Jak się dzisiaj czujesz?

Chwila relaksu: gry i zabawy forumowe. Posty pisane w tym dziale nie są liczone.
agulec
Michael Scofield

Zauważyłam, że często piszemy w różnych postach, jak się czujemy, co dzieję się w naszym życiu, co robimy.. i pomyślałam, że taki temat może się przydać :]
żeby było trochę 'Prisonowo' na początek cytat:
'Jest jednak jedna, dobra rzecz: spowiedź. Jeśli coś cię gryzie, wystarczy wyrzucić to z siebie. Muszę przyznać, że to dobre uczucie.
Pewnie dzięki uldze. Zwierzeniu się komuś innemu.'

Ja jestem bardzo przemęczona przez ciężką sesję i cholernie nic mi się nie chce robić.. albo inaczej - robię wszystko, żeby tylko nie robić tego co muszę - później będę tego żałować :D ale dobry humor mnie nie opuszcza ^^ i daje rade!!
Ostatnio zmieniony 2009-06-09, 00:12 przez agulec, łącznie zmieniany 1 raz.
MarQ
Michael Scofield

ja mam dzisiaj swietny hoomorek sam nie wiem czemu xD
troche glupio ze lukas tak odrazu sie obrazil na calego xD mogl sie obrazic tylko troche i po prostu zmienic swoje zasady rodem z obozu koncentracyjnego :D :D :D
ale ogolnie to super, tanirze sie gadu zepsulo, autumn woglole nie ma, b... nie moze wchodzic bo ma duzo nauki a ja- xD wsyztko z kompem jak najlepiej, i jedyne co musialem dzisiaj zrobic w odmu do szkoly to wypisac imiona 12 apostolow *buahaha*

buziaki ;*

Pozdrawiam xD

P.S.

niunia chciala zeby bylo cos o niej w moim poscie wiec pisze... coś xD
niunia
Michael Scofield

pfffff, ^^ to był taki zarcik z mojej strony :D :*

a ja mam humor średni.. :) znacznie mi sie poprawił.. bo godzinke temu było gorzej
AutumnLeaf
Michael Scofield

A ja byłam przez pół dnia zmęczona jak cholera a przez kolejne pół wściekła jak wszyscy diabli. Ot normalny dzień Autumn jak nie jest w depresji spowodowanej wrodzonym pesymizmem.
B...
Michael Scofield

a ja jestem zmęczona , niewyspana, mam zakwasy na dwóch palcach od klawiatury i mojej pracy maturalnej, zyc mi sie nie chce dzisiaj...
i jest coraz gorzej bo sie z kazda chwila pogrązam sie coraz bardziej i podobnie jak agulec robie wszystko tylko nie to co powinnam, jak sie ucze matmy to usypiam nad zeszytem o 8 wieczorem jak ogladam film to siedze do 3 nad ranem^^
poza tym jestem chora, czuje w kościach grype a w sobote mam studniówke i nie mam zamiaru wygladac jak królik z czerwonym nosem i podkrążonymi oczami! w ogóle dzisiejszy-a raczej wczorajszy dzien był beznadziejny, dodatkowo rozstroiła mnie wymiana zdan z pewnym szanowym byłym moderatorem na gg, który wyprowadził mnie całkowicie z równowagi :evil:

a teraz poprawiam sobie humor sluchając freefall'a który nastawia mnie bojowo do zycia, prawie jak 0,5 l powerade, który teraz pije

mam nadzieje ze jak wstane rano o 6 :!: :roll: :!: to bedzie lepiej i pomaszeruje z usmiechem na ustach do mojego ukochanego CG... a jak mnie spyta gosc na matmie to go mu skręcę kark! przysiegam!
AutumnLeaf
Michael Scofield

Kuwa faa...jednym słowem wszyscy jesteśmy optymistycznie nastawieni do życia xD
B...
Michael Scofield

oj zebys wiedziała...dzisiaj wybitna optymistka jestem^^
Alexxa
Mahone

Od niedizeli jestem chora i w domu siedzę ^^. Nie dośc, ze zaziebienie to jeszcze zapalenie ucha oO. Ale humor mam nawet dobry, bo już w końcu powoli zbliżają się ferie! :mrgreen:
Tanira
Michael Scofield

ja sobie siedze w domu poniewaz mam lenia i to takiego ze koniec xD humorek dopisuje tylko mi Autumn przysypia troche...
kuba107
Tweener

