NAJWIĘKSZA POLSKA BAZA DYSKUSJI I INFORMACJI O PRISON BREAK | Dołącz do nas!

Streszczenia odcinków PB

Twórczość użytkowników związana z "Prison Break": opowiadania, wiersze itd.
Ernest
C-Note

Michael zostaje przeniesiony do izolatki po czym James przeczuwa że sprawy się pogorszą do Sony wraca Mahone James zapewnia go że bez niego nie ucieknie i że jest mu przykro za to co spotkało Michaela. T-Bag i Whistler zawierają umowę T-Bag zajmie się tym aby Sammy już długo nie pożył a w zamian za to Whistler przyjmie go do ekipy. Mike zaczyna współpracować z generałem i mówi mu że James jest zamieszany w ucieczkę Zavala przesłuchuje Whistlera ten na początku niechętnie rozmawia o całej sprawie ale potem przyznaje się do współpracy z Michaelem i podaje nazwisko Gretchen Morgan.
Generał postanawia przeprowadzić akcję odbicia LJ’a która się nie powodzi a Zavala ginie.
Michael i James trafiają powrotem do Sony Michael oznajmia Whistlerowi że po wyjściu z więzienia będzie dla niego tylko zabezpieczeniem. Tym czasem Bellick został wyzwany na pojedynek który wygrywa poprzez oszustwo w walce. Fernando przekazuje paczkę ‘’adresowaną’’ ten zaś odbiera paczkę ale jej nie otwiera…..akcja nabiera coraz większego rozpędu ekipa obmyśla plan ucieczki z sony Bellick jest dumny ze swojego zwycięstwa a Sammy knuje coś w stosunku do Lechero…Nieoczekiwanie Sammyego odwiedza Augusto
mówi mu że dni Lechero są policzone i każe mu udać się do swojej celi i otworzyć paczkę.
Sammy słuch rozkazów i otwiera paczkę……………..w której znajduje pistolet.

Jak wam się podoba? Czekam na komentarze
Ostatnio zmieniony 2008-07-23, 22:49 przez Ernest, łącznie zmieniany 1 raz.
AutumnLeaf
Michael Scofield

Hmmm...strasznie ciężko mi się czytało, nie ma ani jednego przecinka a to okropnie utrudnia zrozumienie, przynajmniej dla mnie. Trochę więcej kropek by się przydało ;p
Poza tym kilka zjedzonych literek...
Nie jest źle, ale mogło być lepiej ^^
Ernest
C-Note

AutumnLeaf pisze:
Hmmm...strasznie ciężko mi się czytało, nie ma ani jednego przecinka a to okropnie utrudnia zrozumienie, przynajmniej dla mnie. Trochę więcej kropek by się przydało ;p
Poza tym kilka zjedzonych literek...
Nie jest źle, ale mogło być lepiej ^^
Ok dzięki za komentarz.....dobrze że napisałaś za te przecinki itp /Lubie szczere komentarze/
taki jak ten a nie /mydlenie oczu/
agulec
Michael Scofield

To samo co AłtumnL., przeczytałam niemalże jednym tchem przez brak przecinków, co dało taki rezultat, że prawie nic nie pamiętam z tego streszczenia i niewiele zrozumiałam.. no może tyle, że gdyby interpunkcja nie istniała to życie byłoby o wiele cięższe ^^
Mahonia
T-Bag

Zdecydowanie brak przecinków utrudnia czytanie ;-) Czasami musiałam się cofać i sama sobie w myślach wstawić przecinek, żeby skapować co należy do jakiego zdania ;-)
Ernest
C-Note

A co do treści to jest ok?
Mahonia
T-Bag

Ernest pisze:
Fernando przekazuje paczkę ‘’adresowaną’’ ten zaś odbiera paczkę ale jej nie otwiera…
Ale nie napisałeś kto odbiera ;-)
Ernest pisze:
z sony
powinno być z dużej litery bo to nazwa własna ;-)
Ale szkoda że nic o Mahone nie napisałeś, w końcu on też miał swoje przeżycia w tym odcinku ;-)
A poza tym to ok.
AutumnLeaf
Michael Scofield

W sumie to jest streszczenie i chyba najważniejsze informacje przekazałeś, nie ma co się zagłębiać w szczegóły. Gdyby były przecinki i kropki, zdania byłyby krótkie i pasujące do formy w jakiej piszesz.
Popracuj tylko trochę nad szykiem wyrazów w zdaniach, całość odpicuj i będzie gites ^^
Ernest
C-Note

Ok to teraz będę pracował nad interpunkcją zrobię streszczenie kolejnego odcinka a wy napiszecie czy jest jakaś poprawa...

[ Dodano: 2008-07-24, 11:12 ]
Streszczenie odcinka 3x10

Ekipa kontynuuje drążenie, tunelu.Lechero postanawia pójść na górę po coś do podparcia dziury.
Tym czasem Michael podpiera konstrukcję metalowym prętem aby była solidniejsza,lecz wie że taka podpórka,długo nie wytrzyma.Alex,Whistler,i Mike orientują się że Lechero,długo nie wraca,podejrzewają że dorwał go Sammy,i tak też się stało Lechero został przyłapany przez Sammyego który wyją broń i przystawił ją do głowy jeszcze obecnego ''szefa Sony''.
Powiedział mu że teraz on będzie rządził całym interesem,a Lechero nie ma tu więcej czego szukać lecz daruje mu życie,tylko ze względu na stare czasy.....
Sammy rządzi,pierwszym jego darem jest skrzynka gorzały dla tego który przyprowadzi Michaela.
W między czasie Linc wraz z Sofią udają się po zamówienie złożone przez Lincolna,u pewnego ''Handlarza''.Sofia nie ma zielonego pojęcia co Lincoln chce kupić u owego facet,lecz kiedy Burrows i handlarz dochodzą do sedna sprawy Sofia dowiaduje się że Linc,kupuje bombę,
a potem każe podłożyć ja Sucre w samochodzie Gretchen Morgan,słodki bo tak zaczęła mówić do niego Gretchen stosuje się do poleceń i podkłada bombę.
Akcja nabiera coraz większego rozpędu Michael wraz ze swoją ekipą wychodzą z tunel aby sprawdzić co stało się z Lechero...Cała trójka zostaje zauważona i ucieka do tunelu,gdzie zbiegają się ludzie Sammyego w raz z nim i zostają tam zabici (Sammyego przysypuje gruz,2 jego ludzi zostaje zastrzelonych, i 1 Mahone skręcił kark).
McGardy oferuje Michaelowi pieniądze, w zamian za to ten ma przyłączyć McGardyego do ekipy która ucieka.
Lincoln jedzie z Sofią do ''sklepu'' i daje jej pewną,''paczuszkę,po czym mówi ''Jeśli on cię tam nie zabierze,to ja na pewno'' i odjeżdża karząc Sofii iść do domu,ta otwiera paczuszkę i znajduje w niej breloczek ''wieżę Eiffla'' potem udaje się do domu i przetrzepuje całą szafę,w której znajduje torbę,a w niej drugie dno,i tajemniczą walizkę………
Wróć do „Fan Fiction - Twórczość własna”