NAJWIĘKSZA POLSKA BAZA DYSKUSJI I INFORMACJI O PRISON BREAK | Dołącz do nas!

Co moze stac sie w dalszych odcinkach Prison Break??

Dyskusje na temat poszczególnych odcinków trzeciego sezonu.
agulec
Michael Scofield

No! Teddy jak się tam dorwie do władzy, to nie będzie zmiłuj się! Coś w stylu.. 'Jak tatuś zrobi dziubek, to nie ma uja we wsi' xD
Poza tym to już trochę wiemy, co dalej - zemsta Scofielda będzie głównym wątkiem^^ ciekawe co wykombinuje - bo to na pewno nie będzie prymitywne :]
A tak na marginesie, to myślę, że nigdy nie zgadniemy, co przygotowali scenarzyści :]
Sebo
Michael Scofield

Tak scenarzystów to chyba nikt nie przewidzi,co oni tam na zadziwiają tylko jasnowidz by coś zdziałał, ale taki dobry przez duże J :-D zemsta Michaela to główny wątek na pewno, drugi to Whistler i Alex.
A Teddy to co by scenarzyści nie wymyślili to wiem że Robert zagra świetnie(jak zwykle) i akcje z Teddym będą na maxa dopieszczone....
Nero
Lincoln Burrows

Ania1991_ck pisze:
Jemu będzie dobrze. Gorzej z innymi więźniami. Jak T-Bag obejmie rządy to nikt niech lepiej nie podskakuje.
W sumie to pewnie podobnie jak i z Lechero - przypomnij sobie wątek z brakiem wody ;)
I to byłoby świetnie, jakby T-Bag dorwał się do władzy.
A co do Michaela to macie rację, że będzie to główny wątek. Jestem ciekawy co do Mahona - sądzę, żę wraca do firmy :-D
Ania1991_ck
Michael Scofield

Michael pokona ich w wielkim stylu, co to tego nie wątpliwości.
Jestem ciekawa czy T-Bag zwoła sobie jakiś pomocników czy będzie działał sam, bo nie wiem czy on komuś zaufa. Sam sobie da radę na pewno.
Sebo
Michael Scofield

Ania1991_ck pisze:
Michael pokona ich w wielkim stylu
Nie jestem do końca tego pewien, ale możliwe że tak, możliwe też że nie, ale będzie chciał to zrobić w jakiś oryginalny sposób, na pewno nie będzie to z użyciem broni,Michael nie jest w stanie ;-) A T-Bag to myślę że nie będzie jednak chciał zostać w Sonie,mimo tego kim tam jest albo kim by tam był za jakiś czas.Teddy lubi wolność :-D
Piotras003
T-Bag

zgadzam sie z Sebo ale i z Ania tez bo wedlug mnie michael moze ich nie zabije ale swoja madra glowa pograzy ich wszystkich ;-)
Siriondel
Świeżak

Mi się wydaje, że Michael będzie chciał przede wszystkim dopaść Whistlera, na co wskazuje jedna z ostatnich scen, a Gretchen albo pózniej, albo trafi się przy okazji. Nie zabije ich, postara się dowiedzieć o nich jak najwięcej i przemówić im do rozumu. Lecz wiadomo - z Firmy nie ma wyjścia, więc Grethen zostanie załatwiona przez własne szefostwo (albo coś, ale napewno nie zrobi tego Mike. Albo popełni samobójstwo, nie wytrzymując tej presji). A na koniec Michael przypuści ostatni atak na firmę, używając swojego wewnętrznego super - szpiega, czyli Alexa (bo nie wierzę, by wrócił do Firmy). I razem rozwalą to wszystko :-)
Co od więzniów z Sony... OMG, nie mam pojęcia, ale wierzę, że historia Sucre też bobrze się skończy. A T - Bag... powinien zginąć, ale jakoś sentyment mam... ;-)

Aha! I oby ktoś załatwił tego łysego Krzysztofa Jarzynę, szefa wszystkich szefów, czy jak mu tam, bo go, jak psa nienawidzę (choć psy [zwierzęta] bardzo lubię :mrgreen: ) :!:
Ania1991_ck
Michael Scofield

