Czy Sucre, T-Bag i Bellick uciekną z wiezienia??

Dyskusje na temat poszczególnych odcinków trzeciego sezonu.

czy sucre, T-Bag i Bellick uciekną z Sony??

68%
tak
32
32%
nie
15

Liczba głosów: 47

agulec
Michael Scofield

hmm.. i nie wiem na co zagłosować.
Z jednej strony wydaje mi się, że uciec nie uciekną - przynajmniej nie sami. Nie wiadomo kto i kiedy się skapnie, że Sucre jest w Sonie. Michael jak już będzie chciał pomagać to na pewno tylko Sucre. Sucre znowu nie ma w Sonie nikogo, bo jakoś ich przyjaźni z T-Bagiem nie widzę.. do tego T-Bag jest teraz nietykalny, jak rozdaje forse. Co do Bellicka to nie mam pojęcia co ten tchórz zrobi. Pewnie będzie się trzymał Teodoro. A Teodoro.. myślę, że się w Sonie odnajdzie.. chociaż pewnie jak usłyszy o ucieczce, to nie przepuści takiej okazji.
Już się zakręciłam i nie wiem o co mi chodzi oO
głosuję, że nie uciekną :D
Aglek
Michael Scofield

To co tam będą robic??;p Rozwalą Sone i wypuszczą wszystkich na wolność!! :P
agulec
Michael Scofield

chodziło mi o to, że nie uciekną, a już na pewno nie w stylu Scofielda, ale może wyjdą w inny sposób ;)
Aglek
Michael Scofield

Jak?? Bo chyba nie zgodnie z prawem... ;p
Grand
Sara Tancredi

Moim zdaniem będzie tak. Ponieważ Sucre bardzo pomagał Lincowi i Michaelowi, więc zechcą go wydostać, nie wiem w jaki sposób, ale zechcą go wyjąć, ponieważ do takiego więzienia to on się nie nadaje. T-Bag'owi jest w SOnie świetnie bo to "New Patron" więc po co mu uciekać skoro teraz może mieć raj?? A Bellick chciał uciec z Michaelem a kiedyś go gnębił razem ze wszystkimi z Fox River?? To po co wogóle go wyciągać, przecież jest w swoim żywiole w PUDLE!! A z resztą po co Michael chciał go wydostać (Bellicka) skoro przez niego w 1x02/03 stracił przez niego palec u nogi?!?! :?: :!:
Sebo
Michael Scofield

Nanii pisze:
przecież jest w swoim żywiole w PUDLE!
Zgadzam się z Tobą, niema większej potrzeby wyciągania Bellicka z Sony ;-)
i zgodzę się że Bellick wyrządził wiele krzywd więźniom w FR ;-)
agulec
Michael Scofield

Aglek pisze:
Jak?? Bo chyba nie zgodnie z prawem... ;p
zgodnie z prawem na pewno nie, żaden z nich nie ma na to szans. Planu sami nie wymyślą, więc albo Scofield im pomoże, szczególnie Sucre, albo tam zgniją, albo jakimś innym fuksem, układem uda im się wyjść. Myślę, że jest dużo sposobów i scenarzyści czymś nas zaskoczą :]
Sebo
Michael Scofield

Tak sami raczej ucieczki nie skombinują, choć ja bym obstawiał że Teddy mógłby coś wymyślić,a jak nie to Mike zostaje,a że go znamy to na pewno wymyśli plan wyciągnięcia Słodkiego z Sony, raczej nie chciałby pomagać "Bellick" i dobrze T-Bag szkoda , ale tak jest :-D
Aglek
Michael Scofield

niestety... Chłopaki coś wymyślą...;p A może wykorzystaja tamten tunel... :?
agulec
Michael Scofield

ten tunel to jest już pewnie zakopany, zabity deskami, zalany wodą i zamknięty za stalowymi drzwiami xD poza tym pewnie zwiększyła się ochrona i ilość strażników po tej ucieczce. Dlatego myślę, że ciężko będzie im teraz zwiać.
*Madziula*
John Abruzzi

