NAJWIĘKSZA POLSKA BAZA DYSKUSJI I INFORMACJI O PRISON BREAK | Dołącz do nas!

Shoutbox - rozmowy ;)

Chwila relaksu: gry i zabawy forumowe. Posty pisane w tym dziale nie są liczone.
Nero
Lincoln Burrows

Otóż postanowiłem co jakiś czas zbierać nasze rozmowy z shoutboxa do jednego pliku. Potem razem się pośmiejemy ;) Oto rozmowa jakoś sprzed 1-2 tygodni:

[Wczoraj 17:17] Morgoth: ... jakbyście zobaczyli jak zrewolucjonizowałem swoje stanowisko komputerowe, to byście umarli ze śmiechu xD
[Wczoraj 17:28] edzik: Rosyjski jest spoko :D . 5 dostałam dzisiaj :D
[Wczoraj 17:50] B...: zdolny edzik...D:
[Wczoraj 17:55] Dominik676: to ja też powiem, że matma jest spoko: 3 dostałem dzisiaj xD
[Wczoraj 17:58] B...: ja nic dzisiaj nie dostałam,...:/ miałam tylko (lub az) wf :P
[Wczoraj 17:59] Nero: Kujon edzik! Ja dziś zostałem obsypany piątkami: 2x angielski i 1x fizyka. O ile to pierwsze nie jest żadnym zaskoczeniem(czytanie? pestka) to z fizyki nieco się zdziwiłem.
[Wczoraj 18:01] Nero: Rosyjski jest najgorszym przedmiotem w szkole - na semestr była trója i żadnej cząstkowej piątki... teraz idzie mi trochę lepiej, oceny nieco bardziej idą w stronę czwórki. :P
[Wczoraj 18:03] Dominik676: czytam właśnie temat o ostatnio oglądanych filmach i post sylwka1005 dal mi do zorzumienia, ze on ma chyba lekkiego fioła na punkcie pilki noznej;]
[Wczoraj 18:04] Dominik676: oczywiscie sylwek jak Cie obrazilem to sorry ;d
[Wczoraj 18:04] Nero: raczej na punkcie Zidane'a xD
[Wczoraj 18:05] B...: To jest nienormalny schiz a nie lekki fioł. Ja przepraszac nie bede, takie sa fakty.
[Wczoraj 18:07] Dominik676: xd
[Wczoraj 18:07] edzik: Edzik zdolny (do wszystkiego :D ). Z ruska ogólnie mi idzie, a jak juz mama dorzuci swoje trzy grosze to wogóle...w zeszłym roku prawie miałam na semestr 6 :D
[Wczoraj 18:08] edzik: Sylwek jest bardziej zakrecony na punkcie zidana niz ja na punkcie Miśka :P
[Wczoraj 18:08] agulec: jeny, juz dawno nie musialam robic porzadku xD wiosna idzie i sie zaczyna xD
[Wczoraj 18:09] B...: no nie moge sie nie zgodzic ;]
[Wczoraj 18:09] B...: kijaszek pojdzie w ruch...przez zimę pewnie Ci się tam trochę zastał...teraz mozesz zrobic rozgrzewkę sobie...przed 17 D:
[Wczoraj 18:09] agulec: ale szalejcie, szalejcie :D
[Wczoraj 18:10] edzik: a ja sie wierszy Mickiewicza uczę, bo mi kazali na konkurs xd
[Wczoraj 18:10] agulec: 17 to mi się ten kijaszek złamie xD
[Wczoraj 18:10] agulec: coś tak czuję
[Wczoraj 18:11] agulec: będziesz recytować? :D
[Wczoraj 18:11] Dominik676: ja to sie ciesze, ze pierwszy raz od dwoch tygodni nie mam nic do nauki;)
[Wczoraj 18:12] B...: bozesz Ty moj a ile ja mam nauki...xD | edzior jaki wiersz? do M***? xD
[Wczoraj 18:12] edzik: no ponoc...po raz pierwszy chyba
[Wczoraj 18:13] B...: jak ja nienawidziłam mówic wierszy...mówic...bo tego nie mozna bylo nazwac recytacja....xD
[Wczoraj 18:13] Dominik676: ucz sie, ucz xD
[Wczoraj 18:14] edzik: no chyba..jakos najbardziej mi podchodzi... ma do wyboru jeszcze sen i rozmowe
[Wczoraj 18:16] B...: wez do M*** i sie wczuwaj w niego D:
[Wczoraj 18:19] agulec: haha chyba każdy musiał recytować w życiu chociaż raz jakiś wiersz xD tez tego nienawidzilam i w moim przypadku to też była "recytacja" xD
[Wczoraj 18:19] edzik: No włąsnie chyba go wezmę...tylko jest dwa rzay taki jak sen czy rozmowa xd...ale co tam.Można sobie wyobrazić ze się mowi do kogoś i wiesz...:P
[Wczoraj 18:19] edzik: e tam za recytacje łątwo dostac dobra ocene...
[Wczoraj 18:21] B...: ale jaki stres...xD
[Wczoraj 18:22] edzik: wole recytowac niz spiewac!
[Wczoraj 18:23] agulec: ooo to też było straszne oO a graliście przymusowo na flecie? xD
[Wczoraj 18:24] Dominik676: gralismy:) ale spiewania nie mialem
[Wczoraj 18:26] B...: ja nie umiem obsługiowac nut w ogole.
