Ocena sezonu

Dyskusje na temat poszczególnych odcinków trzeciego sezonu.

Na ile oceniasz trzeciy sezon pb?

11%
1
3
Brak głosów
2
Brak głosów
3
Brak głosów
4
11%
5
3
11%
6
3
22%
7
6
11%
8
3
19%
9
5
15%
10
4

Liczba głosów: 27

Rafaqio
C-Note

Witam. W tym temacie ocenimy cały sezon. Na ile go oceniacie co wam się najbardziej podobało itd. Prosiłbym by pisać według podanej formy:

Ocena
-/- ( 1-10 )

Najbardziej wzruszająca scena sezonu

- ...

Najbardziej zaskakująca scena sezonu

- ...

Najsmutniejsza scena sezonu

- ...

Można podawać więcej niż tylko jedną Wszelkie uwagi do sezonu ( własne przemyślenia ) wskazane :)
B...
Michael Scofield

ocena:

5/10

Najbardziej wzruszajaca scena:
chyba ta gdy Michael dowiedział sie o smierci ( ^^) Sary...jak mi go było szkoda...
i gdy zasypywali Sucre :shock:

Najbardziej zaskakujaca: w ostatnim odc. gdy Alex siedzi sobie przy barze a z tyłu podchodzi James xD

Sezon ogolnie moze i niezły

Najsmutniejsza: tutaj pokrywaja mi sie z pierwsza kategoria

Sezon ogolnie moze i fajny, jednak zdecydowanie najgorszy ze wszytskich dotychczasowych, przerwany w połowie... pozostawiony bez rozstrzygnienia wiekszosci watków...stad taka ocena ;-)
Mia
Fernando Sucre

6/10

Najbardziej wzruszająca scena: dla mnie poświęcenie Sucre, aż mi serce ścisnęło w tamtej chwili...w momencie kiedy sam połozył się do wykopanego przez siebie grobu w imię przyjaźni...brak słów

Najbardziej zaskakująca: głowa w pudełku...miałam takie oczy :shock:

Najsmutniejsza: chyba scena kiedy Linc mówi Michael'owi o śmierci Sary...scena jak Mike stoi przy ścianie i płacze mnie rozkleiła :-(

Ogólnie oglądanie pierwszy raz każdego odcinka mnie emocjonowało, właściwie w każdym było coś co trzymało w napięciu, w jednym bardziej w drugim mniej. Sezon jak to Prison Break ma to coś, choć czegoś z drugiej strony brakowało. Napewno duży wpływ miały przerwy w emisji, 13 odcinków... niedosyt... naciągali troche akcję, nie oszukujmy się. Nie oceniam go źle, wyszło jak wyszło. Teraz jak już mineło trochę czasu inaczej się na to patrzy ale wystarczy sobie przypomniec emocje podczas pierwszego oglądania a wyjdzie, że nie było źle ;-)
Mahonia
T-Bag

Ocena:
7/10

Najbardziej wzruszająca scena sezonu:
Jak Sucre jest torturowany pod koniec sezonu. Jak Michael się dowiedział, że Sara nie żyje. Jak Alex miał problemy narkotykowe, chciał przestać brać i jak był w sądzie.

Najbardziej zaskakująca scena sezonu:

Jak Alex się spotyka z Jamesem na końcu sezonu.
Rafaqio
C-Note

Ocena
8/10

- Majki dowiadujący się o śmieci Sary
- Tak jak Mia poświęcenie Sucre. Jest mój ulubiony bohater i jak zobaczyłem, że był gotowy umrzeć za przyjaciela to się wzruszyłem.

- Gdy Majki wykiwał Mleczarza odnośnie ucieczki
- Gdy Mahone pomógł Majkowi gdy ten walczył na tak jakby ringu
- głowa Sary w pudełku

- Poświęcenie Sucre
- Majki dowiadujący się o śmierci Sary

Słaby jak dla mnie sezon. Tylko sporadycznie coś się działo i to już nie są te same klimaty serialu co w pierwszym czy drugim sezonie :/
edziek244
Świeżak

Ocena:
1/10

Żadna scena mnie nie wzruszyła.
Żadna scena mnie nie zaskoczyła.
Żadna nie była smutna.

Chociaż nie, niech będzie, że jedna scena mnie zaskoczyła:
Aleks spotykający się z James'em na końcu sezonu.

