NAJWIĘKSZA POLSKA BAZA DYSKUSJI I INFORMACJI O PRISON BREAK | Dołącz do nas!

Kto zabił Tyge'a?

Dyskusje na temat poszczególnych odcinków trzeciego sezonu.
Tanira
Michael Scofield

Oglądałam sobie właśnie ten odcinek. A o tym jeszcze nie dyskutowaliśmy. Osobiście stawiam na dwóch. Whistler lub T-Bag. Bardziej jednak Whistler mi pasuje...

Obrazek
Aglek
Michael Scofield

Mi się wydaje, że T-Bag... Tak w sumie to on był bardziej podejrzany według mnie... On zawsze jest taki...
Tanira
Michael Scofield

mi coś whistlerek nie pasuje. Taki niewinny się wydawał. Te oczka miał rozbiegane. Jak nigdy
Sebo
Michael Scofield

Ja bym obstawiał Whistlera ;-)

z drugiej strony..
Tanira pisze:
Taki niewinny się wydawał.
Włośnie jak oglądałem sceny z nim i Sofią to wyglądał tak jakby stawał się innym człowiekiem, wrażliwym... i nie jestem właśnie przekonany czy to James..
Piotras003
T-Bag

ja obstawiam na Whistlera bo przecież Tyge znał jego tajemnice kim był naprawde ;-)
Tanira
Michael Scofield

Sebo160186 pisze:
jakby stawał się innym człowiekiem, wrażliwym
James ma dwie osobowości.
Dla ukochanych osob jest w stanie zrobić wszystko. Staje się aniołem choc tak naprawdę jest bezwzględny.
To jest coś na kształt Majkela.
Z tym że Majkiel nie jest (?) w stanie zabić.
Chociaż jak teraz patrze na Jamesa to...ech...chłopie jaki ja mam z Toba problem :roll:
B...
Michael Scofield

ja rózniez mysle ze to James...
chciał utrzymac to co widział w tajemnicy i pozbył sie problemu^^
jak do tej pory jest dla mnie kompletnie nieodgadniony i tym bardziej wydaje sie prawdopodobne ze to on...no bo kto inny? T-bag? raczej nie.... bo jaki miałby w tym interes?
gaross
Tweener

A ja myśle,że to był Sammy.Lechero przecież zanalazł koło zwłok cygaro,których paczke dał Sammy'iemu gość z ekipy Normana (ten któremu Lechero poderżnął gardło).Sammy był przebiegły i w razie czego zostawił nożyk na pryczy Mahona.Co do Whistlera to przecież on nawet nie miał noża.Kupił sobie dopiero w 3x08,by zabić Michaela...
Tanira
Michael Scofield

ale Sammy...jaki miałby w tym cel? Tyge znał jakąś tajemnicę Whistlera. Ten nie chcial zeby sekret wyszedł na jaw i go zadzgał. a że nie mial noza...w sonie kazda rzecz niesie śmierć
agulec
Michael Scofield

ja również myślę, że to Whistler - po pierwsze dlatego, że Tyge znał jego tajemnicę, rozpoznał go - a James przecież cały czas skrzętnie ukrywał kim naprawdę jest.
Jego zachowanie przy Sofii było mylące, ale w ostatnim odcinku tej serii dowiedzieliśmy się, że z Whistlera niezłe ziarnko jest i że jest kimś więcej niż tylko biednym rybakiem, który nie może sobie przypomnieć współrzędnych, dlatego teraz chyba nie mam wątpliwości, że to on sprzątnął Tyge'a :]
PatuŚ
Michael Scofield

oczywiście ze nasza ulubiona ginda Whistler...- Tyge jako jedyny mógł zdardzić kim tak naprawde jest , a raczej kim nie jest ;-D
Nero
Lincoln Burrows

Ja myślę nad Whistlerem i Alexem.
Alex już od początku miał coś do Tyge'a i się z nim kłócił i go pouczał.
A Tyge coś wiedział o Whistlerze, więc James mógł go zabić i podłożyć nóż Mahonowi.
niunia
Michael Scofield

Zastanawiałam się długo jaki był cel w umieszczaniu go w filmie na zaledwie kilka odcinków. Wydaję mi się, że to Whistler go zabił. Znał jego tajemnice, wiedział kim jest.. i to najbardziej prawdobodobne, iż to jemu najbiardziej przeszkadzał ten owy tyge ^^
Ania1991_ck
Michael Scofield

JA też obstawiam naszego Jamesa. Nie wiem do tej pory po co to zrobił. Dowiemy się w następnym odcinku. :lol:
Pam
T-Bag

Mi się wydaje, że Whistler to zrobił... Tak samo, jak wszyscy piszą, znał jego tajemnice i w ogóle...
Dominik676
John Abruzzi

Dawniej wydawało mi się, że to na pewno Whistler, ale teraz, po obejrzeniu odcinka na Polsacie, wydaję mi się jednak, że to Bellick... albo Mahone. Sam już nie wiem.
AutumnLeaf
Michael Scofield

E tam, ja jestem pewna teraz, że to jednak James ^^^ On miał w tym swój interes i on się go pozbył. Nie ma bata.
Pam
T-Bag

Zmieniam zdanie :lol:
Ale wydaje mi się że T-Bag, bo miał pierścień Sammy'ego i prosił Michaela by go umoczył w krwi Tyge'a. Chciał go wrobić, bo przecież widać że ich kontakty nigdy nie byly dobre...
Na Mahone'a bym raczej nie stawiała bo on go tylko ostrzegał, ale jak by ten ziomek go bardziej wkurzył, to zabiłby go z przymrużeniem oczka :P
Mahonia
T-Bag

Jak dla mnie to Alex na pewno tego nie zrobił. Gdyby z kolei zabił go T-Bag to byłoby zamieszanie wokół tej osoby i byłoby widać że on coś kombinuje. Dwie osoby jakie mam na myśli to Sammy i James. Ale że Sammy nie miał raczej żadnego celu w tym, wiec obstawiam Whistlera ;-)
AutumnLeaf
Michael Scofield

bo miał pierścień Sammy'ego
No tak, ale on mu go dziabnął jak gdzieś tam chyba leżał na 'stole'? Albo się myle.

Wydaje mi się, że on go nie zabił. To, że przez śmierć Tyge'a chciał wrobić Sammy'ego było chyba tylko sprzyjajacym przypadkiem.
Wróć do „Sezon III”