NAJWIĘKSZA POLSKA BAZA DYSKUSJI I INFORMACJI O PRISON BREAK | Dołącz do nas!

[Streszczenie odcinka] 1x21 Go

Posty: 1 Strona 1 z 1
KhAn
John Abruzzi
Posty: 648
Rejestracja: 2007-08-21, 09:42


Michael grozi Popowi nożem w jego gabinecie – żąda pomocy w ucieczce.Trwają dalsze poszukiwania Bellicka, jego wóz stoi na parkingu przed Fox River więc obszar poszukiwań zamyka się w więzieniu jednak Fish naciska na Popa by ten powiedział, że z Bradem wszystko dobrze.
Ekipa ucieczkowa ma 1h aby uciec z więzienia. D.B Cooper czuje się coraz gorzej i bardzo krwawi.
C-Note chowa się przed braćmi z gangu dzięki czemu nie zostaje zabity – wie, że jeśli nie uda im się dziś uciec to będą jego ostatnie godziny życia.
Ekipa zaczyna ucieczkę przez dziurę w celi Michaela, następnie ruszają dalej rurami po drodze uciszając Brada ,który zdołał się uwolnić i wzywał pomocy. Sara nadal zastanawia się nad prośbą Scofielda o zostawieniu otwartych drzwi od swojego gabinetu.
Okazuje się, że Nick współpracuje z Johnem Abruzzi – więc porywa Veronice i ma zamiar zawieźć ją na lotnisko z którego mają odlecieć zbiegowie po drodze jednak ulega pani prawnik i wypuszcza ją dając instrukcje które ma wykonać po przylocie do Blackfoot.
Sara pozostawia drzwi otwarte – robi to zapewne z uczucia jakie czuje do Fisha.
Scofield włącza alarm przeciwpożarowy w psychiatryku co ułatwia im dostanie się do środka tam mówi Tweenerowi, że wie iż donosił Bellickowi i jak tylko przedostaną się za mur ma radzić sobie sam.
Nick jedzie po ojca tam jednak czeka już na niego człowiek Abruzziego, który zabija Adwokata i jego ojca.
Ekipa dostała się już do gabinetu, w którym przez okno a następnie po przewodach mają dostać się za mury więzienia.
Sekretarka Popa zauważa ,że nie ma go w gabinecie – rozpoczynają się jego poszukiwania. Okazuje się ,ze naczelnik był zamknięty w szafie - ogłoszony zostaje alarm.
Na miejscu ucieczki pojawia się Patoshik z radiem strażników szantażując ekipę udaje mu się załapać na ucieczkę. Przez mur przechodzi: Lincoln, Sucre ,T-Bag, Abruzzi, C-Note, Tweener, Patoshik, i Michael – D.B Cooper słabnie w gabinecie i rezygnuje z ucieczki wyjawia jednak Fishowi gdzie ukrył pieniądze - słyszy to jednak jeden z uciekinierów. Ostatni na linę wchodzi otyły kuzyn Fernanda jednak w połowie drogi urywają się przewody i zostaje on złapany przez strażników.

Źródło: telenowele.fora.pl
Posty: 1 Strona 1 z 1
Wróć do „Streszczenia odcinków (Sezon 1)”