Ogólnie jak dla mnie, to tej serii w ogóle mogłoby nie być. Jeny, ile ja się musiałam namęczyć, żeby ją do końca obejrzeć. Miałam taką ochotę wyłączyć w połowie sezonu...
Ale powiedziałam sobie, że jakoś to obejrzę.
Oooo, jeden odcinek mi się podobał - ostatni. Ale i za niego dałabym maks. 6/10...
Nero
Lincoln Burrows

7/10

Najbardziej wzruszająca: pobity Sucre w kanciapie strażników

Najbardziej zaskakująca: wykiwanie Bellicka, T-Baga i Lechero w ucieczce

Smutna? Żadna.
MarQ
Michael Scofield

1+/10

podobnie jak kolezanka edziek244, nie zapadly mi w pamieci specjalne sceny, moze tylko glowa sary w pudelku. nie moglem wytrzymac... ze smeichu :lol:
smiechowy sezon

Plusik po jedynce uratował finał sezonu the art of the deal. tworcy sie psotarali i za to im chwala. warto dla obejrzenia jednego niezlego odcinka przemeczyc sie z tymi benzadziejnymi odcinkami 1-12 :D
Alexxa
Mahone

Ogólnie sezon- 5/10

To nie było to, co w poprzednich 2 sezonach. Mniej emocji, mniej jakichś naprawdę zaskakujących sytuacji. Momentami odnosiłam wrażenie , że sezon ten robiony był na silę ^^.

Najbardziej wzruszająca:

- gdy Michael dowiedział sie o śmierci Sary
- i może nie tyle wzruszająca, ale co dołująca- krótki i bolesny żywot pierwszego przyjaciela bellicka w Sonie
- sceny, gdy Mahone pogrążał się w coraz to większej psychicznej rozsypce...

Najbardziej zaskakująca:

-wykiwanie T-baga, Lechero i Bellicka w czasie ucieczki
- spotkanie Jamesa z Alexem

Najbardziej smutna:

To samo co we wzruszających ^^
Dominik676
John Abruzzi

Ocena sezonu - 9
Dla mnie sezon najlepszy;) Ten klimat sony, to słońce, dla mnie nie do pobicia. Wątpię że czwarty sezon będzie też taki dobry. Nie mogę odżałować tego, że było tak mało odcinków. Tylko 13, nawet nie zdążyłem się Soną nacieszyć a tu już ją spalają w czwartej serii.

Najbardziej wzruszająca scena sezonu:
Oj, nie wiem, ale chyba ta jak Michael dowiedział się, od Lincolna, że Sara nie żyje.
Najbardziej zaskakująca scena sezonu:
Chyba to, że Sara umiera. Nie czytałem wcześniej spoilerów to i nie wiedziałem, że dednie;)
Najsmutniejsza scena sezonu:
To co w najbardziej wzruszającej i może jeszcze to na samym końcu sezonu jak Michael jedzie samochodem a na siedzeniu leży pistolet i róża origami i w tle leci ta fajna muzyczka ;)

Jednym zdaniem: SEZON NAJLEPSZY(moim zdaniem xD).
Pozdrawiam
fourth
Świeżak

Ocena
5/10

- Śmierć Sary.

- Śmierć Sary
- Walka Michaela na śmierć i życie.

- Niezupełnie udana ucieczka (złapanie Sucre)
- Ogólnie sytuacja Bellica

Oceniłem jedynie na 5 gdyż sezon ten pełen był nierealistycznych motywów i zbiegów wydarzeń. Jednak podobał mi się sam motyw takiego więzienia więc nie oceniłem go tak surowo jak niektórzy.
Tomek3174
Świeżak

Ja oceniłem 6/10

Ten sezon troche mnie nudzil.Moze i w niektorych momentach duzo sie działo,ale to nie było to.Zgodze sie ze śmierć Sary mnie troche przybiła,ale tak to reszta była nudna znowu trafili do wiezienia i znowu ten sam bohater próbował uwolnic skazanych.No moze jeszcze jedna scenka z tymi helikopterami co tam przyleciały odbić Whistlera mi sie spodobała.Oceniłem 6/10 bo sa tez plusy tego sezonu ostatnie odcinki xD
Misterek999
C-Note

ja daje 7/10 , taki sobie ;) , nie któe momenty były fajne naprawde:d , ale nudny był 3 season !!. 1&2 season cool :D
Nero
Lincoln Burrows

Sorry, że odkopuję starego posta, ale to mnie kompletnie rozbroiło:
Rafaqio pisze:
Ocena
8/10
Rafaqio pisze:
Słaby jak dla mnie sezon. Tylko sporadycznie coś się działo i to już nie są te same klimaty serialu co w pierwszym czy drugim sezonie
:lol:
B...
Michael Scofield

hehe no zdarza się.
Zdanie można zmienic, ale może nie w jednym poście^^

Ja np dałam 3 sezonowi 5/10 i nie czuje potrzeby korygowania tego, ale teraz mogę powiedziec, ze to nie była jednak najgorsza seria :573:
Anders
Sara Tancredi

7/10
Najbardziej wzruszająca :
Ta gdy Michael dowiaduję się o tym że Sara nie żyje

Najbardziej zaskakująca:
Jak Mahone pomaga wygrać bójke Michaelowi

Najbardziej smutna :
Pokrywa się z pierwszym punktem.
treki92
Świeżak

Mi sie bardzo podobało ! chciałbym więcej sezonów.

daje 9/10

Pozdro
Wróć do „Sezon III”