NAJWIĘKSZA POLSKA BAZA DYSKUSJI I INFORMACJI O PRISON BREAK | Dołącz do nas!

3x05 Interference

Dyskusje na temat poszczególnych odcinków trzeciego sezonu.
AutumnLeaf
Michael Scofield

XD Oktarynka, widzę, że go bardzo lubisz :mrgreen:
szponnn obyś ty miał rację! admina dla tego pana, jeśli się nie myli XD :-P albo chociaż piwo XD
Kredzia
Tweener

ie wiem dlaczego, ale jakoś mnie nie bawią te zdjęcia.. nic śmiesznego dla mnie..
kumpel dziś mi mówił, że ponoć jeden z braci umrze.. ale nie wiem, skąd wie, więc raczej wkręcał..
wicherson
Świeżak

Jakby któryś z braci miał umrzeć to to był by film dramatyczny......wymyślają ludzie bajki zeby zainteresować
Oktarynka
Fernando Sucre

Kogo bardzo lubię XD? A Lincoln może zdechnąć z jakąś gadką "dzięki że mi wybaczyłeś" i byłby to bez wątpienia heppi end. Jeszcze co do odcinka... średnio 8|. oby dwa następne okazały się zwalające z nóg (na kanapę XD)
szponnn
Tweener

Wrzucanie takich fotek na forum to OFFTOPOWANIE :!:
Nikogo nie śmieszą oprucz autora.
Niech Admini coś zrobią :-/

Według mnie żadnego większego offtopowiania tutaj nie było. Jedyne co to w innym dziale powinny być te obrazki (własna twórczość) i tyle. wIęc nie ma co tak krzyczeć bo to w porównaniu do nie których osób, które piszą na forum to nie jest offtopowanie :) Proponuję żeby autorka tych zdjęć przeniosła je do odpowiedniego działu.

KhAn
Ostatnio zmieniony 2007-11-03, 20:19 przez szponnn, łącznie zmieniany 1 raz.
Oktarynka
Fernando Sucre

Hej luuz, sama umiem skasować :P. Przepraszam za nieśmieszność, w sumie to miała być tylko moja interpretacja w takiej formie obrazkowej, czasem po prostu człowiekowi nie chce się pisać, a to że jestem prymitywna nie moja wina XD.

EDIT: Jestem zaś w tej beznadziejnej sytuacji nierozumienia o co chodzi XD. Szpon bardzo ci przeszkadzają te obrazki? Używasz opery, a jak ja kiedyś jej używałam to tam była taka fajna ikona wyłączania grafiki na stronach (pomocne jak się ma słabe łącze). Wnioskuję że offtopowanie ci za bardzo NIE przeszkadza skoro sam walnąłeś posta nic nie wnoszącego do tematu :P. A ja, wyobraź sobie, zamiast rozpisywać się nad głupotą sytuacji dot. odcinka 3x05, po prostu walnęłam cosik o rozszerzeniu .png, tak że każdy jełop może kiwnąć głową na "aha".
KhAn - kocham cię za to, że mnie znowu nie uprzedziłeś! XD tym razem na serio bym skasowała, bo to nie jest twórczość, tylko po raz trzeci oznajmiając: wyrażenie się w formie innej niż tekstowej dot. tematu.

Więc wieciee..... nie polubiłam tego nowego bohatera ani trochę. To było w sumie śmieszne jak go Mahone zaczepił, bo gostek nie rzucał się AŻ TAK w oczy, ale daję słowo, chętnie zrobiłabym to samo hehe >D
Ostatnio zmieniony 2007-11-03, 22:27 przez Oktarynka, łącznie zmieniany 1 raz.
szponnn
Tweener

Umiesz kasować ale tego nie robisz ... :-/

:arrow:

[Co za idiotyczne rozwiązanie]
Niemam zamiaru wyłanczać grafiki tylko dlatego,
że Ty wrzucasz za forum jakieś śmieci ...
Posta nie wnoszącego nic do tematu nie napisałbym gdybys nie wrzyciła tych głupich obrazków na forum. Pomyśl najpierw a potem coś pisz.
Usunełabyś i byłby spokój
:evil:

Czerwony kolor jest już zastrzeżony dla admina a żółty dla moda tak więc wybieraj inne kolory. Przypominam, że w tym temacie rozmawiamy o 5 odcinku tak więc jak zobacze jeszcze jednego posta nie wnoszącego nic do tematu a tyczy się to Ciebie Oktarynka (nie chodzi mi tu o twoje obrazki) i szpoon to dostaniecie ostrzeżenie i posty zostaną usunięte. Nie toleruję kłótni na forum. Jak coś komuś przeszkadza od tego są komunikatory i od tego jest PW to tam sie pokłóćcie a nie na ogólnym. To tyle. Dziękuje za uwagę.

KhAn
Ostatnio zmieniony 2007-11-04, 10:33 przez szponnn, łącznie zmieniany 1 raz.
Sebastian66i6
Lincoln Burrows

Kredzia pisze:
ie wiem dlaczego, ale jakoś mnie nie bawią te zdjęcia.. nic śmiesznego dla mnie..
kumpel dziś mi mówił, że ponoć jeden z braci umrze.. ale nie wiem, skąd wie, więc raczej wkręcał..
Na pewno wkręcał to jest niemożliwe żeby umarł któryś z braci. Dlaczego? Michael nie może umrzeć, ponieważ to "najgłówniejszy" bohater filmu. Burrows nie może umrzeć bo wtedy ja zamorduję scenarzystów i będzie po filmie. :D
AutumnLeaf
Michael Scofield

dobrze Sebastian! Broń Linca!:P
w sumie gdzieś było powiedziane, że ma zginąć jeden z braci i najprawdopodobniej Majkel, ale różne ploty po necie krążą.
Sebastian66i6
Lincoln Burrows

Ja też przed premierą sezonu gdzie na necie czytałem że Michael ma zginąć.. hmm i dobrze bo jeśli zginie Michael to nie zginie Lincoln :D
PatuŚ
Michael Scofield

wiadomo jak to na necie...nie sądze żeby który kolwiek miał zginąc bo to by było bez sensu. jakby zginął michael..to wiadomo- jak można usmiercić głównego bohatera??, a jak by zginął Linc to tez bez sensu-na co by tak to była ta akcja z ratowaniem Linca z Fox R. jakby teraz miał poprostu umrzeć??
Oktarynka
Fernando Sucre

No, ale mi się właśnie wydaje: GDYBY rzeczywiście miał zginąć Linc, ujęliby to w jak najbardziej wzruszający sposób. Patrzcie. tu nie chodziło tylko o jego uratowanie, ale także o to, że Michael mu wybaczył. Gdyby Linc nie został wrobiony i gdyby nie trafił do więzienia, pewnie dalej Scofield traktowałby go tak jak traktował na początku. No a teraz łączy ich braterska miłość, wiele już dla siebie zrobili, i żeby nie było zbyt sielankowo którychś z nich musi zginąć. oktarins' teory mode off XD.
szponnn
Tweener

Mi się wydaje, że nie ma szans na uśmiercenie Michaela. To tak jak uśmiercić Pamelę Anderson w Słonecznym Patrolu. To już by nie było to samo. Niema szans.
No chyba że na koniec ostatniego sezonu, ale wtedy niebedzie happy end'u.
Ludzie plotkują i wymyślają i tego nikt nie zmieni.
paczek85
Świeżak