[Wczoraj 18:27] edzik: ja nie bo przez pierwsze dwa lata mialam goscia, ktory kazal nam tylko spiewac i bylo spoko bo w kalsie bylo glosno spiewało sie cicho i luz, ale w tym roku przyszedł nowy, taki młody zaraz po studiach :P . Śpiewanie to był straszny stres, ale kiedys mi tam powiedziął, że ładnie śpiewam i dostałąm 5+ :D . Z tego co sie orientuję pierwsze kalsy będa się uczyc :D
[Wczoraj 18:27] B...: serio prędzej zrozumiem jakąs fizykę kwantową czy cos niz nuty. Nie czaje jak można na podstawie nut cos zagrac lub zaspiewac jakos xD no masakra /o\ ja w gimn miałam muzyke z ciotka i stw ze nie bede spiewac a jej było głupio mi szmaty wstawiac xD
[Wczoraj 18:27] Dominik676: na flecie sie fajnie gra:) a gracie na jakichs instrumentach w ogole? ale nie ze z przymusu, ale tak dla siebie
[Wczoraj 18:28] edzik: Nut to ja nawet nie znam :D Tzn wiem jakie sa, ale ktora to ktora to juz gorzej :P . Spadam, bede potem
[Wczoraj 18:29] edzik: ja nie gram na niczym (poza nerwami), ale bardzo bym chciała na perkusji lub na gitarze elektrycznej oł jeah
[Wczoraj 18:30] B...: mnie jakos nie ciagnie w te rejony xD
[Wczoraj 18:31] B...: nie mam słuchu, wzrok jeszcze trace od kompa...dramat /o\
[Wczoraj 18:32] agulec: ja kurde znalam kiedys nuty - do grania na flecie byly potrzebne xD A tak nie z przymusu to brzdękam troche na gitarce :D
[Wczoraj 18:33] agulec: mnie ciągnie, odprężające to jest takie^^
[Wczoraj 18:35] B...: ja tam nie wiem...nigdy nie probowałam w sumie. Ale cos czuje ze nie mam takich zdolnosci^^
[Wczoraj 18:37] agulec: początki są dość ciężkie, trzeba duzo silnej woli zeby nie rzucic gitary w kąt^^ im dalej tym łatwiej :] Właściwie to zawsze mi się marzyło, żeby grać na jakimś instrumencie klawiszowym, ale że nie było stać mnie nawet na keyboarda, to kupiłam sobie chociaż to xD ale fajnie jest, nie żałuje :D
[Wczoraj 18:39] agulec: a dlaczego Ty masz właściwe teraz tyle wolnego czasu? xD jakiś egzamin coś, nic? xD
[Wczoraj 19:15] B...: nic :D 20 mam pierwszy kolos 'przedzerówkowy' i wlasciwie wtedy zaczyna mi sie sesja ....i tak bedzie trwac do konca czerwca xD ale poki co luz :D
[Wczoraj 19:55] edzik: podejrzewam ze mi tez by nie szlo. Jestem zupelnym antytalnetem pod kazdym wzgledem :D . Spiewac nie umie, rysowac nie umiem, a wf to juz wogole...chyba jeszcze nie bylo takiego osobnika jak ja :D
[Wczoraj 20:12] Nero: Grać umiem tylko na flecie, ale całkiem nieźle. W II klasie miałem prawie 6. Chciałbym nauczyć się gitary basowej albo wiolonczeli, ale nie mam możliwości i czasu na takie rzeczy.
[Wczoraj 20:26] edzik: Może trójkat? :D
[Wczoraj 20:50] Nero: Nie pociągają mnie tak skomplikowane instrumenty, Edzik xD
[Wczoraj 21:27] edzik: Hehe, nie wiem jak można opanować sztukę gry na takim instrumencie :D
[Wczoraj 21:32] Dominik676: no ja właśnie też mam zamiar pouczyc sie gry na gitarze, tylko ze mna bedzie o tyle latwiej, ze moj brat tez gra ;]
[Wczoraj 21:46] edzik: Ja musiałabym najpeir kupic...wiem, ze brat osił się z takim zamiarem, ale nie wiem co on tam wykombinował. Teraz to chyba już za późno bo czasu bedzie coraz mniej na dodatkowe zajęcia
[Wczoraj 21:52] agulec: edzik, kalambury są fajne xD
[Wczoraj 22:15] Nero: mnie tata trochę na gitarze zaczynał uczyć, bo gra świetnie na klasycznej... ale praca zabiera mu czas na takie rzeczy. Może kiedyś...
[Wczoraj 22:26] edzik: no wiem, że fajne
[Dzisiaj 23:09] sylwek1005: wyniki 1/4 LM: Manchester United-Fc Porto 2:2[mała sensacja], Villareal-Arsenal Londyn 1:1, jutro grają: Bayer Monachium-Fc Barcelona, Fc Liverpool-Chelsea Londyn
[Dzisiaj 23:10] edzik: no i co w związku z tym?
[Dzisiaj 23:15] sylwek1005: it is just a sport information for people who are interested in football :-D
[Dzisiaj 23:27] sylwek1005: ok, pora zamknąć powieki, close your eyes I'll kiss you, tomorrow I'll miss you :lol:
[Dzisiaj 23:55] B...: O_o
[Dzisiaj 0:55] Piotras003: Fc PORTO xD xD xD Witam wszystkich ;-)
[Dzisiaj 9:34] sylwek1005: tak, czyżby powtórka z historii i Porto po raz kolejny wyelimunuje Man.Utd, ahha, gdyby nie koszmarny błąd Bruno Alvesa to Porto by nawet wygrało, ale 2:2 na wyjeździe ne jest złe :)
[Dzisiaj 13:57] Dominik676: ;d
[Dzisiaj 14:03] Nero: Nie zasypuj nas i shoutboxa wynikami. Zapewne kogo to intersuje to znadzie sobie w necie.
[Dzisiaj 15:08] edzik: Popieram Nero :)
[Dzisiaj 19:39] sylwek1005: Nero, wyniki zajęły tylko jedną linijkę !!! I tak w shoutboxie nie ma nic cennego
[Dzisiaj 19:40] sylwek1005: podawanie wyników to nie reklama czy spam !!!
[Dzisiaj 19:56] edzik: Sylwek, studiujesz juz cos?
[Dzisiaj 20:32] B...: własnie w sb sa bardzo cenne rzeczy...ja bym sobie dala spokoj gdyby nikt nie odpowiadal na to co pisze, a juz na pewno wtedy gdy ktos otwarcie mowi ze te inf sa zbedne! o.O
[Dzisiaj 21:07] Nero: Sylwek, różnica polega na tym, że wyniki są stałe i można je znaleźć w internecie, a naszych rozmów o codziennych sprawach nie znajdziesz nigdzie i w przeciwieństwie do tych wyników, znikają one wraz z pojawianiem się różnych postów, jak np. te wyniki.
[Wczoraj 21:11] sylwek1005: oki, oki, bez łachy :P
[Wczoraj 21:28] sylwek1005: hah,widzę że rozruszałem temat o niszczeniu marzen
[Wczoraj 21:29] sylwek1005: THIERRY DANIEL HENRY na 4:0....
[Wczoraj 21:30] sylwek1005: szkoda Riberiego, jako jedyny prezentuje klase w bayernie
[Wczoraj 22:28] Xaneta: ojej...
