3x13 The Art of the Deal (s3e13)

Dyskusje na temat poszczególnych odcinków trzeciego sezonu.
Nero
Lincoln Burrows

Możliwe, choć wątpię. Ale... ;-)
Żal mi było Michaela, gdy dostał tą różyczkę z papieru od LJ'a... aż dosłownie serce ściskało(choć nie jestem mięczakiem).
I Sofia będzie z Lincem i wszystko dobrze się skończy.
A Sucre cóż... nie mam zdania. Musi być mocno wkurzony na T-Baga. Bellick się kompletnie załamał.
Sebo
Michael Scofield

a ja myślę że Michael nie będzie musiał zabijać Gretchen, ponieważ myślę że Sara żyje.
mam taką nadzieje........... :-D
Babydoll
Mahone

Też mi to przeszło przez myśl :)
Sebo
Michael Scofield

wydaje mi się że ta odcięta głowa była po to żeby Lincoln nie robił już więcej głupot i nie szukał syna. miało go to przestraszyć... :-D
T-BAG
Świeżak

Odcinek super ale jak już był koniec i ta piosneka to już zaczęłem powoli płakać xD bo pomyślałem co ja będe robił gdy nie będzie pb jestem za bardzo do niego przyzwyczjony....nie wiem co teraz będzie i mam nadzije że Sucre wyjdzie z tego i chyba zabije T-Baga za to że go wsypnął pies jeden...Miki mnie rozczulił do łeż aż sie serce kroiło a teraz sie zemści oj sie zemści a Whistlera nienawidze jest chamem i nie wiem nie rozumiem go Bellick też jest załamny i też mi go żal nie wiem co będzie dalje ale musi być 4 sezon ....Mc Gready wkońcu sobie ułoży życie ( nie wiem nawet czemu trafił do Sony) ale należy mu sie jest tak młody....Sofia i Linc będą razem napewno i nie wiem co jeszcze straszny czuje ból....boje sie sracić pb oby leciał jeszcze nawet 2 sezony jeszcze mogą być nei mam nic przeciwko...
Piotras003
T-Bag

a ja niestety z niekorymi musze sie niezgodzic .choc takze bym chcial sare jeszcze zobaczyc!ale la dobra filmu niech jej lepiej nieozywiaja.
Alexxa
Mahone

Odcinek bardzo dobry, i szkoda że na tym koniec tego sezonu :-( . Teddy- jak zawsze zmienny i zaskakujący- najpierw odciągnął ludzi od Lechero, żeby po jakimś czasie pomagania go zabić.. Ale Lechero chyba się tego spodziewał, ale jak sam podał mu tą poduszkę , to :shock: . Scena rozmowy z tą 'zakonnicą' - powiedziałabym, że nawet romantyczna. 'Jestem znany z tego, że mam problemy z temperamentem'- nie ma to jak samoocena :mrgreen: . I potem, jaki hojny z tą forsą ^^. Sucre- fakt, postapil dobrze, ze nie chcial powiedzieć ani słowa, tyle że teraz siedzi w więzieniu i nikt mu nie pomoże wyjść stamtąd..
mockinbird
Świeżak

Teraz ludzie z firmy muszą wroćić do SONY po T-Baga i książeczkę ;-) on nawet nie wiem jaki jest wazny w tej ukłądance. Mozna powiedziec rodaje karty :)
Sebo
Michael Scofield

ale muszą się spieszyć bo Sucre nie będzie czekał...nerwowy jest :-D
Alexxa
Mahone

mockinbird pisze:
Teraz ludzie z firmy muszą wroćić do SONY po T-Baga
Ale może nie będzie już tego chcieć ^^. W drugim sezonie ta współpraca nie wyszła mu na dobre, a on głupi jednak nie jest.

