3x08 Bang & Burn (s03e08)

Dyskusje na temat poszczególnych odcinków trzeciego sezonu.
RasHu
Świeżak

juz wiem czemu to tak wyglada w 20:50 i 21:54 ... niema odwroconych zawiasow w drzwiach tylko obraz jest odwrocony heheh... tylko dlaczego ? czemu narazaja sie na bubel ?
powerr
Świeżak

paczek85 pisze:
Przecież Michael już opuścił Sonę, więc jak ma z niej uciec??
No widzę że nie oglądałeś zapowiedzi 9 odcinka !!
Tam się przekonasz że Michael nie opuścił Sony
Oktarynka
Fernando Sucre

Obejrzałam! Obejrzałam, o tak :D!!
W końcu Linc wykazał się jakąś DOBRĄ decyzją, strzelając w tego gościa (choć prawda - aż tak bardzo mu na Sofii, czy jak jej tam, nie zależało). Poza tym MAHONE, I will miss you ;____;!! (no, chyba że akcja wróci się do Sony, byłoby fajowo 8D - bo normalnie wcale się nie cieszyłam że Mike opuszcza sonę XDD). Whistler to frajer XD (ale i tak go lubię). T-bag był BOSKI kocham go XD!!! I co jeszcze.. zpaowiedź dziewiątego rockz!!
zanka654
Świeżak

adasio123, zgadzam się w pełni z Tobą...
to już powoli zamienia się Telenowele... a zresztą szkoda gadać..
Mogli zaprzestać na 2 seriach... ale oczywiście ,,kasa''

A co do odcinka.. hm.. bez jakiś rewelacji....
Irytuje mnie tylko skąd mogli wiedzieć co to Michael? :roll: Chore....
adasio123 pisze:
scofielda podejrzewają że w ucieczke moze byc zamieszany a nic mu nie zrobili a w 7 odcinku zaledwie strażnik się spytał kolesia czy to była jego cela z ktorej uciekali i koles od razu dostał kulkę :/
Dokładnie...
green_gun
Świeżak

No dokładnie! Koleś był niewinny dostał kulke w łeb i nikogo nie interesowało co ma do powiedzenia. Ale wtedy był inny straznik w sumie, moze ten z 8 odcinka miał serce (hehe zartuje oczywiscie). Ciekawe co zrobią z Michaelem?! Opuści T-baga, Bellicka hehe... Ekipa sie rozpada. W 8 odcinku było mi zal Mahona... Męczył sie, ale trzeba było nie brac tych tabletek. Szkoda tylko, ze ma wracac do Sony, bo powinien odsiedziec wyrok juz w wiezieniu państwowym, a nie na obczyźnie. Po za tym w odcinku nie było nic nadzwyczajnego. Jedyne co mnie zszokowało to był strzał Burrowsa, czegos jednak się nauczył....
vavis
Świeżak

odcienk calkiem niezly moze bez wiekszych rewelacji ale fakt cos zaczyna sie wyjasniac i cala sytuacja nabiera tempa ale z tym "przeniesieniem" za zakonczenie odcinka 8-ego to juz przegieli zaczelo mi sie nudzic to przezucanie z miejsca na miejsce i zabawa od nowa...

Serial ogladam bo jestem ciekwy co to faktycznie za firma i o co im chodzi (zapewne o gruba kase - jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kase). Z PB zaczyna sie robic kolejne "z archiwum x" i raczej jestem pewny, ze na 3 serii sie nie skonczy...

Ta przerwa 2 miesieczna to zescie mnie teraz zalamali ;p
paczek85
Świeżak

[quote="powerr"]No widzę że nie oglądałeś zapowiedzi 9 odcinka !!
*Tam się przekonqsz że Michael nme opuścił Sony[/quote:d63537f83<]
Ano nie widzkałam, ale już oerobiłam zadanie4domowe i obejrzcłam :-D
Już się chyba trochę xogubiłam w tym wszystkim, nie cjce mi się spekulować, czekam nabodcinek :)
Oktarynka
Fernando Sucre