Teddy, będzie rządził Soną i będzie szczęśliwy xD .........bo czegoż on więcej potrzebuje.... poza Susie, której mieć nie może... w Sonie ma
- władzę
- sex xD ("panna zakonnica" + kilku fajnych panów też tam jeszcze znajdzie xD)
- pieniądze
- słońce
- jedzenie
- wygodnie do spania

Czego chcieć więcej xD
Sebo
Michael Scofield

agulec pisze:
ciężko będzie im teraz zwiać.
Tak,teraz to nie wystarczy byle co, i nie będzie to łatwe , będzie to trudne i niebezpieczne.
Tunel odpada bo pewnie jest:
agulec pisze:
zakopany, zabity deskami, zalany wodą i zamknięty za stalowymi drzwiami
*Madziula* pisze:
Czego chcieć więcej
No fakt ale zawsze to "życie na uwięzi" i sądzę że Teddy przemyśli sprawę i dojdzie do tego wniosku :-D
niunia
Michael Scofield

Wydaję mi się, że oni nie uciekną. Zostaną tam..
Najgorzej przewiduje przyszłość Sucre, obawiam się, że nie będzie miał szansy na ucieczkę..
a tak bardzo chciałam żeby wrócił do Maricruz..
Ania1991_ck
Michael Scofield

Trzeba byc dobrej mysli chociaż po scenarzystach to sie można wszystkiego spodziewać.
Siriondel
Świeżak

A ja nadal uważam, że coś się stanie i Sucre jakoś legalnie wyjdzie :-P Patrząc od strony czysto technicznej, skoro ma się to szczęśliwie skończyć, to Sucre musi być z Maricruz, a nie będzie, jeśli będzie ścigany. A na koniec PB historia Fernanda akurat musi się dobrze skończyć, bo... musi i koniec :mrgreen:
Aglek
Michael Scofield

Sucre zginie...
Grand
Sara Tancredi

Aglek pisze:
Sucre zginie...
Skąd taki pomysł?
Aglek
Michael Scofield

No bo patrząc na obecną sytuację... Mike pojechał i szybko nie wróci, Linc nie jest zbyt inteligentny... A oni sami sobie nie poradzą... To zginie... :/
Sebo
Michael Scofield

Aglek pisze:
A oni sami sobie nie poradzą... To zginie..
E tam, nie zginie!!, wg mnie na pewno nie zginie, wydostanie się w jakiś sposób z Sony.
Scenarzyści na pewno nie zrobili by takiego błędu żeby go uśmiercać, musiałby sam odejść z serialu, to wtedy mógłby zginąć ale tylko wtedy ;-)
agulec
Michael Scofield

łiiii tam zginie.. on nie zasługuje na śmierć. Jak uśmiercą Sucre to to już będzie przegięcie.
Siriondel
Świeżak

agulec pisze:
Jak uśmiercą Sucre to to już będzie przegięcie.
To będzie zbrodnia, nie przegięcie! Zbrodnia i karygodne, hańbiące przestępstwo :-P :!:
agulec
Michael Scofield

Siriondel pisze:
To będzie zbrodnia, nie przegięcie! Zbrodnia i karygodne, hańbiące przestępstwo
O. Widzisz. Dziękuję za rozwinięcie mojej wypowiedzi.. bo ja coś dzisiaj nie mogę xD
dokładnie tak jak mówisz^^ Kto jak kto, ale Sucre musi dobrze skończyć - z Maricruz, z dzieckiem - tak jak C-Note :]
B...
Michael Scofield

no własnie. Ja mu wrózę taki sam los xD
sseebbaa244
Świeżak

to będzie drugi wątek 4 serii a pierwszy to zemsta Scofielda. :573:
Wróć do „Sezon III”