NAJWIĘKSZA POLSKA BAZA DYSKUSJI I INFORMACJI O PRISON BREAK | Dołącz do nas!

3x07 Vamonos (s03e07)

Dyskusje na temat poszczególnych odcinków trzeciego sezonu.
mad89
Świeżak

Ble pisze:
Po pierwsze Mahone nie może stracić życia, bo serial straciłby wiele... fanek ;) Po drugie, Mahone nie jest ćpunem, tylko jest uzależniony od jakić leków... ewentualnie można powiedzieć, że jest lekomanem... Poza tym, przez ponad dzień już nic nie bierze, więc nie jest z nim AŻ tak źle... Miejmy przynajmniej taką nadzieję.
Tak jak powiedział jeden z przedmówców, wiele leków działa jak narkotyki. Po drugie np. już kilku bohaterów serialu powiedziało Mahone'owi, że jest ćpunem i to można wyczuć wg nich na odległość.

Mahone najprawdopodobniej straci życie pod koniec III sezonu (a nie jest jeszcze przesądzone, że będzie IV). Jednak kibicuję mu pomimo, że na początku naprawdę go nie lubiłem. Myślę, że odegra znaczącą rolę, pewnie pomoże Scofieldowi w ucieczce w więzenia lub uratuje mu dupsko na zewnątrz, gdy okaże się, że Whistler coś kombinuje...
Sebastian66i6
Lincoln Burrows

mad89 pisze:
pewnie pomoże Scofieldowi w ucieczce w więzenia
Przecież Mahona już nie ma w Sonie.. jak oglądasz? :P
Oktarynka
Fernando Sucre

Ludzie, ogólnie - ćpać można nawet klej XD. Oby hmm,.. mahone wyszedł jakoś z tej sytuacji.

I ciekawe kiedy dziewczyna whistlera odkryje, ze oni go nie chca zabic, i on bardzo chetie bedzie z nimi wspolpracowal.. bo to w sumie by pomoglo xD>
prison oszolom
Tweener

Sebastian66i6 pisze:
mad89 pisze:
zawsze moze mu pomoc z zewnatrz ! a spoilery to w innym temacie !!! a tak poza tym to skad wiesz ze beda 4 sezony ?!
Sebastian66i6
Lincoln Burrows

prison oszolom pisze:
a tak poza tym to skad wiesz ze beda 4 sezony ?!
Będzie 6 xD... poza Soną? po co ? przecież przez Michaela on trafił do Sony, wątpię by chciał mu pomagać..
mad89
Świeżak

Sebastian66i6 pisze:
Mahone może pomóc Michaelowi na zewnątrz. Prawdopodobnie ucieknie przydupasom z wywiadu, którzy wcale nie chcą moim zdaniem żadnego układu, a potem gdzieś się spotkaują ze Scofieldem.
Sebastian66i6 pisze:
przecież przez Michaela on trafił do Sony, wątpię by chciał mu pomagać..
Myślę, że jednak mu pomoże w jakiś sposób. Dlaczego? Bo będzie chciał się zemścić na Firmie...
Oktarynka pisze:
I ciekawe kiedy dziewczyna whistlera odkryje, ze oni go nie chca zabic, i on bardzo chetie bedzie z nimi wspolpracowal.. bo to w sumie by pomoglo xD>
Hmm rzeczywiście ciekawe...dziewczyna wygląda na uczciwą osobę, a do tego jest taka ładna :)

To wszystko tylko teorie, które nie są niczym potwierdzone, musimy czekać do poniedziałku :D
Oktarynka
Fernando Sucre

prison oszolom pisze:
Sebastian66i6 pisze:
mad89 pisze:
zawsze moze mu pomoc z zewnatrz ! a spoilery to w innym temacie !!! a tak poza tym to skad wiesz ze beda 4 sezony ?!
spoilery są w odpowiednim temacie. gadasz w nim - oglądałeś/oglądałaś 3x07

też uważam że jest ładna. i będę bronić whistlera, bo też jest niczego sobie XD. w sumie nieźle skopał scofielda, i hm.. może troche przesadził z tym uderzeniem w głowę... Mike mógł se coś uszkodzić i by już nic nie wymyślił XD
Sebastian66i6
Lincoln Burrows

mad89 pisze:
To wszystko tylko teorie, które nie są niczym potwierdzone, musimy czekać do poniedziałku
do wtorku :P Co do walki Whistlera z Michaelem widać było w końcówce że Whistler jest przeszkolony... pracuje dla Firmy więc musi być.. :-)
kopaczka
Świeżak

ja wam powiem ze michael sie wkurzy i pozabija tych ciuli co zabili mu laske :-( ten whister swiety nie jest :D
Ble
C-Note

Hej kopaczka, o trochę kultury proszę... :P

Myślę, iż to bardzo możliwe, że Mahone bedzie pomagał Scofieldowi. W głębi serca wcale przecież nie jest złym człowiekiem... :) no i wie, że Scofield też nie jest
Mazowszanin
Tweener

Wszystko fajnie ale niech mi ktoś wytłumaczy na początku nie było wyjśća z tej walki a późneij po wtargnieciu wojska wszystko się uspokoiło i nie musieli walczyć :-/ bez sensu trochę...
MarQ
Michael Scofield

