3x13 The Art of the Deal (s3e13)

Dyskusje na temat poszczególnych odcinków trzeciego sezonu.
agulec
Michael Scofield

no ok - zmusiła go i przyjął ;) znaleźli sobie dobry materiał do zmuszania. Pfff.
unacanella
Świeżak

windsky pisze:
Słuchajcie, przecież Linc widział karton, w którym była głowa Sary, to jak ona może wrócić ? Chyba nie jest takim głąbem żeby się pomylić !
no właśnie. a poza tym lincoln w 1 odc 3 sezonu był w kostnicy i rozpoznał przeciez że to nie Sara tam leżała!! czyli potrafiłby ją rozpoznać....
Ania1991_ck
Michael Scofield

Pewnie że potrafił by ją rozpoznać. Przecież mimo wszystko wiele razem przeszli.
Mahone jak powiedział ze Michael na pewno dopadnie Gretchen to już się ucieszyłam że tej Susan to nie ujdzie na sucho Niech wie z kim zadarła.
edzik
Michael Scofield

Heh no odcinek klasa...zdenerwowalo mnie kombinowanie z miejscem wymiany whistka na lj.
Szkoda mi troche Lechero bo mysle ze w srodku nie byl taki zly. No i Sofia... Widac ze cos czuje do lincolna (dziwne a jednak) i zreszta z wzajmnoscia xd

BTW James calkiem niezle wygladal w tej niebieskiej koszuli na koncu... A Susan miala boskie kolczyki xD
edziek244
Świeżak

Najlepszy odcinek z całego sezonu, to właśnie ten.
Co ja mówię. JEDYNY godny obejrzenia. Jak już gdzieś pisałam, przez cały sezon ledwie przebrnęłam, ale warto było dla tego jednego odcinka. Był chyba najmniej brutalny i najbardziej było widać, że Michael jednak jeszcze potrafi myśleć po "Michaelowemu". I za to należą się temu odcinkowi brawa.
17Natalios17
Świeżak

a mam pytanko jaki jest koniec tego odcinka bo jeszcze nie obejrzałam

a Sara wróci czy nie bo już nie wiem jedni piszą że tak inni że nie

mam już mętlik w głowie :-/

[ Dodano: 2008-09-22, 19:48 ]
a jaki był koniec bo jeszcze nie oglądałam a mam pytanko czy Sara powróci czy nie bo jedni piszą że powróci inni że nie

mam mętlik w głowie :-/
AutumnLeaf
Michael Scofield

a Sara wróci czy nie bo już nie wiem jedni piszą że tak inni że nie
Eee...zaraz dostanę w kość, że tu piszę spoiler, ale wystarczy spojrzeć na logo i odpowiedź gotowa ;p

A jaki koniec hmm...Alex spiknął się z Whistlerem, Majkel rusza na samotną krucjatę, chcąc się zemścić za 'zabicie' Sary, Linc odzyskuje syna, Sofia leży w szpitalu, bo dostała kulkę, Sucre trafia do Sony, Teddy przejmuje władzę i morduje Leczero eeemmm...chyba wsio xD
Tjung
Świeżak

Jak nowy chciałbym się przywitać i zapytać: czy 13 epizod to ostatni w 3cim sezonie ?
Mam już czwarty sezon, ale nie chciałbym zacząć go oglądać, nie mając pewności że niczego nie przeoczyłem.
AutumnLeaf
Michael Scofield

Heloł, możesz spokojnie oglądać czwart sezon, 13 odcinek to ostatni w 3 sezonie ^^
Sara Tancredi S
Świeżak

bardzo fajnie kończy się ostatni odcinek 3 sezonu , podobal mi się i licze że 4 seria będz :-) ie jeszcze przyjemniejsza w oglądaniu :-)

[ Dodano: 2008-10-28, 15:33 ]
wzruszający odcinek, pelen wrażeń :)
milosz998
Świeżak

edziek244 pisze:
Najlepszy odcinek z całego sezonu, to właśnie ten.
Co ja mówię. JEDYNY godny obejrzenia. Jak już gdzieś pisałam, przez cały sezon ledwie przebrnęłam, ale warto było dla tego jednego odcinka. Był chyba najmniej brutalny i najbardziej było widać, że Michael jednak jeszcze potrafi myśleć po "Michaelowemu". I za to należą się temu odcinkowi brawa.
Co ty gadasz??? Przez cały sezon ledwie przebrnołem...koleś ty chyba sie pomyliłes... ja obejrzałem go prawie w jeden dzień!!! Cały sezon ciekawy kazdy odcinek trzyma w napięciu!
Dominik676
John Abruzzi

Cały sezon ciekawy kazdy odcinek trzyma w napięciu!
W całości się zgadzam. A co do ostatniego odcinka: na pewno nie był to moim zdaniem najlepszy odcinek z tej serii, ale bardzo dobry jak każdy. Michael znowu pokazał jaki to on jest mądry, dzięki niemu LJ i Lincoln nie stracili życia. Zakończenie, w którym Michael jechał samochodem i przygrywała ta muzyczka to też mistrzostwo świata. Ten sezon skończył się chyba najlepiej ze wszystkich. Ogólnie odcinek oceniam na 8/10, w pełni na taką ocenę zasłużył.
Anders
Sara Tancredi

Odcinek genialny,dużo ciekawych wątków cała seria 3 była dobra. Najbardziej mi się podobał cały plan wymiany.
Wróć do „Sezon III”