[Dzisiaj 23:16] edzik: ide spać...a przynajmniej spróbuję zasnąc, co nie będzie latwe po tym co moje oczęta zobaczyły *_*
[Dzisiaj 23:18] agulec: hehehe ;D
[Dzisiaj 23:22] agulec: e tam, będzie jakiś dobry sen xD
[Dzisiaj 23:25] edzik: byle Paul mi sie przyśnił, w jakiejkolwiek odsłonie...no może poza wersją hippisowska xD-tej bym nie chciała :P . Kiedyś mi się śniło, ze uciekałąm z nim przez jakies miasto...wiem, jestem chora :D
[Dzisiaj 23:33] Handcannon: Jesteś... nie no żart xD witajcie w nocy :D o co Ja widze opcja edytowania :D
[Dzisiaj 23:43] agulec: macie edycje w shoucie? :D
[Dzisiaj 23:46] Handcannon: Ja mam, widze że PB Filmowo rośnie w siłe xD
[Dzisiaj 23:51] agulec: no ja to juz mam dawno "władze" w shoucie ;) xD ale nie wiadzialam, że Wy też macie :D
[Dzisiaj 23:54] Handcannon: oj no widzisz nie długo się okaże że różni nas tylko odcień zieleni :D
[Dzisiaj 23:59] Dominik676: dobry wieczór;)
[Dzisiaj 23:59] Handcannon: Witka ;)
[Dzisiaj 0:03] agulec: :D ale nie macie kasowania! HA! xD | hej!
[Dzisiaj 0:06] Handcannon: eeee aaa my mamy cytowanie selektywne... :lol: nie no głupie wygrałaś :D
[Dzisiaj 0:07] agulec: cytowanie selektywne w shoucie? xD kurde przegrałam xDD
[Dzisiaj 0:08] Dominik676: dzisiaj mozna sobie dluzej posiedziec:)
[Dzisiaj 0:10] Handcannon: aaa nie no Ja gadałem o całokształcie a nie o Shoucie :P
[Dzisiaj 0:11] agulec: hyhy ;) | Macie już wolne jutro?^^
[Dzisiaj 0:13] Handcannon: tak tak wolne a oceny same się nie dostaną nie wiem po kija oni robią tyle tego wolnego :/
[Dzisiaj 0:15] agulec: a co? uciekają jakieś ważne przedmioty..? hmm.. odpocząć też trzeba ;)
[Dzisiaj 0:19] Handcannon: no do końca roku zostało nie wiele, oceny mnie nie zadowalają, a odpocząć se odpoczałem na rekolekcjach no i jest jeszcze jeden powodzik dla któego chciałbym pójść do szkoły :D
[Dzisiaj 0:20] agulec: ...dziewczyna? :D
[Dzisiaj 0:21] sylwek1005: oglądał ktoś może skróty LM na tvp2???
[Dzisiaj 0:22] Handcannon: ...nie ...no jak nie spiernicze to może kiedyś :roll: ... xD
[Dzisiaj 0:23] Handcannon: sylwek nie wiem czy wiesz ale piłka mnei interesuje tak jak to czy królowa siedzi teraz w kiblu...
[Dzisiaj 0:24] agulec: hahahaha xD
[Dzisiaj 0:24] agulec: jaki tekst xD
[Dzisiaj 0:26] sylwek1005: ok, dobranoc wszystkim, ja dziś śpię z nową piłką :P nawet fajna jest :D bonne nuit
[Dzisiaj 0:27] Dominik676: ja tam się cieszę, że wolne. przynajmniej raz się wyśpie. A poprawić oceny po egzaminach chyba jeszcze zdążę poprawić
[Dzisiaj 0:27] agulec: o w morde xD dobranoc :D
[Dzisiaj 0:27] Dominik676: ale mi ostatnie zdanie wyszlo:)
[Dzisiaj 0:28] sylwek1005: hey, Handcannon tylko bez takich porównań!!! Ok teraz już wiem..... :/
[Dzisiaj 0:28] Handcannon: sylwek maniaku piłkarski dobranoc :D PS. nie lubisz królowej? xd
[Dzisiaj 0:29] agulec: prównanie jak najbardziej obrazujące podejście Handcannona do piłki nożnej, nie do Ciebie ;)
[Dzisiaj 0:30] sylwek1005: królowej???? nie wiem co masz na myśli...hah, piłeczka w barwy Francji, miodzio, ahah jutro się wybróbuje :D
[Dzisiaj 0:31] Dominik676: zycze milego wyprobowywania;)
[Dzisiaj 0:32] agulec: Dominik - z tego co się dzisiaj dowiedziałam od kolegi Handcannona :D macie nową opcję - edycja shoutboxa, literka "e" przed czasem wysłania posta, można poprawić :]
[Dzisiaj 0:33] agulec: e tam, jeszcze się zniszczy xD
[Dzisiaj 0:33] Dominik676: eee to "e" to edycja?? ale niespodzianka, ja myslalem ze to oznacza, ze to moja wiadomosc
[Dzisiaj 0:33] Dominik676: a to juz dosc dawno ta opcja jest:)
[Dzisiaj 0:33] Handcannon: no, że ... nevermind :P więc miłego grania ;) ma tu ktoś pewność siebie na sprzedaż? xD
[Dzisiaj 0:34] sylwek1005: ta opcja jak pamiętam była od początku, tzn jak się tu znalazłem...
[Dzisiaj 0:35] Dominik676: spac mi sie chce;/
[Dzisiaj 0:36] sylwek1005: dobra nie zagadujcie mnie, bonne nuit amigos :D
[Dzisiaj 0:37] Handcannon: good bye mate
[Dzisiaj 0:37] agulec: xD | mi też, spadam się pakować, papa..! :D
[Dzisiaj 0:38] Handcannon: papa :* :D
[Dzisiaj 0:40] Dominik676: ja tez bede powoli szedl:) dobranoc
[Dzisiaj 0:41] Handcannon: dobranoc ;)
B...
Michael Scofield

hehe dobry pomysł :mrgreen:
Niektore teksty z sb zasługują na upamiętnienie zdecydowanie.

< ale kurczę widzę, ze musze ograniczyc emoty :lol: >
Pam
T-Bag

Sympatyczne :D Wstawmy teraz ta rozmowe z pemeko... ;) agulec bedzie miala co czytac...
edzik
Michael Scofield

Hehe, mnie sie bardzo podoba, bo po takiej długiej nieobecności chetnie się dowiem co tu się działo :)
Nero
Lincoln Burrows

Nieco dłuższa dyskusja:

[Dzisiaj 16:38] Pam: jol ziom xD :*
[Dzisiaj 16:38] Pam: i jak zawsze klotliwy Nero na horyzoncie ;D co tam??:D
[Dzisiaj 16:39] pemeko: ????}
e [Dzisiaj 16:39] Nero: nie kłótliwy, tylko nie znoszę trollów na forum
[Dzisiaj 16:39] pemeko: nero zamknij ryja
[Dzisiaj 16:40] pemeko: v
e [Dzisiaj 16:40] Nero: podskakujesz trollu?
