3x03 Call Waiting

Dyskusje na temat poszczególnych odcinków trzeciego sezonu.
Dusqmad
Administrator

Zapraszam do dyskusji o odcinku 3x03 Call Waiting!

Tym razem będzie 2/10, sukces! Skąd ta ocena? Lepsze tempo, są jakieś relacje między bohaterami i dobre zakończenie: widz teraz przez cały tydzień zastanawia się co też może tkwić w tym pudełku. Ale tak intryga - czy to więzienna, czy pozawięzienna nadal jest marna. Jeśli chodzi o obecne działania FIRMY to twórcy przeholowali. Już nie sposób podchodzić do tego na poważnie...

Ciekaw jestem losów T-Baga. Mam wrażenie, że boss domyśli się dlaczego komórka nie była podłączona do ładowarki. Przecież tylko Teodoro nie wybrał się z nim do fryzjera...

W tym temacie:
- nie prosimy o napisy, ani linki do tego odcinka. Od tego jest dział download:
cat5.htm

- nie wypytujemy kiedy będzie kolejny odcinek. Odpowiedź na to pytanie znajduje się tutaj:
prison-break-kiedy-kolejne-odcinki-vt69.htm
[
Ostatnio zmieniony 2007-10-06, 15:56 przez Dusqmad, łącznie zmieniany 1 raz.
roni99
Świeżak

sredni odcinek ...
Dusqmad
Administrator

Człowieku, wyczerpałeś temat. Toż to esej jest...
spec_06
Świeżak

Zastanawia mnie co jest w tym pudełku. W sumie to film jest mało drastyczny i wątpię żeby była tam np. głowa albo ręka.
Może jakieś ciuchy pokrwawione?
prison oszolom
Tweener

w paczce jest spakowany LJ ! - tak mysle. a odcinek dosyc fajny ,mahone dostaje bzika , scofield wreszcie mysli jak uciec , a nie od razu wie ...
opiekun
Świeżak

Jaka ręka lub palec???? - puśćcie sobie w zwolnionym tempie - to co tam jest zajmuje 3/4 pudełka (dość sporego). Może Sara już nie pojawi się w serialu? Z drugiej strony mogli jej się już pozbyć w I odcinku serii. LJ jest już gwiazdą serialu a gwiazdy nie pozbywa się od razu (a najlepiej nie pozbywać się wcale). Może pozbyli się dziewczyny Whistlera - to chyba to. Z serialu by zniknęła nowa twarz (całkiem przyjemna jednak nie wnosząca do niego zbyt wiele) do której widzowie zdążyli się przyzwyczaić ale nie związać się. Jej śmierć byłaby mocnym argumentem by nie próbować kolejnych podchodów z porywaczami.

Stawiam więc, że nie zobaczymy już ślicznej Sofii w serialu.
Alice_in_Chains
Sara Tancredi

osdcinek niezły :-)
T-Bag jak zawsze kombinuje...
Mahone'a mi troszkę szkoda on biedny w końcu w paranoje wpadnie :-|
i ciekawie sie robi z tym Whistlerem :roll:
Łukjan
Świeżak

Mi osobiście podobał się odcinek, myślę że w tym pudełku jest jakaś część Sary, ponieważ pisali, że nie będzie występować w trzeciej części, a jednak więc może skończą to właśnie w taki sposób.Miejmy nadzieje, że nie ale wszystko wyjaśni się w następnym odcinku wystarczy czekać
adibest
Świeżak

Jestem niemalze calkowicie pewny ,ze w owym pudełku znajduje sie głowa Sary, jakis czas temu zostało potwierdzone ,ze Sara juz nie bedzie grala w serialu. To dobry moment by sie jej pozbyc. Chociarz z drugiej strony mocno obnizylaby sie motywacja Micheala
zmiech
Świeżak

Mnie tam odcinek sie podobał 3 seria to tak jakby połonczenie 1 i 2 w jednym nie oglodalem calej drugie seri bo oglodam ją teraz na polsacie jak leci ale wydaje mi sie ze 3 bedzie lepsza i od 1 i od 2 : )
MaRaS1990
Świeżak

było powiedziane ze nie bedzie grała w serialu czy ze bedzie miała przerwe ? może to porwanie jest ta przerwą - nagrali te sceny co trzeba a ona poszła.
(moja pierwsza myśli to była taka że w pudełku jset głowa LJ ;) ale wątpie że zabiją porwanych bo nie beda mieli zabezpieczenia.
AutumnLeaf
Michael Scofield

