NAJWIĘKSZA POLSKA BAZA DYSKUSJI I INFORMACJI O PRISON BREAK | Dołącz do nas!

3x04 Good Fences

Dyskusje na temat poszczególnych odcinków trzeciego sezonu.
Dusqmad
Administrator

Zapraszam do dyskusji o odcinku 3x04 Good Fences!

W tym temacie:
- nie prosimy o napisy, ani linki do tego odcinka. Od tego jest dział download:
cat5.htm

- nie wypytujemy kiedy będzie kolejny odcinek. Odpowiedź na to pytanie znajduje się tutaj:
prison-break-kiedy-kolejne-odcinki-vt69.htm
[
dragmar
Świeżak

(spoiler)
No to już koniec naszej Pani doktor. Po obejrzeniu czwartego odcinka już wszystko wiadomo.
W pudelku jest odcięta głowa Pani doktor, Lincoln się załamuje i nic bratu o tym nie mówi.Nie dziwie mu się ,bo bratu zabrało by chęci do wszystkiego a Lincoln stracił by syna
Ostatnio zmieniony 2008-01-28, 11:17 przez dragmar, łącznie zmieniany 1 raz.
dagusxxx
Świeżak

ja jestem ciekawa co bedzie ja 'majkel' sie o tym dowie i KIEDY sie dowie.
wreszcie cos ruszyl z przygotowaniami, mam nadzieje, ze mahone sie zalapie :P
uparta
Świeżak

ja spotkałam się ze stwierdzeniami na innych forach że to nie jest głowa sary. obejżałam ten odcinek i też na 100% nie jestem pewna czy to jej głowa. a tak po za tym to jeśli sara nie żyje i linc nie powie o tym michaelowi to michael nieźle się na niego wkórzy. w końcu to była miłość jego życia! wiem jedno. jak się okarze że sara żyje a michael zdąży już zabić lincolna to będzie zwała ;-) cye
aries
Świeżak

Przecież dokladnie nie pokażą odciętej głowy, ale skoro Linc powiedział ,że to Sara to pewnie tak jest. Nie chciała wrócić do serialu więc jakoś musieli usunąć jej postać. A tak na marginesie to jakoś dziwnie mam uczucia teraz :roll: Myslałam ,ze zakończenie będzie w rodzaju "happy end" ale teraz to niemozliwe przynajmniej jesli chodzi o Michaela i jego miłość.
Sebastian66i6
Lincoln Burrows

Głowa Sary? Mnie się wydaje że to raczej ręka czy coś takiego może L.J. nawet bo Susan powiedziała że wysyłają mu ostrzeżenie.. a tak BTW skąd ktoś już ma 4 odcinek ??? !!!

Z tego forum ludzie mają czwarty odcinek tak na marginesie :)

KhAn
Ostatnio zmieniony 2007-10-09, 17:56 przez Sebastian66i6, łącznie zmieniany 1 raz.
Kredzia
Tweener

Sebastian66i6 pisze:
Głowa Sary? Mnie się wydaje że to raczej ręka czy coś takiego może L.J. nawet bo Susan powiedziała że wysyłają mu ostrzeżenie.. a tak BTW skąd ktoś już ma 4 odcinek ??? !!!
no tak.
obejrzysz, to będziesz wiedział/a.

szczerze, to aż mnie brzuch boli.. ;/
c.h.u.j.nia trochę, bo tez liczyłam na to, że M. się ułoży..
lajf is brutal
nawet w serialach.. o_O
Blacha38
Świeżak

Ja tez jestem zawiedziony chodz podzielam opinie "upartej" ze to moze nie glowa sary tylko kogos innego ale to malo prawdopodobne szkoda myslalem ze Michel isara benda razem :-(
paulinka2162
Świeżak

moim zdaniem to nie jest głowa sary skoro udalo im sie sfingowac smierc wice prezydenta to taka lekareczka dla nich to nic i jestem pewna ze zabili kogos podobnego a lincoln bal sie i zobaczyl to czego nie chcial bo nie sądze ze ostro sie przyglądał
paulinka2162
Świeżak

ale pozyjemy zobaczymy jakos to bedzie
moze zabija tez michaelA???????? ale jak sie wkurzy to wytlucze wszystkich takie jest moje zdanie
uparta
Świeżak

sama niewiem. ale michael wiedząc że sara żyje płakał nad jej zdjęciem to teraz jak ona (niby) nie żyje to...

nie chciałabym być w skórze lincolna. ale ja nigdy go nie lubiłam. on myśli tylko o sobie...