Teraz jak wiemy że Sara wraca to może się wszystko stać. Już nie mamy wątpliwości że Prison Break jest najbardziej nieobliczalny na świecie.
Piotras003
T-Bag

zgadzam sie z Ania1991_ck ze jest serialem nieobliczalnym ;-) na szczecie to tylko doda uroku tej 4 serii, fajnie bo na koniec zamiast michaela ktory sie msci ,mozemy miec szczesliwe zakonczenie ze wszyscy beda zyli dlugo i szczesliwie ;-)
Ania1991_ck
Michael Scofield

A może Michael dotrze do Gretchen i tam znajdzie Sarę. Tylko zastanawiam się po co firma trzymała by Sare jak już dostała Jamesa.
Sebo
Michael Scofield

hmm..rozmowa Alex & James:
"jeśli zrobiła to,co myślisz, że zrobiła"
Ja myślę że Sara coś zrobiła a nie chodziło o Gretchen.
jeszcze nie wykombinowałem co, ale jedna myśl mi przychodzi do głowy-- ;-)
ale to moje takie tam przemyślenia nic nie warte :-D ale chciałbym żeby się sprawdziły.
Aglek
Michael Scofield

Jak coś Sebo wymyslisz to sie podziel... :D Moze jakieś nowe wersje wyjdą czy coś... :D
Sebo
Michael Scofield

Ja tą rozmowę(Alex&James) odebrałem całkiem inaczej niż wszyscy na forum, i do tego nie wiem czemu?....myślę że Sara związała się w jakiś sposób z Firmą( pod jakąś groźbą) i mi się wydaje że Alex miał to na myśli mówiąc te słowa "jeśli zrobiła to,co myślisz, że zrobiła" a co zrobiła? dołączyła do firmy,i Alex mówił o niej że jest słabym ogniwem.(czemu?) bo Scofield będzie jej szukał. Wiem wiem zamotałem to tak że bardziej już chyba niemożna .ja to tak odbieram,może to i głupie ale ja tak myślę.szkoda że tylko ja....
Aglek
Michael Scofield

Ja szczerze mówiąc się nad ta rozmową nie zastanawialam... jest ona dla mnie zagadką, a to co Ty myslisz może być właściwe... Bo niby co Susan miałaby zrobić takiego, że oni by sie dziwili... :D Jest zbyt krejzolowata aby nas zadziwić... :D
agulec
Michael Scofield

Sebo160186 pisze:
myślę że Sara związała się w jakiś sposób z Firmą( pod jakąś groźbą) i mi się wydaje że Alex miał to na myśli mówiąc te słowa "jeśli zrobiła to,co myślisz, że zrobiła" a co zrobiła? dołączyła do firmy,i Alex mówił o niej że jest słabym ogniwem.(czemu?) bo Scofield będzie jej szukał.
Ty.. a wiesz, że to jest dobre?^^ kurde.
tak też mogłoby być.. zrobili nam takiego wałka tą rozmową, że nie wiadomo co o niej myśleć. Ale teraz, gdy już wiemy, że Sara wróci, to ta Twoja interpretacja jest całkiem możliwa^^
Madzialena
Mahone

W tym serialu wszystko jest możliwe :D Dlatego uwielbiam ten serial :) Już się nie mogę doczekac 4 serii. Cokolwiek zrobią scenarzyści napewno nas zaskoczą :-)
Sebo
Michael Scofield

Idąc dalej moim tropem(heh) myślę o Mahone, poco firma chce go z powrotem? mylę że to ma związek z Sarą, bo on ją przecież zna i Firma chce to pewnie w jakiś sposób wykorzystać. A czemu Alex się zgodził na powrót do firmy?? hmm. no dowiedział się że Sara żyje i on wie że Michael będzie jej szukał, i myślę że Alex chce się dobrać do firmy, i zapewne w odpowiednim momencie stanie po odpowiedniej stronie....
Aglek
Michael Scofield