[Dzisiaj 16:40] Pam: oj oj ;o ryj ma swinia i ty ;) wiem, ja tez nie lubie takich trollow ;D a alexx sie odzywal czy przystopowal??:D
[Dzisiaj 16:41] Pam: ale tu wiocha powialo xD
[Dzisiaj 16:41] pemeko: pedal
[Dzisiaj 16:41] B...: O.o
[Dzisiaj 16:42] Pam: jaki wiochman xD ty, Zgredku nie podskakuj, bo siejesz postrach xD
e [Dzisiaj 16:42] Nero: nie bylo alexxa na szczęście, ale pemeko chce mu chyba dorównać
[Dzisiaj 16:42] pemeko: noob
[Dzisiaj 16:42] Pam: wlasnie widze ;Pp
[Dzisiaj 16:42] Pam: daleko nie zajdzie :D
[Dzisiaj 16:43] pemeko: powie ktoskiedy ???
e [Dzisiaj 16:43] Nero: to bardzo dobre forum, ale widzę, że nawet takich niedorozwojów tutaj znosi
[Dzisiaj 16:44] Pam: jak beda to bedzie chyba w poscie, no nie?? wez tu nie nerwuj tych super ludzi ;)
[Dzisiaj 16:44] pemeko: chujowe forum
[Dzisiaj 16:44] Tomek3174: Cos ci sie nie podoba to wypad !!!
[Dzisiaj 16:45] Pam: ausch to po kiego tu przychodzisz, wiochmenie??
e [Dzisiaj 16:46] Nero: Tomek, jedyne, co pemeko podoba się w tym forum to wnerwianie nas.
[Dzisiaj 16:46] pemeko: to mnie wyjebcie
[Dzisiaj 16:46] Pam: kurcze wrocilam a ile sie zmienilo :O nie do pomyslenia ;>
[Dzisiaj 16:46] B...: kiepska pogoda dzisiaj.
[Dzisiaj 16:47] Pam: a tak poza tym to witaj Tomku ;D My sie jeszcze nie znamy xP
[Dzisiaj 16:47] Pam: no z lekka, B.. ;) jutro ma niby lac, a w niedziele na bierzmowanie u mnie ma byc ladnie
e [Dzisiaj 16:47] Nero: Jutro zrobi się tutaj pewnie spory ruch.
[Dzisiaj 16:47] Tomek3174: Wy tak zawsze sie z nim użeracie? xD
e [Dzisiaj 16:48] Nero: Bierzmowanie... zazdroszczę daty.
[Dzisiaj 16:48] pemeko: nieeee
[Dzisiaj 16:48] Pam: Nero tak :D ja sie wlasnie dolaczylam x]
[Dzisiaj 16:48] B...: Tomku czy Ty nie masz nic innego do roboty o 6:06 tylko sie rejetrowac na forum? xD
[Dzisiaj 16:48] Pam: a ty kiedy masz??
e [Dzisiaj 16:48] Nero: Tomek - kiedyś przyłaził tu taki alexx, który po nazwaniu go trollem zaczął straszyć policją, sądami itp. Pemeko chyba pierwszy raz.
e [Dzisiaj 16:49] Nero: Nie ma co gadać. 15 października, czyli już w liceum. :/
[Dzisiaj 16:49] Pam: nie no ten to byl asior xD szkoda ze go tu nie ma x] tesknie za nim xPp
[Dzisiaj 16:50] Pam: lohohoho :shock: a jak tam przed egzaminami?
[Dzisiaj 16:50] Tomek3174: Mam co robic akurat musiałem sie pouczyc xD
[Dzisiaj 16:51] B...: co za róznorodnosc i powiew nowosci emotowych z Twych wpisów sb'owych bije Pam :D
e [Dzisiaj 16:51] Nero: Ja się nie uczę. Choc teraz to na wielu przedmiotach powntarzamy ciągle wiadomości z klas 1-3.
[Dzisiaj 16:51] fourth: Siema wszystkim.
e [Dzisiaj 16:52] Nero: Cześć.
[Dzisiaj 16:52] Tomek3174: Tzn ja przywędrowałem tu z forum losta,wstałem wcześnie rano i masz
[Dzisiaj 16:53] Pam: my tak samo... ale najgorzej jest na bioli ;/ jak zacznie klapac ta swoja zabojadowa morda to mi sie niedobrze robi ;/ / B.. cos ostatnio lubie emoty :D / jool fourth
[Dzisiaj 16:53] B...: dobrze postapiłes rejetrujac sie tu hehe, jak z reszta sam widzisz ^^
[Dzisiaj 16:55] Tomek3174: Tu sie jakoś tak,więcej dzieje ;)
e [Dzisiaj 16:55] Nero: U mnie fizyka. Mialem już piątą lekcję z powtórzeniem i 4 kartkówki z tego za mną.
[Dzisiaj 16:55] Pam: bardzo mile towarzycho ;) (oprocz trolli x]) , ciepla atmosfera ;x itd. itp. ;)
[Dzisiaj 16:56] Tomek3174: aaa jutro zapewne bedzie tu chaos
[Dzisiaj 16:56] Pam: a nam oprocz bioli ciskaja jeszcze testami z polaka, matmy i jezyka... uhh, nie znosze tego ;/ dobrze ze to juz za 5 dni sie konczy ;{
[Dzisiaj 16:57] Pam: moze moze ;) nigdy nic nie wiadomo :D
[Dzisiaj 16:57] B...: chaos bedzie ale agulec wpadnie z kijaszkiem i maczeta i go rozgoni ...chyba xD
[Dzisiaj 16:57] fourth: Ja jestem teraz w klasie maturalnej, za tydzien mamy zakonczenie roku i w szkole nic się nie dzieje, zresztą i tak nikt na lekcje nie chodzi.
[Dzisiaj 16:58] Pam: jakby byl tu alexx to by powiedzial: "za przeklenstwa i bluzganie skladam pozew do sadu" xP
[Dzisiaj 16:59] B...: to czemu sie nie uczysz? :D
[Dzisiaj 16:59] B...: ej ale gdzie jest edzior? ^^
e [Dzisiaj 17:00] Nero: moja siostra też ma za tydzień wakacje... i to całe 5 miesięcy, a ja do czerwca muszę czekać... :/
[Dzisiaj 17:01] Pam: ja nic nie wiem :) ostatnio z nia gadalam 25.03.2009 o godz.16.26 :D
e [Dzisiaj 17:01] Nero: *
[Dzisiaj 17:01] Pam: znajdzie sie ;)
e [Dzisiaj 17:02] Nero: Pam, na jaki profil idziesz do ogólniaka(jeśli idziesz)?