czytałam że sara będzie powodem nie małej kłótni pomiędzy braćmi. ale jeśli naprawde mają być 4 sezony to myśle że michael jakos przyzwoicie pomści jej śmierć. w końcu to miłość jego życia była!
alicek02
Świeżak

a szkoda taka fajna para by była :-) a moze to jednak nie ona . chociaz watpie .
tasior91
Świeżak

jesli to jest Sara to ja nie ogladam tego serialu dalej !!
dragmar
Świeżak

Ale dyskusja się zrobiła co do śmierci Pani doktor. Jak ktoś oglądał film to wie ze zginęła na 100%.Straciła głowę wiec jej na pewno nie przyszyją.Poza tym każdy tam jest sterowany jak w teatrzyku.Gina same pionki, a figury zostają :-) .Jak w tym serialu nie dobierze się do figur to pionki będą eliminowane
Piotrek1230
Sara Tancredi

ale sie T-bag wkręcił do interesu, ciekawe co michael włożył do tych przewodów elektrycznych
rosalia_alpina
Świeżak

Rozumiem, ze skoro dziewcze wiecej grac nie chcialo (choc tego nie rozumiem. Sadzac po popularnosci serialu, to mogla byc jej zyciowa szansa na bycie gwiazdka), to trzeba bylo cos z nia zrobic... Ale mozna bylo np aktorke podmienic. Ciezko sie przestawic, ale zawsze to bardziej humanitarne niz biednej Sarze glowe obcinac. No i wg mnie to sie fachowcy od ogladalnosci nie popisali (bo przeciez Prison Break to sztandarowy przyklad popisow specow od takiego konstruowania fabuly zeby sie z niecierpliwoscia kolejnego odcinka czekalo). A wiadomo, ze watek milosny glownego bohatera przyciaga widzow... Ja sie tez pomyslem usmiercenia pani doktor czuje rozczarowana. Chcialabym wierzyc ze to nie jej glowa w tym kartoniku byla...
Penkl
Świeżak

A wedlug mnie to wcale nie byla glowa Sary moze i sie myle ale to bylo by swietne posuniencie rezyserow i mysle ze watek bylby jeszcze ciekawszy... ale pozyjemy zobaczymy ;)
MaRaS1990
Świeżak

Penkl pisze:
A wedlug mnie to wcale nie byla glowa Sary moze i sie myle ale to bylo by swietne posuniencie rezyserow i mysle ze watek bylby jeszcze ciekawszy... ale pozyjemy zobaczymy ;)
No dokładnie. Też tak myśle ale jak dobrze pamiętam to chyba w pierwszym odcinku było ze jakas babka sie robiła na podobną do sary, Myśle ze to była głowa innej laski co była podobna do sary.
wbluew
Tweener

rosalia_alpina masz racje.
Irytuje troche ze fabuła zmienia sie ze wzgledu na ciaze aktorki. A jesli by nie zaszła to inaczej by było?? A moze wcale nie zgineła?? Tak samo bylo z watkiem Kellermana ja osobiscie twierdze ze on nie zginał tylko to byli jego ludzie ktorzy go odbili a popieram to tym ze strzelił gadke temu straznikowi ze trzeba sie usmiechnac przed rozstrzelaniem.
Ten serial powienien nas nie raz zadziwic, a jesli nie to znaczy ze ekipa od prison break sie wypaliła niestety :( :diabel2:
Koval
Świeżak

Ja też uważam że Sara jeszcze wróci :) tylko jestem ciekaw co twórcy Prison'a szykują nam na 8 odcinek... bo wątpię żeby go jakoś zwyczajnie zakończyli i potem miesięczna przerwa. wydaje mi się że to będzie jeszcze leprze zakończenie niż to pudełko :D może kogoś w ostatniej scenie poszczelą:D może to będzie Michael ? ;/ pożyjemy zobaczymy :) ale jak na razie 3 sezon wymiata a 4 odcinek to już w ogóle :)
rosalia_alpina
Świeżak

W gruncie rzeczy, to skoro ja wiem z cala pewnoscia ze smierc Sary obnizy ogladalnosc, to oni tez wiedza :-) A przeciez nie sa idiotami... Miejmy nadzieje... A to dobrze wrozy i daje nadzieje ze pani doktor w cudowny sposob jednak zmartwychwstanie. Czyz nie?
wbluew
Tweener

Czemu na 8 odcinek?

rosalia_alpina, fanatycy moga popełniac samobojstwa jak sie dowiedza ze sara nie zyje to by było.. wiadomosci z kraju i se swiata: w niewyjasnionych okolicznosciach zgineło 1mln fanów Prison Break
rosalia_alpina
Świeżak

:mrgreen: istnieje takie ryzyko... Skoro petycje powstaja, zeby wrocila, to niektorzy sobie z jej smiercia faktycznie moga nie poradzic... :mrgreen:
wbluew
Tweener

Koval wez mi powiedz o co chodzi z tym 8 odcinkiem?? co sezon przerywaja?? albo jak ktos inny wie to niech mi powie bo ja nie wiem :)
uparta
Świeżak

wiecie co? jak linc dawał michaelowi zdjęcie sary to ona miała tam czarne włosy a ta głowa w pudle ma rude... zdąrzyłą by zapuścić i przefarbować? coś kręcą ci scenażyści... i na jakiejś stronie pisało a aktorka nie chce uczestniczyć po porodzie w scenach erotycznych więc zastąpi ją dublerka... więc może zobaczymy jeszcze sare...
Wróć do „Sezon III”