A wracając do odcinka- niefajnie, że w takiej strzelaninie ucierpiała niewinna Sofia. Tak trochę ona nie pasuje mi do Lincolna, ale kto wie- może będą razem...?
Piotras003
T-Bag

t-bag i tak ma teraz wszystko gdzies hehe o kiedy zostal szefem sony :lol:
*Madziula*
John Abruzzi

no cóż przywódcy rewolucji głoszący równość i tak rządzili tłumem ^^ i o to T-Bagowi (jej wreszcie w III sezonie mogę napisać T-Bag a nie Teodoro :-D ) chodzi :D A co do kasy - sprytny wybieg ;) 'zakonnica' ma resztę kasy a ten 'ochłap' rozdał niczym ulotki w kampanii wyborczej 8-)
Sebo
Michael Scofield

jeszcze niewiadomo do końca. ;-)
Scofieldoo
Świeżak

No i prosze prosze jescze niedawno wiekszosc osób pisała ze sezon 3 musi sie zakonczyc na 13 odcinku, ze to przesada, naciaganie, serial schodzi na psy itp. Wkurwiały mnie te komentarze bo tak jak niektore seriale lecace chocby w naszych telewizajch obyczajowki( ze je tak nazwe) maja po 600 odcinkow i wiecej a wymyslane w nich watki sa juz momentami załosne tak Prison Break jest serialem w ktorym kazdy naprawde kazdy odcinek trzyma poziom nie pozwalajacy na chwile usniecia.Owszem nie wszystzkie odcinki trzymaly w napieciu na jednakowym poziomie, nie wszystzkie watki i akcje zostały w przemyslany sposob rozwiazane dało sie np zauwazyc wymuszone zakonczenie 2 sezonu czy uczieczke na siłe Scofielda i reszty w 12 odcinku 3 sezonu. Tym niemniej jednak jako całosc serial jest genialny a 3 sezon choc według mnie nieco słabszy od poprzednich trzyma wysoki poziom a były w num odcinki jak chocby ostatni 13 czy 8 ktore w niczym nie odbiegały od pierwowzoru. Co do finału- zachodziłem w głowe jak sensownie bedzie mozna rozwiazac wszystzkie watki w jednym odcinku bo powoli przygotowany byłem ze to juz naprawde ostatni odcinek, obawiałem sie ze wyjdzie z tego po prostu przysłowiowa chała.Tymczasem w takiej sytuacji serial nie mogł sie po prostu zakonczyc lepiej. Własciwie to mogłby byc koniec ale prawda jest taka teraz juz nikt tego nie wyobraza, bo ewentualny 4 sezon kusi tyloma nierozwiazanymi watkami ze jest o wiele wiele ciekawiej niz przed rozpoczeciem 3 sezonu sami chyba przyznacie? Tworcy serialu uwidocznili tym samym po raz kolejny swoj talent i nieograniczona pomysłowosc.POZDRO DLA PRAWDZIWYCH FANOW PB!!
Piotras003
T-Bag

tak tak madziula sprytnie to wymyslil co? jednak nauczyl sie czegos od michaela :lol:
Sebo
Michael Scofield

ja zauważyłem że Sona się jakoś zmieniła...
Na początku było tak mrocznie ciemno i strasznie,
a w ostatnim odcinku jak Tedy rozdaje pieniądze jest tak jakoś inaczej.
Przecież są tam sami gwałciciele i mordercy???
Nie wiem to tylko moje spostrzeżenie..... ;-)
tim
Świeżak

a to dla fanów SARY byc moze ja zobaczymy w prison break
osobiscie mam taka nadzieje :))

"Gazeta “TV Week” informuje ,że odtwórczyni roli Sary urodziła już dziecko - dziewczynke,gazeta podaje również ,że aktorka ma jednak zagrać w nadchodzącej serii Prison Break.W ostatnim czasie pojawia się wiele plotek i spekulacji dotyczących ww. aktorki,jednak nie są to nadal informacje oficjalne, stacja telewizyjna FoxTV nadal unika oficjalnych wyjaśnień w tej sprawie, wygląda na to ,że przekonamy się o tym w nadchodzących odcinkach"

[ Dodano: 2008-02-19, 22:30 ]
kiedy kolejne odcinki bo sie nie doczekam !!!!!!!!!!!!!!!!! :mrgreen: :-D
sign
Świeżak

NightDevil pisze:
Wiedział napewno choć troche .... to on miał łodzią przypłynąć po nich itp. Ale okazał się bardzo bardzo lojalny i honorowy ...
wiedzial tyle zeby przyplynac w to miejsce i ich odwiezc gdzies, na pewno nie wiedzial o tym gdzie w tamtej chwili jest Michael, bo to bylo juz po calej akcji, wiec nie mogl wiedziec ze sa w szpitalu bo sofia jest ranna... ani wczesniej tez.. nie sadze.
fazer15 pisze:
sign pisze:
mowicie o tym sucre ze on taki lojalny, ale jak on mogl wiedziec gdzie jest michael?
ale Michael dzwonił do Sucre, i wtedy mógł wydać Żołnierzom gdzie jest Scofield.
sign pisze:
wiem ze i tak spisal sie dobrze bo chociazby przy tej rozmowie nie pekl, ale.
tomii
Świeżak

