3x08 Bang & Burn (s03e08)

Dyskusje na temat poszczególnych odcinków trzeciego sezonu.
Oktarynka
Fernando Sucre

niunia pisze:
Oktarynka pisze:
Bo Lincoln to jest największy bęcwał i debil w całym Prison Break! No, niby kto jest od niego głupisz XD?
ja o nim tak nie myślę, nic do niego nie mam. ;-)
czemu masz własnie takie zdanie o nim ? :-P
Oglądałaś drugą serię? Zachowywał się jak dzika małpa, nic tylko jakieś wybryki.. przez niego złapali LJ-a, on jak głupi zaraz leciał go ratować, potem zaś narobił głupstw. A jaechał w aucie z Kellermanem i nagle w tej jego puściutkiej główce się przypomniało "on. mnie. kiedyś. gonić" i się rzucił na PROWADZĄCEGO, boże jaki debil. dalej nie wiem, przytaczam to co właśnie przed chwilą oglądałam. poza tym wali głupie miny 8D. i jest głupi no. wszystko pieprzy. jak coś zrobi dobrze to albo przypadek albo inspiracja majkelem XD.
michael1
Świeżak

ciekawe co bedzie sie dalej dzialo . majkel pokłucony z whistlerem lechero pewnie wkurzony na majkela bo mysli ze chcial uciec bez niego . ciekawe ciekawe :mrgreen: nie moge sie doczekac następnego odcinka
szponnn
Tweener

Lincoln DEBIL ? Ciekawe co byście zrobili w jego sytuacji. Cwaniacy.

Taką rolę ma, chcielibyście żeby wszyscy byli jak Michael lub inna postać, którą lubicie?

Pomyślcie 3 razy zanim krytykujecie kogoś...

:-/ O teraz dopiero zobaczyłem, że napisała to oktarynka więc niema się co dziwić 8-)
Oktarynka
Fernando Sucre

szponnn pisze:
Lincoln DEBIL ? Ciekawe co byście zrobili w jego sytuacji. Cwaniacy.

Taką rolę ma, chcielibyście żeby wszyscy byli jak Michael lub inna postać, którą lubicie?

Pomyślcie 3 razy zanim krytykujecie kogoś...

:-/ O teraz dopiero zobaczyłem, że napisała to oktarynka więc niema się co dziwić 8-)
chopie, masz coś do mnie?
wolałbyś nie mieć : P

3 razy - zdaje sobie tego sprawe co najmniej 5 razy jak ogladam jakikolwiek odcinek, wiec dzieki, ale co do głupoty Lincolna jestem pewna w stu procentach xP. zresztą gdzie tam krytykowanie - po prostu oznajmiam, co myślę. o krześle w które się kopnę też powiem, że jest głupie 8D.

zresztą bardzo wam źle, wy lubiący lincolna, jak go krytykuję XD? czy co? *oktarynka musi wiedzieć* nie zmuszajcie mnie proszę do kochania go - a ja wam pozwolę go lubić ile wlezie. bo ja do was nic nie mam, więc się nie stawać, ppl :P (do was nic - ale do lincolna owszem 8D)
B...
Michael Scofield

nie czaje zupełnie tego oburzenia w sprawie rzekomej krytyki Burrowa! ej no ludzie przecież każdy ma prawo do wyrażania swojej opinii, a jeśli ktoś się z nią nie zgadza to może podać szereg rzeczowych kontrargumentów a nie od razu się rzucać z pretensjami na innych! chyba nie o to tutaj chodzi? bo jak tak dalej pójdzie to forum podzieli się na zwolenników i przeciwników Licolna, a to byłoby juz chyba żałosne.
szponnn
Tweener

Niech wam będzie ;-)

A co do tego jak Michael będzie gadał z Whistlerem: to gdyby Michael lepiej się bił to by napewno pobił Whistlera :-) ale Mike jeżeli chodzi o bujki to słabiutko...

Mehehehe...!
Buhahaha...!
Oktarynka
Fernando Sucre

szponnn pisze:
Cytat:

Mehehehe...!
Buhahaha...!
lol, to było takie głębokie. rzeczywiście nie mamy sobie nic do powiedzenia, to dobrze :P.

