NAJWIĘKSZA POLSKA BAZA DYSKUSJI I INFORMACJI O PRISON BREAK | Dołącz do nas!

3x01 Orientacion

Dyskusje na temat poszczególnych odcinków trzeciego sezonu.
Dusqmad
Administrator

Zapraszam do komentowania pierwszego odcinka trzeciego sezonu!

Ja najpewniej oglądnę dopiero w weekend, ale z chęcią poznam wasze opinie.
Alice_in_Chains
Sara Tancredi

odcinek dobry z lekka się zszokowałam w pewnych momentach...
Już są niezłe akcje... mahone mnie zadziwił, ogólnie pozytywne wrażenia czekam na dalsze odcinki oczywiście :)
Ble
C-Note

Ja tez jestem pod wrażeniem, ale przyznam, że troche przesadzają z tym tempem akcji... Co się tyczy Sary, to twórcy PB 'dali sobie trochę czasu'. Dalej... Biedny Bellick... ale, hm... Sam sobie na to zasłużył :P . T-Bag jak zwykle się ustawił... no i cóż... Poczekamy, zobaczymy ;)
Alice_in_Chains
Sara Tancredi

t-bag to jest miglanc on to potrafi .... a bellica tez mi troche szkoda
Cypress
Świeżak

Mahone naprawde mnie zadziwia (pozytywnie)... A co do biednego Bellick'a to jego wina. :) Czekam na 2 odcinek
Ble
C-Note

A mnie Mahone wcale nie zdziwił. Faktycznie, początkowo kreowano go na zimnego skur***la, ale z odcinka na odcinek pokazywał swoją ludzką twarz. Poza tym facet ma jakieś cele, dąży, by być z rodziną, tudziez ochronić ją od złego. A przy okazji jest też człowiekiem :P
Kredzia
Tweener

śmiać mi się chciało w momencie, jak Bellick z kumplem dostali kible do czyszczenia... hehs. w sumie fakt.. B. zawsze był wrednym chujem i teraz 'ma za swoje'.. a Mahone.. sam trafnie powiedział Michael'owi, że jest jego przepustką na wolność. Pracował dla 'góry' i był dla nich wytresowanym pieskiem. Nerwice, etc. I nie zatracił do końca człowieczeństwa, bo ciągle zależy mu na rodzinie.. tyle, że gówno, w którym siedział zaczęło go wciągać jeszcze bardziej..

w odcinku fajna muzzyczka była.
a niektóre sceny, faktycznie, istna masssakra. <olaboga>
jedno jest pewnie - oojj, się będzie działo. ;]
Crane
Tweener

Odcinek dobrze wróży na przyszłość:D
Ale moim skromnym zdaniem trochę przesadzili z ośmieszaniem Bellicka.
mikus-89
Świeżak

witam ! odcinek super !duzo dramatyzmu i pełny niewiarygodnych zwrotów akcji :!: dobry motyw na uwolnienie tego skazańca w zamian za L.J i dr tancredi super pomyslane i moze ktos mi odpowie czy ktos wyłowił te pienieadze co kopnał burrows do wody?? pozdraiwmai czekam na odp
Ble
C-Note

No jeszcze nie wiadomo, pewnie coś o tym wspomną, ale kiedy... to już tylko chuck norris wie :P
enjoy
Świeżak

Czesc, hmm, no jestem tu nowy, po 1 chcem sie przywitac ;]

Odnosnie pierwszego odcinka, biore sie wlasnie za jego ogladanie a gdy juz zobacze to zedytuje posta ;)

Edit: Wiec, odcinek, coz, Mahone bardzo mnie zadziwil swoim postepowaniem oraz wogole to co zaczyna sie mieszac znow wokolo Michaela, znow uczieczka? Bez przesady ale to moim zdaniem jest powtorka z rozrywki.
Bellick? Coz, doigral sie swojego, lecz z za ostro zostal jednak potraktowany.
Ostatnio zmieniony 2007-09-24, 19:58 przez enjoy, łącznie zmieniany 1 raz.
Dusqmad
Administrator

