Moje fantazje dlaczego matka porzuciła dzieci i jak by mógł

Twórczość użytkowników związana z "Prison Break": opowiadania, wiersze itd.
mlekołak
Świeżak

Moje fantazje dlaczego matka porzuciła dzieci i jak by mógł zakończyć się serial…

Matka wyznała ze porzuciła scofielda i linca dlatego ze groziło jej rodzinie niebezpieczeństwo , generał dowiedział się o nadzwyczajnej inteligencji matki potrzebował jej do rozwoju firmy , postawił jej warunek praca w firmie albo śmierć całej rodziny , cóż zdesperowana matka postanowiła pracować dla firmy aby jej dzieciom nie groziło niebezpieczeństwo i dlatego porzuciła na zawsze rodzinę ,
Wszystko było by cacy gdyby nie to , ze matka dowiedziała się o wrobieniu linca w zabójstwo , (oczywiście to zbieg okoliczności ze akurat to linc został wrobiony), nie mogła na to pozwolić , i zaczęła knuć plan , gdy już sprawy ze scofieldem i linciem zaszyły za daleko zaczęła działać , i się ujawniła , na początku generał myślał ze jest oddana firmie w 100% ale ona miała już plan , a ze była już bardzo wysoko u władzy bo dzięki swej inteligencji i oddaniu firmie generał ustawił ją wysoko praktycznie tak wysoko jak stał on sam ,dlatego mogła mu zagrozić , w obronie dzieci zorganizowała zamach na generała , ukradła Scylle
I ogólnie zaczęła dzielić firmę na 2 części dobrą i złą , a to ze na początku była ‘’niby’’ za śmiercią dzieci , to tylko i wyłącznie udawanie przed generałem , ale gdy się ujawniła przestała juz być taka dla scofielda i linca , a to ze w pokoju przy rozmowie ze scofieldem
Była taka jak ‘’szmata’’ ;p to dlatego ze scofield i tak by jej nie uwierzył , dlatego zorganizowała to wszystko zamkniecie ich w tym budynku po to aby ich załapali wsadzili do wiezienia , matka miała przygotowany plan do końca na początku zrobić tak aby wyglądało na to ze to linc i scofield maczali w tym palce , a pózniej ujawnic dowody ze to jednak nie oni tylko ktoś inny zabił tego kolesia co miał przemawiać , wrobiła bo wiedziała ze we wiezieniu będą bezpieczni i spokojnie sama mogla się zając generałem, matka pojawiła by się we więzieniu gdy już by zabiła generała , wyciągneła by braci i wszystko wyjaśniła a paszporty dla dona i mahone były w samochodzie dlatego ze matka chciała żeby oni tez uciekli i dlatego przygotowała im to wszystko bo wiedziała ze oni pomagali bracią , a t-bag by został złapany przez policje i wsadzony do wiezienia na dożywocie , tak by tez mogło się skończyć ;p co o tym myślicie ?
Wróć do „Fan Fiction - Twórczość własna”