3x05 Interference

Dyskusje na temat poszczególnych odcinków trzeciego sezonu.
Dusqmad
Administrator

Zapraszam do dyskusji o odcinku 3x05 Interference

W tym temacie:
- nie prosimy o napisy, ani linki do tego odcinka. Od tego jest dział download:
cat5.htm

- nie wypytujemy kiedy będzie kolejny odcinek. Odpowiedź na to pytanie znajduje się tutaj:
prison-break-kiedy-kolejne-odcinki-vt69.htm
[
Sebastian66i6
Lincoln Burrows

No i obejrzałem. Odcinek super! Mahone został podłączony pod plan na poważnie, i wreszcie się do czegoś przydał. Whistler uratował Michaela.. tylko czy to jest Whistler czy może McFadden ? hmm .. kim jest tajemniczy, wszędzie węszący "świeżak". Mahone znalazł słaby punkt strażnika, najwyraźniej musi sobie chlapnąć 2 razy dziennie. Alex niestety ćpa nadal, ale przynajmniej dobrze kombinuje. Lincoln jest jeszcze bardziej chamski niż dotychczas. Sucre dał sie wciągnąć w przemyt niestety. T-Bag ma z powrotem czarne włosy. Coraz bardziej się panoszy,ale w końcu dostaje strzała od Lechero. Sammy nie może ukryć zadowolenia. Hmm co tam jeszcze? .. Uciekną najprawdopodobniej w następnym odcinku :-).
Pozdrawiam.
Tanira
Michael Scofield

mi sie bardzo podobał odcinek :) lepszy niz ostatni...byłam swiecie przekonana ze Majkiela zabija :shock: ale wszystko na szczescie ok :D
sign
Świeżak

ciekaw jestem jedynie co przemyca Sucre... co to moze byc?
sezon2
Świeżak

Zrozumiał ktoś o co chodzi z tym kubkiem? Odcinek całkiem niezły. Ciekawi mnie co Linc miał w tej lodówce, i kim jest ten "nowy". Swoją drogą, to chyba prawda z tym ambasadorem...
Sebastian66i6
Lincoln Burrows

Z kubkiem chodzi o to że ten strażnik 2 razy dziennie musi się coś napić. Jeszcze nie wiem co ale to jest na pewno jakiś nałóg wiadomo o co chodzi. Jeśli dowiedzą się co to jest i jak przejąć kontrolę nad dostarczaniem mu tego strażnik będzie ich łapiesz?
sezon2
Świeżak

Takie buty... Mahone wreszcie się do czegoś przydał. No to będzie ciekawie... :mrgreen:
bucior676
Świeżak

A ja sobie jeszcze nie obejrzałem odcinka, bo nie ma napisów do wersji RMVB;/, a nie chce mi sie już ściągać innych, ale z waszych opowieści wynika, że odcinek spoko;)
Natalie
Tweener

Sebastian66i6 pisze:
Z kubkiem chodzi o to że ten strażnik 2 razy dziennie musi się coś napić. Jeszcze nie wiem co ale to jest na pewno jakiś nałóg wiadomo o co chodzi. Jeśli dowiedzą się co to jest i jak przejąć kontrolę nad dostarczaniem mu tego strażnik będzie ich łapiesz?
może sie mylę ale to wygląda mi na zwykły kubek po kawie. Facet pije ja dwa razy dziennie, rano i po lunchu. Masz racje Sebastian to jest nałóg - kofeinowy. Scolfield i reszta pewnie będą chcieli dorwać sie do jego kawy, dodadzą cos mocniejszego i strażnik odleci....a oni będą mogli czmychnąć w środku dnia. Z załatwieniem magicznego dodatku nie będzie problemu, Mahone pójdzie po prośbie do T-Baga ale z dorwaniem sie do kubka strażnika może być i to duży. Ciekawe czy grabarze kumplują sie z kolesiami z wież? Może Sucre pomoże?
nutella0419
Świeżak

Co do tego przemytu Sucre, to obawiam się, że za to wyleci z pracy i nici będą z pomocy Michaelowi w ucieczce. Chociaż może ma to jakieś powiązanie z tym, co Michael wsypie strażnikowi do kawy.
Mike Nouveau
Świeżak

Nonono :D Całkiem niezły odcinek... Juz chce nastepny odcinek! :P
szybki34
Świeżak

Odcinek interesujący jak wszystkie, szkoda, że długo trzeba czekać na kolejny. Ciekawe co wniesie nowy więzień.
Sebastian66i6
Lincoln Burrows

szybki34 pisze:
Odcinek interesujący jak wszystkie, szkoda, że długo trzeba czekać na kolejny. Ciekawe co wniesie nowy więzień.
Już dużo wniósł. A mianowicie to że dowiedajemy się co nieco o Whistlerze.. Że nie mówi braciom całej prawdy heh.. Pan McFadden.
caudillo
Świeżak

z McFadden'em jeszcze nie jedno sie ciekawe wydarzy, Tbag za swoja pomoc pewnie bedzie chcial sie wymknac razem z nimi a sucre jako chlopak "wieczna wpadka, wieczny pech" pewnie zostanie zlapany podczas przemycania dla swoich nowych "pieciotysiecznych" przyjaciol...szkoda sary, ladna dziewczyna byla, ciekawe czy tak mialo byc czy zrezygnowala z roli w serialu...