Mazowszanin pisze:
Wszystko fajnie ale niech mi ktoś wytłumaczy na początku nie było wyjśća z tej walki a późneij po wtargnieciu wojska wszystko się uspokoiło i nie musieli walczyć :-/ bez sensu trochę...
wlasnie przeciez niemozliwe zeby taka cholota jak cala ta sona zapomniala o walce... to ich jedyna rozywka biedaki :-P :-P :-P
Ble pisze:
W głębi serca wcale przecież nie jest złym człowiekiem... :)
wlasnie, a ze scofieldem jest odwrotnie: w glebi serca jest morderca :mrgreen: :lol: :lol: :lol:
daeli
Świeżak

no i stało się dwa miesiące przerwy :(
AutumnLeaf
Michael Scofield

Mam nadzieję, że Alex szybko wyskoczy z kajdanek i skapnie się, że Sullivan robi go w konia. Jakoś mu nie wierzę.
Whistler i Firma, dobrze przynajmniej, że Majkel to zobaczył...
Ostatnio zmieniony 2007-11-10, 22:29 przez AutumnLeaf, łącznie zmieniany 1 raz.
Kredzia
Tweener

Bellick'owi to ja bym zbytnio nie wierzyła w nic, poza żalem, kiedy dowiedział się o Sarze.
szponnn
Tweener

wszyscy myślą że bedzie przerąbane miał whistler że michael widział go z susan ale przeciez michael nie wie jak wygląda ta cała susan :-P chyba ze zapyta linca

moze i sie myle ale tak mi sie wydaje ;-)
pepek2401
Świeżak

alez michael sie zmienia az milo papatzrec hehe ale na jego miejscu tez zabilbym mordercow Sary smierc za smierc!!!....ale tak cicho licze ze ona zyje!:)nie wierze
AutumnLeaf
Michael Scofield

Ano w sumie prawda...przecież Majkel chyba nie widział Susan? iał nieźle wkurzoną minę, więc Whistler na czułe słówka liczyć nie może ;P
Zmienia się, to fakt, ale jeszcze nie tak jakbym chciała *diabełek*
Gengawa
Świeżak

@ pepek2401

ja też po ciuchu mam nadzieję, że Sara żyje.. :) Chociaż z tego co cały czas widzę w kolejnych odcinkach jest to raczej niemożliwe..
Kredzia
Tweener

Gengawa pisze:
@ pepek2401

ja też po ciuchu mam nadzieję, że Sara żyje.. :) Chociaż z tego co cały czas widzę w kolejnych odcinkach jest to raczej niemożliwe..

dżiiiiizas... ludzie.
tak samo, jak inni fanatycy wierzą, że Elvis żyje, 2Pac żyje...
Husajn też żyje, no nie?
<olaboga> i <bezradny>
wyluzujcie...

o_O
szponnn
Tweener

Yeah! Kredzia na prezydenta! Jestes najlepsza ale widocznie my nie wiemy w czym. Ludzie mają nadzieje a nadzieja to nic złego. A pozatym nie jestes perfekcjonistką żeby zwracać komuś uwagę. wiec nie bądź taka cwana.

Hej hej wyluzować mi tutaj a nie sprzeczać się.

KhAn
Ostatnio zmieniony 2007-11-11, 17:52 przez szponnn, łącznie zmieniany 1 raz.
skip_7
Świeżak

fajowe emocje asz dech zapiera jak wchodza nazat do celi prwaie i ch straznik zauwazyl a le fajo wo nnie moge sie doczekac nastepnych!!!

12/10
Oktarynka
Fernando Sucre

AutumnLeaf pisze:
Ano w sumie prawda...przecież Majkel chyba nie widział Susan? iał nieźle wkurzoną minę, więc Whistler na czułe słówka liczyć nie może ;P
Zmienia się, to fakt, ale jeszcze nie tak jakbym chciała *diabełek*
Ale Whistler jest rybakiem :<. Znaczy tak myśli Scofield XD. A skąd u rybaka jakieś kontakty z kobietą w garniturze? I to taką co nie, że jakaś słodka mina i z rodziny, tylko twardo yes yes of korz. Myślę, że Scofield będzie ciekawy kim tak naprawdę jest Whistler i to uchroni go od śmierciiii XD.
Sebastian66i6
Lincoln Burrows

yes yes of korz.
of course chyba ? ;p ..
Oktarynka pisze:
Myślę, że Scofield będzie ciekawy kim tak naprawdę jest Whistler i to uchroni go od śmierciiii XD.
kogo? michaela czy jamesa? :P .. jutro będzie ciekawie.. ^^
Kredzia
Tweener

szponnn pisze:
Yeah! Kredzia na prezydenta! Jestes najlepsza ale widocznie my nie wiemy w czym. Ludzie mają nadzieje a nadzieja to nic złego. A pozatym nie jestes perfekcjonistką żeby zwracać komuś uwagę. wiec nie bądź taka cwana.

Hej hej wyluzować mi tutaj a nie sprzeczać się.

KhAn
ej, a ja nadal nie wiem, dlaczego zawsze musisz się do mnie przyczepić.
nadzieja nadzieją, ale po co wkręcać, że "a może Sara żyje?"
to tak samo, jakbym miała wierzyć, że za jakiś czas Abruzzi ożyje i pojawi się na planie.

i nie mam zamiaru być najlepsza, czy coś w tym stylu.
Po prostu wyrażam swoją opinię. Tyle chyba mogę i od tego raczej jest to forum, więc wybacz...

a poza tym, posłuchaj KhAn'a.
Wróć do „Sezon III”