odcinek super.piekielnie mi szkoda Alexa, mam nadzieję, że nie wpadnie mu do głowy danie sobie w żyłę...
końcówka...Linc idzie do pudełka...otwiera...koniec.I zgon XD czekaj sobie tydzień człowieku. ja nawet nie próbuję się domyślać co tam jest bo od razu robi mi się niedobrze...
Damian1989
Sara Tancredi

przy takich zakończeniach jak ktoś jest niecierpliwy to przez tydzień to może nawet się pochlastać :573:
AutumnLeaf
Michael Scofield

dokładnie :-? trzeba mieć mocne nerwy.ja już czasami schodzę powoli na niektórych odcinkach, a co dopiero ktoś o słabym serduszku :-P
Mela0607
T-Bag

bynajmniej tutaj znów T-Bag wkracza do akcji i to mi się podoba. No tak teraz tylko pozostaje nam jedynie czekać na nowy odcinek by dowiedzieć się co tam jest w tym pudełku; a czy to od razu musi być jakaś część ciała? moze to jakas rzecz :P
Weronika
Świeżak

[glow=violet]Ja myśle że ten odcinek był fajny, ale dlaczego odrazu to ma być kogoś głowa ;>? Przeciez to nie jest jakiś horror zeby z czyms takmi wyskakiwali. Ja myśle ze to są jakieś rzeczy a byc moze jakies nagranie jak cos im robią albo coś :572: Wątpie zeby sara miala zginąc i LJ też na pewno nie. Sara nie przestaje grać w serialu bo za dużo znaczy w tym i zrobiloby sie nudno. Ona idzie tylko na pewien czas bo jest w ciąży :> Ale potem napewno wróci a na końcu serialu bedzie z Mikiem :) Wiem to ;p Odcinek jest spoko :) Pozdrawiam apapa ;-) [shadow=violet][/shadow][/glow]
AutumnLeaf
Michael Scofield

ja gdzieś czytałam, że to może być głowa Sary, oby nie, jako ostrzeżenie. Linc może być szantażowany, że jeśli powie o tym Michaelowi to to samo stanie się z Ljem...całkiem realistyczne , ale mam nadzieję, że nie prawdziwe...
Natalie
Tweener

jak okaze sie ze w pudle jest glowa Sary to ja juz tego serialu nie ogladam. Juz lepiej zeby to byla reka L.J'a albo nawet jego glowa.
Mela0607
T-Bag

głowa Sary? Byłoby zabawnie, aczkolwiek bezsensowne; na pewno to nie jest głowa, a wogóle wszyscy jakoś się czepiają dowolnej części ciała, pewnie to tylko jakiś przedmiot czy ciuch; cokolwiek, ale nie od razu głowa, no bez przesady
wbluew
Tweener

No dokładnie Natalie jak to było by cos w tym stylu to ja tez nie ogladam. I nie podoba mi sie ten watek z paczka :(
MarQ
Michael Scofield

mi sie zdaje ze to bedzie cos zwiazanego ze smiercia sary poniewaz ona juz nie bedzie grala w serialu... :-/ :-/ :-/ :-/ :-/
Mela0607
T-Bag

ale to żeby tak od razu odpadła?
Alice_in_Chains
Sara Tancredi

może tam będzie ten but którym rozbiła szybę :mrgreen: :mrgreen:
a tak poważnie to nie mam pojęcia co tam może być, ale znając twórców to będzie coś dziwnego ze wszystkim szczena opadnie :mrgreen: :mrgreen:
uparta
Świeżak

wydaje mi się że ona n ie zniknie z serialu. w ostatnim wywiadzie wypowiadała się na temat 3 serii. jeśli więc nie gra to po co mówili by jej o 3 serii?! myślcie ludziska ;-) a co do pudełka to obstawiam nagranie albo coś a nie głowe :!:
Natalie
Tweener

nagranie???? i z powodu nagrania Linc zrobił by taka przerażona mine :?: hmm...

Michael strasznie przezywa ze jeśli cos zdarzy sie Sarze, to sobie tego nie wybaczy, czy cos takiego... juz go naprawde nosilo w 3 odc. nie wiem czy on byl taki spocony czy zaczął płakać za Sara :?: i miłość sobie wyznali przez tel. Co by przypomnieć widzowi ze nie potrafią bez siebie żyć. Mówię wam to będzie glowa Sary a Michael jak sie dowie to zapragnie krwawej zemsty. I tak serial zmieni sie w kill'em all;p

a tak na poważnie to mam nadzieje ze w pudle jest tylko nagranie. Ale skoro nagranie to czego nagranie? Jak torturują Sare i L.J’a? Dobra jakoś wytrzymam do środy i sie okaże
Wróć do „Sezon III”