Co do postu poniżej:
Gościu, zwolnij trochę. Tata cię bije, mama nie kocha i pies ci zdechł? przykro mi, ale to nie znaczy, że możesz tak "od se" obrażać mnie. Żyjesz w jakimś urojonym świecie? Radzę ci zastanowić się co piszesz =.= ja nic do ciebie nie mam, a ty najwyraźniej masz jakiś uraz do, nie wiem.. nicków zaczynających się na "o" XD?

Do KhAna - jeśli kogoś jeszcze moje posty wprawiają o zawroty głowy i pisanie postów z nadmiarem "Pięknie......" i "niedorozwinięty", to plis poinformuj mnie o tym.
I jeśli szpon ma słuszność, to dzięki, ale ja się tak nie bawię =.=. pisanie na forum to rozrywka, ale ja, powiedzmy, niezbyt przepadam jak jakiś zadufany dzieciak cytuje moje imię, więc nic mnie tu nie trzyma ;.
Ostatnio zmieniony 2007-11-28, 22:26 przez Oktarynka, łącznie zmieniany 1 raz.
niunia
Michael Scofield

kochani wyluzujcie. ;-) Jak już wspomniała Beata każdy ma prawo do wyrażenia własnej opinii i podzielenia się nią z nami.
Każdy ma własne zdanie na dany temat, a żadne niemiłe konwersacje tego nie zmienią. Szanujmy wlasne zdania ;-)
MarQ
Michael Scofield

aaaa za niedlugo beda sie tutaj ludzie bic xD
a co do lincolna ja go w sumie lubie ale czasami ma glupie miny na przyklad jak zobaczyl glowe sary w pudelku :(
AutumnLeaf
Michael Scofield

Nie offtopujta tyle xD
Przyszłam ja i będę się wymądrzać więc może się zrobić niebezpiecznie xD
Lincoln miał w sumie minę przerażoną i zszokowaną, bo co miał się niby uśmiechać?^^
A co do Linca i jego głupoty to się wszem i wobec zgadzam ze zdaniem Oktarynki. IQ oo7 i ani kapki więcej imho kropka
szponnn
Tweener

zreszta jezeli nawet to ktos musi robic głupie miny :-P wszystcy w serialach nie moga byc ideałami ;-)
prison oszolom
Tweener

szponnn pisze:
wszystcy w serialach nie moga byc ideałami ;-)

a ktos jest ? moze Scofield ?! w serialu jak w zyciu :-P
B...
Michael Scofield

a ktos jest ? moze Scofield ?! w serialu jak w zyciu
o co Ci chodziło z tym życiem? to tak ogólnie czy jakas aluzja do postaci/aktora czy nie wiem?

a wracając do tematu odcinka :!: :!: to mi się podobał, zwroty akcji i w ogole ;-) no i to zakończenie...hehe oj ciekawa jestem co sie wydarzy potem :mrgreen: tyle wątpliwości, pytań... Twórcy serialu przecież nie wiedzieli ze to będzie ostatni odc przed ta przerwą(chyba :-P ) a i tak im się udało z efektem końcowym, aż mnie szlag momentami trafia ze muszę jeszcze tyle czekać!!!
dagusxxx
Świeżak

odcinek był ok, myslałam, ze trudniej bedzie sie czekalo do 14.01.. ja tylko blagam, zeby nie powstal 4 sezon..
B...
Michael Scofield

dagusxxx pisze:
ja tylko blagam, zeby nie powstal 4 sezon..
no ja też bym chyba nie chciała, chociaż ja wiem...zależy jak się skończy 3 seria ;-)
szponnn
Tweener

chociaz 4-ty sezon moze byc ale tak jak w LOST tylko 16 odcinków żeby wszystko wytłumaczyc i zakonczyc serial, to moje zdanie :564:
PatuŚ
Michael Scofield

nio..może teraz w tym sezonie będą wszystko wyjaśniać..maja teraz wiecej czasu na dopracowanie odcinków..zobaczymy jak się scenarzyści spiszą :-P
szponnn
Tweener

