Strach

Twórczość użytkowników związana z "Prison Break": opowiadania, wiersze itd.
mk95
Michael Scofield

Obiecane drabble z Paulem w roli głównej. Teraz może troszkę nieaktualne, ale tak mało ostatnio tworów z nim.
Proszę nie bić, pisane było o 2 w nocy przy słabym świetle lampki :-)
Od razu mówię i ostrzegam, jest tu pairing Paul/Sara. Jeśli ktoś nie lubi, niech nie czyta.

[center]Strach[/center]

Mogę wyczuć strach. Zawsze mogłem. Takie małe przysposobienie organizmu do pracy.
Czyli do tortur. Zawsze wiedziałem dzięki temu, że torturowany się boi. Boi się, że coś powie. A ja dzięki temu przyspeszałem ten proces. I w końcu mówił. Musiał.
U ciebie nie mogę tego wyczuć. Już się nie boisz. Nie, nie teraz. Nie po tym, jak chciałaś
mnie udusić łańcuszkiem od tego durnego kluczyka. Swoją drogą, ciekawe, co by było, gdyby się zgubił? Burrows, ten przerośnięty osiłek pewnie by mnie zabił. Najpierw Scofield oskarżyłby mnie o kradzież. Śmieszne.Nie byłbym już potrzebny, gdyby się zgubił. Cóż, mówi się trudno.
I twoje słowa po tym: ,,To nic osobistego, Paul." Straszne, tym bardziej, że ja je wcześniej wypowiedziałem. Ale z drugiej strony...
Po raz pierwszy powiedziałaś moje imię. Ja też już się nie boję.
Tanira
Michael Scofield

śliczne.
cos w tym jest. Ja chyba nie umialabym napisać w kilku zdaniach czegoś takiego.
MarQ
Michael Scofield

mk95, naprawde ciekawe, pisz wiecej i dodawaj :D

Tanira, ty sie nie odzywaj bo piszesz naprawde super bajernacko :D
mk95
Michael Scofield

Dziękuje, a ty, Tanira, nie przesadzaj. Ja tam się nawet nie śmię porównywać z tobą,
bo ty naprawdę ładnie piszesz :-D
Tanira
Michael Scofield

dziekuje Marq112 jeśli tak uważasz ale mi chodzi o to że ja wszystko zawsze rozpisuje...Wszystko musi być u mnie widoczne jak na dłonie. zebrać to wszystko w całość i napisac w kilku zdaniach? nie dałabym rady
mk95
Michael Scofield

Spróbuj kiedyś. To bardzo proste ;-)
AutumnLeaf
Michael Scofield

Strasznie mi się podobało, jak zwykle zresztą ^^
mk95
Michael Scofield

dziękuje <świeci jak żarówka z radości>
B...
Michael Scofield

mk95 pisze:
Burrows, ten przerośnięty osiłek pewnie by mnie zabił.
haha xD

świetnie piszesz... piękna treść skondensowana w tak krótkim opowiadaniu..
bardzo miło sie czyta ;-)
PatuŚ
Michael Scofield

świetny tekst... krótki ale bardzo rzeczowy .. tak dalej mk95, :-D
Nero
Lincoln Burrows

Niezłe.
Burrows przerośnięty osiłek haha xD
Gość

Po dłuższych, nocnych namysłach stwierdziłam, że jeśli Sara jest/była z Paulem, to z kim
może być Scofield? Z Alexem, oczywiście :-D . Więc ta optymistyczna wizja przyszłości
w PB została przedstawiona poniżej. I ta wizja jest długa ;-)

PS. Oczywiście Sara nadal żyje. Nadal nie oglądnęłam III s. ;-) I wiem, że mi mocny melodramat wyszedł :-D

[center]Sen[/center]

Pwnie masz zamknięte oczy. Zupełnie, jakbyś spał. Ale nie śpisz. Już nie. Gdubyś wtedy spał, na pewno obudziłoby cię sekundę przed śmiercią przeczucie, że coś się dzieje. A potem szum kul latających i rozrywających ciało. Wzdrygam się mimowolnie.Zdejmuję ciemne okulary. Pewnie cię bolało.