Twoja teoria jest bardzo prawdopodobna Sebo... :D A może oni chcą abysmy tak myśleli a na prawdę jest tak jak widać na pierwszy rzut oka... Oo
Mia
Fernando Sucre

Sebo160186 pisze:
Ja tą rozmowę(Alex&James) odebrałem całkiem inaczej niż wszyscy na forum, i do tego nie wiem czemu?....myślę że Sara związała się w jakiś sposób z Firmą( pod jakąś groźbą) i mi się wydaje że Alex miał to na myśli mówiąc te słowa "jeśli zrobiła to,co myślisz, że zrobiła" a co zrobiła? dołączyła do firmy,i Alex mówił o niej że jest słabym ogniwem.(czemu?) bo Scofield będzie jej szukał. Wiem wiem zamotałem to tak że bardziej już chyba niemożna .ja to tak odbieram,może to i głupie ale ja tak myślę.szkoda że tylko ja....
Wcale nic nie zamotałeś a raczej pogratulować rozkminy.Faktycznie mogłoby tak być co więcej byłoby bardzo interesująco gdyby taka sytuacja miała miejsce :lol:
Sebo160186 pisze:
Idąc dalej moim tropem(heh) myślę o Mahone, poco firma chce go z powrotem? mylę że to ma związek z Sarą, bo on ją przecież zna i Firma chce to pewnie w jakiś sposób wykorzystać. A czemu Alex się zgodził na powrót do firmy?? hmm. no dowiedział się że Sara żyje i on wie że Michael będzie jej szukał, i myślę że Alex chce się dobrać do firmy, i zapewne w odpowiednim momencie stanie po odpowiedniej stronie....
No mi się też wydaje, że Alexior będzie miał w tym sezonie duuże znaczenie.Stawiam stówę, że stanie po stronie Michael'a i razem z tymi swoimi tęgimi umysłami urządzą im taki chrzest, że ziemia zadrży
Madzialena
Mahone

Mia pisze:
No mi się też wydaje, że Alexior będzie miał w tym sezonie duuże znaczenie.Stawiam stówę, że stanie po stronie Michael'a i razem z tymi swoimi tęgimi umysłami urządzą im taki chrzest, że ziemia zadrży
Jestem pewna, że Mahon coś kombinuje ze Scofieldem. Może nawet ta cala scena, gdy Lincoln celował w Alexa była upozorowana, żeby Whistler myślał, że są wrogami. :mrgreen:
PatuŚ
Michael Scofield

Madzialena pisze:
Lincoln celował w Alexa była upozorowana, żeby Whistler myślał, że są wrogami
nie..no Co Ty to by wymagało od Linkolna przejawu rozsadku no odrobiny sprytu-a jak wiemy z tym u Linca krucha (jak ja kocham wjeżdżac na tego człowieka xD )

Ale prawda ja mam nadzieje że Alexa bedzie duzo i Mocno :-P żeby w końcu miał szanse się zrehabilitowac i żeby się na nim poznali -jaki jest wspaniały :-D
Madzialena
Mahone

A może Michael zdradził mu swój plan (Lincoln by na to nie wpadł) :-D Tak licze na dużo Mahonika.
Ania1991_ck
Michael Scofield

Nie Lincoln nie ma z tym nic wspólnego.
Wiecie co śniło mi się ze Lincolna wycofali że tylko wspomniane było że pojechał do Francji z Sofią i wszystko. To nie możliwe prawda??
Sebo
Michael Scofield

Raczej chyba nie możliwe.Jak by nie było, Lin'c gra jeną z najważniejszych ról w serialu, i raczej by go nie wywalili od tak ;-)
Ania1991_ck
Michael Scofield

Tez mam taka nadzieje. ale niech nie pcha się znowu w jakąś akcję z firmą bo mu to na dobre nie wyjdzie. Jak Michael zadrze z Susan to sobie poradzi ale z Lincolnem będzie gorzej.
Wróć do „Sezon III”