[center][shadow=red][glow=yellow] !! LACHERO ŻYJE !! [/shadow][/glow][/center]

Lachero żyje (czy jak to sie tam pisze) - zobaczcie sobie minutę : 29:32 do 29:47 !!! W tym momęcie widać jak stoi przy bramię i z kimś rozmawia!!! Przeczytałem wszystkie wasze wątki i tylko w jednym ktoś napisał o tym, lecz nikt na to nie odpowiedział! Czekam na odpowiedz co o tym sądzicie? :D
yester
Świeżak

Lachero żyje (czy jak to sie tam pisze) - zobaczcie sobie minutę : 29:32 do 29:47 !!! W tym momęcie widać jak stoi przy bramię i z kimś rozmawia!!! Przeczytałem wszystkie wasze wątki i tylko w jednym ktoś napisał o tym, lecz nikt na to nie odpowiedział! Czekam na odpowiedz co o tym sądzicie?
lol... widac.. nie mozliwe zeby sobie tak stal i gadal z kims... widac na tych sekundach.. ale cos nie wierze że to on.. heh... może ktoś inny z Sony, Wogole bedzie 4 sezon =>:P bo to sie nie ładnie skonczylo... Scofield Zabije?... Sucre wyjdzie? Linc i LJ zrobią nową rodzinke?... Ciekawe:P...
niunia
Michael Scofield

Odcinek jeden z lepszych 3 sezonu. Według mnie zostało za dużo niewyjaśnionych spraw, by na nim zakańczać..
Miochael obmyślił bardzo dobry plan wymiany jak i przewidział niektóre istotne sprawy..
Sucre jest wspaniały. Dla przyjaciela poświęciłby nawet własne życie... Maricruz, dziecko. Brak mi słów by opisać to co zrobił dla Michaela i Linca..nie zasłużył na to, by trafić do tego pikła"Sona"
Wydaje mi się, że Alex ( w swoikm uroczym kapelusiku^^) pakuje się w jeszcze większe kłopoty, na jego miejscu wróciłabym do rodziny..
A o Whistlerze nie wiem co mysleć .. wedlug mnie zostawił Sofie tylko dlatego, żeby ją chronić. I ślicznie wyglądał przy tej rozmowie z Mahonem.. był taki 'świeży' ^^ jak sobie przypomnę jego, gdy pierwszy raz zobaczyłam go brudnego w kanałach.. :D
Wzruszyłam się, gdy LJ dał Michaelowi tą różyczkę. Sara już raczej nie wróci.. w każdym bądź razie dawno się z tym pogodziłam..
Zostało nam czekać na jakąś konkretną wiadomość od naszych scenarzystów.

tomii, spostrzegawczy jestes ;) Faktycznie to był Lechero, lecz on już nie powróci.. to niemożliwe, gdyż T-bag ogłosił już to wszystkim. Nie miał by gdzie się schronić w Sonie.. no chyba że w kanałach jak pan Chris ^^
dagusxxx
Świeżak

myślę, że to tylko błąd w serialu z Lechero :) tak samo również dziwi mnie, jak niektórzy twierdzią, że Sara żyję... sztuczna głowa trochę jednak się różni od prawdziwej (oczywiście nie uważam, że wsadzili do pudełka prawdziwa xD), a Linc, nawet on, zauważyłby różnicę między 'innymi' głowami. JAK TO BRZMI, maatko. :D

Porównując do wcześniejszych sezonów, wg mnie gorszy, nic się nie wyjaśniło. Tbag był świetną postacią, ale w 3 sezonie, a szczególnie po tym jak zabił Lechero, stracił w moich oczach. Mimo, że będę dalej oglądać ten serial to bardziej dla zasady niż z ciekawości, bo jedno drugiego się kupy nie trzyma i nie sądzę, żeby coś wyjaśnili, bo tak samo miało być po 2 sezonie, jak ktoś już to zauważył. :)
yester
Świeżak