Nie myślę o tym. Nie chcę. Nie dzisiaj. Zastanawiam się, czy gdybyś wtedy nie przyszedł do sądu... Czy byś żył? Pewnie tak. Oni nie dopadliby cię. Nie ciebie, tak wspaniale wyczuwającego podstępy i kłamstwa. Wiedziałeś o tym. O wszystkim wiedziałeś. Pzykucam przy grobie. Cicho tu, tylko w oddali słychać szczekanie psów. Zawsze chciałam mieć psa.
I męża. Ale teraz nie chcę ani jednego, ani drugiego.

Tak, przyjechałam do ciebie. Jak co roku. Tylko teraz nie a ze mną Michaela. Nie mógł przyjechać. Siedzi z Alexem w Europie. W Polsce, małym, pięknym kraju. Pewnie by ci się spodobał. Michael mówi, że mam do nich przyjechać. Dziwne, oni razem. Ale i bez Michaela będę przychodzić i, jak zwykle, składać na twoim grobie kwiaty. Świeże, pachnące narcyze. To twoje ulubione. Tak mi powiedziała Kristine. mutne, nadal trudno jej o tobie mówić. A ja nadal się uśmiecham, mówiąc twoje imię. Nawiasem mówiąc, od twojej śmierci nie biorę. Alex też, ale on przestał póżniej, po Sonie. Wszystko jest dobrze. Kładę dłoń na grobie. Kładę ją tam, gdzie musi być twoja twarz. Może nawet uśmiechnięta. Jedna, gorzka łza spada na chłodny marmur. Tęsknię za tobą. Mimo, że minęły już tzry lata. Trzy lata bez ciebie Tak długo. A przede mną jeszcze całe życie.

Muszę już iść. Wrócę za rok, jak zwykle. Tym razem z Michaelem i Alexem. I z kwiatami. A tymczasem... Dobranoc. Śpij dobrze Paul.

PS. Nowa część Misiowej Trylogii już jest!
mk95
Michael Scofield

To byłam ja, MK :oops: Tylko mnie wylogowało :mrgreen: I wkleiłam trzy razy.
I proszę o usunięcie 2 pierwszych postów.
agulec
Michael Scofield

mk95 - czy to jest skrót od modelu człowieka z przyszłości z nadprzyrodzonymi zdolnościami do czytania w ludzkich umysłach? ;)
no brak mi słów, Twoje przemyślenia są świetne :] jakbyś się zagłębiła w każdą z postaci którą opisujesz.
a może Ty siedzisz ludziom w głowach?
a nie już wiem - Ty po prostu masz talent.
PatuŚ
Michael Scofield

świetne ... o men... takie podejście psychologiczne. jakbys rozłożyła mysli Sary na czynniki pierwsze. Cudo ;*
Xaneta
Michael Scofield

mk95 Ty naprawdę masz 12 lat?bo naprawde cieżko mi w to uwierzyc.Taki talent... ja tez bym tak chciała :D ale każda moja wypowiedź na polskim nie jest zbyt oryginalna xD z wypracowań jade na trójach xDxD
czarny_rumak
Sara Tancredi

O lol....ja mam 14 lat i takich opowiadań nie pisze....naprawde jak będe miała z czymś problem to napisze i mi pomożecie prawda???ale opowiadanko jest wyje*ane w kosmos :D
Ania1991_ck
Michael Scofield

To jest piekne. przez te całe zamieszanie zapomniałam zupełnie o Palu, przecież on był bobry. Nawrócony. Dobrze że napisaliście to ku jego pamięci.
agulec
Michael Scofield

Ania1991_ck pisze:
napisaliście
oj.. to pisała jedna osoba ;)
mk95
Michael Scofield

Tak i ja naprawdę mam 12 latek :-D Ciężko uwierzyć co?
Dziękuję za komenty a psychologiczne podejście tak mi jakoś przychodzi o 2 w nocy.
Czarny rumak, oczywiście że pomożemy tlko się skontaktuj jakby coś ok?
Xaneta
Michael Scofield

no to pomozesz mi napisać wypracowanie.pamiętaj ;D
mk95
Michael Scofield

pamiętam cały czas :-D
Gość

[quote]Wysłany: Dzisiaj 21:33

powinno być kilka opowiadań o moim ulubionym Paulu Kellermanie.
mam nadzieje że ktoś napisze jakieś fajne opowiadanko.
Wróć do „Fan Fiction - Twórczość własna”