[Dzisiaj 17:03] Pam: na bio-chem
e [Dzisiaj 17:04] Nero: samobójstwo! Siostra cioteczna mi tak odradzała ten profil, bardzo mało czasu, cały czas uczenie się przez 3 lata...
[Dzisiaj 17:05] B...: nie idz na taki Pam, nie idz ;]
[Dzisiaj 17:06] Pam: na politechnike nie pojde, bo nie lubie matemy ;D nie ide na zadny profil z polakiem ani gegra czy wosem... akurat sa to moje ulubione przedmioty i tu akurat pasuje
[Dzisiaj 17:07] Pam: dam se rade ;) najwyzej
[Dzisiaj 17:08] B...: Tak Ci sie tylko wydaje hehe ;] a na biol-chem. trzepia z matmy i fizyki także, wiec wiesz :P
[Dzisiaj 17:08] B...: znaczy wydaje Ci sie ze nie lubisz lub lubisz xD nie ze dasz sobie rade :D
e [Dzisiaj 17:08] Nero: ja idę na językowy - rozszerzony angielski to jest to ;P Jeszcze by się geografia przydała(niby coś tam więcej jest, ale mało).
[Dzisiaj 17:10] B...: Tylko zebys ang nie miał czasem z wychowawca, jak tak miałam i w koncu wychodziło mi 5 h lekcj wych. w tygodniu xD
[Dzisiaj 17:11] Pam: lol :) lubie te przedmioty :D ale gdyby nauczyciele byli lepsi to bym sie nie pogniewala... ostatnio bylam na otwartych drzwiach w 1LO i zamarlam z wrazenia.. cudnie tam jest :)
[Dzisiaj 17:12] B...: zaczynaja pojawiac sie ludzie z fajnymi nickami xD to jedyna zaleta tego przepremierowego zamieszania D:
[Dzisiaj 17:13] Pam: mykam do znajomej na fete.. jeszcze pozniej czeka mnie wypad z kumplem do kina... jeeezu bede dzisiaj tak z*****a ze hej ;/
[Dzisiaj 17:36] Dominik676: dobry;]
[Dzisiaj 17:37] Tomek3174: yoo
[Dzisiaj 17:37] B...: joł joł :D
[Dzisiaj 17:38] fourth: hello
[Dzisiaj 17:38] Dominik676: myslalem ze odcinek bedzie dzisiaj:)
[Dzisiaj 17:39] fourth: dzisiaj będzie w stanach :)
[Dzisiaj 17:41] Tomek3174: You was wrong
e [Dzisiaj 18:16] Nero: Jeśli mieszkasz w stanach to owszem, dzisaj będzie.:)
[Dzisiaj 18:23] Naku: hej hej :) zdjęcie mojego Dominika bierze udział w konkursie , prosimy o głosy co 24 h :) 0 http://ebobas.pl/konkursy/zobacz_zdjecie/14 DZIĘKI z góry
[Dzisiaj 18:24] Naku: linka oczywiście możecie porozsyłać po znajomych :-) http://ebobas.pl/konkursy/zobacz_zdjecie/14
e [Dzisiaj 18:38] Nero: Cześć Naku. Dzisiaj oddałem głos, ale do jutra pewnie zapomnę ;)
[Dzisiaj 18:41] Naku: Nero , dzięki , każdy jeden głos się liczy :D Nie zapomnisz , jak jutro linka znów tu wkleję ;)
[Dzisiaj 18:41] Naku: albo może wątek założę na forum , tylko nie wiem czy mi go nie zamkną ;-)
[Dzisiaj 18:54] agulec: Naku - trochę to taki spam, ale przymykam oko na czas trwania konkursu ;)
[Dzisiaj 19:21] Naku: agulec - dziękować :) To tylko do 8 maja :]
[Dzisiaj 20:02] Dominik676: siema;)
e [Dzisiaj 20:03] Nero: Cześć Dominik.
[Dzisiaj 20:12] Tomek3174: Cześć wam
[Dzisiaj 20:14] Dominik676: odcinek jutro, nie?
[Dzisiaj 20:15] Tomek3174: Tak bedzie z rana ;)
[Dzisiaj 20:20] Tomek3174: Tzn najlepiej będzie pobrać z rana,mniejszy tłok
e [Dzisiaj 20:23] Nero: Ciekawe, czego mamy się spodziewać: kolejnej katastrofy typu 16 odcinek, czy czegoś lepszego na mierę 2 sezonu?
[Dzisiaj 20:25] Tomek3174: Według mnie lepszy był 1 sezon niz 2
[Dzisiaj 20:26] B...: cos gorszego niz katastrofa typu 16 odcienek, ktory dopiero dzis widziałam i mi sie 17 odechciało^^
[Dzisiaj 20:29] Tomek3174: huh musze przygotować miejsce na dysku,aby w ogóle sciągnąć ten odcinek :)
[Dzisiaj 20:30] Dominik676: no niestety nowe odcinki nie zmienia juz chyba tego ze to najgorszy sezon PB
e [Dzisiaj 20:32] Nero: Tomek, ja też tak uważam. Ale oni muszą się postarać o odcinek chociażby na miarę 2 sezonu, bo takiego hitu jak FR już nie zrobią.
[Dzisiaj 20:34] fourth: Jak myślę o jakości PB to przypomina mi się przysłowie: Im dalej w las tym więcej drzew.
[Dzisiaj 20:34] B...: ja sie fajerwerków nie spodziewam tak czy inaczej :P
[Dzisiaj 20:35] B...: w ogole juz nawet nie jestem za bardzo ciekawa jak zakonczą te wszystkie wątki, którymi wczesniej sie tak interesowałam...teraz mysle tylko, zeby to skonczyc^^
e [Dzisiaj 20:38] Nero: A ja już w ogóle nie pamiętam, co było w ostatnim odcinku haha. Ale nie chce mi się go oglądać.