Ze zdjęć promo wynika, że dopiero w 8 odcinku opuszczą Sonę, tylko Scfield i Whistler. A w zdjęciach z 9 promo... Sami zobaczcie:
http://pbreak.wordpress.com/2007/11/04/ ... d-in-pics/
Nie mogę się doczekac jutra!! :-D
PS. A z opisu 6 i 7 odcinka wynika, że Mahone nie wyjdzie z Sony tylko otrzyma szansę na wyjście i to że wychodzi, to jak sie wrota otwierają, to będzie tylko jego wyobrażenie ;-)
niunia
Michael Scofield

paczek85, na te zdjecia juz jest oddzielny temat :-)

mam nadzieję, że te pogłoski o śmierci jednego z braci to plotki. Przecież to by było bez sensu, gdyby umarła głowna postać w filmie, choć po PB wszystkiego mozemy sie spodziewać. Już sama nie wiem czy temu wierzyć. będzie co będzie. ;-)

szponnn, a mi się zdaję, iż w ogole nie bedzie happy end'u..
Sebastian66i6
Lincoln Burrows

paczek85 pisze:
PS. A z opisu 6 i 7 odcinka wynika
link do tego opisu?
paczek85
Świeżak

link do opisu 6 & 7
http://pbreak.wordpress.com/2007/10/25/ ... s-release/
Niunia, nie wiedziałam o odrębnym temacie :shock: pozdrawiam
Sebastian66i6
Lincoln Burrows

paczek85 pisze:
link do opisu 6 & 7
http://pbreak.wordpress.com/2007/10/25/ ... s-release/
Niunia, nie wiedziałam o odrębnym temacie :shock: pozdrawiam
lol .. a po polsku? albo przetłumacz jak możesz..
paczek85
Świeżak

Michael przyciska Linca aby powiedział mu czy Sara żyje czy nie. Domaga się jakiegoś dowodu, że Sara żyje od Susan i grozi, że jak nie dostanie zdjęć to nie ucieknie z Sony.
Lincowi i Sofii udaje się odkryć poranne rytułały strażników (chodzi o ten kubek).
Mahone otrzymuje (od agentów FBI - tak myślę że tej Murzynki co z nim współpracowała) propozycję nie do odrzucenia (świadek koronny itp. w Stanach), która może byc jego przepustką do opuszczenia Sony.
Dużo nie napisali, ale więcej mozna wywnioskować z trailerów. Ale wiadomo, że to prawda bo podali to na konferencji prasowej :-)
szponnn
Tweener

Ja bym to nzawał fragmentem opisu.
Myślę, że trailery i inne spoilery nic nie mówią tak czy inaczej napewno wszycy będziemy w szoku oglądając 6 i 7 odcinek.
wicherson
Świeżak

Jak na mój rozum to sie powinno skończyć tak:
Michael oczyszczony w stanach po podjęciu decyzji ze na bank napadł żeby ratować Linca
Sucre wraca do Marrycruze i mieszkają razem w panamie
LJ(Lincol Junnior) uwolniony i wraca do Linca
Zeznania Mika Whistlera Linca I Alexa doprowadzają do złapania organizacji o nazwie "FIRMA"
T-Bag zostaje w Sonie ale jako zwykły wiezień a nie u Leachero
A Bellick ucieka razem z resztą i w stanach zostaje złapany

Koniec

Myśle ze tak mogło by to wyglądać T-bag ewentualnie martwy
Mela0607
T-Bag

wicherson pisze:
Myśle ze tak mogło by to wyglądać T-bag ewentualnie martwy
ewentualnie? nawet tak nie myśl, nie ma takiej opcji by się pozbyć T-Bag'a; to by było samobójstwo dla twórców... a resztę co napisałeś to podoba mi się, jednakze tak pięknie na pewno nie będzie
Sebastian66i6
Lincoln Burrows

wicherson pisze:
Zeznania Mika Whistlera Linca I Alexa doprowadzają do złapania organizacji o nazwie "FIRMA"
powie mi ktoś co to znaczy? bo ja nie kumaty jestem.. w siatke na ryby taką dużą ich złapią czy jak to będzie?
Mela0607
T-Bag

pewnie chodziło mu oto iż dzięki im znajdą i ujawnią całą tą organizację
PatuŚ
Michael Scofield

myśle że nie...TAKICH ORGANIZACJI się nie da ujawnic...dlatego to się nazywa Firma ... bo była jest i bedzie i nikt nie wie kto za tym stoi i ogólnie co i jak. :lol:
Wróć do „Sezon III”