Kto waszym zdaniem w 3 serii był najbardziej fałszywy ?

Dyskusje na temat poszczególnych odcinków trzeciego sezonu.
Piotras003
T-Bag

Aglek pisze:
Juz to tak zawikłaliście, że nie wiem o czym piszecie... Alex jest spoko i wcale nie taki fałszywy jak sie wydaje... On stawiał sprawe jasno... Jestes z nim , ok. Nie to spadaj z tego świata!! :P

aglek ale alex cos na koniec 3 serii kombinowal razem z whistlerem ,i mozna sie spodziewac ze oni juz cos w sonie kombinowali wiec mozna alexa dolaczyc do falszywych ;-)
Siriondel
Świeżak

Nie wierzę, by Alex coś kombinował z Jamesem, prędzej z Michaelem (i bardzo dobrze!). A nawet jeśli już, to jak dla mnie to gra będąca elementem super - hiper - tajnego/poufnego - genialnego planu dwóch wielkich umysłów - Mahone'a i Scofielda, by rozwalić ten amerykański syf od wewnątrz :-P
B...
Michael Scofield

ehehe zgadzam sie z poprzednikiem...
jesli Alex jest łąszywy to jakby "podwójnie" bo robi Jamesa w konia, udajac ze z nim współpracuje, a tak naprawde to ma pewnie jakis tajny układ z Michaelem...^^

ta jego wypowiedz na koncu była tak zamotana, ze raczej nie sugerowałabym sie nia w okreslaniu dalszego przebiegu akcji...Wspominał w niej o Scofieldzie, a poniewaz mozemy sie spodziewac ze scenazysci wykombinuja to tak, ze bedzie na odwrót niz myslimy, tak wiec wiadomo po której stronie Alex bedzie stac xD ehehe mam nadzieje ze zroumieliscie co napisałam^^ :-D
Siriondel
Świeżak

B... pisze:
mam nadzieje ze zroumieliscie co napisałam^^ :-D
Zrozumieliśmy :-D
B... pisze:
scenazysci wykombinuja to tak, ze bedzie na odwrót niz myslimy
Zgadzam się w 1000%, bo... na Boga, w każdym sezonie było tyle takich sytuacji, które mogłem określić jako "inne, niż myślałem", ze teraz musi być tak samo :-) I to jest jedna z wielu rzeczy czyniących PB tak mistrzowskim i tak wsysającym :mrgreen:
Aglek
Michael Scofield

Ale firma chyba chce się pozbyć Mike i Linca... To może Alex ma się w tym przyczynić?? :D
Sebo
Michael Scofield

Aglek pisze:
Ale firma chyba chce się pozbyć Mike i Linca
Ja myślę że Firma chyba już nie chce ich zabić, No ale teraz jest na odwrót! to Mike chce się dobrać do Firmy ;-)
Aglek
Michael Scofield

Ale Mike i Linc za dużo wiedzą... Zdecydowanie za duzo... Znaja Susan... Może Alex po to sie przyłaczał... Ty oszukańcu!! :571:
agulec
Michael Scofield

Ja myślę, że Alex nie po to przyłączył się do firmy, żeby jeszcze trochę pobiegac za Scofieldem i Linciem ;)
Sebo
Michael Scofield

No proste ;-) To na bank jakaś grubsza sprawa z tym Alexem, nie mogę sie powstrzymać od śmiechu jak sobie pomyśle, że on tak po cichu sobie mówi że" Firma popełniła największy swój błąd wkręcając z powrotem!"
agulec
Michael Scofield

Sebo160186 pisze:
" Firma popełniła największy swój błąd wkręcając z powrotem!"
taką mniej więcej ma minę w tym samochodzie na końcu ostatniego odcinka :D
już się nie mogę doczekać sasasasasa xD
Handcannon
T-Bag

Najbardizje fałszywy to... Whistler kręcił i kręcił :P a jak dla mnie Alex nie był fałszywy no chyba, że nie oglądałem za bardzo dokładnie ^^
Dominik676
John Abruzzi

No niby macie racje, Whistler był fałszywy, ale nikt moim zdaniem w tej kwestii nie pobije Bagwella. Najpierw tak się podlizywał Lechero, a na końcu go zabił. W sumie on fałszywy to był nie tylko w sezonie nr III, tylko zawsze i wszędzie;).
Anders
Sara Tancredi

No jasne że Whistler :->
Wróć do „Sezon III”