[Dzisiaj 20:43] baxell: Myślałem, ze "zepsucie się" PB spowoduje to samo u Lostów (jak narazie trzymają poziom :D ) i, że W końcu Michael z Lincem trafią na wyspę ^^
[Dzisiaj 20:50] B...: Nero nic ciekawego xD | Losty tez troche sie 'popsuły' ale 5 sezon jest rzeczywiscie jakos nadspodzienie dobry^^
[Dzisiaj 20:55] pemeko: ghj
[Dzisiaj 20:56] Tomek3174: Kurcze,znowu on...
e [Dzisiaj 20:59] Nero: Ignorujmy go to mu się odechce.
[Dzisiaj 21:01] Xaneta: siema ludzie o.O chyba musze zaczac nadrabiac o.O
e [Dzisiaj 21:02] Nero: Czesc, czenu cię tak długo nie było?
[Dzisiaj 21:08] Xaneta: a nie wiem wogóle. wiecznie siedz przed kompem i narzekam zamiast tu wejść. ech ech.
[Dzisiaj 21:11] B...: Xaneta jest emo, mówie Wam xD
[Dzisiaj 21:12] Xaneta: spadaj xD
[Dzisiaj 21:13] Xaneta: nie jestem emo i mogłabym nawet fotoshe zaprezentować ale nie. ;D
[Dzisiaj 21:14] B...: zaprezentuj, bo na słowo nie uwierze xD
[Dzisiaj 21:14] Dominik676: ;] zawsze jak wbijam na kompa na samym poczatku wchodze na forum;]
[Dzisiaj 21:14] Xaneta: jestem niefotogeniczna! xDD
[Dzisiaj 21:17] B...: e tam co Ty gadasz xD | Dominiku- bardzo dobrze :D ja tez...znaczy prawie zawsze^^
[Dzisiaj 21:18] Dominik676: takie przyzwyczajenie chyna
[Dzisiaj 21:18] B...: Xan ale Ty mozesz byc takie emo wewnetrzne, nawet by to bardziej pasowało, wiec fota nie pomoze i tak xD trzeba tu mocniejszego dowodu. oooo a moze Ty wiesz gdzie sie edzior podzial? bo jej tu nie widac jakos, az dziwnie xD
[Dzisiaj 21:19] Xaneta: edzior sie pewnie uczy xDD
[Dzisiaj 21:20] agulec: edziol ostatnio marzyla o nowym komputerze, wiec moze ma jakis już na wykonczeniu, który sie wlasnie wykonczyl xD
[Dzisiaj 21:20] Xaneta: do emo wewnetrznego mi daleko xD nawet bardzo ostatnimi czasy :D
[Dzisiaj 21:21] B...: pewnie oglądała FF dniami i nocami i przepalila procesor albo inna srubkę xD
[Dzisiaj 21:21] Xaneta: to tez mozliwe ;D
[Dzisiaj 21:22] B...: ej glowa mnie boli juz 4 dzien cały czas, tabletki nie działaja, sen nie dziala, kawa nie działa, musze znalezc jakiegos znachora tudziez szamana chyba
[Dzisiaj 21:24] Xaneta: kolesia se znajdź. może przejdzie ;D
[Dzisiaj 21:25] agulec: moze za duzo kawy, za duzo tabletek i za duzo snu? xD
[Dzisiaj 21:25] B...: ide za 5 minut 21:30- dobry godzina, zeby zaczac cos robic /o\
[Dzisiaj 21:34] krupson: idż pobiegaj albo się poruszaj bo przed kompem siedzieć to też nie za dobrze dotleń się
[Wczoraj 21:59] Skeniol: kiedy bedzie next odcinek ? dzis w nocy ?
[Wczoraj 22:15] Naku: rano :)
[Wczoraj 22:17] Naku: zaglosujcie na Dominika please :) http://ebobas.pl/konkursy/zobacz_zdjecie/14 dzieki z gory :-)
[Wczoraj 22:37] alexx: o ktorej napisy beda jutro?
[Wczoraj 22:38] B...: nie ma czasu na bieganie xD | jutro rano bedzie pewnie koło 6^^
[Wczoraj 22:39] B...: znaczy odcinek koło 6, napisy pozniej...popołudniu
[Wczoraj 22:41] alexx: popoludniu? czemu tak pozno
[Wczoraj 22:42] alexx: ???
[Wczoraj 22:45] agulec: żebyś mógł całe przedpołudnie zadawać te same irytujące pytania xD
[Wczoraj 22:45] B...: wez no sie ogarnij troche, skad mamy wiedziec o której dokladnie beda napisy...pewnie jak zwykle
[Wczoraj 22:45] alexx: agulec no comments
[Wczoraj 22:46] agulec: jeżeli pojawią się już napisy, na pewno pojawią się również linki na forum
[Wczoraj 22:46] alexx: prosze o podanie godziny pojawienia sie napisow
[Wczoraj 22:47] agulec: xD nie jestem w stanie podac godziny
[Wczoraj 22:48] B...: oooo to o Tobie pisał Nero :D jednak sie pojawiłes^^ no comments zatem :)
[Wczoraj 22:56] agulec: przerwa w nauce do 23:00 B..? : D
[Wczoraj 22:57] B...: no xD
[Wczoraj 22:58] B...: musze robic je co godzine bo usypiam ^^ ale jakos poł godziny temu złapałam wene :D
[Dzisiaj 23:22] pscager: halo
[Dzisiaj 23:36] fourth: A czego tak pilnie się uczysz?
[Dzisiaj 0:02] B...: bardzo nieciekawych rzeczy :D
[Dzisiaj 2:25] baxell: koło 5 będzie odc :> ? bo nie wiem czy mam się kłaść
[Dzisiaj 8:13] Naku: hej hej :) zis rowniez prosimy o glosy http://ebobas.pl/konkursy/zobacz_zdjecie/14 :-) DZIEKI z gory !!! :)
[Dzisiaj 8:21] pemeko: kiedy odcinek
[Dzisiaj 8:22] pemeko: albo wy robicie ludzi w balona albo ja jestem tepy i niw wiem gdzie znalezc
[Wczoraj 21:59] Skeniol: kiedy bedzie next odcinek ? dzis w nocy ?
[Wczoraj 22:15] Naku: rano :)
[Wczoraj 22:17] Naku: zaglosujcie na Dominika please :) http://ebobas.pl/konkursy/zobacz_zdjecie/14 dzieki z gory :-)
[Wczoraj 22:37] alexx: o ktorej napisy beda jutro?
[Wczoraj 22:38] B...: nie ma czasu na bieganie xD | jutro rano bedzie pewnie koło 6^^
[Wczoraj 22:39] B...: znaczy odcinek koło 6, napisy pozniej...popołudniu
[Wczoraj 22:41] alexx: popoludniu? czemu tak pozno
[Wczoraj 22:42] alexx: ???
