Czy Micheal Scolfield dopadnie Susan B. i Whislera?

Dyskusje na temat poszczególnych odcinków trzeciego sezonu.

Czy Micheal Scolfield dopadnie Susan B. , Whislera i Mahone??

29%
Tak
13
Brak głosów
Nie
71%
Tak, ale ich nie zabije
32

Liczba głosów: 45

Aglek
Michael Scofield

Ludzi sie zmieniaja Siriondel!! Adrenalina... Wściekłośc to też zmienia postepowanie!!
Siriondel
Świeżak

Zgadzam się. Ale sądzę, że taki umysł, jaki prezentuje Michael Scofield jest bardzo chłodny (choć nie tak uporządkowany, jak wcześniej, w Stanach) i tak samo chłodno pracuje. Nie widzę sytuacji, że Mike sięga za broń i zabija, ot tak. Jest genialny. Prawda. I zmienił się. Prawda. Ale Firma nie wywróciła go aż tak, by potrafił zabić. Kogokolwiek. Taki pacyfizm, to może wada, nie wiem... Ale właśnie po to ma ten swój geniusz.
Sebo
Michael Scofield

Siriondel pisze:
Ale Firma nie wywróciła go aż tak, by potrafił zabić.
Tak zgadzam się, może i bardzo by chciał zabić(gretchen) ale nie potrafi, on kocha pomagać ludziom i na pewno nie byłby wstanie nikogo skrzywdzić(zabić) ;-)
Radekk11
Tweener

Sebo160186 pisze:
Tak zgadzam się, może i bardzo by chciał zabić(gretchen) ale nie potrafi, on kocha pomagać ludziom i na pewno nie byłby wstanie nikogo skrzywdzić(zabić)
też tak uważam myśle że Maikel znajdzie inny sposób aby ukarać Suzan on nie podaruje jej tego że zabiła Sare przecież ona była dla niego najwarzniejsza a co Whislera i reszty to aż takiej wielkiej krzywdy mu nie wyrządzili ale oszukali go tego to sie można było spodziewać ale Maikel musiał komuś wierzyć w końcu
Piotrexo
Świeżak

ja wiem już że Sofia Będzie z Lincolnem to oczywiste.a na youtube jest troche zapowiedzi 4 sezonu .A w ostatnim odcinku było coś o Sarze że jej nie zabili co nie?
Tanira
Michael Scofield

Piotrexo pisze:
na youtube jest troche zapowiedzi 4 sezonu
źrodło podaj :) tez chce zobaczyc :)
Piotrexo pisze:
A w ostatnim odcinku było coś o Sarze że jej nie zabili co nie?
no była rozmowa między Alexem a Jamesem o Sarze...
Wróć do „Sezon III”