem do wniosku ze jednak wersja oryginalna z napisami jest znaaacznie lepsza. ;-)
Ania1991_ck
Michael Scofield

Obejrzę ten sezon bo jestem bardzo ciekawa jak wypadnie lektor a po zatym trzeba dbać o oglądalność. :lol: :lol: :lol: :lol:
Handcannon
T-Bag

A mi nie było trudno się przestawić z lektora na napisy bo drugą serie oglądałęm już z napisami ^^ więc już zachartowany na napisy i lektora ;) a tak po za tym obejrze wreszcie PB s03 w większej rozdzielczości nareszcie :D
John Abruzzi
Sara Tancredi

Ania1991_ck pisze:
a po zatym trzeba dbać o oglądalność.
No wlasnie co to ma byc ze Taniec z gwiazdami ma wieksza ogladalnosc od naszego kochanego serialu??!! :-P Fajnie bedzie znow obejrzec ten 3 sezon (zwlaszcza 12 i 13 odc) pomijajac juz nawet lektora.
mk95
Michael Scofield

John Abruzzi pisze:
No wlasnie co to ma byc ze Taniec z gwiazdami ma wieksza ogladalnosc od naszego kochanego serialu??!!
nie damy się! nie damy się! :-D
ale ja będę oglądać nawet z lektorem. Ech, jakoś to przeżyję :-P
John Abruzzi
Sara Tancredi

mk95 pisze:
nie damy się! nie damy się!
Pewnie ze nie!! Bedziemy walczyc!!! niedziela 6 kwietniia godz pewnie 20.00 - piloty w dlon!! :-D idac sladem slynnej akci "zabierz babci dowod" zorganizujmy "ustaw babci w telewizorze na kazdym kanale polsat" :mrgreen: :mrgreen:
Ania1991_ck
Michael Scofield

Wyjdzie nam tu zaraz akcja między miastowa. Wszyscy oglądają prison break.

Nie mogę się doczekać serialu w polsacie, ciekawe jak przetłumaczą te ważne kwestie, bo w poprzednich sezonach było okropnie
Piotras003
T-Bag

Wlasciwie 2 raz obejrzec czemu nie! Przynajmniej bede dobrze przygotowany do 4 serii ;-)
Mia
Fernando Sucre

No i nie ma to jak póścić plote w obieg :-/ Wszyscy sie już ponapalali (ja w sumie też :-P )na 3 serię, że jeszcze tydzień i będzie na czym oko zawiesić w TV a tu SUPRISE!Telewizja Polsat wstrzymuje się z emisją do maja.... :evil: ale nie bądźmy zaskoczeni, gdyby naprawde mieli wyemitować serię już w kwietniu to w każdą wiązankę reklam wplątany by był zwiastun, tymczasem nic...
agulec
Michael Scofield

serio? miało być 6 kwietnia... już nie ma..? ;< łeee.. to źle..
tak bym oglądała CSI we wtorek, Housa w czwartek a PB w niedziele i byłoby ekstra wypaśiście xD
a że w maju to reklamowali w TV..? bo ja TV nie oglądam za dużo.. to nie wiem :]
Mia
Fernando Sucre

agulec pisze:
to reklamowali w TV..? bo ja TV nie oglądam za dużo.. to nie wiem :]
Ja też nie oglądam Tv teraz ale nie, no właśnie o to chodzi, że nic nie reklamowali, cisza.Wyczytałam, bo mnie to poirytowało, że nic nie słychać.

TeleTydzień ukazując artykuł o 3 sezonie Prison Break poinformował, że stacja Polsat wyemituje epizody trzeciej części od 6 kwietnia 2008r. Do premiery w Polsce pozostało około 2 tygodni, a tu żadnych trailerów, zapowiedzi na antenie telewizji polskiej. Postanowiliśmy to sprawdzić i napisaliśmy w imieniu wszystkich fanów czekających na odcinki serialu w Polsacie. Po dwóch dniach otrzymaliśmy następującego e-maila od redakcji polsat.com.pl:

"Niestety na dzień dzisiejszy nie potrafię jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Strajk scenarzystów w Stanach Zjednoczonych opóźnił produkcję tego serialu. Strajk już się zakończył jednak nie otrzymaliśmy jeszcze decyzji od dystrybutora serialu czy zostaną wyprodukowane pozostałe odcinki 3 serii czy seria ta zostanie zakończona na wyprodukowanych dotąd odcinkach. Jeśli otrzymamy od dystrybutora stosowne informacje i "Skazany na śmierć" zostanie uwzględniony w naszej ramówce to oczywiście poinformujemy o tym naszych widzów. Dlatego też zachęcam do śledzenia naszej ramówki w prasie telewizyjnej gdzie odpowiednio wcześniej przekazujemy nasze propozycje programowe." - Ewelina Smolińska dla Prison.org.pl.