[Wczoraj 22:45] agulec: żebyś mógł całe przedpołudnie zadawać te same irytujące pytania xD
[Wczoraj 22:45] B...: wez no sie ogarnij troche, skad mamy wiedziec o której dokladnie beda napisy...pewnie jak zwykle
[Wczoraj 22:45] alexx: agulec no comments
[Wczoraj 22:46] agulec: jeżeli pojawią się już napisy, na pewno pojawią się również linki na forum
[Wczoraj 22:46] alexx: prosze o podanie godziny pojawienia sie napisow
[Wczoraj 22:47] agulec: xD nie jestem w stanie podac godziny
[Wczoraj 22:48] B...: oooo to o Tobie pisał Nero :D jednak sie pojawiłes^^ no comments zatem :)
[Wczoraj 22:56] agulec: przerwa w nauce do 23:00 B..? : D
[Wczoraj 22:57] B...: no xD
[Wczoraj 22:58] B...: musze robic je co godzine bo usypiam ^^ ale jakos poł godziny temu złapałam wene :D
[Dzisiaj 23:22] pscager: halo
[Dzisiaj 23:36] fourth: A czego tak pilnie się uczysz?
[Dzisiaj 0:02] B...: bardzo nieciekawych rzeczy :D
[Dzisiaj 2:25] baxell: koło 5 będzie odc :> ? bo nie wiem czy mam się kłaść
[Dzisiaj 8:13] Naku: hej hej :) zis rowniez prosimy o glosy http://ebobas.pl/konkursy/zobacz_zdjecie/14 :-) DZIEKI z gory !!! :)
[Dzisiaj 8:21] pemeko: kiedy odcinek
[Dzisiaj 8:22] pemeko: albo wy robicie ludzi w balona albo ja jestem tepy i niw wiem gdzie znalezc
[Dzisiaj 8:37] Nero: Dla świętego spokoju tutaj: http://prison-break.filmo...1949.htm#106901
[Dzisiaj 8:39] Pam: Nej Nero :* jol trollu xD
[Dzisiaj 8:40] Pam: *hej znaczy sie xPp
e [Dzisiaj 8:49] Nero: Cześć Pam. Ogląda ktoś dzisiaj ze mną Eurosport o 11? :p
[Dzisiaj 9:09] baxell: Jestem ciekaw czy pojawi się alexxx :D ?
[Dzisiaj 9:21] Pam: hah wszyscy kochaja alexxa xD
[Dzisiaj 9:31] Tomek3174: szkoda ze jeszcze napisów nie ma
[Dzisiaj 9:46] B...: alexx był wczoraj, ale nie wzbudził wiekszego zainteresowania wiec sobie poszedl. Moze spróbuje i dzis ;]
[Dzisiaj 9:52] Pam: Niech probuje ;D Niech pozwie nas do sadu x[] Bedzie niezla brecha
[Dzisiaj 10:21] Tomek3174: Wy tu nie zła polewe macie z niego xD A mozna wiedziec dlaczego?
[Dzisiaj 10:22] Tomek3174: Czy tam z niej xD
[Dzisiaj 10:28] Naku: Wiem , ze jestem upierdliwa z tym glosowaniem , no aleee...wybaczyc musicie ;) O GLOSY PROSIMY :D http://ebobas.pl/konkursy/zobacz_zdjecie/14
[Dzisiaj 10:31] Dominik676: dobry dobry;]
[Dzisiaj 10:37] baxell: Tomek - zaczął prosić o napisy potem sie go od Trolli wyzywało a na koniec powiedział, ze nasz wszystkich pozwie a w szczególności mnie i Pam :lol: Ja tu liczyłem na spektakularną karierę u Marii - Wesołowskiej a tu dupa : <
[Dzisiaj 10:38] Tomek3174: haha
[Dzisiaj 10:38] Pam: no to byla niezla historia
[Dzisiaj 10:38] Pam: pare miesiecy temu chyba w styczniu, nie baxell??
[Dzisiaj 10:39] Tomek3174: kuuurcze szkoda ze mnie nie było xD
[Dzisiaj 10:40] Pam: no, szkoda... bys to widzial
[Dzisiaj 10:40] baxell: Pam - :O coś ty :P sprawdziłem PW od Ciebie i data jest 11.11.08 :) cytat: "[Dzisiaj 11:54] alexx: Pam za przekłenstwo wobec mnie i grozby karalne zostaniesz pozwana do sadu jeszcze dzis" całą tą rozmowe mam od Pam :D
[Dzisiaj 10:42] Pam: bo ja lubilam spisywac takie glupoty :D widzisz juz mnie zawodzi pamiec x]
[Dzisiaj 10:44] Pam: albo takie cos jeszcze bylo :D "[Dzisiaj 11:47] alexx: a co do Pam: w wolnej chwili złoze taki wniosek na dzisiejsze obrazenie mnie rowniez przeciwko Pam"
[Dzisiaj 10:55] baxell: Powinno się założyć taki temat jak Sławne cytaty :D z życia forumowego :P
[Dzisiaj 11:17] Pam: hah, moznaby bylo xD
[Dzisiaj 11:28] Tomek3174: Taa z Alexxą w roli głownej xD
[Dzisiaj 11:43] agulec: Alexxa i alexx to dwie różne osoby ;)
[Dzisiaj 11:44] baxell: Ja Cię prosze nie obrażaj jej xD
[Dzisiaj 11:52] B...: no zdecydowanie 2 rózne osoby xD
[Dzisiaj 11:54] Pam: taa alexx to facio a Alexxa to girl.. --' hej agulec;*
[Dzisiaj 11:58] agulec: hej^^ | normalniee.. nie chce mi się ściągać nowego odcinka xD
[Dzisiaj 11:59] Pam: to nie sciagaj;p
[Dzisiaj 12:00] agulec: oglądać też mi się nie chce xD
[Dzisiaj 12:00] agulec: "to nie oglądaj" wiem wiem xD
[Dzisiaj 12:02] Pam: hah xD
[Dzisiaj 12:02] Pam: wyjelas mi to z ust :D
[Dzisiaj 12:10] Tomek3174: To mówicie ze Alexxa jest spoko?? xD
[Dzisiaj 12:10] Tomek3174: To przepraszam xD to sie tyczy płci męskiej
[Dzisiaj 12:16] Pam: spoczi ;]
[Dzisiaj 12:16] B...: Alexxa jest złociutka, wiec musi byc spoko hehe :D
[Dzisiaj 12:26] Pam: no pewnie xD
[Dzisiaj 13:03] B...: xD
[Dzisiaj 13:14] Tomek3174: Kurde ci z hataka nawet sie jeszcze nie zabrali za tłumaczenie PB
[Dzisiaj 13:19] agulec: a droga do shouta coraz dłuższa xD
[Dzisiaj 13:20] B...: no hehe
[Dzisiaj 13:22] Tomek3174: taa xD
[Dzisiaj 13:23] fourth: Ceżść wam, widział już ktoś odcinek?