Rzeczywiście, "pojmanie" Michaela było troszkę zbyt łagodne, ale w sumie oni mieli ku niemu żadnych dowodów - wiedzieli (być może), że uciekł z Fox River, ale przecież oni są ważnymi Panamczykami, a Stany Zjednoczone śmierdzą i z ich więzień ucieka się łatwo ; ].
Nie mogę się doczekać dziewiątki! Postanowiłam z mamą zrobić "powtórkę" z sezonu drugiego, może być ciekawie ;). Póki co w zapowiedziach 3.09 dopatrzyłam tylko Whistlera siedzącego na krześle choćby przeznaczonym do tortur, a później to samo krzesło, tyle że już siedzi na nim Susan, a stoją Whistler i Scofield. Ciekaweciekawe... >D
Mela0607
T-Bag

Tego jeszcze nie było; rewelacyjny odcinek; no w końcu się rozkręcił... wow chyba najlepszy odcinek 3 sezonu do tej pory... teraz przyznam iż nie mogę się już doczekać 9 odcinka; znów pozostawił wiele do życzenia; świetny, a dopiero to się rozkręciło gdzies po 36 minucie (ale to mi wystarczyło); cała ucieczka Whistler'a i Scofield'a; ech co to była za akcja, a własnie na taką czekałam... a te tatuaż były, ale tylko to trwało kilka sekund, o spodziewałam się czegoś więcej>.. no i T-Bag ruszył - jego słynne knocked, knocked - pobudza :e
Oktarynka
Fernando Sucre

Chyba knock-knock, nie ; )? no, on mnie rozbroił tymi swoimi tekstami.

Ale żal mi też trochę Mahone'a. Ześwirował biedak i nazad do Sony... ;_; A jak se rozdrapywał te nadgarstki, a fe! Szkoda, że ta murzynka się nie pospieszyła z tymi tabletkami.
Choć w sumie go trochę mało skręcało XD. Ponoć na głodzie narkotycznym, człowieka skręca z bólu strasznie, choć nie wiem 8D..
MarQ
Michael Scofield

Och, az sie zdiwilem jak sobie rozdrapal te nadgarstki a ten jego szef to widzial.
adasio123
Świeżak

RasHu pisze:
juz wiem czemu to tak wyglada w 20:50 i 21:54 ... niema odwroconych zawiasow w drzwiach tylko obraz jest odwrocony heheh... tylko dlaczego ? czemu narazaja sie na bubel ?
rzeczywiście czemu robią bubel ?? przecież strasznie przesadzili z tymi drzwiami, nie dość że kartony inaczej zostały ułożone to na dodatek drzwi na drugą stronę się otwierają dosłownie masakra :/ trochę też przesadzają np. jak walka michaela byla z whistlerem następnie był alarm i znowu życie codzienne a nasi wojownicy znów jako najlepsi kumple, przecież za takie coś to pewnie innych by ukamienowali:/ no ale cóź oglądać trzeba bo zostało mi to już od 2 odcinka pierwszego sezonu hehe :-D
Tyler D.
Świeżak

Niestety ten serial z odcinka na odcinek jest coraz gorszy. Pierwsza seria i druga mniej wiecej do połowy była świetna. Pozniej niestety producenci zaczeli kombinować jakby tu film maksymalnie wydłuzyc i zarobic wiecej kasy. Z odcinka na odcinek widac coraz wiecej niedociagnieć i niewytlumaczalnych zawiłosci. Dlatego mysle ogladalnosc tego serialu spadla o polowe. W 8 odcinku jest dla mnie niepojete dlaczego LJ jeszce zyje skoro Scofield i Lincoln sa juz niepotrzebni i kazano ich zabic. To ze Mahone wraca do Sony to tez wymyslili głupotę juz to widze ze amerykanie po jednym przesłuchaniu odsylaja spowrotem swojego agenta FBI i glownego swiadka w sprawie nadużyc pani prezydent. A ten atak helikopterow hmm.. 2 gosci wisi na linie pół godziny 100 strażnikow nie moze do nich trafic pozniej obaj sobie laduja na dachu i nic im sie oczywiście nie stalo. Wogole ten caly atak to debilny pomysl majacy zerowe szanse powodzenia.
adasio123
Świeżak