no jak narazie to spisują się świetnie bo mają głowy pełne dobrych i zaskakujących patentów i motywów które jak do tej pory niesamowiccie nas zaskakują. jezeli by mieli wciaz głowe pełną pomysłów dlaczego by miało nie byc 4tego sezonu, tak mówicie ale napewn byscie sie cieszyli :-P
m.kuba
Świeżak

paczek85 napisał/a:
adasio123, Ty chyba nie masz co robić koleżko, że takie rzeczy wynajdujesz ale śmieszne śmieszne, taki bubel zrobić z tymi drzwiami z drzwiami a nie z kartonami, otwierają się w inną stronę
A co do odcinka. Moim zdaniem nie podejrzewają Scofielda o ucieczkę, tylko sądzą, że przez niego ludzie mają takie pomysły albo on namawia albo cos takiego, bo gdyby byli pewni, że to on to by go zabili i poprostu przenoszą go do innego więzienia. Ale mam takie dziwne przeczucie, że ktoś zadbał aby go uniewinnili a nie przenieśli do innego więzienia. A co myślicie o Mahoneym?? Stracił rozum bez dragów i znowu wraca do piekła... Ciekawe co tym razem wymyśli.
nie adasio123 tylko ja ano mam co robic ogladam prisona i nie musialem sie specjalnie przypatrzyc i analizowac zeby to zobaczyc tylko smieszy mnie sam fakt - jak to mozliwe ze raz zawiasy sa z tej strony a raz z tej ? na chama chcieli zrobic bubla ? no przegiecie normalnie to to chyba ktos specjalnie zrobil bo nie da sie inaczej !! mozna miec inne ubranie albo zapomniec o ranach twarzy pomiedzy sesjami nagraniowymi, ale zawiasy z drugiej strony to juz kompletny ironiczny bubel !! nie chce tu krytykowac bo uwielbiam ten serial ale takie cos to nie spodziewalbym sie nawet w telenoweli argentynskiej

HEHE WY TO JESTESCIE SPRAWDZ SOBIE JESZCZE RAZ TO SA KOLEJNE DZWI TAM GDZIE TUNEL WIEC MOGA SI EOTWIERAC INACZEJ HEHE CO ZA LUDZIE I KARTONY SA INNE
Ostatnio zmieniony 2007-12-05, 14:00 przez m.kuba, łącznie zmieniany 1 raz.
szponnn
Tweener

HEHE WY TO JESTESCIE SPRAWDZ SOBIE JESZCZE RAZ TO SA KOLEJNE DZWI TAM GDZIE TUNEL WIEC MOGA SI EOTWIERAC INACZEJ HEHE CO ZA LUDZIE I KARTONY SA INNE
Jeżeli wg ciebie to jest bubel to wróć się do II sezonu i w odcinku w którym Bellick wpada do wiejskiej chaty gdzie przebywa Sucre z Maricruz i Sucre wychodzi po czereśnie dla Maricruz, a gdy wraca niema juz Maricruz ale za to jest Bellick, który celuje do niego z żółtego platstikowego pistoletu. To jest dopiero masakra :shock:
MarQ
Michael Scofield

a wg mnie 8 odcinek nie byl najlepszy tylko 6 i 7 :D :D :D
B...
Michael Scofield

fajnie ten "niby niemowa" siedząc na fotelu, wypowiada słowa: "Bang and Burn"~~ zaleciało mi taka tajemniczoscią :-D
PatuŚ
Michael Scofield

B... pisze:
"niby niemowa"
on wogóle cały jest tajemniczy... i tylko możemy domayślać się kim jest i co robi... co sprawia ze wszyscy się nim interesują i chcą wiedzieć kim jest :-D

mi się podobało jak właśnie ten Generał groził Susan ... wtedy nie była już taka twarda :-P
B...
Michael Scofield

i jak sobie potem siedziała taka *osowiała* na końcu, jak nie wyszło z helikopterem!!! haha miło było popatrzeć, okazało sie ze to była chyba: "wrong person", jak to powiedział tajemniczy *guru* hehe
Tanira
Michael Scofield

straszny jest ten koles :shock: jakis taki bleee :shock: mi sie najbardziej podobala akcja z helikopterem jak Majkiel tak zalotnie trzymał Whistlera xD
Wróć do „Sezon III”