Na podstawie dostarczonego e-maila z przykrością muszę stwierdzić, że Skazany na śmierć powróci na ekranu Polsatu nie wcześniej niż w maju 2008r.

źródło: prison.org.pl

I ot co! :-/ A to wieśniaki no!!Czyli pozostał mi House...
Ania1991_ck
Michael Scofield

Pisało w gazetach bo czytałam ale w telewizji jeszcze nie trąbili. Pewnie zrobią tak jak przedtem że w wakacje puszczą 2 sezon a od września nowe odcinki.
Piotrexo
Świeżak

na forach pisze że albo w czerwcu albo w październiku będzie 3 sezon :mrgreen:

[ Dodano: 2008-04-10, 22:14 ]
http://www.f4a.eu/uplGRA/11995306852972.png

Niewykluczone. Na razie pewne jest, że premiera 3 sezonu w słonecznej stacji nie będzie miała miejsca, jak podawał 'Tele Tydzień', 6 kwietnia..

Telewizja Polsat zastanawia się kiedy wyemitować nowe odcinki, popularnego także w Polsce, serialu “Skazany na śmierć”, z kolei amerykańska telewizja Fox już złożyła zamówienie na czwartą serię.

- W rezultacie strajku scenarzystów dostaliśmy tylko 13 odcinków “Prison Break” i 10 “Gotowych na wszystko”. One już czekają. Rozważamy, czy pokazać je w tym sezonie, czy we wrześniu - zdradza Nina Terentiew, dyrektor programowy Polsatu, w rozmowie z Gazetą Telewizyjną, piątkowym dodatku do Gazety Wyborcze
źródło: media2.pl
Kategoria Trzeci sezon[img]http://[/img] Obrazek Obrazek
Fiśka
Świeżak

Ja jeszcze niestety nie oglądałam 3 seri ponieważ na moim komputerze się nie da ;/
No, ale już za nie długo będzie w telewizji.
mk95
Michael Scofield

Mia pisze:
niż w maju 2008r.
Chwila moment... *patrzy na kalendarz* Przecież teraz jest maj :-D No to już niedługo...
bucior676
Świeżak

Wie może ktoś kiedy będzie puszczany PB sezon 3 w telewizji? (chyba polsat) z góry dzieki

Jesień tego roku ;)
niun
Ostatnio zmieniony 2008-07-01, 10:39 przez bucior676, łącznie zmieniany 1 raz.
Mahonia
T-Bag

W telewizji będzie pod koniec sierpnia.
k0sa
Tweener

Mahonia pisze:
Hmm, no zazwyczaj zawsze jest w okolicach gdy na PC powstaje nowy sezon , to na TV puszczany jes ten starszy , żeby aż tak nie niecierpliwić widzów :D.
B...
Michael Scofield

Mahonia pisze:
a mi sie zdaje ze i tak przesuną na wrzesien, wkopią go w jesienna ramówke a nie beda go puszczac jeszcze w okresie wakacji, mimo ze moze tak teraz podaja. Wiadomo ze na poczatku nowego 'sezonu' daja kilka nowosci zeby przyciagnąc widza, a puszczanie takiego 'hitu' w sierpniu byoby troche bez sensu^^
edzik
Michael Scofield

czytalam ostatnio chyba w Tele Tygodniu ze jesienia ma byc na antenie Polsatu...trzeba bedzie ogladac juz mi nie warto sciagac ;p... ten lektor to normalnie jazda..najbardziej mnie rozwala jak tlumaczy ksywy. Dlugo zastanawialam sie kim jest tajemnicza sierotka xD okazalo sie ze to Tweener xDxDxD
Wróć do „Sezon III”