[Dzisiaj 13:24] B...: ja nie, nawet jeszcze nie sciagałam^^
[Dzisiaj 13:25] fourth: No ja właśnie zacząłem i miałem nadzieję że ktoś mnie pocieszy i powie że nie jest zły :D
[Dzisiaj 13:28] Tomek3174: nie jest zły,jest tragiczny
[Dzisiaj 13:29] Tomek3174: nie no zartuje,nie oglądalem nawet
[Dzisiaj 13:30] B...: nie moge sie zebrac do niego...^^
[Dzisiaj 13:37] hans08: ej no kiedy będą napisy ?
[Dzisiaj 13:43] Mevader: ja tez nie moge :P
[Dzisiaj 14:06] lorddda: juz są
[Dzisiaj 14:14] alexx: gdzie?
[Dzisiaj 14:16] Mevader: ale w pliku?
e [Dzisiaj 14:30] Nero: Jakieś debile zaśmiecają cały temat z napisami.
[Dzisiaj 14:41] Tomek3174: Jakiś idiota dodał napisy które sobie trzeba do notatnika dodać zamiast sam to zrobic i na sendspace wrzucić
e [Dzisiaj 14:42] Nero: ja je wrzuciłem od notatnika, tylko nie działają
e [Dzisiaj 14:43] Nero: Hatak sobie w kulki leci.
[Dzisiaj 14:43] Tomek3174: Kurde mogła by Agulec teraz wejśc...
[Dzisiaj 14:46] Tomek3174: Racja nawet tego na tłumaczenie nie wzieli
[Dzisiaj 14:47] B...: no dzizys to pokasuje to potem^^
[Dzisiaj 14:51] B...: ale smieszni sa, jeden drugiego upomina, o bany sie proszą, przy okazji chyba dla siebie^^
[Dzisiaj 14:52] Tomek3174: Spoko spoko tylko jak sie na ten stos patrze to...
e [Dzisiaj 14:52] Nero: Niech się cieszą, że nie jestem modem,bo chętnie bym każdego z nich poczęstował banem.
[Dzisiaj 14:53] B...: Nero xD dobrze bys zrobił :P
e [Dzisiaj 14:54] Nero: Swoją drogą to przy mało jest moderatorów na tak duże forum. Jeszcze ze dwóch by się przydało, bo niunie to ja misiąc temu ostatni raz tu widziałem.
[Dzisiaj 14:57] B...: no jak miesiac^^ ja tam nie wiem czy teraz sie opłaca gdy forum na wykonczeniu...znaczy PB na wykonczeniu^^
[Dzisiaj 14:58] Naku: Wiem , ze jestem upierdliwa z tym glosowaniem , no aleee...wybaczyc musicie ;) O GLOSY PROSIMY :D http://ebobas.pl/konkursy/zobacz_zdjecie/14
e [Dzisiaj 14:59] Nero: Jeśli pojawiają się takie niedorozwoje, jak np w temacie z napisami toprzydałby się jeszcze jakiś moderator. Na dobrą sprawę to tylko agulec się teraz tym zajmuje.
[Dzisiaj 14:59] DawidQuerr: ale spam sie zrobil...
[Dzisiaj 15:01] Tomek3174: Jestem za
[Dzisiaj 15:03] DawidQuerr: co ten hatak wyprawia Tłumaczone : The Last Templar 01x02 685+ Grupa Hatak Legend of the Seeker 01x16 HDTV.XviD-iHT 436+ Legend of the Seeker 01x17 384+ M.K. Sanctuary 01x12 HDTV.XviD-aAF 375+ patoriku Robin Hood 03x02 HDTV.XviD.BiA 50+ Yungar Kings 01x04 HDTV.XviD-FQM 39+ Spirozea Dirty Sexy Money 02x10 - TVRip 39+ Yungar The Beast 01x11 PROPER.HDTV.XviD-0TV 39+ Red Riding 01x02 30+ Highlander Harper's Island 01x02 HDTV.XviD-LOL 23+ Crash 01x10 HDTV.XviD-SYS
[Dzisiaj 15:07] DawidQuerr: już o 7 miałem serial na kompie a na napisy trzeba czekać!
[Dzisiaj 15:07] fourth: Ale bałagan się zrobił w napisach, czy ci debile co tam spamują liczą że nie dostaną żadnych banów lub chociaż ostrzeżen?
[Dzisiaj 15:12] Tomek3174: A ja sobie sam tłumacze napisy xD
[Dzisiaj 15:13] Tomek3174: Mam nadzieje ze to będzie ban
[Dzisiaj 15:15] yahoo: napisy juz sa
[Dzisiaj 15:17] alexx: gdzie trailer 18 odcinka?
e [Dzisiaj 15:20] Nero: Żądam banów dla śmiecących w temacie z napisami!
[Dzisiaj 15:30] B...: xD
[Dzisiaj 15:31] B...: czego nie kodujecie tych linków Skarbenki? :D
[Dzisiaj 16:08] Tomek3174: Alexx trailer mozesz nabyc na You tube ;)
[Dzisiaj 16:11] Kostek321: kiedy bedzie odcinek 18 ?
[Dzisiaj 16:16] DawidQuerr: za tydzien :O
[Dzisiaj 16:49] Piotras003: siemka Agulec ;-)
[Dzisiaj 17:15] agulec: o, cześć Piotras :D dawno Cię nie było^^
[Dzisiaj 18:10] Dominik676: agulec, sprawa jest: czym otworzyc odcinek rmvb, ktory wstawilas?
[Dzisiaj 18:34] agulec: hmm.. otwieram wszystko ALLPlayerem
[Dzisiaj 18:35] agulec: spróbuj ściągnąć najnowsze kodeki, np http://www.programosy.pl/...codec-pack.html
[Dzisiaj 18:36] agulec: oprócz tego mam coś takiego jak "Real Alternative"
[Dzisiaj 20:13] Dominik676: ok dzieki, już sobie poradzilem
Wróć do „Chillout”