Zaczyna się fatalnie. Niezbyt podobała mi się koncepcja trzeciej serii, ale dawało to całkiem niezłe możliwości. Teraz klimatem przypomina to "Skazanego na piekło" z Van Dammem. Klimatem, bo wykonanie to już dużo niższy poziom. "Prison Break" traci tu wszystko co sprawiło, że siedziałem z zapartym tchem oglądając poprzednie sezony. Teraz przy każdym aspekcie widać naciąganie: żałosne dialogi (ale to każden jeden bez wyjątku) uwydatniające się szczególnie w relacjach znajomych z Fox River, Wentworth z kamienną hawajskiego wczasowicza gapiącego się w słońce, cała ta intryga z firmą wzbudza odruch wymiotny (komórka i tydzień na ucieczkę), fatalna muzyka , nawet czołówka woła o pomstę do nieba. Zostało to podane w strasznie nieprzystępnej formie, a do listy zarzutów dochodzi jeszcze scenariusz. Na początku paplanina o tym kto to taki nie siedzi w tym więzieniu (gwałciciele, mordercy, największe szumowiny świata), później kamera przechodzi na obiekt i widzimy czarnego gościa, bez którego woli nic się tu nie dzieje. Jeden trzyma w garści piekło wybrukowane największymi skurwielami jakich można sobie wyobrazić. To ma być ta dawka brutalności, którą zapowiadali twórcy? Więźniowie siedzą potulnie, bo wprawdzie nie ma strażników, ale boss czuwa, a jak ustawiana jest jakaś walka zaczynają drzeć się i wymachiwać rękami. Może to się jakoś sensownie wyjaśni, ale po tym odcinku daję scenariuszowi najniższą z możliwych not. „Prison Break” dotąd przepełniony był fabularnymi zaskoczeniami, sytuacja nieustannie się zmieniała, komplikowała, napięcia było tyle, że widz zaczynał się obawiać o losy bohaterów i ich plany. Ten odcinek to już tylko popeliną po poprzednich. Teoretycznie mamy tu wszystko co było wcześniej, ale praktycznie wszystkie te składniki są najniższej jakości.
wojtas264
Tweener

A nie oglądałeś jeszcze żądnego odcinka z III sezonu :?: :?:
Viper
Sara Tancredi

No jeszcze nie...ale znudziło mi się już czekanie na niewiadomo co :mrgreen:
aneczka91
Świeżak

spoko;-) obejrzałam dzisiaj pierwszy odcinek i jestem w szoku :-P ...co tam sie dzieje to masakra!:-) taaak mnie wciagnelo ze sciagam dalsze odcinki;] pzdr!:-) :-)
AutumnLeaf
Michael Scofield

mnie również wciągnęło od pierwszej minuty dosłownie!cała eee atmosfera więznienia sprawia, że najnormalniej w swiecie biję się o postacie , które bardzo lubię, a które tam trafiły. Sona to już nie czyściutkie Fox River^^ więcej nie dodam, bo dawno temu oglądałam i opadły ze mnie wszystkie emocje tegoż odcinka ^^
pazdzioch21
Świeżak

ja bym chetnie ogladneła ale nie moge sciagnac napisy te co mam to sa raczej uszkodzone bardzo prosze o podanie linku do napisów :-)
Viper
Sara Tancredi

Świetny ten odcinek był !! O wiele lepszy niż ten z pierwszego czy drugiego sezonu !! Jak taki będzie cały 3 sezon to kolejne też mogą powstawać :D
Mela0607
T-Bag

Dusqmad pisze:
Teraz klimatem przypomina to "Skazanego na piekło" z Van Dammem. .
Zgadzam się. Bijatyki, walki mówią same za siebie, a przecież w filmie "Skazany na piekło" podobnie to wyglądało; wręcz odrażajace; przypomina mi co nie co walki gladiatorów; przykład dość nie typowy, ale właśnie tak to wygląda. Jak dla mnie to mi się pierwszy odcinek spodobał i to nawet bardzo; a sama muzyka jest rewelacyjna; ech te meksykańskie klimaty :) T-Bag już nie ma? Tylko przyjaciel? No tak; musi jakoś dbać o swoją reputację w nowym miejscu. Motyw z komórką i ucieczką spodobał mi się; kolejne nieczyste zagranie; kolejna ucieczka? Zobaczymy... a teraz role się odwróciły między braćmi i ciekawie się zapowiada...
Thimek
Świeżak

Moim zdaniem bardzo dobry, ponieważ pokazują się nowe wątki (Sona) :P o tym wiezieniu za dużo nie wiemy i dlatego nas tak wciąga :)
Princessa
Świeżak

nie no jak dla mnie bomba, a te więzienie to mnie zaskoczyło ... zero nadzoru!! :-P
Sebastian66i6
Lincoln Burrows

Nadzór jest na zewnątrz :-) a więzienie jak to więzienia w takich krajach jak to panama hehe :)
Mela0607
T-Bag

no tak, musiał się czymś różnić od Fox River
Knakster
Świeżak

teraz juz wiemy sporo... tylko mnie ciagle zastanawia/smieszy fakt: Bellick był bardzo pokiereszowany, prawda ? to czemu (moze i dobrze) niezrobili tego mahone'owi i michael'owi czy T-Bag'owi :)
Handcannon
T-Bag

Pokiereszowali Bellicka ponieważ był strażnikiem a wiadomo jaka jest przyjaźn między więźniami a strażnikami :P zastanawiam się czemu tylko Mahonea nie pokiereszowali ? no bo przecież on był agentem FBI ;) a jeżeli chodzi o Michaela no to powinien być szanowany no bo przecież uciekł z więzienia :)
Wróć do „Sezon III”