pzdr
Sebastian66i6
Lincoln Burrows

Tbag jak narazie oberwał od Lechero :-) nareszcie :-) ... Ja sie ciesze że Mahone ucieka z nimi juz tak na poważnie.. a Tbag dostarcza dragi narazie za free Mahonowi z tym swoim chytrym uśmieszkiem.. na pewno ma w tym jakiś interes...
rin
Świeżak

a dla mnie to już powoli wszystko robi się za bardzo naciągane. Michael ze swoją ekipą znoszą pół więzienia do swojej celi: jakieś liny, jedyną lornetkę i mikrofalę, a żaden z innych więźniów się tym nie interesuje.
Trzeba być głupim, żeby nie zauważyć, że Michael coś kombinuje, zwłaszcza, że za każdym razem jak się coś dzieje, to on jest w samym centrum.
Tak wiem że to fikcja :) ale mogliby się trochę bardziej postarać. Czasami żałuję, że nie skończyło się na 2 serii...
Sebastian66i6
Lincoln Burrows

No to teraz już nie będzie znosił bo mu zamknęli cele.. :P A co do tego żeby się skończyło na sezonie 2 absolutnie odmawiam :D. Sezon 3 jest zaje*****... ten odcinek również.. Z tego co było w tym odcinku wynika mi że w następnym już uciekną.. czyli tak jak przypuszczałem w 6 i przyjdzie czas na przemianę Michaela i zemste za śmierć Sary. :-) Zastanawia mnie tylko co się będzie działo przez resztę sozonu jeśli moje przypuszczenia się potwierdzą i uciekną już w nast. odcinku... :?:
nutella0419
Świeżak

Nie chcę być pesymistką, ale wydaje mi się, że ta cała ucieczka nie uda się w 6 odcinku, tak jak w pierwszej serii, znów będą kiblować i sytuacja się powtórzy. Mam nadzieję, że twórcy Prison mają trochę bogatszą wyobraźnie, bo jeśli nie, to się trochę zawiodę.
prison oszolom
Tweener

uf , obejrzalem. odcinek super .a straznicy troche frajerzy ze uwierzyli w ta bajke z ptakami i nie zabrali mu lornety.dodatkowo wszyscy to widzieli, lecchero juz pewno cos knuje , tak samo jak ten nowy :-) a co do tej paczki za 5 tys. : troche dziwne ze Sucre nie zajrzal do niej zwlaszcza ze tak dobrze za nia placa ;-)
zapalapb
Świeżak

czekalem, sciafnalem i obejrzalem :mrgreen: mi sie bardzo podobal, ciekawszy niz czwarty, ale nie do konca szczailem o co biegalo z tym kubkiem na koncu odcinka..... ale jak obejrze sobie jeszcze raz to pewnie mi sie rozjaśni ;-) pzdr
babibru
Świeżak

A pamietacie jak w ostatnim odcinku Chinczyk gadal z tym lysym z "Firmy", ze zmieniaja taktyke? A potem lycy mowil, ze chodzi mu o to, zeby Scofield uciekl. To cala ta sprawa z Whistlerem ma zakonczyc sie ucieczka-podpucha, tak aby podczas niej zabic Scofielda. Tez tak myslicie?
AutumnLeaf
Michael Scofield

nareszcie obejrzała, odcinek świetny, nie spuszczają z tępa akcji...Mahone znowu ćpa...niestety...mam nadzieję, że ucieknie z tej cholernej Sony i trafi na odwyk. ni wiem jak.mam po prostu taką cichą nadzieję, że Majkelek nie kopnie go w .... i nie zostawi na lodzie...
gania
Świeżak

A ja myślę, że w 6 odcinku jeszcze nie uciekną, myślę, że będzie to gdzieś koło 10-12 bo jeżeli ma być ich 22 to trzeba całą akcję przeciągnąć. A swoją drogą to Mahone się przydał i dobrze, że z nimi ucieka. Polubiłam go. To dobry człowiek tylko ma słabostki i został wykorzystany.
Kredzia
Tweener

gania, też o tym pomyślałam. w końcu w 1 sezonie za 1 razem nie udało się ucieć, chociaż... może być tak, że zwioeją i reszta filmu będzie ich ucieczką albo ch.. wiem, czym.

mhm.
DjScofild
Świeżak

Odcinek jest dosyć fajny. Tylko ciekawe czy uciekną w naspępnym odcinku :566: ? Ale ja tak myśle że jak zwylke stanie im coś na drodze hehe :mrgreen: i to doda emocje.
Wróć do „Sezon III”