Choć mnie sie ferie kończą w tą niedzielę to humor i tak mi dopisuje 8-)
niunia
Michael Scofield

a ja jestem wesoła.. mimo, ze musze ciagle słuchac mojego kochanego nauczyciela.. grrrrrrrrrrr :[
madamebutterfly
Mahone

ja tam jestem wściekła i to na maksa.... moja mamka kazała mi dzisiaj " wypierdalać do babci" w ogóle dopiero wstałam a już zdążyłam sie pokłócić ze wszystkimi, którzy mi staneli na drodze.... co za zwalony dzień.... w ogóle :P
AutumnLeaf
Michael Scofield

Zmęczona...po przerywanym śnie...od godziny 5, czuję sie jak śmieć a muszę się jeszcze tłuc do busem...chryste...oczy wypalają mi dwie dziury w mózgu i boli mnie prawa ręka od pisania a nikt mi nawet nie współczuje, bo wszyscy myślą, że to fajna zabawa siedzieć do tej godziny. A uj wam w nos.
Tanira
Michael Scofield

w nos? hmmm ciekawie...stosujecie cos takiego ?xD
AutumnLeaf
Michael Scofield

w no, bo w du... to przyjemność xD nie dotarły do Poznania takie powiedzonka xD?
Tanira
Michael Scofield

to kulturalne miasto xD nie wiem gdzie ty żyjesz xD
agulec
Michael Scofield

AutumnLeaf pisze:
nikt mi nawet nie współczuje, bo wszyscy myślą, że to fajna zabawa siedzieć do tej godziny.
oO poszłaś spać godzinę przede mną xD ja ci współczuję, bo wiem jak sie czuje człowiek, który siedzi całą noc próbując coś stworzyć..spałam dzisiaj 1,5h, potem musiałam lecieć na uczelnie i nic do kija nie załatwiłam i właśnie idę spać bo aż mi niedobrze.
AutumnLeaf
Michael Scofield

to kulturalne miasto xD nie wiem gdzie ty żyjesz xD
a we wsie xD

oj agulec...nawet nie mam jak pocieszyć, bo kolejna noc przede mną...to forum mnie trzyma przy życiu ^^
B...
Michael Scofield

ja równiez jestem chora, mam zapalenie grdła i 2 dni zeby wyzdrowiec, a praktycznie to tylko jeden, dobrze ze nie mam kataru, bo to najgorsze cholerstwo na świecie... od rana leze, pije jakies musujace ohydztwa i ogladam tv- ale nie było mnie na matmie i t jedyny plus tego wszystkiego....o!
Alexxa
Mahone

B... pisze:
pije jakies musujace ohydztwa
Mi takie coś to nic nie daje;/. Od wczoraj mam antybiotyk i jest'fajnie' ;/. A lekarz chciał mi dać tylko na 3 dni zwolnienie! :evil:
B...
Michael Scofield

na do lekarza sie nie wybieram, bo mi sie zle kojarzy, ilekroć sie tam nie pojawię to wynajdują u mnie przerózne choroby...padalce jedne!!! mój lekarz rodzinny jest tak ograniczony, ze zadne tłumaczenia mu nie pomogą, zaraz bedzie, a wszystko dlatego ze "nie jesz miesa..." no co za... mozecie mi wytłumaczyc zwiazek grypy z dieta wegetariańską, bo ja nie czaje!!!

a do tego jeszcze wszycy sie na mnie drą, ze chodze zle ubrana do szkoły, ze nie nosze czapki, ze po domu chodze z krótkim rękawkiem a teraz jestem chora, choc ta grype przywlekł do domu mój ojciec i kolejno wszyscy padali jak muchy...
zero zrozumienia dal cierpień chorego człowieka
dziady przebrzydłe^^
MarQ
Michael Scofield

ojojoj

zycze ci poworotu do zdrowia :***

ja jak zwykle sie dzisiaj dobrze czuje, moj ukochany katar ktory mam od okolo 3 miesiecy ^^ powoli mija wiec... jest good xD
B...
Michael Scofield

i znowu ci sie nudzi^^ zazdroszcze Co tego ;-)
MarQ
Michael Scofield

lekcje zostawilem na pozniej xD
teraz czekam az ktos z foeum wejdzie na gadu bo nie mam z kim gadac :D ani zadnego filmu nie moge obejrzec... bo nie mam xD
AutumnLeaf
Michael Scofield

Rozżalona, zła wściekła. Życie jest do kitu, tylko kłody człowiekowi pod nogi rzucają, podróż busem cholernie mi się uśmiecha tak samo jak łażenie w nocy po Łodzi...czeka mnie dłuuuga noc, z butelką napoju energetyzującego jak zdąrze go kupić przed zamknięciem sklepu. Jestem głodna...nie mam nic do żarcia...jak zwykle mam dobry humor. Pieprzony optymista pełną gębą.
Wróć do „Chillout”