Dużo jest podobnych do Lechero... napewno nie żyje.. Troche Dziwne by to było
Sara - Nie żyje.. niema głowy.. po co mieliby robić jaja... Lechero - też nie żyje T-Bag go udusił.. I tak wszyscy mają zmartwychwstać? Ludzie to nie czasy Zmartwychwstania... :P mi ostatni ten odcinek się bardzo podobał... Smutno troche.. Bo Sucre w więzieniu.. Szacunek dla niego! zostawil wszystko dla przyjaciul.. nigdybym nie pomyslał... Nawet kopał już sobie grób... był gotowy umrzeć!... ale że taki pech że wtedy go przetrzymali.. Powinien Nakopać tak temu T-Bagowi za to że wystrzelił go!!... Ucho jedne!!.. Wogole.. T-Bag już powinien dawno zdechnąć tyle zła zrobił... głupio się skończyło.. =/ myslalem że jakiś Happy koniec bedzie... Myślicie że coś jeszcze bedzie? JA MAM wielka nadzieje..! Nawet jesliby mieli grać Scofield Junior :D i Lincolna Juniora już mamy :PP... itd...
Mam nadzieje że 4 sezon bedzie.. a co do niego to
Pracuję przy Prison Breaku,ponieważ Gail Berman z Foxa zadzwonił i powiedział: "Mam scenariusz.Musisz go przeczytać. Chcę abyś to zrobił." Powiedziałem coś jak "ok." Rzadko proponuje mi się pracę przy serialu. Wziąłem go, zacząłem czytać i nie mogłem się oderwać. Musiałem odpowiedzieć sobie na dwa pytania aby poprowadzić odpowiednio historię. Po pierwsze musi być jakiś konkretny sposób w jaki gość to zrobi. Stawka musi być bardzo wysoka, bez szansy powrotu. Taki jest pomysł na pojawienie się skazanego brata. Po przeczytaniu powiedziałem: "Podoba mi się, ale nie wiem co jest dalej." Powiedziała: "Musisz pogadać z Paulem Scheuringem, który ma zaplanowane pięć sezonów."

Źródło: The Making of Prison Break (2006)
dagusxxx
Świeżak

czemu im tak zalezy na tych pieniadzach? zamiast to jakos ładnie skończyć, porozwiązywać wszystkie wątki... nie rozumiem, to bedzie moda na sukces.
w piątym sezonie trafią do więzienia do ugandy, a potem powstanie 6, zeby pokazac jak będą sobie żyli itp między małpami...TO SĄ LUDZIE BEZ PRZYSZŁOŚĆI ;D
Popi
Świeżak

[glow=blue]Uwaga Spoiler!! :D[/glow]

W 4 sezonie Mike bedzie ścigał Suzan, przy okazji zabije Dżejmsa, Alex sie nawróci i do niego dołączy, razem będą latać po Firmie i wystrzelać kolajnych jej członków, aż w końcu zastrzelą teog łysego faceta, Majkel sie ogoli na głowie i zostanie jego następcą bo mu władza uderzy do głowy :D i będzie szczuł Alexem Linka który zawsze broił, przez co Linc trafi do więzienia narodowego w Rumunii dla emerytowanych gwiazd kina - do Słony. Tam spotka zaprzyjaźnionego w dzieciństwie Węgra z osteoporozą. Facet wyjawi mu tajemnicę więzienia i sposób ucieczki, niestety nikczemny Laki Luk będzie chciał Lincolna zabić, bo jest zazdrosny o jego rolę w serialu. Staną do duelu w samo południe i wtedy K'man zastrzeli Laki Luka, dzięki czemu Słona znów stanie się prawym miejscem. Razem uciekną i będą ścigać Majkela, który w tym czasie zbankrutował, kupując coraz to nowe środki na łysienie. Alex, znudzony rolą maskotki Majkela, założy koalicję z LJem i McGrady'm i razem obalą reżim Scofielda. Niestety, w tym samym czasie do Firmy wparują K'man z Linciem i Sara, która zmęczona plotkami, chciała raz na zawsze zdementować, że ona już w tej bajce nie gra, Majkel umrze z tęsknoty, wszyscy się pozabijają a Luis zostanie nowym szefem. Nie moge się doczekać 5 sezonu :D :D
Wróć do „Sezon III”