Tyler D. pisze:
Niestety ten serial z odcinka na odcinek jest coraz gorszy. Pierwsza seria i druga mniej wiecej do połowy była świetna. Pozniej niestety producenci zaczeli kombinować jakby tu film maksymalnie}Wydłuzyc i zarobic wiecej kasy.d Z odcinka na o~cinek widac coraz wiecej niedockagnieć i niewytlumaczalnych zawiłosci. Dlatego }ysle ogladalnos{ tego serialu stadla o polowe. W 8 odcinku jest0dla mnie niepojete dlaczego LJ neszce zyje skor Scofield i Linooln sa juz niepotrzebni i kazano ich zabic. To ze Mahone wraca do Sony to tez wymyslili głupotę juz to widze zelamerykanie po jednym przesłuchaniu odsylaja spowrotem swojego agenta FBI i glownego swiadka w strawie nadużyc pani prezydent. A`ten atak helikopterow hmm.. 2 gosci wisi na linie pół godziny 100 strażnikow nie moze do nich trafic pozniej obaj sobie laduja na dachu i nic im sie oczywiście nie stalo. Wogole ten caly atak to debilny pomysl majacy zerowe szanse powodzenia.
podzielam w zupełności Twoje zdanie
AutumnLeaf
Michael Scofield

a ja nie. O ;f

WooW i nic więcej nie chce mi się pisać...mój lakier do paznokci nie przetrwał. Odcinek najlepszy z 3 sezonu. A treaz idę się użalać nad Alexem. ;/
Oktarynka
Fernando Sucre

AutumnLeaf pisze:
a ja nie. O ;f

WooW ianic więcej nie chce mi się pisać...mój lakier do paznokci nie przetrwał. Odcine najlepszy z 3 sezonu. A treaz ydę się użalać nad Alexem. ;/
_
natalia, obejr~yj sobie zapowiedzi, tą ostatniű szczególnie, poprawi ci to humor ^_^!
AutumnLeaf
Michael Scofield

natalia, obejrzyj sobie zapowiedzi, tą ostatnią szczególnie, poprawi ci to humor ^_^!
taaak? No mozliwe...w takim razie oglądam ;)
Nadal jestem w szoku, ale już trochę mniejszym ;P

Oktarynka jak mogłaś ;o oni go tam zlali Oo
Ostatnio zmieniony 2007-11-15, 20:58 przez AutumnLeaf, łącznie zmieniany 1 raz.
11rav93
Świeżak

Wydaje mi się że rzeczywiście 3 sezon jest nieco słabszy... W tym odcinku majkel złapany na próbie ucieczki powinien dostac na miejscu kulke tym bardziej ze nie pierwszy raz alarm jest wywołany własnie przez niego. Strażnik wyraźnie powiedział w jednym z odcinków że napad choćby na jednego z nich będzie traktowany karą śmierci, tak więc czemu Scofield jeszcze żyje? Przecież zginęło tylu strażników. Jest za dużym farciażem i pomału ten serial staje się nudny i przewidywalny.
Mela0607
T-Bag

Wydaje mi się iż mają wobec niego jakieś plany, dlatego też nie otrzymał kulki w łeb, ponieważ on im jest do czegoś potrzebny (tym straznikom) - wnioksuję z fotek z 9 odcinka...
AutumnLeaf
Michael Scofield

Majkiel mu czasami więcej szczęścia niż rozumu ;P
Princessa
Świeżak

nie no ;-) odcinek swietny:D :D:D:D ;-)
Mela0607
T-Bag

AutumnLeaf pisze:
Majkiel ma czasami więcej szczęścia niż rozumu ;P
no tak, niby inteligentny jest, ale jeśli się tak głębiej zastanowić to ciągle ma jakieś problemy - może i myśli, ale czasami nawet nie ma na to wpływu, więc tylko może liczyć na szczęście
Mazowszanin
Tweener

Ależ to był super odcinek...Tylko szkoda, że trzeba tyle na następny czekać ;) ale trzeba wytrzymać dziś siadam i 1 sezon oglądam bo nudzi mi się :P
piotrek199
Świeżak

jak narazie ten odcinek najbardziej mi sie podobal.jest duzo zwrotow akcji i zagadek na kolejne odcinki
PryQ
Świeżak

Pare osób mówi że ten serial robi się przewidywalny. To scenarzyści zrobią nas w konia i uśmiercą Michaela. Co Wy na to? Ja bym tego nie chciał. :-P
Wróć do „Sezon III”