***PRISON BREAK - EDYCJA MUZYKI !!! Własne projekty

Twórczość użytkowników związana z "Prison Break": opowiadania, wiersze itd.
zizou20
Świeżak

Cześć. Dziś wychylam się z ciekawą propozycją. W tym temacie możecie dodawać muzykę z Prisona edytowaną przez was samych. Zależy mi na tym aby były to wasze własne projekty prosto z głowy. Nie jest to konkurs ;) Po prostu pokażcie co wasza wyobraźnia potrafi zdziałać.
Miło by było tez zostawić jakiś komentarz po odsłuchaniu. Podzielić się doświadczeniami i sposobami edycji.

Zacznijmy od pytania czym taką edycję zrobić. Dobre pytanie. Dla tych którzy nie wiedzą wstawiam mały poradnik. Napisze porostu od czego zacząć.

Punkt 1) Czego użyć na początku ? :569:
Do edycji muzyki polecam 2 programy. Załatwcie sobie "SONY VEGAS 7 (7.0)" oraz "Ulead VideoStudio 11 Plus" Programy te są bardzo bardzo łatwe w obsłudze. Żeby zrobić nimi jakiś edit nie trzeba zagłębiać się w magicznie trudne opcje.

Punkt 2) Jak to działa ? :569:
*Ulead VideoStudio 11 jest mniej skomplikowany od SONY VEGAS. Tym programem jednym poleceniem mogę oddzielić dźwięk z całego FILMU ( odcinka prisona ) zapisać go jako format mp3 lub wav. Podobnie jak w SONY VEGAS mogę ULEADE'm tą muzykę pociąć w dowolnym momencie używając opcji "nożyczek" (używam takiego guzika z nożyczkami ). Nie polecam jednak już samej edycji muzyki w Ulead ponieważ VEGAS ma większe możliwości edycyjne (np. nakładanie się kilku dźwięków czy sampli w tym samym momencie ) i jest lepszym rozwiązaniem do edycji MUZY. Można sobie pociąć muzykę na dowolne fragmenty używając ULEAD a później te cząstki odpowiednio zapisane i nazwane otworzyć w SONY VEGAS. Nazwy tych fragmentów odpowiednio nazwane przydadzą się w momencie kiedy będzie ich zbyt dużo. Wtedy łatwiej będzie się połapać co i jak wstawić do naszej edycji.

Punkt 3) Tematyka :569:
Dowolna. Można łączyć muzykę z prison break z innymi utworami. Można swoją ulubioną piosenkę edytować tak żeby w tle było słychać słowa Majkela :P Można dodawać rózne krótkie dźwięki z filmów bajek czy czegokolwiek mieszając je z... ze wszystkim. Ogranicza was tylko wyobraźnia i tempo muzyk które jednak musi pasować jeśli zmieszacie 2 fragmenty utworów.

Punkt 4 ) ****Wkrótce wstawię większy poradnik z opisami i zdjęciami. ****

A tymczasem podaję mój własny edit. Wklejam go na rapidshare. Ściągniecie tego zajmie góra 2 minuty na waszych dobrych łączach.
Jest to edycja muzyki Ferry Corsten & Ramin Djawad połączona ze śmiesznymi gadkami T-baga z 5 odcinka 4 sezonu :P Cole Pfiffer przed lustrem :P Pozycja obowiazkowa dla fanów T-Bagora :P

http://rapidshare.de/files/40553317/T_B ... C.mp3.html

Jest to mój własny mix. Proszę nie podpisywać się pod tą muzyką własnymi danymi podczas wystawiania jej na net:P Proszę grzecznie :P

P.S . wkrótce poradnik
Żmij
Sara Tancredi

Upiorne. Ale fajne, kurczę, chyba sie za coś takiego wezmę!
Gratulację zizou20,
Acha, jeden dźwięk wydał mi się niepotrzebny dla rytmiki, ale bij zabij, zapomniałem w którym momencie (muszę raz jeszcze odsłuchać). Ten hihot jest zabójczy :mrgreen: a mamrotanie w tel, jakby jakiesś uroki ktoś ze szeptał pod nosem. Super.
Piotras003
T-Bag

ciekawe ...ciekawe świetny pomysł zizou20 ;-)
Wróć do „Fan Fiction - Twórczość własna”